Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem vlezla na červen 2009 astrašně jsme se divila, že tam nikoho neznám :-D Beru, a jak Ty, mamino?
Odpovědět
Profilova fotka
my se máme taky fajn, občas se nám to v břiše pěkně převaluje ;-) v polovině října jsme měli 20 cm, takže teď určitě víc :-)
Odpovědět
Ahojky holky,jsem doma z návštěvy.Malá se najedla a šla spát,teď se jdu zaopatřit já. Silente a Len.,děkuji za odkazy,oboje jsem si už uložila :-D Koukám jak tu ty miminka krásně rostou,to je nádhera. Beru,kdy že máš termín,že je mimčo už takový čahoun?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mě se nechce, já mám dneska zase KOPR!
Odpovědět
Profilova fotka
termínek máme v březnu, tak pěkně rosteme, akorát to moje bříško pořád ne a ne růst, všichni už mají podstatně větší pupky, asi se mimčo snadno schová na tu mojí výšku :-)
Odpovědět
No holky s tím nakupováním věciček se vám nedivím.Také pro mě bylo strašné odolat a nenakupovat,pže toho je mraky,ale začla jsem až od konce pátého měsíce nakupovat.Říkala jsem si,že kdyby mě hnali na plodovku a ta nedopadla dobře,tak ať doma nemám věci,které by mi ještě víc drásali srdce tím,že mohlo být mimi :-( Ta moje těhu kamarádka je 27tt a už má vše(teda krom kočárku)nakoupeno.No nedala bych si to. Jsem taky pověrčivá. A hlavně na ten kočárek,že nemá být doma,dokud tam není i mimi.Měla jsem ho schovaný u své babičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beru - gratulace k čahounovi :-) Len - no jsme dlouzí od hlavičky až po palečky na nohou :-D :-D :-D Markee - rádo se stalo :-) Marketas - taky jsem tam už párkrát byla a čuměla jak puk :-D A KOPR mám už asi 10 let 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tu zase na chvilku :-) teda tady se řeší chlast? :-D Tak já bych si dala taky to Portské jako Markétka (marketas) jsem se po něm opila na svatbě :-N :-D :-D holky já až budu těhu tak vím,že se taky neudržím nakupování ikdyž bych chtěla začít až později. Ale mě se to tak strašně líbí. Tak alespoň zatím nakupuji pro kamarádky :-D Zítra jdu zrovna něco vybrat na měsíčního klučíka. ;-) marketas: Markétko až mi budeme těhu tak Sili bude profesionální máma tak nám to bude počítat ona ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beru: Neboj ono bříško najednou vyskočíá a nebudeš vědět co s ním :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, jedině že bysme si tu svatbu dali ještě jednou, pak bysme mohli jít do června 09 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, já bych si to zopákla hned ;-) macetko, to doufám, že mi to bude někdo počítat, protože takhle vůbec nevím, o čem se točí :-D A Portské miluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketas: Markét tyl to jsme dvě. To je pro mě španělská vesnice :-N Já od svatby taly :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Macet :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda já koukam jaký jsem debil, samé překlepy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
MARKÉT, ALE NEJSEŠ! SE PODÍVEJ, CO PSÁVÁM JÁ!!!!!!!!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak jsem byla na kontrole vše ok monitor je super tlak v pořádku hlavička dolu mam další kontrolu 11..11 doktro r si dělal srandu že mam do te doby porodit tak jsem mu řekla že teda 7.11 jdu na to ale pořád mě pobolívá podbříšek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Markét tak teď vedu já :-D :-D
Odpovědět
kuk Mury ještě si v nemocnici nebo už tě pustili domů =-) já zrovna byla v HaM a kupovala sem pidi rukavicky a pidi cepicku pro kamardcinu holcicku, meli tam krásné baletní sukénky, a dneska za mnou byla těhu kamarádka x-) no ale zase musíme užít ten portugálek než budeme těhu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nedělejte mi chutě s tím vínem, já miluju Lambrusko a nebo Kagor - úžasně sladká vína. Občas si dám akorát domácí malinové nebo rybízové víno, co dělá tchýně, tak mňamka. Jinak šampaňské jsem nikdy nemusela, to radši Avanti s jahodama.
Odpovědět
jdu na obídek tak dobrou chuť všem Šári tak to je super 11. je Martina tak třeba přijede Terka na bílém koni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pasone, my s Mačetkou Portské x-) mačet, Markétko, nevím nevím, já dělám překlepy furt..... Šáry, teda, já už se těšila, že budu tetka a nic! tak snad brzy!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy, tak vás po dlouhé době zdravím.. jsem na roztrhání, doma i v práci :-) už jsem stihla dočíst "28" a ted jsem dočítala vás... uffff,jste mi ale písalky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky já na vás tak trochu nakukuju a upravuju mezitím ty naše srazíkové fotky. Doufám, že vám nebude vadit, že jsem si pohrála i s některýma z vašich fotek. až to budu mít hotový, hodím vám odkaz
Odpovědět
Teda Šáry,já myslela,že už si tě tam nechaj a ono nic :-N Neboj,do týdne to bude :-D a když ne,tak určo do konce listopadu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem z obědu, no spisovatelky, kdo to má dočítat?! :-D zabena-můžu ti napsat dotaz??? :-D barca-jj, doufám, že Terezka už vykukne na svět... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zase mi přišel balíček - další vydražené věci na mimi, tak jsem si to tu rozložila po posteli a kochám se, jak se to maličký ;-) Včera mi přišla ta hrací deka, co mám v albu na MK, je nádherná, nejradši bych si na ní hrála sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky, že se ptáš, jasně, že můžeš
Odpovědět
Profilova fotka
beru-a co ti v tom brání?! :-D Jen se pohrej... říkej si, že si to přeci musíš nacvičit na mimi... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
beru, my jsme hrací deku dávali synovečkovi a asi měsíc jsme ji měli doma, manža si s ní pořád hrál - byla tam na hrazdičce jedna natahovací figurka, tak nám to doma pořád hrálo
Odpovědět
Profilova fotka
Majky :-D :-D :-D tak jo, ale až večer, teď jdu s kamarádkou kočárkovat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?