Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tyhle fimy mi nic neříkají, my byli naposled na Mamma mia! ale chtěla bych ještě někdy vyrazit na ty Sněženky a machry po 25
Odpovědět
Tak my byli naposledny na Sněženkách a Machrech ......... jinak chodíme na kreslený pohádky :-D
Odpovědět
Ahoj holky, přeji všem krááásný víkend, užijte si ho, já dnes došla brzo z práce,protože ítra přijedou prarodiče, tak ať se nezhrozí, uklízet ten bordel budu asi do rána :-D Konečně mám čas a náladu i uděat takové ty blboati typu - namazat sedačku impregnací, umýt skříňku s odpadk.košem, umýt zem i pod sedačkou, zastřihnout palmu, utřít prach i na horních policích ,... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Blani a nechceš zajít i k nám, když máš tu uklízecí náladu? :-D
Odpovědět
Ahojky holky, promiňte,že jsem nedala vědět dřív,ale jsem ubrečená a celá bolehlav :-( Ráno jsem jela k doktoru,tam mě čekalo to,že doktor oproti minulému týdnu neviděl absolutně nic. Je to divné,minulý týden jsem viděla prcka i já a teď nic.Takže mi vypsal papír do nemocnice a že se tam mám nahlásit na lepší utz a když ani oni nic nenajdou,tak prostě na výškrab :-( Dojela jsem domu,musela jsem s pravdou ven před mamkou,tak mě utěšovala,ale chtělo se jí taky brečet. Mamka mi dál hlídala Johanku a zavolala bráchovi,ať mě odveze do nemocnice.Za 10minut byl doma z práce a odvezl mě dom,tam jsem si sbalila tašku a jelo se.V nemocnici mi řekli,že maj operační den a že musím čekat.Naštěstí ne dlouho,cca za 15minut tam byla moc milá doktorka a udělali mi prohlídku na novém utz. Divné bylo,že tam doktorka nic absolutně nic neviděla.Prý na mě: jste vůbec těhotná? No pak se dala do šťourání dál a prostě našla takovou tu bublinu,ale nenašla v něm plod. Podle utz by to mělo být 6+5(podle PM 8+1).Takže miminku dávaj čas do pondělí,udělaj další utz a pak možná další testy(z krve) a pak se rozhodnou co bude dál,zda vyčištění a tak.Takže jsem totálně v pr...i a nevím v co mám už doufat :-( :-( :-(
Odpovědět
Markétko - drž se!!!! Je mi to moc líto, čím procházíš, hlavně se snaž udržet v klidu a v pondělí na tebe budu moc myslet, ať to dobře dopadne ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Markétko, drž, je to asi hodně záběr na psychiku, ale musíš vydržet a třeba to bude dobré, všechny Ti budeme držet palečky aby to dobře dopadlo
Odpovědět
Profilova fotka
markee: Markétko moc mě mrzí že máš takové komplikace s miminkem :-( budu ti také držet palečky aby v pondělí bylo vše v pořádku. Drž se, všichni na tebe budeme myslet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
markee Markétko :-( :-( :-( ani nevíš jak s tebou soucítím ;-( je mi to tak líto..... víš nebudu ti říkat že to bude dobré,protože to tak většinou není...ale věř a třeba....já nikdy nezapomenu na první tlukoat srdíčka..když jsem tam šla podruhé a na obrazovce viděla plod ale bez akce to jsme prostě poznala :-( to byl můj nejhorší den v mém životě!!!! bude tě to bolet ale časem bude bolest mírnější nikdy nazapomeneš jako já le už ted jdu vstříc a těším se na další snažení x-) x-) máš Johanku,milujícího manžela a ty tě podrží hodně sil přeji!!!!!!
Odpovědět
Markee. Kočičko, to je mi moc líto ;-( nevím, co na to říct. Já se tohodle bála už u Aničky a u Kubíka ještě víc, zvlášť, když mamina právě kluka potratila. Moc budu držet palečky, snad bude v pondělí všechno v pořádku. Holky a teď bych Vás moc chtěla všechny poprosit o hlasování pro Aničku, když už se dostala až do finále :-D Na téhle adrese: http://www.diteroku.eu/finalista/7028... zadáte meilík, jméno, .... a odešlete. Na meil Vám dorazí nějaký odkaz, ten jen odkliknete a hlas je započítán. A když by se Vám to dařilo několikrát za den, budu moc ráda a Anička určo taky :-N Pokud máte meilů víc, klidně je použijte. Moc moc děkujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Mony, tak už jsem poslala jeden hlas ;-)
Odpovědět
beru> Moc moc děkuji a klidně můůžeš další :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Dobré dopoledne tady kdásně napadal přes noc sníh a teď tu svítí sluníčko, tak jdem nakoupit a vezmem to na bobíkách a přes hřiště ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
momou, tak jsem taky poslala hlasík ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
momou,já též... x-) Markee,je mi to moc líto a budu doufat, že v pondělí to bude dobré... moc moc moc budu na tebe myslet |-| ;-) Jinak novinka,mám sádru na noze a jsem na neschopence. Spadla jsem v pátek večer doma na schodech. Ujela mi noha na posledním schodu, křupnul nárt a mám naštípnutou nártní kost. Ach joooo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Markee: ani nevím, co bych měla napsat :-( Každopádně na tebe moc myslím a přeju, ať to dobře dopadne. Jsme tu všechny s tebou!!! Kat: teda, ty si to fakt vybíráš všechno :-S Ale když se na to podíváš z té druhé stránky, tak tě aspoň nebude štvát kolega v práci. Ať se to dobře hojí, moc nebolí a posléze nelechtá :-N Momou: hlas poslán ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky markee-Markétko, nevím co napsat aby jsi byla silná... vím, že já bych nebyla a brala to tragicky... :-( Jen ti chci dodat pozitivní energii, aby jsi předem nemyslela na nejhorší a v pondělí se rozhodne... doufám, že doktoři budou mít pro vás dobrou zprávu...Držím palečky a myslím na tebe. momou-za Aničku jsem také hlasovala na všechny mejlíky, co to šlo... :-D kat-božínku... =-) Kat, vždyť jsem ti do Nového roku přála HLAVNĚ hodně zdraví...uplyne měsíc a ty máš zase nějakou bolístku... Tak v klidu lež, nestoupej na to a odpočívej...
Odpovědět
Holky moc moc děkujeme a jde to několikrát za den, tak klidně můžete odpoledne zas ;-) Kat. Jéžíž holka, doma a na schodech, kdyby to bylo venku na ledu ................ tak koukej odpočívat a ať se to brzy spraví
Odpovědět
Momou- máš ho tam ;-) Jinak holky, jak to vypadá za týden s tím srazem? V kolik to bude? Já abych si už koupila lístky na bus zpět. tam pojedu asi vlakem, ale zpět SA, abych mohla kdyžtak lístek vrátit, kdyby mě zkolila chřipka, tady v brně to řádí, ale potřebuju si ho koupit pár dní dopředu, aby ještě bylo volno, ty nedělní večery sjou dost plné kvůli studentům... :-S M.už mi taky lehl, ale ten chřiku nemá, nemá horečku, ale bolí ho hrozně v krku a je mu mizerně, atd. A jak se znám, tak to za chvíli budu mít taky, my si vzždycky všechno nějak předáme :-N
Odpovědět
blani: Hlasovat můžeš každé 3 hodiny, už jsem to vysledovala a tak tu hlasuju jak zběsilá :-D No v kolik nevím ..... pořád nevím, kam půjdem. Pokud by to bylo kolem 14 hod, tak bych snad mohla vzít i děti, ale to zas záleží i na tom, kde se sejdem .............. Jo kdyby jsme si dali sraz v KFC u Florence, tak tam je dětský koutek ........
Odpovědět
To by nebylo špatné, protože pak mám hned za rohem autobus ;-) Jo a je to toho 8.2. v neděli, že? Já už jsem nějaká zmatená a nechce se mi to hledat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jo plánovalo se to na neděli 8.2. ale hodina ani místo se ještě nedohodli ;-) Já totiž v sobotu nemohla, to máme u nás ve vsi majáles a zabíjačku u starosty obnovené po asi padesáti letech :-D Jinak už se na vás moc těším, jen nevím, jestli se zvládnu do Prahy dopravit sama vlakem nebo poprosím manžílka, uvidíme, jak za ten týden ztěžknu :-N
Odpovědět
Blani: Jo jo, v sobotu určo nemůžu, to má sestra svátek. No mě by to vyhovovalo na tom Florenci, páč v neděli tam mohu parkovat autem úplně všude, a je tam ten dětský koutek, tak mi Anička nikam neuteče. :-D Beru: Uvidíš, jak se budeš cítit ;-) Hlasujete holky? 8-)
Odpovědět
Jsem pro ;-) A v kolik, abych si podle toho koupila lístek....
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, já bych řekla, že to záleží na tobě, my to máme přeci jen blíž, tak se přizpůsobíme :-)
Odpovědět
No, mě je to jedno, a na jak dlouho to vidíte? Asi to nebude zas na celé odpoledne a večer, co? Pro mě by bylo ideální asi kolem 13. Protože jsem se koukala, že mi ještě v 17:30 jede EC z Holešovic, abych v pondělí vstala brzo do práce. A kdo všechno přjde? Zuzi, Beru, Momou, já....
Odpovědět
No nemůžu zaručit, že tam budem na 13 hod, ale budem se snažit. Anička občas chodí spinkat poobědě. Tak uvidíme. Takže: v neděli 8.2. v KFC na Florenci - ul. Na poříčí ve 13 hod. ;-) Kdo dorazí první, zabere stůl v zadu u toho dětského koutku.
Odpovědět
ok, super ;-) Už se těším.
Odpovědět
Holky já už mám teď trému a nervíky :-N
Odpovědět
ale těším se, to se nebojte. Manža tu skáče radostí, že taky někam konečně půjdu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?