Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky, dneska si ho asi dááááám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat- ;-) tak zítra povykládáš o čem byl... :-D :-D :-D
Odpovědět
Šáry: to je úžasný, to to letí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky, manža přijede domů až v sobotu :-( ;-( tak se mi plašej hormony ... zítra povykládám :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-no mně zase manža v sobotu odjede a vrátí se až v neděli večer.... :-( to nepřežiju... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
A já mám 4 dny plné............. :-D :-D :-D jenom s Vašíkem
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, i ty jedna :-D to se tak někdo máááááá :-D přeju ti to x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já toho svého asi pošlu na víkend k rodičům samotného, už se nějak necítím na tu 1,5 hodinovou jízdu na jih Čech a hlavně, člověk má doma víc pohodlí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
beru:tak to určitě...........zůstaň doma a užívej si klídku a pohody. Já dobalila lyže, naposled zkusila "na suchu".Doufám, že mi je hned nějaký magor u vleku odře......Mám tam sice folii proti odření, ale....... jdu obalit řízečky a sýr, brambory už se vaří a celá nedočkavá budu čekat na Vašíka.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, to se máte, závidím :-D já teskním po sněhu aspoň po ráno u TV - koukám na Panorama. Jsem sice jen běžkomil, ale hrozně mi ta sněhová abstinence letos chybí. No myslím, že brzy mi bude chybět víc věcí, tak se s tím budu muset nějak popasovat :-) Každopádně si to moc pěkně užijte i za nás. Jo a kdyby vám zbyl řízeček, tak klidně pošli.
Odpovědět
Beru: Pročpak by Ti mělo něco chybět? Mě tedy chybí jen práce, ale jinak ..... sportuju úplně stejně. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, třeba spát a válet se v postýlce až do oběda :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Jo tak spaní mi chybí taky :-D ale už jsem se naučila chodit se aspoň trochu natáhnout, když jde spinkat Anička a Kubík je hodný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, díky za IP :-) jsi mě trochu uklidnila.
Odpovědět
Není zač. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
beru:řízečky pošlu, mám jich opravdu mnoho............. Natálka lyžuje a to jí jsou teprve 2,5 roku a myslím, že ty trpět nemusíš.........s kočárkem na brusle a na běžky můžeš také vyrazit, ale opatrně.miminku bude skoro rok další zimu a to už jsou "použitelní" :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Loučím se s váni, váš ZUZANEK
Odpovědět
Ahoj holky, tak už hodinu su můj drahý manžílek hraje s touhle hračkou http://www.neocube.cz/ x-) rozložil kostku a neumí to složit, takže máme po sexování :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný páťulínek, kde jste kdo.. máme tu nějak mrtvo... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno, já jsem tu... teda, já včera byla tuhá před devátou večerní... tak že jsem MAJKY toho Geera nedala :-| ;-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-no a já na tebe tak myslela, že není jak tobě, když se díváš a Geera... :-D Já včera usla po ordinaci ve fialové... teda, ještě jsem na Primě skoukla "jak se staví sen" a pak vytuhla. Manža vedle mně byl tuhý jakmile si lehl do postele...
Odpovědět
Profilova fotka
majky-dneska se nesmím v práci moc unavit, máme takzvanou "lesbiens party" (takhle se u nás říká dámským jízdám).... vymeteme všechny trochu solidní podniky a vracíme se k ránu ... aspoň si budou lidi o čem povídat,páč nás je v tý partičce 12 bab :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko při pátku!
Odpovědět
Profilova fotka
my jedeme dneska trochu pokoupit do Brna a pak večer do kina, už se těším. Si uděláme večer pro sebe
Odpovědět
Profilova fotka
kat-fíha... tak to si užijte... my tak chodili s kamarádkama na diskotéky, za našich mladých let... bylo nás 5 a 4 jsme byly blonďaté... a když některou z nás pozval kluk na panáka, tak jsme museli říct, že máme ještě další kamarádky... :-N Ale většinou jsem to říkali takovým, od kterých jsme chtěli mít brzo pokoj.... zebena-Boženko ahoj!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Zabi, taky bych šla pokoupit a do kina... ale dneska mi přivezli nové barové židle a nějaký věci ještě,tak že mám s nákupy vystaráno :-S :-D Majky, moje kamarádky mi tuhle říkaly, že mi manželství svědčí :-D že jsem se opět vrátila do svých "zábavných" kolejí jako tomu bylo tak 10 až 11 let zpátky :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky
Odpovědět
Profilova fotka
zabi-my jdeme dneska na ples a taky se těším... :-) kat-vážně??? takže v manželství větší pařmenka než za mlada??? No já se tím manželstvím asi usadila či co...? :-D Tak navíc, já mám taky hodně kamarádek už povdávaných a každá máme to svoje, ale na kafíčka se slízáme.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, tak v tý naší partě je to tak půl na půl .. i zasloužené matky od dětí jdou takto s námi pařit a muži hromadně hlídají :-D Momou, nazdárek x-)
Odpovědět
jsem tu včera byla poslední a nikdo se mnou nechtěl mluvit ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?