Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak já počítám s tou nedělí v jednu, takže přijedu i odjedu vlakem, tak si lístky na bus kupovat nebudu. Kdyby se něco změnilo, tak mi kdyžtak písněte do IP, nevím, kdy se sem zas kouknu.I když teď asi budu mít zapnutý komp každý den, dělám svatbní noviny pro babičku a dědu k výročí, dnes jsem zfoukla 8 stran, ale to jsou jen vtipy, rady atd okopírovaný z netu. Nějak mě to zas chytlo ;-) Krásný nový týden všem. A dobrou noc.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, vůbec jsem tady teď nebyla, nějak jsme neměla ani náladu, pořád projíždím inzeráty a mám nervy jako špagáty :-( Markee, moc moc na Tebe myslím a držím pěsti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny !!! marketas-myslím na tebe a držím palečky, aby jsi brzy našla práci. Pošly životopise na každou firmu, co najdeš, třeba se někdo chytne a pozve tě na pohovor.
Odpovědět
Ahoj holky, markee: Markétko, moc držím palečky a myslím na tebe. Marketas: markétko, určo něco naješ. Sestře dali výpověď k poslednímu lednu a dnes šla do nové práce, našla ;-) Tak doufám, že se jí tam nakonec bude líbit. Vím, že nidko nemá rád ty nový začátky, když ví, co všechno už si ve staré práci mohl dovolit a věděl jak to tam chodí, ........ ale tak třeba najdeš něco lepšího ;-) co Ty víš?
Odpovědět
Profilova fotka
MOny, tak rychle něco našla? No, ono je to asi v Praze trochu jiný, tady je to strašný, z Moravdkých železáren propustili k 31.1. 800 lidí. A tak je to tady u spousty firem. masivní propouštění a žádná nová příležitost. Majky, Markétko, rozeslala jsem životopisy, kam se dalo. Je mi zle, mám žaludeční neurózu, začala jsem zase kouřit a je mi mizerně. :-( markee, držím pěsti, moc na Tebe myslím!
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-Markétko, já tě úplně chápu, nebyla bych jinačí... ale nesmíš si tak ničit zdraví... ještě skončíš v nemocnici s žaludečníma problémama... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, Markétko, to ne, já jím normálně, jen prostě kouřím, protože mi to momentálně moc pomáhá.....
Odpovědět
Profilova fotka
kukuč............
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-Markétko, tak jen opatrně, ať si s tím taky nezhuntuješ zdraví... Kolik tak denně vykouříš? zuzanek-Ahojda, nahlaš pozici, kde se nacházíš...? :-N
Odpovědět
marketas: No dozvěděla se to v prosinci a poslala spoustu živočichopisů a byla na pohovorech ........ a povedlo se ;-)
Odpovědět
Tak holky moje zlatý moc Vás prosím o hlasování pro Aničku na této adrese http://www.diteroku.eu/finalista/7028... Zadáte meil, jméno .... potvrdíte. Na meil Vám pak přijde odkaz, který potvrdíte a hotovo. A jde to každé 3 hodiny ;-) Díky moc.
Odpovědět
Profilova fotka
majky:ahojky, nacházím se v Praze vedle svého pelíšku :-D :-D markee:je mi to líto, moc líto...........držím palečky, aby jsi byla v pořádku
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky,holky vy jste moje zlatíčka. Moc děkuji za podporu.Myslela jsem,že v noci nebudu spát,budu se budit.Ale já spala jak dudek(bojím se,že jsem smířená s nejhorším).Teď jsem sbalila malou(povezu jí k mojí babi)a kolem čtvrt začnu cpát věci do auta a pojedu pro svojí mamču(chce jet radši se mnou).A cca v 11 vyrazím směr Benešov. Mám tam být v 11:50,takže ať jsem tam trošku dřív.Začínám se klepat a být vzteklá na Johanku-chudinka moje.Hned se jí omlouvám,pže to nedokážu teď nějak zastavit tu nervozitu. No co no,když hold to nevyjde teď,tak od května by jsme se začli snažit znova a třeba by to bylo úplně bez problémů. Dám vám pak vědět,až dorazím domů.
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko musíš být silná............je těžké se s tím smířit a počítat s tou horší variantou, ale věř, že je to lepší.Příroda ví, co dělá a Johanka bude mít co nejdříve zdravého krásného sourozence, neboj........myslím na tebe, drž se beruško
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-a jak bylo na horách, odpočinula sis... Ten odkaz je krásný !!!! ;-) markee-souhlasím s tím, co napsala Zuzanka... líp bych to nenapsala. Drž se, všechny na tebe myslíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jedu "do práce" a pro Natálku, stýská se mi.........papa
Odpovědět
Profilova fotka
zuzu-papa a pozdravuj ji od tety Markéty... :-D
Odpovědět
Markee: Tak tenhle přístup se mi od Tebe už líbí. Když to teď nevyjde, tak to půjde v květnu ;-) Kdysi mi kamarád řekl, že příroda je mnohem chytřejší, než si myslíme. Než aby se narodilo hodně postižené dítko, tak to hned vzdá a později znovu zkusí ................ :-) Tak se ničeho neboj. Johanka určitě chápe, proč jsi nervozní, děti jsou úžsně chytré.
Odpovědět
Profilova fotka
momou-Moni, příroda to má opravdu hodně dobře zařízené... někdy nespravedlivě vůči druhým, ale asi to tak má být... :-| Já mám kamarádku, které se podaří otěhotnět jen uměle a psala jsem si s ní, že je to nespravedlivé, bo jsme třeba neviděly cigánku, která by něco takového řešila... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
zdárec holky, tak tu máme pondělí, zítra úterý,.... :-D :-D :-D mě doma jebne s tou věcí na noze... 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-no jo... není jak tobě, pěkně vyvalená se sádrou... !!! :-D Na jak dlouho ji máš?
Odpovědět
majky: No jo, je to nespravedlivé, ale nic s tím nenaděláš. Taky bych potřebovala vrátit čas a něco udělat jinak a nejde to. Je mi 30 a nic jsem si neužila ................ jiný chodili na diskotéky, jezdili s kámošema na výlety nebo dovolený .......... já ne, nebylo s kým a jak taky, když jsem od svých 15 musela makat. Ale jsou na tom lidi hůř, já mám obě nohy a ruce a vidím ;-) kat: A už ses s tím naučila chodit? Járovi, když sundali sádru, tak pak neuměl chodit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou-jj přesně moje řeč. Ono to tak asi všechno mělo být, měla jsi mít takový řád a je to. Sice to jde ovlivnit, ale neměla bys Aničku a třeba ani ne Kubíka a když to tak vidím kolem a kolem, že jsou problémy s otěhotněním atd... tak můžeš být ráda, že máš 2 krásné zdravé děti... ;-) Myslím, že každý má za sebou něco, co ho pak poznamená v dospělosti. A "užívat" si můžeš v každém věku. Sice ne diskotékma a nočním ponocováním, ale třeba rodinnýma výletama apod. Musíš si na tom najít to pozitivum a z toho čerpat. Jinak by jsi časem skončila u Chocholouška...
Odpovědět
majky: Tak u Chocholouška asi skončím stejně. To co bych chtěla mít už nemůžu a toužím po věcech, které mít taky nebudu .............. občas si říkám, že už mě to nebaví. Chjo. Ale pravdu máš, mám dvě krásný a zdraví děti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
momou-nesmíš tam skončit !!!!! ]-( To nedovolíme... A nikdy neříkej nikdy... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak já jsem se s miminkem na dlouho rozloučila :-( V mé situaci je to naprosto nereálné :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-no a nebo právě na tu mateřskou, i když já tě chápu... nejdřív radši vydělat penízky, aby bylo zabezpečené a pak teprve...
Odpovědět
Profilova fotka
majky, Markét, davča by nás neuživil, s tou hypotékou, co máme, by to nešlo, kdybych teď neměla práci. Strašně se bojím! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-Markétko, já vím... :-( jen ti nepřeju, aby jste tak dlouho čekali a pak jste nemohli mimiško mít... :-( Neboj, vím,že věci teď vypadají hodně černě, ale časem se to může vystříbřit a ty najdeš práci a bude zase všechno v pořádku. Pak si řekneš, proč ses tak stresovala a hrotila to, ale ono to teď nejde, jak jsem psala, nebyla bych jinačí, kdybych došla takovým způsobem o práci... :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?