Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi já vím x-) x-) pokud to dobré nebude vím alespon proti čemu bojovat a vše zlé je pro něco dobré :-N ty tam jdeš ve čtvrtek???
Odpovědět
Profilova fotka
Ve čtvrtek............. Jsme na tom asi úplně stejně...
Odpovědět
Profilova fotka
Blani konikuju ale jen ve snazilkach takze gratulovat neni k cemu.Mam za sebou mimodelozni detaily jsou na konikovi na holky z BRMS cerven 2008. Zuzi:musis jmemovite,neco vim z konika,ale nic moc.Vim ze mou ma chlapecka a sarka taky neco ale ani nevim co. Jinak ja nic novyho.Uzila jsem si bajecny lazne a od novyho roku zas chodim do prace.No des po 4mesicich doma.Ale porad doufam ze zas co nevidet budu doma takze to ze jsem v praci beru jen jako takovou relaxaci.Jako ze chvili nejaka zmena.
Odpovědět
Profilova fotka
badik to jsme na tom stejně já už ted vybírám letošní dovču s tím že stejně za chvíli budu doma :-N kdy se začnete snažit?my v únoru a ty máš zachované oba vaječníky?? =-)
Odpovědět
Badik - aha, to je mi líto, to já nevěděla, já nějak ještě nekoníkuju, jen tam koukám holkám odtud z diskuze na bříška a před nějakým časem jsem tam zjišťovala info o štítné žláze a problémech s hormonama co mám, jelikož nějak nevím co a jak, a bohužel tyhle problémy má takových holek, jak jsem zjistila :( Tak držím palce, ať se brzo zadaří ;-) ;-) ;-) já pádím na solárko.....teplouuuuuučko, hurááááááá :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
badik: momou má Kubíčka barca má Terezku rejliovka má Tobíska ferinka a beruberuu mají termíny v březnu macet markee jsou těhulky Nějak nevím, co ještě (snad jsem na nikoho nezapoměla) Kde jsi byla v lázních???
Odpovědět
Profilova fotka
Mam jen pravy,prislo se na to pozde uz byl praskly a i tak me doktor poslal domu ze mi nic neni.Jsem si totiz dovolila moc a prisla jsem v noci a vzbudila ho.Podle toho se ke me choval.Ale uz je vse O.K.Doufam.My uz se snazime,meli jsme po operaci cekat 3 mesice (tj.pred mesicem a pul). Zuzi a tobe se co deje?Co je ve ctvrtek?
Odpovědět
Zui: Tý jo, ty si děláš záznamy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
V Klimkovicich.Bylo to tam super.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani:pápá
Odpovědět
Profilova fotka
badik:tak tam jsem nebyla............. Moni:záznamy?Já se modlím, abych na někoho nezapoměla...bojím bojím... Jak je?Už dobré???
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na jednu stranu bych ti napsala ze bych ti ty lazne prala,protoze ja si to tam uzila.Ale vzhledem k tomu ze zdravy clovek se tam nedostane tak ti to nepreju.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my byli loni v Třeboni a potom v Chodové Plané v pivních lázních a bylo to luxusní:!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Pivni lazen?Hmmm To zni zajimave.
Odpovědět
Profilova fotka
Bylo to tam nádherné, příjemné....prostě bomba
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.chodovar.cz/id284cz-relaxa...
Odpovědět
Profilova fotka
No vypada to dost zajimave.Tak treba tam pojedu na nejake vyrocicko.Zatim bohuzel penizky putuji do baracku.
Odpovědět
Profilova fotka
Peněz to stojí spoustu, my si dopláceli ještě nějaké procedury, ale dostali jsme to svatební darem ten pobyt a stojí to zato.
Odpovědět
Tak jsem zpět, super, vyhřátááááá. J8 dnes vyrazila do práce v minisukni, jsem si říkala, že mrazy už pominuly, no docela kosa. Takže zítra zas delší sukně :-D :-D :-D Já dnes dostala od M. dárek k vánocům, koupil na víkend výlet do termálů do Gyoru do Maďarska. Já už se tak těším..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Blani...Tak to se máte...........závidím
Odpovědět
Jo a o víkendu šly moje šaty "pod kudlu". Příští pátek jdu na ples, mamka mi šila sukni ,já jí dala materiálna tylovou spodnici, ale nějak to nedrží tvar, tak si vezmu svoje svatební , jen ustřihnout vlečku :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Blani, Marťa ten víkend koupil přes net? Pokud ano, hoď mi sem nějakej odkaz, prosím! Mě by se totiž víkend v termálech moc líbil a doufám, že Davčovi taky! Na kolik to tak asi vyjde? Když tak mi pisni IP, ju?! KUJU! x-) Badik, ahojky! To je mi moc líto s tím mimoděložním těhotenstvím - prodělala si ho i kamarádka, taky byla pak v lázních..... :-( Ale te´d už je těhulka a v únoru má termín. Sice je po umělým oplodnění, ale vyšlo to.... Zuzi, já Ti normálně přijedu dát na prdel! eboj, beruško, bude to O.K., já tomu fakt 100% věřím anic jinýho si u Tebe ani nepřipouštím! Snad se nepletu! Murynko, Markét, to je dobře, že sis nechala udělat ty odběry - jak říkáš - když máš možnost, byla by škoda toho nevyužít! JInak, já mám pořád rýmu jako trám, ale je mi dnes trochu líp - snad to vydrží a začne se to zlepšovat!
Odpovědět
Ahoj holky, jdu nakrmit tu svoji drobotinu ;-) a hlavně sebe. Zuzanko, neboj se, určitě bude všechno v pořádku ;-) Marketas: Neměla by sis dojít k doktorovi? Vždyť už to trvá dlouho. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) badik: Moc mě to mrzí co máš za sebou. :-( Věřím, že ty lázně pomůžou a budete se radovat ;-) zuzanek: Zuzi myslím na tebe a dej pak vědět jak jsi doadla. A neboj, bude to v pořádku ;-) marketas: Markétko jsem ráda, že ti je o malinkato lépe. Tak by to chtělo pořádně vyležet ;-) blanka: Blali jééé to je krásný dáreček od manžílka. A kdy vyrážíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko berušky. badik-Barborko, bude to v pořádku a uvidíš, že se opět zadaří, držím palečky. marketas-To je dobře, že už je ti líp, jen ať se to zlepšuje a ty se hodně oblíkej a dávej si do těla vitamínky. Blani, taky bych brala takový pobyt, můžeš sem hodit odkaz, prosím... A ty budeš krásná na plese... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Ahojky Markétko :-) Jak pak se daří? blani: Blani já chci taky odkaz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tak holky, já jsem si před svatbou koupila šaty na Aukru, plesové,společenské... a ted je za boha nemůžu najít,obrátila jsem celý barák vzhůru nohama... :-N to jsem celá já,někam to šoupnu a pak je tohle... tuhle jsem zjistila,že jsem vyhodila do koše 1500kč.... :-D a kdybyste mě viděly,jak jsem se přiznávala muži :-D ani mě neseřval-nezabil-je to prostě moje zlato :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka: Kat to chce Lecitin :-D Ty šaty určitě najdeš až je nebudeš potřebovat, to je zákon schválnosti ;-) A těch 1500,- jsi si uvědomila hned, že jsi je tam hodila a stihla jsi si je vyndat nebo jsi je opravdu vyhodila? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
macet: já bych ty šaty potřebovala najít do 23.1. (to jdeme na ples) :-) A těch 1500... tak to jsem si uvědomila asi po týdnu,když jsem začala hledat tu obálku... (vzala jsem si starou obálku po účtu za telefon,do ní jsem si frkla ty prachy-vybírala jsem zálohy na zimní pobyt tady u nás v Krkonoších) :-D ... tak že prachy v luftě :-D do smíchu mi zrovna nebylo.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, jak jsi vyhodila 1500? Kde jsi měla ty prašule schovaný, že jsi je vyhodila? To mi jednou vykládala kolegyně, že spořili s manželem na dovolenoua peníze si odkládali do kelímku od Ramy a jednou ten kelímek dali omylem do ledničky, pak ona šla, vzalaRamu, zjistila, že je kelímek lehkej, tudíž usoudila, že je prázdnej a šup s ním do koše a pak do popelnice......Naštěstí jim to došlo a v noci prohrabávali kontejner před barákem :-D . Ale našli....... Holky, je mi už fakt líp, a rýma je dlouhodobá záležitost......
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?