Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
beru: No měla bys hodně pít hlavně proto, abys pak měla dost mlíka. jak nebudeš pít, tak se nebude mít z čeho tvořit ;-) No u žehlení, když toho mám víc, tak se mi kolikrát z horka taky zamotá hlava :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jsem se te´d najedla a udělalo se mi nějak zle :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mony tak já se zkusím polepšit ;-)
Odpovědět
marketas: Co si měla? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky............ jen n a skok, odesílala jsem vám všem email teď a nevím, zda-li se zadařilo, můžete se prosím podívat?Díky moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, jj mejlík dorazil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hurá, tak to jsem ráda.tak já jdu, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, mě taky dorazil :-) Mony, přesnídávku, ale už je to dobrý. zase mě bolí hlava a v krku :-(
Odpovědět
marketas: Na na tu hlavu mám báječný recept - useknout :-N pak už bolet nebude. Ne vážně, zas migréna? Mě dnes bolí hlava, ale spíš je to od krku ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, migréna naštěstí ne, jen neustálý tlak :-( Asi využiju Tvou radu ;-) :-D
Odpovědět
no ale nevím, zda pak někde koupíš náhradní 8-)
Odpovědět
http://www.novinky.cz/clanek/159382-d... ;-( ;-( ;-( Tohle je strašný ........
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Markétko-marketas:koukej s tou hlavou něco udělat a říkám ti to naposled, n ebo si pro tebe dojedu a bude zle............ Jinak napíši to sem... Pražandy a kdo bude chtít a moci hlavně, abychom viděli beru 2 v 1 ještě, co když některou blízkou neděli zajdeme třeba do ZOO?Vezmeme s Mončou děti, vyvětráme, pokecáme, uvidíme se..........
Odpovědět
Profilova fotka
Moni.................... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hodně ráda bych Barču viděla a poznala ji...........
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, omlouvám se, že jsem se dnes neozvala, ale já jsem přišla domu po 6hod ráno a jsem do těchto chvil zdemolovaná jako blázen.............Tak mi to promiň prosím
Odpovědět
Zuzi. v pohodě, teď jdu s Ančí na chvíli ven a zároveň počkáme na Járu a dojdem nakoupit. ;-)
Odpovědět
Zuzi,já bych ráda taky Barču viděla. Klidně přijedu v neděli nebo i některý den odpoledne. V týdnu mi jezdí bus domů i v osm večer(z Knížecí),ale potřebuju to vědět alespoň týden dopředu. A sice se dostanu v Praze kamkoliv,i když v některých částech jsem nikdy nebyla,ale nejsem debil,tak si to vyhledám.Ale kdyby šlo jen o odpoledne,tak třeba někde u Smíchova nebo u Václaváku,ale spíš něco levnějšího než Jalta na Václaváku a tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markee:to by chtělo zjistit, kdo by přišel, kolik by nás bylo, domluvit třeba tu neděli některou........byla bych ráda
Odpovědět
Profilova fotka
koukala jsem do té tabulky od Markétky a nevím, jak to máte s nedělema.Já můžu třeba 7, 8, 14, 15.2 a to je vlastně vše, protože jinak jsme na horách.............jedině v týdnu některý den, ale to se musí ozvat ti, kteří by šli.Tady je hospůdek spousta a spousta, problém bude s Mončou, která bydlí na druhém konci Prahy a má 2 děti, to by chtělo někde třeba v Holešovicích, Monča by sjela jen dolu a my bychom ze Smíchova, kde bydlím sedli na tram a jsme tam za 20min.
Odpovědět
No je mi to jedno kde,ale aby to nebylo nějak zastrčený. Už si vzpomínám,švagrová mluvila o nějaké pizzerii v Zenklově ulici. Jo už jí mám, tohle http://www.pizzerieudivadla.cz/ a moc si to chválila,prý je tam boží ten dětský koutek. Tak kdyby Monča brala děti,tak si tam i Andulka pohraje.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.cirkuscafe.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.pizzacoloseum.cz/pizza_col...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, to je úžasně milé, že se chcete se mnou sejít, jste prostě zlatíčka. Já můžu kamkoli a kdykoli, vláčkem dojedu na Smíchov a pak mhd po Praze není problém, to naštěstí zvládám. Jedině v sobotu 7.2 u nás máme masopust, obnovený po padesáti letech, tak to bych se ráda zúčastnila. Ale jinak fakt není problém ani v týdnu ani o víkendu. Doufám, že na kontrole příští středu vše dopadne dobře a nenařídí mi klid na lůžku.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/forum/show.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Záleží na Monče...kam dijede, jestli pojede s dětma, hledám nějakou vhodnou restauraci-kavárnu i pro děti-respektive pro Aničku, Kubíka si ohlídám :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to zkusím zjednodušit.Jsem pro 8.2 kolem 14hod kdo se přidává???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak večeře je v troubě, tak mám chvilku času. Pak musím zabalit, jedeme zítra ráno pracovně do jižních Čech, přespíme tam, v sobotu ráno hned rychle zpátky a v sobotu večer u nás na ples... to bude náročné
Odpovědět
Profilova fotka
já já já (vlastně my) :o)
Odpovědět
Tak holky mě je to jedno, pokud pojedu s dětma, tak dorazím autem, takže jde jen o parkování. Ale pokud bude Jára doma a pohlídá děti, tak je mi to fuk. Ale jak dnes přišel ........ má jet na služebku a ještě přesně neví kdy 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?