Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-to je jak u nás.. taky to chytáme jeden od druhého, ale to se ani jinak nedá !!! kat-asi je to kombinace práce a kolegy... to je ten, co se chová jak baba?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, jojo,to je on :-S 8-( :-| Jsme tu spolu měli tichou domácnost :-D to bylo blaho,když mě nechodil furt otravovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-to musel být klid !!! :-N Já dnes umřu asi hlady...
Odpovědět
Profilova fotka
Já už tady okousávala před dvanáctou klávesnici a toho vepře k obědu jsem v sobě měla snad za vteřinu... :-D Už se nemůžu dočka v únoru dovolené,to bude zase očistec na duši... ;-)
Odpovědět
ahojky holky, majky doufám že už si najedená a neumřela si hlady, byla by tě škoda :-( :-D
Odpovědět
katy škoda že nedělají čokoládové klávesnice :-D dovolená, hm tak tu ja zatím naplánovanou nemám, pojedete na hory ? jdu juknout na ty termíny na sraz
Odpovědět
Profilova fotka
mě bolí hlava, holky :-( Blbá rýma :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pasone-teď jsem přišla z obědu a jsem napapaná !!! :-) marketas-mně taky dnes pořádně bolí hlava... prý je dnes nejdepresivnější den... :-|
Odpovědět
marketas teda Markét s tebou to po dobrém nejde :-S :-D Takže hupky dupky k doktorovi nebo si na tebe dojdeme ]-( ]-( ta tvoje hlava to je dílo :-S
Odpovědět
majky ahojky tak to je fajn že si nám neumřela :-D jj depresivní den sem měla rano sem měla být na dvou jednáních zároveň :-N ale stihla sem to a ani sem se nemusela rozdvojovat :-D sem si pak dala za odměnu kafe a Milu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
pasone-marketas by měla od nás dostat na holou !!! ;-) :-N
Odpovědět
majky no to asi nepomůže ]-( :-N asi budeme muset dojet za ní a k dochtorovi jí odvést :-N marketas ale fakt, dyť ti to říkáme všechny, když nechceš kd Dr. tak si skoč aspoň k nějakému dr. co dělá s homeopatiky nebo bylinkami, mě na migrény pomáhalo kafe i když paradoxně to ztaahuje cevy, musíš najít něco co ti pomůže, ale hlavně už to začni řešit ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ivi, tak k homeopatce jdu na začátku února :-) Jsem objednananá :-) A ta hlava mě fakt bolí z toho nachlazení - mám ucpaný dutiny.....
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-ale i když nachlazená nejsi, tak tě hlava bolí !!! Je dobře, že jdeš k homeopatce, třeba ti pomůže...?!
Odpovědět
marketas tak tak se mi to líbi x-) tak se láduj vitamínkama a´t si brzo fit
Odpovědět
marketas: Fakt Tě bolí hlava z rýmy? Manžovi pomáhá taková ta čínská mast ;-) rýma se mu uvolní a i hlava pak přestane bolet.
Odpovědět
Profilova fotka
momou-to i kolegovi !!!! Taková ta větrovka s kterou si mladý v "účastnících zájezdu" natřel přirození nebo co to bylo...?! :-D :-D :-D
Odpovědět
jo jo, je větrová, ten film jsem neviděla. Mě trochu pomáhá při migréně, ne že by zmizela, ale je to trochu snesitelnější.
Odpovědět
Profilova fotka
Mám pocit,že za poslední tejden je můj každý den nejdepresivnější v roce :-D Ještě hodinu a půl,tradá domů.. budeme s mužem pořádat fondue party... mňam.. :-p
Odpovědět
Jak to chutná, to fondue? já to nikdy neměla ...... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Chutná to jako jakákoliv smažená věc :-D manže chce dělat klasiku, do oleje,.. ale já mám radši sýrové... nechá se rozpustit extra sýr, ten kastrůlek se vymaže rozetřeným česnekem ještě před tím a pak do toho sýra si namáčím ty moje bagetky a všemožné pečivo :-D a ještě jsme dělali čokoládové (něco na způsob čokofontány)...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky......... Díky moc, já se nebojím, já mám strach.......Nevím, jak to bude, pevně věřím, že dobře, ale to ALE tam je...
Odpovědět
Profilova fotka
kat-mám stejný pocit z těch dnů... ale bude líp, uvidíš... tím se uklidňuji.. :-N To taky slyším poprvé fondue...? No my dnes budeme dělat k večeři br. kašu a smažák... zuzu-to ALE tam bude pořád, dokud nebudeš vědět víc...
Odpovědět
Zuzi: Vždycky je nějaké ale .............. ;-) bude to v pohodě. kat: Aha to by mohlo být moc moc dobrý.
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím...............
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... Odhalila jsem ferinky novou foteku, ale zdá se mi, že jí bříško moc neroste......to je závist ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já si dnes v práci nabrala krev na toxoplasmosu a štítnou žlázu zítra budou výsledky z té toxoplasmozy asi ne ale bojím bojím..poradila mi to naše doktorka která prodělala to co já ve stejný datum leželi jsme spolu na pokoji já vím že tyto náběry se dělají až po opakovaných MA ale když mám tu mořnost tak to raději zjistím hned než abych byla zklamaná jinak vás všechny zdravím!!!! mám obavy i radost zároven přišla nám nabídka na okna za 12 velkých oken a 2 balkonové 135 tis.včetně všeho takže začínáme s naší rekonstrukcí x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.Dlouho jsem tu nebyla.Malo kdy se dostanu na net a nestiham vas pak docitat tak jsem to vzdala a chodim jen na konika.Ale zvedavost mi nedala a jsem tu.Muzete mi nekdo ve skratce povedet co se tu vsechno odehralo?
Odpovědět
Ahoj, Zuzi - no bříško má pěkné, n to jaký je to hubeňour. Ale je fakt, že jí to ze začátku rostlo pěkně rychle :-D Mury - to je dobře, že ss udělala ty testy, já dokud nevěděla, že mám špatné hormony s štítnou žlázu, tak jsem se trápila a pak stačilo jen pár prášků a je mi ok. Za 3 týdny jdu zas na kontrolní krev a ultrazvuk :) Tak držím palce, ať ti nic nenajdou.... Badik - ahoj, no tebe jsem neviděla, ani nepamatuju. taky už koníkuješ???? Teda, gratuluji! A co se odehrálo? Nerada bych někoho vynechala, tak napíšu jen za sebe: u nás vše při starém (se starým), těhu nejsem, ale snad se to brzo změní.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky........... Tady se nic zázračného neděje, máme pár těhulek, 2 nové miminka, 2 maminky"na rozsypání "za 2 měsíce, celkem pohoda.Co ty?Co nového? mury:to bude dobré........vzpomeň si, co jsi psala ty mě a bude pohoda, jen zapomeň na to naše"slavné ale"
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?