Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Večer se domluvíme s Markétkou, něco spácháme, bude to v poho, neboj. Jdu nakrmit dravou zvřa uložit Natálku, zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Beru: asi už ne,jen pořád přemýšlím zajít aspoň na to jedno cvičení,ale uvidím podle času a nevím jestli je to cvičení jen pro mě nebo i pro tatínky ať ví co dělat a nepanikařit... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
papa, Zuzi!
Odpovědět
Tak jsem přišla od dr z poradny a Kubík už měří 57 cm a váží 4,8 kg, je to pěkný cvalda :-D a už krásně pase hříbata.
Odpovědět
Profilova fotka
Moni:tak vidíš, jak pěkně roste, pasáček koní :-D :-D :-D Ty už ok? marketas:ahojky Markétko, díky za povzbudivá slova............
Odpovědět
Zuzi: Snažím se, ale občas to holt nejde. Potřebovala bych se asi fakt vyspat a to pořádně. A taky někam vypadnout. Ale když to půjde, tak příští týden bude mamina hlídat drobečky a my vyrazíme v sobotu na jeden den na hory x-)
Odpovědět
Profilova fotka
te´d mi říkal kolega, že už má druhý vnouče - 4,2kg - mazec!
Odpovědět
Profilova fotka
Monísku...........když budeš potřebovat hlídt, tak dej vědět, já ti to několikrát nabízela.Jsem doma, ale lyžovat bych jela také........ marketas:4,2 je dost ;-) Můj tatínek když se narodil, tak měl 4,72 =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zpět z prochajdy, bylo to fajn a vzala jsem i tu naší pejskovou :-) pračka doprala, tak jsem to rozvěsila po celém bytě a jdu to usušené žehlit...do večera mám zase co dělat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Beru já mám už taky vypráno a budu jen žehlit,mám to zatím v těch vakuových vacích,ale od té doby co jsem vyprala dvě pračky oblečení-nevím jestli si dovedete představit kolik těch pidi věcí se tam vejde :-D tak mám zase asi 8 igelitek na praní... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
momou-to je úžasné, jak je Kubík šikovný a má se čile k světu... !!!! ;-) Gratuluju, staráš se o něj výborně, jsi šikovná maminka. Ty hory ti přeji, ať vyjdou !!!! marketas-chudina rodička... ale určitě je šťastná !!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,dnes je den :-( :-( moje výsledky štínice dobrá,ale jaterky :-( vyšly mi blbé výsledky zítra konrolní odběr a pokud to nebude dobré budu muset do gastroporadny vyšla mi honota skoro 3 a normální je do 0.5 :-( :-( jinak,jsem prodělala jsem nějakou virozu mohla být i v době těhu a to mohlo způsobit potrat ;-( to už nikdo nezjistí...ale ted se bojím tich jaterek doktorka se zhrozila :-( :-( zítra nám přijdou uděat rozpočet na topení tak doufám že to mě potěší jak ty okna x-) x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mury, mohu tě ulidnit, já jsem měla ALT i AST 2,8 ..... ale chápu tě,dobrý to není,vím o co jde.... a už bych to nikdy v životě nechtěla znovu... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
já mám blbé alt 2,67 a právě ast budem nabírat zítra :-( :-( kat o co jde????? ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Murynka, mě dělali potom test i na to,zda jsem náhodou neprodělala žloutenku,to jde taky zjistit zpětně. Brala jsem nějaký prášky a hlavně, měla jsem hroznou dietu,šílenou,nechutnou,fakt hnus blitka :-S Bohužel u mě to způsobily jedny léky,který jsem musela brát pravidelně delší dobu kvůli imunitě (mám poruchu imunity), tři roky jsem brala prášky,který mi dodělaly játra :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a čím bych to mohla mít já :-( :-( léky brala jsem jen HA =-) já něco prodělala protože mi vyšli že už mám protilátky....ale nevím co =-) kat to budeš brát do konce života ty léky??
Odpovědět
Profilova fotka
mury-pane jo.. =-) Mury já si myslím, že i HA ti to mohla způsobit. Když jsem ji brala, chodila jsem na jaterní testy...
Odpovědět
Profilova fotka
majky ale já už jí 8 měsíců neberu =-)
Odpovědět
Profilova fotka
mury-bohužel nevím, jak dlouho ti může nějaký "bordel" zůstat v krvi, ale já jen vím, že když jsem já brala HA tak mi asi 2x ročně brali krev právě na játra... ale asi to vždy bylo v normě, bo mně nikdy sestřička neinformovala. Každopádně je o zajímavé a asi ti s tím moc neporadím HA neberu už asi 4 roky, ale myslím si, že umí v těle zanechat pěkný nepořádek. Kámoška z toho měla dokonce bulku v prse (naštěstí nezhoubnou).
Odpovědět
Profilova fotka
Mury, je to divný.. po 8 měsících vysazení HA by to být nemělo... Já ty léky bohužel musím brát každý den až do skonání :-D :-D :-D jen ne v těhu... ale já jsem holka chytrá,tak že to neberu už do snažilkování.. a jsem ted hold na úkor toho nachřapaná... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kat-bych ti radila, aby jsi byla v kuse pořád těhu... :-D Tak já se pro dnešek loučím, jedu z práce za Lukym na trénink, vemu auto a jedu nakoupit..
Odpovědět
Profilova fotka
Já to taky balím.. Emčuch s fenuší mi jdou naproti... mějte se bááájově v rámci možností ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, dámy! Jste tu někdo? Já jsem byla včera s mamčou nakupovat v Brně, koupila jsem si nádherné botičky (teda maminka mi koupila, ještě jako k Vánocům) a depresivní pondělí bylo pryč. Moc mě mrzí jak tu všechny máte problémy, věřte mi, že kdybych mohla, všem bych je někam zahodila a bylo by dobře. Ale jsme silné ženské a vydržíme to, zvlášť když tu máme jedn druhou jako oporu...
Odpovědět
ahojky Boži ted sem se zapojila, přes den to fakt nejde:o(
Odpovědět
katy je to by bylo kdyby si byla pořád těhu :-D
Odpovědět
Zuzi: děkuji za nabídku, ale tentokrát hlídá mamina. A pokud se nic nestane, tak v sobotu za týden jedeme do Herlíkovic.
Odpovědět
Majky: Díky ;-) Mury: Já mám jaterky taky dost často zvýšené, tak doufám, že to u Tebe nebude nic vážného. Budu zítra držet palečky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, a jak se máš? Už máš po zkouškovým?
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, už se moc těším na srázek až uvidím to tvoje potomstvo... myslím, že tak budou putovat z ruky do ruky a ani o nich nebudeš vědět.
Odpovědět
jj už sem jenom nabitá vědomostma :-D ale ony se časem vytratí :-p :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?