Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-já si teď přečetla, co jsi radila Iv, tak dobrý... já taky radila středně a pak víc... :-D
Odpovědět
Labi: Ahojky, téda fotečky jsou úžasný a ta s kapříkem je fakt boží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mě se zase udělalo hůř :-( Macetko, budu na Tebe taky moc myslet! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-Markétko, jak hůř....?????
Odpovědět
Profilova fotka
Bože,proč jááá proč zrovna jáááá musím mít takový tele v práci... :-N :-N :-N
Odpovědět
kat bud ráda že takové tele nemáš doma :-D už držíte palečky a nepíšete, tak ja taky držím x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-zase kolega...??? :-D pasone-jj, jak mám psát..? Zkusím to takhle... držím můůyů cde myrkét de....frtžpm ůddcr :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky Jaterky pořád zvýšené ted čekám na výsledky žloutenky..a zítra jdu do gastroporadny :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak žloutenka vyloučena uffff,ale ted co to bude :-S :-D jinak rozpočet na plynové topení s kotlem a komínem a vodou je kolem 200 tis. x-) x-) jsme moc spokojeni vejdem se tak do našeho rozpočtu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, ano, bohužel, opět tudíž opakovaně, kolega... :-D Mury, tak díky bohu,že to není žlutice ;-) je mi tě líto, páč vím, že tě asi čeká síla dietka.... :-|
Odpovědět
Marketas. Doufám, že už si konečně dojdeš k doktorovi ]-( Mury: Já mám taky často zvýšené jaterky a nic mi není, tak to třeba bude dobrý. Hlavně, že to není žloutenka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
třeba to na dietu nebude :-x
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, Mury. držím palce, a´t ty testy dopadnou na 1.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, nestíhám, nestačím, o co jsem přišla? Ahojky Blani,. koukám, že tu budeš zase jen ty a já, viď?
Odpovědět
Zuzi - dnes to budeš ty a ty, já jdu zas pilně rýsovat :-D :-D Ale občas sem kouknu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, spinkáš někdy?Vždyť ty pořád rýsuješ............. Až se uvidíme, budu muset ti domluvit. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani:ty jsi pilná včelka!!!!!!!!!!!!!!! Pořád rýsuješ a mě se nevěnuješ :-D :-D :-D
Odpovědět
ZUzi - já se stydím.... :-| No nic, jdu poslat práci, jsem kráva něco udělala a až jsem to chtěla poslat, tak jsem si uvědomila, že jsem na začátku udělala chybu a celý to mám blbě, takže znovu a lépe :-( Tak dobrou, já si ještě přečtu noviny, teď jsem koukala na idnes a zemřel architekt Kaplický a to se mu dnes narodila dcera :( Dobrou ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/clanek/158754-z...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, proto jsem se sem vrátila, vyrazilo mi to dech, tak sem dávám odkaz... Porodila mu žena dít a on zemřel, no to je hrozné.......... Ještě ke všemu u kamarádky před barákem, proto psala, že tam bylo spousta policie a sanita.......... Chudák holka po něm.......... V pátek jsem koukala na 13.komnatu nějaké architektky, on s ní 7 let žil a mluvil tam o všem.........
Odpovědět
jojo, taky vím, kde to je, já bydlela v Bubenči hned o ulici vedle ;-) A žil s Jiřičnou, taky jsem chvilku ten pořead sledovala, ale asi jen 5 min. pak už nevím, co mě odvedlo od Tv. Tak dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
Blani spíše již tedy dobré ráno............
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/clanek/158742-v...
Odpovědět
Profilova fotka
Dva kamarádi se vydali přes poušť. Předtím se ale pohádali a jeden z nich dostal facku od toho druhého. Dotyčný, aniž by cokoli řekl se sehnul a napsal prstem do písku: "Dnes mi můj nejlepší přítel dal facku". Putovali dál. Došli ke krásné oáze s jezírkem a rozhodli se, že se vykoupou. Ten, co dostal facku se začal topit, ale ten druhý ho zachránil a vytáhl z vody. Když se probral, vytesal do kamene: "Dnes mi můj nejlepší přítel zachránil život". Kamarád se jej optal: "Když jsem ti dal facku, napsal jsi to jen do písku a tentokrát jsi to vytesal do kamene. Proč?" Odpověděl: "Víš, když mi někdo ublíží, píši to jen do písku,aby vítr tyto řádky odfoukl na znak odpuštění. Ale když mi někdo pomůže, vytesám to do kamene, aby to tam zůstalo na věky. Nauč se svůj žal a křivdy psát jen do písku a své štěstí vyrýt do kamene! Říká se,že je potřeba jen jedna minuta na to abychom si někoho zapamatovali, jen jedna hodina abychom si jej oblíbili a mnohokrát nestačí ani celý život, abychom na něj zapomněli.
Odpovědět
Profilova fotka
"Pane doktore, musim vam neco sverit. Ja ho mam jako novorozene." "To je velmi nepravdepodobne. Sundejte si kalhoty... Skutecne: Tri kila a ctyricet pet centimetru!"
Odpovědět
Dobré ráno, Zuzi, krásný vtip :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, už ať je pátek... den ode dne mne to v práci nebaví.. :-S chjo zuzi-vtip mně hned po ránu rozesmál a ty taky nechodíš tuším spát...?! blani-co plasťáky, vyřešeny ?! mury-je mi to líto, že jaterky nedopadly dobře, ale snad ti pomůžou, aby ses dala do kupy. Držím palečky.
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno všem zde ;-) Majky, tak jsem naprdnutá tak nějak podobně jako ty. Nám tady se včera zbláznila technika,tak že jsem v práci skejsla do 19 hod. :-| A ráno mi Emčuch sdělil, že v únoru jede pracovat do Jižních Čech,tak že bude jezdit domů jen na víkendy :-| Kdy my to dítě splodíme,fakt netuším... ;-( ještě že máme týden v únoru volno a jedeme na hory,to si ho aspoň užiju..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) Moc děkuji, že jste na mě tak mysleli, jste zlatíčka :-) Ultrazvuk dopadl dobře x-) Jsme 11+5, máme 5cm, dvě nožičky, dvě ručičky, jednu hlavičku, dvě uši, dvě oči, jeden nos, jedno bušící srdíčko a vše ostatní také v pořádku x-) Ještě příští týden krevní výsledky a budeme klidnější. Holky to byl nádherný pohled na toho špuntíka jak tam sebou mrská :-) Zkusím naskenovat fotku a vložit do albíčka. mury: Markétko moc mě mrzí jaké máš problémy :-( Pevně doufám, že se ti to co nejdříve zlepší. Držím palečky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?