Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásná den vám všem berušky.................. Tak co je nového? Výsledky dobré, ale hlavně za týden ještě jinde a to bude daleko horší a bojím bojím, že to nedopadne dobře... :-( :-( :-( Děkuji všem za IP a povzbuzení. marketas:ty a žrout?Kde prosímtě? :-D :-D :-D pasone:spinkám, teď celkem dost, ale jak usnu přez den-je to špatné na noc.A když usnu po 20hod na chvíli-to je konec.........
Odpovědět
Profilova fotka
Moni:FUJ!!!!!!!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzu-neboj, bude to dobrý !!! Uvidíš.. zbytečně se teď nenervuj.
Odpovědět
Profilova fotka
hojky, já tomu nevěřím, ale naděje umírá poslední..............
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-přesně tak, naděje umírá poslední...
Odpovědět
Profilova fotka
Ono mi totiž nezbývá nic jiného než ten týden počkat a věřit, že "tam"nic nebude ;-)
Odpovědět
alunička moje netíhám tu být s vámi , moc práce :-( a ještě absolvujeme návštěvy po kamaradéch a příbuzných, přes vánoce sme si užívali hory, tak sme to nestihli, takže Vánoce u nás ještě trvají :-D
Odpovědět
marketas stres je potvora, ale sanž se aspoň trošku odpočívat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pasone:díky moc.....
Odpovědět
Profilova fotka
marketas:díky...... Holky musím pryč, jdu vyřizovat objednávku přez net, která měla být 19.12 doma a nic.Dnes mi konečně zvedli telefon, že ZROVNA DNES se vrátil balík z PPl, to je mi ale náhodička.Tak si to jedu vyřídit ručně stručně, papa
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-a dej jim co pro to, ať ví, kdo je zuzanek !!!! :-D pasone-Ivi, tak to se máte, že máte pořád Vánoce... :-N
Odpovědět
zuzanek jejda ručně stručně :-D to z nich asi bude lítat peří :-D majky no jo ještě pořád dostávám dárečky a jsem ježíšek :-D, ale je to náročné pořád samé dobroty takže se za chvíli neunesu :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
posílám fotečky ze včerejšího koupání :-) http://barca191078.rajce.idnes.cz/ter...
Odpovědět
ahojky Šárko, malá je nádherná a ty vlaský to je boží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Šáry, to fakt není možný, že má Terka takový háro :-D . Je to suprovní! A je nádherná! A jak se daří, jka to zvládáš?! Zuzi, musíš věřit a nesmíš být negativní, otevři se tomu pocitu, že to bude vše v pořádku! Placebo efekt funguje, jen tomu musí člověk věřít - víš jak to je - víra Tvá Tě uzdraví! Ivi, já se snažím, ale ono to moc nejde....stres v práci, doma.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-) barca: Šáry Terezka je k sežrání :-) Má nádherné bříško :-) Ty vlásky jsou fakt super. :-D zuzi: Zuzi neboj vše bude dobré jen jak píše Markétka, musím myslet pozitivně ikdyž je to někdy obtížné. marketas. Markétko jak to že máš stres i doma???? :-( V práci to chápu, to je jasný. :-( Nebo si nosíš práci domů?
Odpovědět
Profilova fotka
mam se dobře terezka je moc hodna a zvladame to už v pohode nejhorší bylo prvních 14dni ted už ok holky a co je ze zuzi nestíhám dočítat a kdy dame spicha zas v brne? :-)
Odpovědět
marketas copak doma, manžel zlobí :-D vím že je to těžký ale zdraví je přednější než práce macet ahojky pohlad za mě bříško ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet za mě taky pohlad bříško je super žes otěhotněla tyden po srazu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
barca: Šáry to je fajn, že to zvládáš, ono to chce asi ze začátku trošku cvik že? Pak už to jde samo :-) No jinak sraz v Brně nevím. Teď bych v autě tu dálku asi nevydržela :-N Ale až mi bude líp tak určitě nebude problém ;-) pasone: Ivi děkuji :-) Už jem si ho pohladila. Právě jsem si dala alespoň malintaký oběd, fleky a zpravuji si chuť kyselíma okurkama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
barca: Díky :-) jojo Terezka mi s tím pomohla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci srazík v Praze :-D slibovaly jsme si ho někdy po novém roce, tak kdy a kde???
Odpovědět
Profilova fotka
beru: Já jsem taky pro srazík v Praze. Tak si to asi budeme muset vzít na starosti my a domluvit to jinak se neuvidíme :-N HOLKY CO SRAZÍK V PRAZE? PIŠTĚ MI DO IP KDO BY PŘIJEL A KDY BY SE MU TO HODILO A JÁ TO NĚJAK DÁM DOHROMADY A SNAD SE DOMLUVÍME!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak přišel šéfik tak musím zmizet. Pak se zase ozvu papa :-)
Odpovědět
Zuzi: Mňaaam x-) :-D Barco: Terezka je sluníčko x-) a jak na tebe krásně vyplazuje jazýček po koupání, a to napapaný bříško :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Šáry, Terezka je opravdu nádherná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ono se to tak někdy se*e všechno, no..... Ale nic, v poho! Zuzi, jj, ukaž jim, co dokáže červnovka! :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, pádím do města na čumendu, mějte se krásně a zítra už je pátek, hurá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím se do služby! Dnes mám fakt dobrou náladu, mám na zítra domluvený dva pohovory a vypadá to dobře, tak snad by to konečně mohlo klapnout. Já jsem pro sraz všema deseti, taky už jsem to chtěla napsat. Teda ne, že by se mi v tomhle počasí chtělo táhnout do Prahy, ale co bych pro vás neudělala, že 8-) Marketas: vydržaj, pionier!!! Zkuste si s manžílkem udělat přes víkend volno a vypnout, někam odjet nebo se třba jenom zahrabat k televizi nebo do peřin, to by mohlo pomoct
Odpovědět
Profilova fotka
Šári, teď jsem zkoukla fotky a Terezka je fakt krásňoučká, má takovej dospělej pohled, jako kdyby všemu rozumněla a vůbec ne jako dvouměsíční miminko.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?