Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda zuzi tys mi dala s tou milenkou vubec si neumím představit že by se mi to stalo taky :-( je to strašně smutný a nespravedlivý celý jsem to obrečela
Odpovědět
Profilova fotka
zabena-v Břeclavě hodím ti do IP kontakt... my slavíme i to i to... :-D barca-hned jdu juknout
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, konečně se mi sem podařilo se zase dostat. jsem totiž nachcípaná tak jsem doma, ale zítra už jdu do práce, v neděli jsem měla teplotu 38,5 tak jsem chtěla jít včera k doktorce, ale už jsem neměla teplotu tak jsem nešla a vzala si 2 dny volna na zotavenou jinak my valentýna taky neslavíme a nikdy jsme ani neslavili a první máj slavíme akorát pusou pod rozkvetlým stromem, slavíme akorát narozky, svátky a výročí :-) a už tak je toho dost. halvně pořád uvažuju, jestli máme slavit i výroční kdy jsme se dali dohromady nebo jenom výročí svatby, máme mezi tím akorát 2 měsíce a H. narozky a pak má zase H. svátek tak aby nebylo zbytečně přeoslavováno
Odpovědět
Profilova fotka
momou: sádru uřežu,nejradši bych to udělala okamžitě :-D ale manžel mi slíbil,že mě bude vozit na sáňkách :-D a tak budu muset hlídat váhu,aby mě utáhnul :-D
Odpovědět
kat: A nechceš nějakej malinkej bičík abys mohla nejen křičet hyjé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
momou: budu ho popohánět lyžařskou hůlkou :-D navíc,já tam budu mít minimálně 12 tažnejch koní,tak že když ten můj hlavní favorit odpadne,zapřáhnu jinýho :-D
Odpovědět
Tak tohle bylo na jedné diskuzi: Holky jak si změnit identitu???? Dneska jsem byla pilná jak včelička. Stihla jsem poslat 4 životopisy. Ale zřejmě mě zavřou do cvokárny. Já do dvou firem omylem poslala jenom návrhy životopisů. Dělala jsem si pořádek v dokumentech ve Wordu a jak jsem zvyklá odesílat jako životopis číslo 31,tak jsem si to neuvědomila a poslala sice 31 i dneska ale pod tím číslem nebyl hotovej životopis, ale zpackanej návrh. A tak šel do dvou firem tento životopis: Jméno příjmení, bydliště atd. a pak- Proč se píšu se životopisem, když ho stejně nikdo číst nebude a já na tom debilním pracáku ztvrdnu až do důchodu? Co by vůbec páni zaměstavatelé chtěli? Můžou bejt rádi když seženou blbce jako jsem já, co dělat chce ale dneska chce každej maturu, cizí jazyky a vlivnýho strejdu za zadkem. Já to dlabu, mě už to nebaví........... atd. Vzápětí mi volala paní z osobního a jestli prý jsem ten životopis myslela vážně. Tak nic netušící říkám že ano, že opravdu pracovat chci. A ona "Ano, to pan ředitel také pochopil. Přesto byl poněkud zaskočen Vaším stylem...." Když začala číst co jsem jim poslala, udělalo se mi úplně zle. Pan ředitel prý zváží zda by pro mě nemohl něco udělat. jdu se oběsit :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Kat: Takl to jo, to je v pořádku ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou: Ty jsi teda číslo ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou-tak to je chudina ta holka... to je pešek... :-S kat-asi si taky zlomím nohu, aby mně manža tahal na sáňkách... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou: tak to je fakt pecka. já než posílám životopis, tak ho vždycky zkontroluju. Ale třeba jí to místo dají za upřímnost
Odpovědět
Profilova fotka
zaby-zasloužila by si to !!!! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, mě se jednou povedlo zaměnit obálky. Posílala jsem živočichopis a vždy s průvodním dopisem - kde jsem přišla na inzerát a proč mám o tu práci zájem ...... - no a já takhle vyměmila asi 3 obálky. Takže firma A dostala dopis pro B a B pro C a ......... :-D :-D :-D Ale stejně mě pak vzali do jedné firmy a vydržela jsem tam 5 let.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsme zpátky, Natálka si na chvilku šla lehnout........... Moni:Kulhánkové to moc slušelo!!!!!!Prosvětlené vlásky, fešanda
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... Když to prostě člověk umí, tak je to sranda :-( :-( :-( Ukazujete fotečky, tak já vám ukážu puchýřek můj malinký na zápěstí..........auauau Šári, Terezka je rozkošná a tatínek k nakousnutí........Tobě to moc sluší, jste nádherná, spokojená rodinka. ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, ty jsi také dobrá, alespoň o tebě budou vědět všechno...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Nové fotečky
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Natálka vytuhla jak balvan...Spinká a já jdu uklízet ten čurbes po ní
Odpovědět
Zuzi: Jéžíši, co si to zas vyváděla? Fakt šikovná, namazala sis to aspoň něčím? Kulhánkovou bych docela ráda viděla.....
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/clanek/160348-p... Tohle přece musí někdo šeredně odsrat s prominutím, to nejde říci slušně, chce se mi plakat...........Kvůli nějakýmu hovadu z úřadu vyhasli 2 mladé životy :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, cos dělala, že máš takovej puchýř?
Odpovědět
Profilova fotka
markee je to těžké a bude :-( hle také jsme si myslela že půl roku počkáme,ale podívej mám po druhé MS a třetí zatím nepřišla x-) tak tiše doufám a přeji si i když tohle bylo neplánované ale chtěli bysme od dr.jsme dostala povolení od března já si to upravila na únor ;-) a kdo ví co ted?? :-N na koníku měli horší diagnozy a po 2MS se snažili a ted už jsou v 16tt ;-) takže hlavu vzhůru ted si poplakej ale bude lépe uvidíš x-) také jsme si myslela že ne ale bude................myslím na tebe kočko a drže se!klidně napiš do IP
Odpovědět
Zuzi: Je to strašný, ale proč myslíš, že za to může někdo na úřadu?
Odpovědět
Profilova fotka
Vždyť jsem psala včera......... Večer jsem Natálce vařila polévku a zandavala jsem do zásuvky zástrčku od digestoře a v ten moment mi vylítla pára z konvice.Okamžitě pod vodu, pantenol, calciovku a nic nepomohlo.Při mém štěstí si to strhnu a bude vymalováno, okamžitě zánět a jedeme :-D :-D :-D
Odpovědět
Zuzi, Ty jsi fakt štístko :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, i tak se tomu dá říkat...........super bylo, že já odbíhala od vany s Natálkou, vařila, uklízela myčku, Vašek nebyl doma a já malé akorát namočila hlavu.Čerstvě opařenou rukou se máchat v teplé vodě a mýt dítěti hlavu nikomu nedoporučuji :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Platí, že v sobotu se sejdeme já, ty-Moni,Macetka, Blanka a Bára?Nikdo jiný?Potřebovala bych vědět přesný počet lidí!!!!!!!!!!!Díky
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi já asi ne a víš asi proč ;-) ale nezlob se |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko vím a vůbec se s tím netrap, já jen chci, aby jsi byla v pořádku, uvidíme se s miminkama ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Asi to tak bude ................ :-) nevím. Zuzanko, mohla bych Tě poprosit o hlasování pro Aničku? http://www.diteroku.eu/finalista/7028... vyplň meil a pošly to třeba z několika, přijde Ti tam odkaz a ten pak odklikneš a hlas se započítá ;-) díky. Pokud se některá přidáte, budu moc ráda, díky. A těm, které už hlasovaly moc moc děkuji. Jinak jde to každou třetí hodinu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?