Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky:čtyřicátník v letech a šikovný je můj Vašík :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, ve Strážném je nádherně... klídek,pohoda, miluju to tam na jaře.. to tam chodíme na tůry ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-jdu tam juknout !!!! :-D zuzu-mně stačí, když si dám ráno kafé, to jdu *rát 100% ... :-N Neboj, uvidíš, že budou v pořádku a kdyby něco,tak jsi na telefonu, ale já věřím, že to něco... nepřijde... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat:jj, akorát teď volal Vašík, že malý s námi nejede, že má 38 teplotu a bolí ho v krku Tak pojedeme do Špindlu a na Žalí nebo Herlíkovice, pořádně si zalyžujeme a bude........... majyk:budou v pořádku, kdybych tomu nevěřila, tak nikam nejedu
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzanek, ve Špindlu jsem se nalyžovala (hlavně závodně),ale ted tam nerada jezdím.. moc lidí, moc bezohledných Poláků, docela draho... Žalí a Herličky jsou v pohodě... já mám nejoblíbenější Černou horu... ráno koupim permici na celý den, v poledne ji pak prodám těm,co jdou na odpol a mě to dopolední lyžování stojí cca 190kč (a to jezdím jak drak, dokola a dokola a dokola) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda, ale já to ve Špindlu neplatím, máme permice od úřadu, tak proto.Ale i když je máme zadarmo a je tam spousta lidí, tak tam nejdeme............ Zlaté Herlíkovice
Odpovědět
Profilova fotka
kat:uděláme sraz ve Vrchlabí, máme jich málo teď :-D :-D :-D Jdu k doktorce, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, jasná páka, sejdeme se ve Vrchlábku :-D srazů není nikdy dost :-D sejdeme se u Čokla? (mám na mysli klub Zakopanej pes) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat:já ho znám............chodíme tam občas s klukama po lyžařských akcích... Holky, já zůstávám na neschopence, tak mám na 14 dní o starost méně zase x-) Za chvíli jedeme k babičce a dědovi, tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/clanek/159885-s...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, sraz v pátek nebo sobotu ve Vrchlabí u Zakopanýho psa :-D :-D :-D :-D :-D Kat:já ti určitě zavolám během víkendu, papa jedeme, tak papa všem
Odpovědět
Profilova fotka
Dámy, taky se loučím... papapapapapapa ;-) Zuzi, ono se ve Vrchlábku snad ani nikam jinam jít nedá :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Taky už povalím, utíkám nakoupit a jdeme bratrankové přítelkyni na narozeniny. Aspoň uvidím moje prdelky (jejich děti Šárinku a Mišánka) Tak papa zítra !!!!
Odpovědět
Dobré ráno holky :-) Tak už je čtvrtek a to už je jako pátek a za chvíli bude sobota ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) Tedy vy jste toho napsaly, že to asi ani nestačím dočít, ale jdu na to :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marketas: Markétko je mi líto, že to dopadlo takhle v práci :-( Teď mám okolo sebe opravdu hodně lidí, kteří se bojí o místo :-( Tak ještě že ti dali dvouměsíční výpověď a tři odstupné platy. Vím, že to nenahradí práci, že budeš muset hledat novou, ale někoho vyhodí a bez odstupného a to je fakt sviňárna ]-( Držím palečky, aby se to podařilo brzo něco sehnat ;-) zabena: Boženko tedy ty to máš s tou prací hodně těžké :-( Snad brzy najdeš nějakou vhodnou práci? Věřím, že to musí být hodně vyčerpávající tak dlouho bez práce a bez finančních prostředků :-( Ty naše zákony jsou fakt na h.... ]-( Držím palečky, aby jsi také brzy našla vhodnou práci a byla konečně spokojená ;-) zuzanek: Zuzi jsem moc ráda, že je dědečkovi a babičce lépe :-) Také je fajn, že tě nechali ještě na neschopence. A jak se ti daří? Hory ti závidím, krásně si to užijte. Kdy vlastěn jedete?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno !!!! Mně se dnes nechce, teda mně se nechce v poslední době pořád, ale po tom, co jsem byla doma, tak jsem si odvykla vstávat a o to je to teď horší... Včera večer mně bolela šíleně hlava u spánku, tak jsem to rychle zaspala, ale nic moc, vstala jsem a tepalo mi tam zase... ]-( Tak zkusím pít a jestli to nepřestane, tak si vemu prášek. macet-Markétko, hned jak to půjde, písnu na IP a těším se na mejlíka !!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Markétko já jak jsem byla o vánocích doma 14 dní tak od té doby se mi nehcce chodit do práce a vstávat. Já jsem tedy pořád tak unavená, že mam problém se vstáváním děsný :-p Spím minimálnmě 8 hodin denně a prostě mi to nestačí :-N A ta hlava je snad ve vzduchu. Mě bolela takhel jako čert v pondělí. Jenže nesmím žádný prášek takže mě to přešlo v migrénu či co. No chodila jsem doma odpoledne se studeným šátkem na hlavě a v úterý jsem si vzala dovolenou aby jsem se z toho nějak vyspala. Ale dnes už naštěstí době. V lékárně mi řekli, že bych snad mohla panadol, ale já se bojím. No koupila jsem si ho kdyby něco, ale..... Na IP - jasný až budeš mít čas ;-) Emailík už máš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko! Macet: Markétko, a jak ti teď je? Nevolnosti už přešly? Ani jsi nám nepsala, jak jsi to zjistila a říkala manžílkovi... To víš, jsem baba zvědavá a potřebuju rozptýlení, zvlášť takové krásné
Odpovědět
Tak holky, teď jsem jen tak nahlídla do svého svatebního alba a našla tohle: tera, (tera@seznam.cz) 30. říjen v 10:10 Upozorni admina: Tohle není gratulace ženich je hnusnej jak posraný záchod fuj ;-( ;-( ;-( Už jsem na to upozornila adminu
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko jé, to musí být opravdu nepříjemné když tě tak bolí hlava a nemůžeš si na to nic vzít, ale je to pochopitelné. Ten mokrý ručník je výborná věc, taky si to dávám a ležím v posteli a snažím se třeba zaspat. Asi je něco ve vzduchu, bo Luky mi říkal, že jim před hernou odpadl nějaký pán, asi tlak.. a to všechno s tím souvisí. Navíc, když se valí teď druhá vlna chřipky tak si myslím že ty bolesti hlavy jsou opravdu ve vzduchu. Snad jsme přeléčené tím, že jsme to doma pořádně vyležely...?! :-) A odepsala jsem ti na mejlíka...
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, tak jsem se ti dívala do alba, že bych to taky odklikla, ale už to tam nebylo. Takovým "gratulacím" se jenom směju, taky jsme jich tam pár měli...
Odpovědět
Profilova fotka
zabena: Boženko už je mi o něco lépe. Žaludek je na tom lépe, ale nechutenství mam pořád. Tak snad přejde i to a pořádně se nadlábnu jako správná mamina :-D Jinak jsem na to těhu přišla jeden pátek. Čárky byli jen slabonké, ale byli. Večer jsme šli s manželem na bowling ale ještě jsem mu to neřekla. Čekala jsem na jasnější čárky ;-) Tak jsem druhý den ráno vstala první a udělala si testík. Čárky byli krásné a tak jsem šla nakoupit snídani. Udělala jsem snídani a napsala krásné přáníčko do kterého jsem vložila ten těhotenský test. A do krabičky v které mi dal zásnubní prstýnek jsem dala dětské botičky. :-) No nejdříve říkal, že nemá narozeniny proč mu dávam dárek :-D Pak když to otevřel, tak otevřel i pusu a asi i přestal dýchat, protože začal rudnout :-N Ale pak se na mě otočil a s radostným úsměvem řekl "opravdu"? Objal mě a řekl, že je šťastný. :-) Tak to bylo moc hezké ;-) Bylo to asi 23.11. majky. Markétko já to bohužel ani nezaspím, mě to vždy zčne bolet ještě více. Ještě že na to netrpím nijak často. Tak doufám, že ta další vlna chřipky se nám všem vyhne. Jdu se kouknout na emailík ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj fšem, jakpak se dneska máte?
Odpovědět
Profilova fotka
macet: Markétko, to je nádhera, jsem z toho normálně dojatá... ahoj, beru
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, úplná romantika Macetko :-) Boženko ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko, nádherné tipy na dovolenou, ale my letos budem vegetit spíš na zahradě a vozit kočárek po okolí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zabena. Boženko děkuju :-) beruberu: Ahojky :-) No mě by tam nikdo nedostal. Zastavilo by se mi srdíčko jen při pohledu a odvezli by mě :-D Taky plánujeme dovolenou na chatě na zahradě. Ale ještě bez kočárku :-D Kočárek přijde na řadu až koncem července ;-)
Odpovědět
macet: Jé ty jsi to manžílkovi tak krásně oznámila x-)
Odpovědět
Profilova fotka
BAFFFFFFFFFFF To jste se lekly, co? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?