Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Kat, copak se stalo? proč na koberečku? taky mě to čeká :-( Zuzi,papa
Odpovědět
Profilova fotka
kat-ty taky včera??? No byli jsme dvě, můžu ti říct, že kdybch včera šla hlavou proti zdi, tak by mi to ani nepomohlo...
Odpovědět
Ahojky holky,tak já od rána makám :-D nejdřív snídaně pro celou rodinu,což nebývá.Míša moc nesnídá. Pak sbalit malé věci po Johance,sundat z půdy krabice na ozdoby ze stromku.Stromek jsme odstrojili a už jsem spáchala polívku i druhé jídlo.Uf,hoňka byla,ale snad dobrý.Jen jsem se taky lekla,když mi spadla kořenku a teď mě bolí podbříšek.Chjo. Jinak jsem volala doktoru a mám přijít v pátek. Ve čtvrtek už měli plno. Takže pak vám sem šoupnu fotku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kolegy mi jak si tady v pátek řekl takový věci, že jsem ho požádala,aby tohle tlumočil naší vedoucí a že to chci řešit s regionálním ředitelem. Ráno jsme se všichni sešli a probírali to,ještě ted po obědě jsme o tom mluvili.Naštěstí já z toho vyšla v pohodě,... ale pohrozila jsem jim,že uvažuju o odchodu, což nikdo nečekal. Marketas: četla jsem tvůj horor a řeknu,že ti to teda nezávidím,ale věřím, že to dobře dopadne... přeci ti to nemůžou dát k úhradě,to bys to musela mít ve smlouvě.... :-( Majky, já jsem včera snědla skoro půl plata Ibuprofenu.. a nic.. nula účinek... ;-( Dneska to mám asi z toho humbuku tady...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak já jsme teď poobědvala Ibalgin:-( Jinak to nechci zakřiknout, ale snad průser mít nebudu. Naštěstí jsme dostali další objednávky na výrobu toho projektu, takže to vypadá, že mám vyhráno a ty dílce budou potřeba
Odpovědět
marketas: Tak to je moc moc dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, tak se hlásím po víkendu. Byli jsme v jižních Čechách u manželovo rodičů a opravdu jsme se nenudili. V sobotu jsme vyrazili s kamarády na hasičský bál a vydrželi do 2 do rána!!! Trochu opatrně jsme i tančili a moc jsme si to užili. V neděli jsme zašli do bazénu, poprvé jsem byla plavat jako těhu a bylo to fajn, akorát ta voda mohla být teplejší :-)
Odpovědět
beru: Tak to je super, že jste si to hezky užili ;-)
Odpovědět
A plavání je super, já chodila jako těhu hodně do bazénu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych taky chodila častěji, ale pořád nám to nevycházelo. Ale snad se ještě někdy vypravíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík tak moje testy klesly skoro ze 3 na 1,7 vyšla mi borelioza ale jen že už jsme jí někdy prodělala ale nevím o tom ostatní testy jsou naprosto ukázkové ale ted nevím co si o tom mám myslet jdu vás dočíst
Odpovědět
Profilova fotka
holky hlava mě také bolí jako čert :-( :-( no jo řítí se sem chřipajzna ]-( :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mury-Markétko ahojda. No tak aspoň, že testy klesly, to je dobré znamení. Moje kamarádka taky kdysi prodělala boreliozu ale došli ji na to asi až za cca 5 let a to proto, že přestávala vidět, přestávala ovládat levou ruku, pak se jí špatně chodilo... hrůza děs. Teď už jsem ji asi 1 rok neviděla, takže nevím, jak je na tom zdravotně, ale člověk ani neví, co ho kdy může potkat...je to hrozný.
Odpovědět
Profilova fotka
majky to jo :-( a dnes se tě nevšimnou jak je rok dlouhej ]-( už je ti lépe?mé pořád bolí hlava :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mury-tak nějak... teď chodí na Spektumu dobrý pořad o různých druhů nemocí apod.... a taky, že člověk se nemá nechat odbít doktory a když mu něco opravdu je, tak pořád chodit, otravovat, dokud si ho někdo všimne a začne to řešit. Minule tam byla paní, které doktoři za dobu 5 let nezjistili rakovinu tenkého střeva... šílené !!!!! Mně není líp, asi mám chřipajzňu a cítím, že se mi to vráží na průdušky. Zítra ráno valím k doktorovi, bo už jsem 2x přechodila před měsícem nachlazení a toto je asi výsledek. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
to asi jo to je to naše věčné přecházení nemocí :-S jestli mi ted něco bude jdu marodit,zdraví opravdu máme jen jedno :-| !!!!! kdy to na spektrumu dávají??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
mury-půjde to dnes ve 20:00 a jmenuje se to "záhadná diagnoza"... jestli ho máte, tak se na to mrkni, je to fakt zajímavé. Poprvé, když jsem to viděla tak tam byla maminka, která se rozhodla mít dítě i když měla vážnou nemoc srdce (měla jen jednu chlopeň, druhá byla nahrazena strojkem) a hrozilo jí, že dítě nemusí donést a že umře... bylo to hrozné, řvala jsem u toho jak děcko, ale dobře to dopadlo. Nakonec porodila předčasně císařem holčičku a obě dvě byli v pořádku...
Odpovědět
Ahoj holky, Marketas - já se jednou sekla v kótě u sloupu a to na řadovce, kterých se stavěla celá ulice a pak jsem tam zapomněla vykázat nějaký podhled, zas vynásobeno počtem domů,....průser za statisíce!! byl na světě :-N :-N Mury - tak hlavně že ti to našli, to máš jak M., tomu řekli to samé, že ji někdy prodělal, ale už dávno.... Momou - dobrý vtip, ještě , že jsem přišla domů ze solárka dřív než M. :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Holky,poraďte, prosím, jaký účes si mám vytvořit na ples. Něco co zvládnu sama, nebo s pomocí tchýně (ale jen, že by něco podržela a tak...). Chtěla jsem se nechta učesat u té kadeřnice jak na svatbu, ale nemůžu tak brzo z práce, takže to vypadá, že v 18:00 dojedeme vlakem a 19:30 nám jede autobus na ples(takže tak 19:15 vycházet z domu)....a mezitím si umýt vlasy, osprchovat, oholit nožky, dát si čočky (což mi klidně trvá i čtvrt hodiny, jk je nosím 2x do roka, tak mi to pořádně nejde :( ), namalovat se, pak zašněrovat do šatů, chudák manža, asi to zbude na něj....no když to tak počítám, tak mě snad nezbyde ani čas si ty vlasy jen vyfoukat do sucha :-N Možná ale M. si půjčí auto a nebude pít a tak bychom měli 30 min. času navíc....ale co si teda vytvořit na hlavě? Já si koupila nějaké natáčky a různé sponky, ale nevím co s nima :-D :-D Asi si vezmu kulicha s velku bambulí a budu originál :-D :-D :-D Mě už asi z té práce fakt hrabe :-D
Odpovědět
Přijde matka domů a přistihne dceru, jak se ukájí robertkem. "Nediv se mami," vysvětluje dcera, "podívej se, jak jsem škaredá, se mnou si žádný mužský nic nezačne, tak si to dělám alespoň takhle. Vždyť je to jako můj manžel." Pár dnů poté byla dcera přistižena při stejné činnosti otcem a dostalo se mu od ní stejného vysvětlení. Když další den přichází matka s nákupem domů, nevěří svým očím. Manžel sedí v pokoji u televize, v jedné ruce otevřené pivo a ve druhé robertka. "Co proboha znamená?" táže se překvapená žena. "No, coby? Dali jsme si ze zeťákem pivo a teď se koukáme na fotbal." :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já měla včera luxusní migrénu, měla jsem 4 Ibalginy po sobě, zle mi bylo, zimnici jsme měla a hlava se chtěla rozskočit :-( Blani :-D - dobrej vtip. A jak dopadl ten Tvůj průser v práci? Mury, to je super, že se Ti ty jaterky snížily! x-)
Odpovědět
Dobré ráno, Beru,to plavání je v těhu opravdu dobré.Netaháš se s takovým bříškem a je to úleva na záda. Já budu chodit na další kurz plavání s Johankou(teď od února nebo začátku března až do června),takže si tam snad trošku odpočinu. Dnes jdu s Johankou na přeočkování trivivacu,tak snad nebude moc velký řev.Pak jí přivezu domu a pojedu do posilovny,opět jen orbitrek,pás nebo rotoped.Sice nevím co té kamarádce budu tvrdit dnes,že nepůjdu nic posilovat.Ale prostě na žádných strojích opravdu fungovat nechci. Mury-Markét,gratuluji k nižším výsledkům testů.Snad už se to bude jen a jen lepšit.
Odpovědět
Profilova fotka
markee a proč nechceš posilovat, Markét? To klidně můžeš, jen ne přímě břišní svaly. JInak můžeš posilovat úplně všechno, když si nebudeš nakládat velké váh a budeš opatrná......
Odpovědět
Marketas,já bych potřebovala dát dolu prdel a stehna(břicho samozřejmě taky,ale teď to cvičením bohužel nepůjde).No a na zadek tam maj jen jeden stroj a u něj si docela tím břichem pomáhám :-( a na nohy ten běh nebo kolo si myslím bude dostačující.Ještě můžu posilovat ruce,ale já jsem takovej monstroza,že už ty ruce mám dost silný.Míša se mi směje,že mám ruce jak chlap.Zkusím něco,ale u většiny strojů vím,že budu makat(pže já nedokážu posilovat bez zátěže,jsem prdlouš) :-(
Odpovědět
Dobré ráno holky, Mury: Tý jo, hezky to kleslo, tak snad to bude jen lepší a lepší ;-) Marketas: Tobě na migrénu pomáhá ibalgin? =-) Tak to mě nee, i kdybych snědla celé balení. Blani: :-D Markee: Cvič opatrně a hlavně ne do úplného vyčerpání ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markee, na hubnutí máš malou zátěž s velkým počtem opakování - na zadek můžeš dělat dřepy a výpady, ani nepotřebuješ stroj, jen si vem třeba na ty výpady lehké činky a to máš zadek + stehna.
Odpovědět
Marketas,a můžeš mi ještě nějaké cviky poradit? Pže mě loupe v koleni a v posilce mi dřepy nedoporučil,že mi fakt přeskakuje,ale nevím zda to nemám i tak dělat,zda se to nesrovná.Ale je to při tom cvičení teda nepříjemný.
Odpovědět
Jinak holky já nevím zda je to tím těhu či čím,ale mám od svatby 7kg nahoře :-( :-( :-( A vím,že se nepřežírám,že nejím nic jiného než předtím a fakt mám kilo za měsíc nahoře.Kolem Vánoc jsem se vážila a měla jsem 63kg,teď hup a je to o kilo víc.Já nechci,já už nechci být tlustá.Jenže si neumím přepočítat množství jídla,jak jsou nějaké ty dané gramy na kilo váhy a tak.Já klasickou dietu nechci,ale chtěla bych si dávat jídlo,ale tak jak bych měla a já to neumím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky, jen vás jdu pozdravit. Jsem doma s antibiotikama a bolí mně celá já... :-S Jdu ležet a spát. marketas-ty by ses měla taky doma kulírovat s takovýma stavama... Tak snad už ti je dnes líp ?
Odpovědět
Majky-Markét-tak se hlavně vylež.Teď řádí nějaký bacili,tak ať jsi brzo fit.Pořádně se vylež.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?