Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
tak se tu mějte jdu na véču ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mně už se taky vrátil manžílek z práce, tak se jdem najíst (mame sekanou) a pak konečně odstrojit stromeček, nějak na to pořád nebyl čas a vlastně vánoční doba byla teď do neděle, takže zas takový zpoždění nemáme ;-)
Odpovědět
Ahojky holky,tak jsem se v pět hodin vrátila z lyžování.Bylo tu super,nepadala jsem,jen jsem měla děsnej strach,že někoho zmrzačím mojí nemotornou jízdou.Naštěstí se nic nikomu nestalo a byla jsem i pochválena od tchána(ten tam se mnou jel-učit mě),že prý to není tak hrozné jak čekal.Že techniku mám dobrou jen se rozjezdit.Tak uvidíme zda ještě než mi začne růst bříško někam vyrazím nebo to bylo moje první a poslední jízda tuhle zimu.
Odpovědět
Zabena: Tak to si na chvíli odpočinu :-D Markee: Tak lyžovat jo? x-) Tak to jsi šikula. Hlavně na sebe dávej pozor.
Odpovědět
Momou,no nakonec jsem neodolala a jela.Moje kamarádka mi taky říkala,že ať tolik neblbnu s tím,že by se mělo něco dít,když je mi dobře a ještě nemám bříško a mimi má tak teprve ani ne půl centimentru.Tak jsem to přežila a doufejme,že mimčo taky.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, markee: ty jsi ale šikulka, je fakt že když to je tak v začátku tak to asi nevadí no u nás už šel manžílek spát a já si chci ještě číst tak jsem zůstala v obýváku ať ho neruším světlem a trošku surfovat a kouknout na Vás, nějak to sem moc nestíhám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojdá kočky, jak se máme při středě? Já už bych chtěla pátek, fakt! S tím mým nachlazením už je to lepší, jen mám furt tu rýmu, jinak se to fakt dá, o víkendu to vyležíme i manžou, už jsme si to dali do plánu :-). Dnes musím na finančák :-| , ach jo.....
Odpovědět
Ahoj holky, markee: Víš moc dobře, že já zastávám názor, že pokud se na to mamina cítí, tak má dělat všechno, co chce i lyžovat nebo jezdit na kole. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
MOny, jj, asi je to pravda, jen musí Markee dávat pozor, aby nespadla! :-)
Odpovědět
Marketas: Já lyžovala ještě v 5. měsíci ;-) Člověk na sebe sice musí být opatrnější, ale .... užívat si musí :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, jj, já si myslím, že když to jde, tak je dobrý se hýbat!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky breberušky !!! Co nového při středě...?! Už se nám to sobotí, tak to ještě musíme nějaký ten den vydržet. V pátek máme inventuru, jsem zvědavá dokdy tu skisnu...?! :-S Ale není to inventura aut, ale náhradních dílů, takže počítání matiček, šroubečků apod... marketas-já se minule rýmy nemohla zbavit 14 dní, bylo to přes svátky šílené, až pak mně pomohl sprej do nosu. markee-já si myslím, že je to úplně v pohodě, bo když se cítíš dobře, proč ze sebe dělat hypochondra jen z toho důvodu, že jsi těhu...? Moje kamarádka až donedávna pracovala, za 14 dní už bude rodit a vše bez problémů, věřím, že na dítě to nemá nijak negativní vliv. Takže pokud ti to zdravotní stav dovolí, přizpůsob cvičení těhulkování a cvič cvič cvič... pro tebe a mimi si myslím, že je to jen dobře. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Majky, Markétko, já mám sprej do nosu, vitamin C 1000, paralen, Bioparox a Tentum verde - jsem vybavená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-Markétko ty jsi taková chodící lékárna... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Zdravím téměř po 6 měsících. :-D Jak se tady máte, co je nového? Koukám, že se stále hojně scházíte. :-) Co maminy, která už má mimčo? U nás nic nového není, vše se nám zpozdilo, takže stále bydlíme u rodičů, ale na jaře už opravdu chceme vypadnout. :-) Miminko zatím neplánujem, musíme dodělat domek a pak se chcem trošku užít ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) markee: Markétko ty jsi ale šikula. Já bych se už teď bála na lyže :-N Ale oo víkendu plánujeme s manžílkem bruslení na říčce ve stromovce. ;-) marketas: Markétko nezapomeň, že nejlepší uzdravení je na manžíkově nahém těle ;-) :-D Mě to vždy pomohlo :-D majky: Markétko je dneska lépe? :-) labina: Ahojky, tedy už jsem si myslela, že jsi na nás uplně zapoměla :-N A co dělají chlupáčci? Jinak mimčo má Monika (momou) - Kubíčka a Šárka (barca1) - Terezku. V březnu tu budou další přírůstky od beruberuu a ferinky. A pak za dlouho zase další :-D
Odpovědět
Profilova fotka
labi-Alenko, moc ráda tě tu zase vidím... myslela jsem si na tebe zrovna v pondělí, co asi děláš, jak se máš... jsem ráda, že ses ozvala... co bobišky, povídej... :-) macet-Markétko, děkuju za včerejší krásnou sms, zase jsi mi vehnala slzy do očí. Jojo je to lepší... no co naděláme, musíme čekat...?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Markéto tak tedy rozplakat jsem tě nechtěla :-( Markét neboj, chce to jen čas a ono to přijde až to budeš co nejméně čekat :-)
Odpovědět
ahojky holky macet majky vy tak krasně ladíte s těmi ČB fotkama x-)
Odpovědět
macet rysuje se nějaký ten srazík ?
Odpovědět
Profilova fotka
pasone-Ivi, už jsem si taky toho všimla, vždy si myslím, že jsem macet (Markétka) pak zjistím, že jsem nad ní..:-) macet-Markétko já to vím, ale..však víš... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet a majky - Holky moc děkuju, že vzpomínáte. :-) Naše holčičky se mají dobře (ťuk, ťuk) od zářijového moře jsou zase fit a doufám, že jim to vydrží. Včera jsme byli na veterině na testech a do týdne budeme vědět výsledky. :-) Však na ně jukněte .... www.molly.estranky.cz to je jediné co se mi daří celkem udržovat v pochodu. :-D Miminko zatím neplánujeme i když okolí začíná tlačit. Včera se nás dokonce ptal starosta kdy přidáme něco do školky. :-D :-D :-D Jinak gratuluji všem maminkám. :-) Jdu juknout, jestli je mají holky v albíčkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Macetko a Majky, jj, jsem taková chodící lékárna a s tím uzdravením se na manžově těle - v sobotu se prej budeme celej den válet, říkal manžel, tak uvidíme :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý dopoledne přeju všem ženám zde ;-) Tak mě to dneska docela utíká v práci,díky bohu za to,páč mě hlavně sejří ty ukrutný mrazy,to fakt není nic na mě :-|
Odpovědět
Profilova fotka
labi-Ali no ta fotka s kapříkem je úúúúúúžasnnáááááá !!! :-) Je dobře, že se jejich zdravotní stav zlepšil, jsem za to ráda a moc vám to přeji, aby se to jen zlepšovalo a bylo všechno v pořádku. No a o miminku musíte chtít hlavně vy dva, nenechte se zlákat okolím... a starostovi můžete dát do školky vaše čtyřnohé bobišky !!!! :-N marketas- ;-) tak to si nic krásnějšího nemůžeš přát... !!! Jen si to užijte !!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pasone: ivi zatím ještě nevím. Moc holek mi neodpovědělo na ten email :-N Ale zatím to vypadá buď na toho 14.3. jak má Zuzi narozky. Ale to jsem koukala, žety nemůžeš to jsi na těch horách. Tak já fakt nevím. Holky jaké to datum by jste navrhovali podle toho jka jste viděli kdo může nebo nemůže????? labina: Tedy ta fotka s kapříkem je fakt boží. A v tom lese s tím špinavím bříškem. To je jako ta naše divoška, uplně jí vidím :-D majky: Markétko vždyť já vím :-) marketas: Markétko tak si to krásně užijte ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Macetko, dostala jsi maily?
Odpovědět
Profilova fotka
Téda zkoukla jsem miminka a fakt jsou úžasné! :-D Holkám vážně gratuluji!!! Majky - Díky, myslím že holky si toho kapra užily nejvíc. :-) Majky a co ty a miminko?
Odpovědět
Profilova fotka
Na předních stranách jsem si našla váš srazík. Z fotek je vidět, že jste si to užívaly. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
labi-jj to byl srázek v Brně, teď chystáme srázek v Praze... :-) No miminko, uvidíme?! :-) Ale už bych aj chtěla, hlavně mně to flustruje v práci, takže i to je ten důvod...a cítím, že biologické hodiny tikají.. :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?