Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, já vím, jsou horší věci na světě. Ještě, že mám davču, on je fakt naprosto úžasnej!
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-je to dobře, že máš takové manžela, jakého máš... ono je to hodně důležité se mít o koho opřít.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, nemít Davču, tak jsem se asi fakt složila. Omlouvám se, holky, za své deprese!
Odpovědět
majky: Chtěla jsem závodně tancovat, na to jsem už stará :-( a takových věcí mám spoustu ;-( marketas: Neboj se, práci určo seženeš. Však ono to není lehký ani v Praze, vím jak sestra sháněla a byla z toho na prášky. A mimíško taky bude. A neomlouvej se, já jsem tu se svýma depresema pořád 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky,sádru mám asi na 4-6 týdnů... jestlli mě to bude hodně štvát,tak vezmu pilku a doma si to prostě sundám :-D Momou, no chodím jak idiot... :-D vypadá to,jak kdybych měla v zadku vraženej kolííík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat :-D , Ty jsi agent! Mony, njn, ale mě to štve, že jsem tak negativní a depky hážu i na jiný..... Holky, kdo ví, co Markee.......
Odpovědět
marketas. Vím co máš na mysli, ale dej tomu čas ;-) však se to zlepší a zatím tu máš nás a doma Davču :-) Však jak najdeš práci, tak to hned bude vypadat jinak, uvidíš.
Odpovědět
Profilova fotka
momou-Moničko, tak to jsme na tom stejně. Od mala jsem toužila závodně tancovat a nebo aspoň chodit do skupiny... jenže tehdy na to nebyli možnosti, musela bych dojíždět sem do Hodonína a mamka se o mně bála...takže mně na to vůbec nedali... a teď jak píšeš ty, jsem na to stará... Tak vidím, že máme stejného koníčka... :-) marketas-od toho jsme tady, vypovídej se, uleví se ti. kat-to budeš mít pak sexy zarostlou nožku... :-D No to je přirovnání, mně někdy Luk řekne, že jdu, jako kdybych ho tam ještě měla...přitom jsem ho tam nikdy neměla, bo to nemusím... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marketas, jsem hlavně vejce,který neumí doma chodit po schodech :-D :-D :-D Majky, všechno je jednou poprvý... :-D :-D :-D
Odpovědět
majky: No vidíš to ;-) Mě to strašně štve a nic s tím nemůžu dělat a nějak přišlo období, že si to všechno uvědomuju víc a je mi to moc a moc líto a chtěla bych to všechno vrátit.
Odpovědět
Profilova fotka
kat-dej pokoj, to si tam vrazím radši ten kolík... :-D :-D :-D momou-Moni, vím o čem mluvíš... když třeba vidím v televizi nějakou skupinu tančit a nebo latinsko americké tance sleduju moc ráda, tak jsem z toho smutná a taky jsem říkala, že až budu mít dítě, tak bez rozdílu na pohlaví ho nebo ji tam přihlásím... i když si tak trošku budu léčit můj mindrák... samo bude důležité, co bude bavit jeho.. Vidíš, ty můžeš Aničku dát na tancování...?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já chtěla taky vždycky tancovat, ale bydlela jsme na vesnici, všechny kroužky byly v okolních městech.....Asi jsme holt všechny stejný :-) Jinak Vám moc děkuju za psychickou podporu, jste moje sluníčka! Díky díky moc! Holky, Markee nepsala někomu?
Odpovědět
Článek se načítá
majky: No ale já nechci, aby děti splnili můj sen. Já bych si ho chtěla splnit sama. Vím, že až to půjde, tak s Járou budeme chodit tancovat do tanečních ............ ale já mám takových "snů" strašně moc. Vím, že se nikdy nepodívám do Ameriky nebo na Nový Zéland nebo do Irska ...................... chtěla bych vidět tu přírodu. Dělala jsem aquabelu, chodila jsem na balet, na gymnastiku, ...... jenže po roce mi to máma "zatrhla". Nebavilo mě učení, pohyb je pro mě mnohem víc, je to pro mě život. Vždycky to máma ukončila s tím, že na to není a vím, že to nebyla pravda. Narodila se sestra a já se o ní musela starat, když mi bylo 15, tak jsem musela začít pracovat ..... pak umřel sestry otec a já mámě pomáhala splácet jeho dluhy .......... Takže až mi jednou dítko řekne, že něco chce dělat, tak fajn, budu ho maximálně podporovat. A doufám, že si tím nebudu plnit svůj sen, to bych mu spíš všechno zhnusila. Jára taky nesnáší housle, páč na ně musel. jsem se rozepsala, promiňte mi to, ale nějak to ze mě vylítlo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
momou-Moni, to je pak to, co jsem napsala... že dítě nejde "trestat" za to, kdyby nechtělo chodit do kroužku který mu vybereš ty. Právě jsem psala, že dítě si musí vybrat, ale třeba chci, aby moje dítě dělalo nějaký kroužek, aby se nezačlo flákat a nevyrostl z něho feťák (v našem městě by k tomu neměl daleko)... Sestřenka malou dala na tancování, bo si to přála, ale po čase ji to přestalo bavit tak už tam nechodí. Sestřenka říkala, že nutit ji nemůže, i když taky chtěla tancovat a nikdy neměla ty možnosti... je nás víc takových... A já se taky chci podívat do různých koutů světa, ale bohužel vím, že nikdy nebudu tak bohatá, abych procestovala co se dá... prostě někdy člověk nedostane, to co chce... :-S
Odpovědět
Ahojky holky, Holky už jsem smířená,opravdu.Sice je mi jasný,že si občas popláču až bude z čeho,ale prostě já fakt klidně celou noc spala,což by se mi nestalo,kdybych z toho byla děsně hotová. Prostě doktor mi řekl,že jelikož je to moc chtěná gravidita,tak ještě ve čtvrtek radši utz a znovu odběr krve,ale ať spíš počítám,že v pátek mě vezmou na sál.Bohužel to dostanu ke svým 30tým narozeninám Já myslela,že se budeme moct o druhé snažit za 3měsíce,alespoň na diskusích s touto tématikou holky říkají,že se začli tak snažit a zadařilo se a vše je v pohodě.Ale doktor říkal,že tak za půl roku,sestřička dodala,že když to bude o měsíc dřív,že se nic nestane.Pak mi šla psát na ambulanci žádanku na odběr krve,tak jsem se jí ptala,zda opravdu až za ten půl rok a to už jsem začla mezitím brečet.A ona povídala,zda je to pro mě dlouho? Tak jsem říkala,že jsem myslela,tak čtvrt rok.No a ona říkala,no tak začnete za 4měsíce,ono se to taky nezblázní.Takže mě uklidnila,že aspoň něco. Doufám,že mě vezmou v pátek dopoledne,abych mohla jít ještě ten den domů.V sobotu chci tak i tak oslavit narozky,pže nechci být sama.
Odpovědět
majky: No jo, holt nejsem ani Ročildova dcera a ani příbuzná .............. ;-( markee: Kolegyně v práci měla čekat půl roku a za dva měsíce byla těhu a všechno bylo v pohodě. Hlavně na to moc nemysli.
Odpovědět
Momou,jasně. No já stejně vím,že bych chtěla se začít snaži tak od dubna,ale spíš května nejdřív.Uvidíme jak mi bude a kdy se dostaví menses po tom zákroku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, omlouvám se,ale jsme stále bez PC....už mě to pěkně vytáčí. Takhle to vypadá, když si něco objednáte přes známého...... :-| :-| :-| :-| :-| :-| unás se neděje nic nového. Malýměl minulý víkend oslavu 4 roků, tak jsme si to užili........všechny moc zdravím a snad už brzy na písanou...už mi moc chybíte...jsem u kamarádky, tak se hlásím....jinak nemam přístup na net.....tak papa vaše blondýnka :-)
Odpovědět
Ahoj holky, Markee - mamčinu známou odvezla rychlá pár dní před termínem porodu do nemocnice a zjistilo se, že už asi týden je malý mrtvý, ..., a za rok už vozila kočárek s dvojčatama ;-) Jinak abych vám tu kazila průměr - já tancovat nikdy nechtěla, mým tajným snem je být učitelkou :-D :-D Ale musela bych učit jen hrozně chytré děti, protože by mě jinak dostaly do blázince :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markee-Markétko, moc mně to mrzí, ale neboj... ono to půjdej. Pokud to teď nevyjde, věřím, že se to brzy dostaví. Drž se a zkus být v pohodě, i když se to lehce řekne, ale pořád lepší než si ještě psychicky přitěžovat... :-S blani-ahojky, tebe jsem neviděla jak je rok dlouhý !!! :-)
Odpovědět
Len - ahoj, malej má už 4, jo??? To to letí.... Majky - ahoj ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co Michamicha? Na Koníku má zrušený album? Chodí na diskuze?Co je tu vlastně nového?já se chystam domů, tak mi ještě někdo rychle napište ať jsem v obraze..... :-D
Odpovědět
Blani: ahojky Len: Tý jo 4 roky, to uteče jak voda, co?
Odpovědět
Momou - ahoj ;-) ;-) ;-) ;-) Já už se těším na sraz, už mám najité vlaky, ještě před ním půjdu do města udělat nějaká foto, snad nebude hnusně :-N Takže přijdu asi řádně vymrzlá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čau Leničko ;-) na koníka i sem chodim :-D album jsem si smazala omylem a už se mi ho nechtělo zakládat znovu, až příjde ten správný ČAS, tak ho znovu založím :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak jsem zas udělala album jen se svatebníma novinama, jelikož do toho z příprav se mi to už nevlízá. A hodila jsem tam "časopis", co dělám jako překvápko babičce a dědovi, kteří přístí měsíc slaví 70. a 80.narozeniny (odtud ten název 150)...Zas mě to nějak chytlo. A uvědomila jsem si, že za 4 měsíce budeme mít výročí! Holky tay vám to tak letí ? A na druhou stranu vám to přijde tak dávno????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, krásné ráno............ Natálka spinká, Vašík spinká, já si popálila ruku dneska a nespinkám... :-( :-( :-( Nějka mi to nejde... marketas:deprese je svinstvo, trpím na ně a ty víš zdaleka nejvíc o čem mluvím........Miminko bude, Davča bude a všechno bude, jen bohužel se zpožděním, se kterým jste nepočítali.Vzládnete to a budete nádherná rodina. markee:drž se, musíš být statečná, máš Johanku a mimi bude, jak jsem psala.Příroda ví, co dělá....
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/vtipky/14145-zami...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky řešily jste něco ohledně srazu v neděli když jsem tu nebyla???
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/forum/show.p... to je příšerné, jak je ten život nespravedlivý.................. |-| |-| |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?