Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marketas:....A těch 1500... tak to jsem si uvědomila asi po týdnu,když jsem začala hledat tu obálku... (vzala jsem si starou obálku po účtu za telefon,do ní jsem si frkla ty prachy-vybírala jsem zálohy na zimní pobyt tady u nás v Krkonoších) ... tak že prachy v luftě do smíchu mi zrovna nebylo.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat, mě by asi jeblo, fakt......
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko, daří se mi zatím dobře... děkuju za optání... víc jsme si toho napsaly v IP.... :-N Kdyby amíci nepřistáli bude se mi dařit ještě líp... ale.... :-S kat-panebože !!! Tak to je sila. Ty jsi jak já, vyhazuju co mi přijde pod ruku, naposledy to byl záručák od paměťové karty, co jsem Lukovi koupila k vánocům, tak se modlím, ať to "fakčí"... :-D Tak jestli to našel nějaký bezdomovec, tak měl vánoce...
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka: Kat tak snad je najdeš ;-) Tedy to je fakt pech s těmi penězi. Ještě že to nebylo ještě víc, ale i tak to n****e :-N marketas: Markét tedy ti známí měli ale štěstí, že to našli. Bych se šla asi jinak oběsit být na jejich místě :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-chudáci známí, já bych taky byla ochotna vyházet celý kontejner... :-D Možná bych si na záda dala cedulku, "hledám svoje peníze", aby si lidi kolem nemysleli, že bufetím... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Markétko :-) amíky jsem poslala víš kam, tak doufám, že mě poslechli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky já vám ten sraz tak závidím já chci taky :-( přemýšlela jsem jak to udělat a musela bych jedině tak že by mě vzal někdo kdo pojede z brna autem a musela bych i s terezkou :-S :-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko, vím kam jsi je poslala :-D Ale jestli dorazí tak já je pošlu do patřičných mezích... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marketas, já jsem si musela dát dva panáky na kuráž,když jsem to šla říct mužovi :-D :-D :-D On na mě,že mi je pomůže hledat... tak jsme hledali i spolu a nic - pak jen zakroutil hlavou a oznámil mi,že jsem trdlo (to se držel ještě při zdi s nadávkami) :-D :-D :-D Majky, tak to by mě asi Emčuch vyčinil víc za záručák než asi za 1500kč :-D :-D :-D Amíky nechci ani vidět příští cyklus (včera zrovna přišli).... ]-( řekla jsem si,že ted budu v klidu, hýčkat se a pak že teda už konečně otěhotním... snad mi ten Utrogestan taky k tomu pomůže,když už se jím láduju 8-( je to teda blitka největší,ale co bych pro sebe,Emčucha a mimi neudělala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já už nechci zimu, chci zase teplíčko, už stačilo!
Odpovědět
Profilova fotka
kat-věřím, že to nebylo jednoduché mu to říc, ale stat se může cokoliv i našim manžilkům... A amíci ať nás už nes...u. Kat a ten Ustrogestan jsi dostala na upravení MS...?
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, na upravení MS a taky mi sama Mudra říkala,že je dobrej i kvůli těm hormonům. Ona taky tvrdila,že má zkušenosti s tím,že vždycky přes zimu ženský s Utrogetanem do toho vlítnou.... tak snad zima bude dlouhá :-D :-D :-D .... ty máš MS v poho?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kat-aha !! Tak to ti přeji, aby byla zima pro vás dlouhá.. ;-) Já MS v poho. Měla jsem ji rozhozenou v září/08 to jsem brala antibiotika na zánět dásní a udělali mně takovou paseku, že jsem se teprve před vánocema z nich dostala a upravila se mi MS. Jinak vždy na den a skoro i hodinu přesně... ;-)
Odpovědět
Jé Vy jste toho popsali ................ Kat: To chce fakt vyzkoušet lecitin :-D Ale kdybys nevěděla co s penězi, tak je nevyhazuj, já je ráda použiju :-D Baru: Ahojky, jak je mamko?
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, to se někdo má,mít takhle tělo v pohodě... ;-) já jsem měla rekord s cyklem v říjnu, rovných 40 dní :-N Ted už jsem dva cykly v poho. Na UTZ byl vidět i folikul týden před očekávanou MS :-) Kéž by teď ty Emčovi spermouši dokázali doplout až do cíle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Momou, to mi manža taky říkal: no dyť my máme tolik peněz,že je klidně můžeme dávat do sběru na papír :-D a já na to, že blbý vtipy nejsou vtipy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-ty bláho.. 40 dní? Já četla na netu, že jedna holčina to dostala až za 80 dní... No to chtělo opravdu řešit... A je fajn, že se ti to díky tomu utrogetanu upravilo. Jde viděž, že to aspoň funguje... :-) ;-) A Emčovi spermouše určitě doplujou tam, kam mají !!! Věřím tomu ;-) Já nejdelší cyklus měla 30 dní a to jsem už bláznila že nejsem v pořádku...a pak další měsíc za 21 dní... (ale to bylo v období antibiotik) jinak ten 27. až 28 den... přesně. :-) Taky jsem říkala, že ANT už nechci v životě vidět, bo co ty s tím tělem udělají... to je šílené. :-( S těma penězama... Emča je opravdu srandista... :-D :-D :-D
Odpovědět
kat. Jé tak to mě nenapadlo, dávat to do sběru a ještě to zpeněžit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, ATB je hnus, když to nejsou ta širokospektrální (nové cizí slovo,které jsem zahrnula do svého slovníku nedávno) :-D ,tak dokážou udělat pěknou paseku. Jednu věc ti vyléčí a další rozhodí ... Včera jsem měla tu čest vidět videa z prodlouženého víkendu,na kterým Emča od čtvrtka byl.. no,co chlapi všechno nevymyslej.. upekli si jezevce a udělali si k tomu bramboráčky.. což by nebylo nic divnýho,kdyby do těch bramboráku mistr kuchař nedal "trávu" :-D já jsem se počůrala smíchy,viděla jsem Emila prvně takhle nastřelenýho po opiátech :-D :-D :-D ... neustále si zpíval větu "a já se dneska ženíííííííííím"... :-D :-D :-D a mlel furt nesmysly :-D :-D :-D a o půl deváté večer už byl v posteli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou-dnes ráno mi kolega říkal, že do sběru (papíru) se toho už moct dát nebude... prý za to, že to zlikvidují jim ještě za 1kg zaplatíš 60 halířů... :-N kat-široko..co??? :-D Kači... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D tak to je nářez !!!! Místo majoránky tam dají mariánku.... :-D Počky, ale teď si vybavuju, že něco podbnýho bylo ve zprávách na nově.. prý někdo dal do jídla komusi trávu a ten pak skončil v nemonici... nebylo to taky z té Emčové akce?!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, no nebylo do toho daleko.. páč když šel Emčuch takto nastřelen v noci prý spát,tak si blbec nerozsvítil,jen po hmatu ošahával kraje postele.. a v domění,že ošahává postel.... ošahával nějaký dřevo (díky bohu to a ne nějakýho kámoše) :-D ... tak že si sedal a dopadl na zem,odřel si záda vejce :-D :-D :-D
Odpovědět
majky. No jo, tak to by se jí nevyplatilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak manža má 5.2. narozeniny. Podařilo se mi pro něko objednat z USA peněženku z pravé kůže zn. FOX (to je jeho oblíbená značka, má od ní hadry na motorku i normální nošení),tak doufám,že uspokojím jeho city... :-D páč si přál novou motorku a to jsem dělala,že neslyším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat- :-D :-D :-D :-D já už se tu válím smíchy... to je neskutečné !!!!! momou-to ne... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já mám ale hlad! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jak se máte? Já dnes nádherně, Vašík zůstal se mnou doma a máme tu Natálku, tak je mi krásně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky fšem, dneska není taková zima, tak za chvíli vyrazíme s kamarádkou procházkovat, teď jsem dlouho nevystrčila nos z bytečku, tak musím na vzduch. Jinak už jsme zapojili pračku a tak ji usilovně zajíždím a peru a žehlím, však vy víte co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ahoj ahoj tak copak je nového,psala jsem holkám,že s tím srázkem uvidím,na mě by to mělo přijít 19.3. takže asi spíš po,ale uvidím na jakém termínku se domluvíte a buď se mi povede přijít dvojitá, obyčejná nebo budu zrovna někde hekat... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Baru, ráda bych vymyslela nějaký menší srázek na chvilku s tebou, abychom se viděli a zbytek se nějak domluví............Teď 2 v 1 a potom Baru a mimísek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, to by bylo pěkné :-) Feri, neplánuješ ještě jednu tu přednášku v porodnici? druhé pondělí v měsíci myslím?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?