Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, neflustruj se ;-) jak máš nervy,tak mimi nechce přeci k vynervované mamince ;-) tyhle moudra mi doma dával Emča do hlavy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marketas:Markétko dorazili, akorát jsem rozepsala zprávičku na zpět :-) labiina: písni mi do IP tvůj emailík, taky ti pošlu info o srázku v Praze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé srázek v praze? Kdy a kde, jestli to není tajné. Třeba bych tam na chvilku nakoukla. :-) Jo hodiny jsou potvory. To ty moje jsou někde na půdě zarezlé. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mcet - OK! Děkuju! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat- :-D :-D to je dobrý !!! Mimi nechce k flustrované mamince... no mně taky doma Luk uklidňuje, jsou to naše zlatíčka.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a nebojíte se porodu? Já strašně a teď když jsem koukala na mimča holek ... tak jsem si říkala jak to může prolézt .... :-o Fakt se toho hrozně bojím,možná i proto nespěchám. :-D Říkala jsem budoucímu otci, že musí být u porodu a držet mě za ruku, jinak to nezvládnu ... tak nevím nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
labi-taky se bojím porodu strašně moc, obzvlášť, když moje teta před 18 lety při porodu zemřela...Ale zase si říkám, že každý porod je jinačí, každá ho vnímá jinak a myslím si, že v tom 9 měsíci to chce mít každá (skoro každá) už za sebou a jinak než porodem to dítě nejde přijmout na svět... takže ti nic jiného nezbývá... :-N Já jsem na tom úplně stejně, jako ty... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky okamžitě přestaňte tady psát o vašich biologických hodinách ]-( Mám najeto víc než vy a přijdu si stále mladá, ikdyž za měsíc budu zase o rok starší a to že fakt starší :-D :-D Vy máte ještě čas na takové řeči :-p I já jsem mlaďonká :-D :-D Jinak porodu se zatím nebojím, ale to asi přijde. Zatím se na vše těším a užívám :-) Holky dneska na mě myslete v 15:15 jdu na genetické testy. Ale vím, že bude vše v pořádku, takže to bude hračka :-) Jojo jsem optimistka plným coulem :-D Ale stejně mi držte palečky ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jak se při dnešku máte? Já se ještě válím se snídaní v posteli, ale za chvíli zas usednu k žehlení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Labi, mě Emčuch doma říkal,že je zbytečný jet do porodnice, že to v klídku doma odrodí sám :-D :-D :-D Ale je fakt,že když mi moje zkušená rodička sestra vyprávěla, jak obě děti rodila přes 16 h. :-S Jedno normálně (4kg) a druhý císařem (4,55kg),tak jsem šla do mdlob :-S :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Macet, jinak než na jedničku s hvězdičkou ty testy nedopadnou ;-) věř mi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, když to šlo dovnitř - musí to jít i ven :-D :-D :-D to mi ségra opakuje... ;-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
katarinka: Kast moc děkuju :-) Tedy tak velký miča? No to musel být záhul :-N A tolik hodin, brrr :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: Ale dovnitř to jde příjeměji a v hodně malinké velikosti oproti miminku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Macet, ségra nebrala žádný vitamíny (jen v prvním trimestru něco na podporu).. hold jsou velký děti asi po tatínkovi (Petr má dva metry asi bez dvou cm) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Macet, to je detail :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky - Já mám teď kamarádku a ta čeká 31.ledna, minulý týden jsem s ní mluvila a říkala už aby to bylo venku. Prý si poslední dny přijde jak velryba a všechno jí tlačí. Říkala, že jak se toho bála, tak teď už je jí to jedno hlavně aby to šlo už ven. :-D macet - Optimistka samým coulem. :-) Mně včera můj milovaný pravil, že na něco jsem strašná pesimistka .... :-( Macet budu držet palce, určitě vše bude ok! Projdeš tím jak růžovou zahradou. :-) katarinkakm - No potěš, to sem radši ani nepiš :-D 16 hodin ... to umřu! Ale věta ,,šlo to dovnitř, musí to i ven je super! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko, myslím na tebe už od rána !!! Neboj, bude to všechno v pořádku, fazolka je zdravé mimško a dopadne to všechno v pořádku. Držím vše co mám beruško moja....:-) kat-bych ho chtěla vidět, jestli by se mu neudělalo šoufle, kdyby to měl odrodit doma sám... :-D A ségra dobrý !!!! :-D :-D :-D :-D ono dovnitř je to přeci jen příjemnější než pak ven, ale zase když uvidíš ten uzlíček tak ta bolest rychle opadne... labi-přesně moje kamarádka... bude rodit do 14 dnů a říká, že si neobuje už ani boty.. :-D A porodu se prý nebojí, bo říkala, že neví, co ji čeká, že to ještě nezažila... i tak dobře... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka: Kat já vitamíny neberu. Dr mi řekl ať beru jen listovku. Doufám, že takový obříky mít nebudu :-N labina: no té kamarádce se nedivím. To fakt říká každá měsíc před porodem. Je problém ležet, vstát, nebose vůbec hýbat :-N Tak já ti trošku optimismu pošlu ;-) Alčo díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Markko ty jsi zlatíčko. teď si tě představuju jak mi držíš vše co jde a válim se tu smíchy :-D :-D
Odpovědět
teda vy dneska píšete :-D labi akt ahojky beru teda to žehlení ti nezávidím, ještě že jsou to pidi věci a jde to rychle :-D
Odpovědět
macet taky držím palečky na 15:15 ... jinak ten srázek můžeš psát na pasone@seznam.cz ten mejlík máš no a když se domluvíte na 14. tak nevadí, budto si to zkusím zaridit no a nebo holt jindy, však to není poslední sraz :-D
Odpovědět
jdu v pátek v holiči a jsem nalomëná udělat radikální střih, akorát to neví manžel =-) :-D jen pořádně nevím jestli chci zkrátit hodně nebo středně, nějaké nápady?
Odpovědět
Profilova fotka
Pasone, jo jo, naštěstí to ubývá rychleji než manželova trika a košile ;-) ale stejně toho je nějak moc, kam já to všechno jenom dám? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Pasone, doporučuji nejdříve středně ;-) a kdyby se ti to nezdálo,tak zkrátit ještě víc :-D
Odpovědět
beru no asi uděláš výstavku v pokojíčku a pidi věci budou všude :-D mimčo ale hrozně rychle roste v těch prvních měsících tak to zase budeš postupně odkládat ;-)
Odpovědět
kat no asi jo, já dřív nosívala kratoulinké a bylo to hrozně pohodlné, ale ted se bojím :-N ty máš ted mikádo ?
Odpovědět
beru máš album na koníkovi =-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
Pasone - více v IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko, jako tobě co držím... :-D :-D :-D :-D :-D no to jo jsem si to představila taky, ale to bys musela mít "vodníkovi"... :-N :-N :-N pasone-Ivi, já to zkrátila (oproti mým původním) radikálně, ale jinak to mám středně, takže půjdu ještě víc...až mi kamarádka odrodí a bude moc pracovat... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?