Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
dobre ranko :-D no ja uz mam teda pozdní dopoledne ale driv sem se sem nedostala macet to je super že fazolka je tak jak má být mury tak at se co nejdriv zjisti co ti je, jeste ze jsi si ty ktevní testy udelala marketas jakpak ti je ? zuzi drzím palečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat-ježiši márja, tak to mně moc mrzí. :-( Chápu tě, že v době, kdy chceš miminko bude Emča pryč... to není fér... Ale nezoufej, ono vám určitě bude stačit ke splodění ten týden na horách... Věř tomu !!! ;-) macet-Markétko, jak už jsem ti včera psala, jsem ráda s tebou, že fazoka je tam, kde má být... určitě chci vidět fotečku, tak scanuj... :-N pasone-ahoj Ivi !!!! Tak pro změnu dnes držíme palečky Zuzance... ani nebudem psát, tak jak včera... :-D
Odpovědět
majky no jo tak to dneska nic neudelam =-) no tak ja jdu cist at nemusim psat :-D kat však vy to nejak vymyslíte ;-)
Odpovědět
tak pááá
Odpovědět
Macet: Jé to je skvělé x-) tak to moc moc gratuluji. takže fazolka je jak má být, super.
Odpovědět
Profilova fotka
Macet, já jsem tady v takovém rozpoložení,po přečtení tvého příspěvku :-N se tady culím jak jelimánek :-N to je krásnýýýý.. gratuluju ke zdravému těhu a k 11+5 ;-) :-D Majky, budu si ten jeho "segment" dávat doma do skleničky,do ledničky a pak budu inseminovat až bude pryč :-D :-D :-D Pasone, no vymyslet to musíme,jezdit za ním nebudu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Macet, to mám z vás radost, že už jste tak veliký a naprosto v pořádku ;-) kdepak jsou ty doby, kdy my byli 5cm :-D , dneska mě probudilo kopání do žeber :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kat- :-D no to by bylo zajímavý, nakoupíš si injekční stříkačky a budeš zavádět... :-N beru-jé.. to je krásné, aspoň víš, že maličké je v pořádku. A já asi přehlídla, co to bude..? Psala jsi to sem? =-)
Odpovědět
Holky koukejte :-D http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: bude to ...........no přeci miminko :-D Momou, jé to je krásná fotečka, Kubík je ale šikula :-)
Odpovědět
Profilova fotka
momou-Moni, to je úžasné... Kubík je fakt šikulka !!! ;-) beru-jj, takže překvapení...? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pasone, momou, kat: holky moc díky :-) majky: Vložím fotečku n MK. Jen si tam musím udělat albíčko :-N kat: Kat jsem moc ráda, že jsem tě rozesmála :-) Tedy s manžílkem mě to mrzí jak vám to vyšlo :-( Ale snad ten týden užijete co nejvíce a třebas už zaděláte ;-) beru: :-) Pro mě je to teď obřík :-) Prosím tě ty jako zkušená těhulka, v kolikátém týdnu se dá zjistit, že je to holka nebo kluk? Ale ty kopance musí být zase na druhou stranu příjemné ne? ;-) momou: Moni Kubík je rozkošný :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
macet-Markétko albíčko, vždyť ty ho ta už máš nebo ne....? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky............. murynka:zto bude v pořádku, myslím na tebe macet:jsem moc ráa, že máte 2 ručičky, 2 nožičky............... :-D :-D :-D :-D Co ta genetika?Tak jdeš kdy?Já myslela že včera......... Moni:krásná fotečka, to má z toho, jak jsem ho rozcvičila., když jsem ho chovala :-D :-D :-D pasone:díky, že na mě myslíš.........dám vědět hned jak se dostanu na net macet:Markétko, díky moc za krásnou sms..............
Odpovědět
Profilova fotka
Macet, no já si moc zkušená nepřipadám x-) ale plácám se v tom statečně. Myslím, že většině maminek to říkali na ultrazvuku kolem 20 týdne, pokud je to vidět. Ale jak poslední dobou často slyším, tak nic není 100%, třeba známí čekali holčičku a nakonec se jmenovala Lukášek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: Ano to jsem byla včera. Oni to měří právě tím specielním ultrazvukem. Ten dopadl dobře. Druhá část se dělá z krevních testů, které budu vědět příští týden. A pokud se něco nebude zdát tak pak posílají na odběr plodové vody. Ale to věřím, že u nás nebude třeba ;-) majky: Markétko ano měla jsem album pod fazolkou. Ale to je už smazané a mam ho pod svým nikem macet. Teď jsem tam jen v rychlosti něco vložila a ž bude čas tak ho zase udělám jako bylo. Ono nesmíš být zaregistrovaná pod 2 niky. To jsem nevěděla, takže teď je to už správně: http://www.modrykonik.cz/album/album.... beru: Já sjem si to myslela že ve 20-tém týdnu tak to musíme ještě zvědavost udržet na uzdě :-N Uvidíme, hlavně když to bude vše v pořádku abude to zdravé mimí. Hlavně, aby jsem neměla vše růžové a on to byl kluk jak píšeš :-D A vy si to nechávte jako překvapení?To my nevydržíme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi mě předběhla :-D :-D
Odpovědět
Beru: Už se taky moc těšíš, co? Ale počkej, jak Ti pak bude chybět to bříško :-D
Odpovědět
Holky díky, vyřídím Kubíkovi pochvali ;-) Ale teď letím dodělat jatýrka :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Macet, nám teda jeden dr. řekl svůj tip, ale kdo jim má věřit, že? takže nějaká ta možnost by tu byla, ale uvidíme, jak to dopadne :-D a pro ostatní to bude překvápko, každopádně věci se snažíme kupovat v neutrálních barvičkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje, běžím na poštu, domu, vykoupat a šupy dupy pro výsledky......... Díky za podporu vás všech, krásné zprávičky, já se ozvu.Díky moc Zuzka
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko, aha, už tomu rozumím... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
beru: Takže tip máte, ale stejně to bude tak trochu překvápko :-) Tak to jsem zvědavá co to bude a jestli se nakonec dr u vás trefil :-) Já mam právě kamarádky a oni už mi chtějí dělat zásobičku svých věcí pro mimísky, ale jedna má holčičky a druhá chlapečka a tak nevíme jak na tom budeme :-N Zatím máme také vše doma v neutrálních barvách. ;-) majky. Markétko :-)
Odpovědět
Dobré poledne, Macet-Markét,tak to je nádherná zpráva,mrskající špuntík se vším co má mít,to je nádhera. Švagrová je dnes 11tt a TP má 6.8.,rodit ale bude na Bulovce,takže by jste se v porodnici ani nepotkali(což je mimochodem dobře-je trošku jinší :-D ) Momou-Moni,Kubík je krásnej a hodně šikovnej.Takhle krásně držet hlavičku už tak maličkej.To bude čipera čipernej :-D
Odpovědět
Beru,buzení způsobem "ran do žeber" to muselo být tedy hodně "příjemné" . Ale ono je to tak krásný pocit,že v tobě je maličký človíček,který za chvíli už bude na světě. Nojo,už to máš za chvilku,viď.
Odpovědět
markee: Jo jo, celej Andulka, to se tu z nich zbázním.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jdu................ :-| :-| :-|
Odpovědět
Macet-Markét,už máš bříško a fotečku??? :-)
Odpovědět
Fotečku bříška,jsem myslela. Jinak fotku z utz jsem viděla,je krásná ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?