Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Len: To povlečení je moc krásný ;-) Zuzi: No to víš, napadl sníh .............. a já ho miluju, už se těším na příští rok, až pojedem na hory, jak mě ty lyže chybí ... :-N
Odpovědět
No Kubíka mám na MK nebo na Dámě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
len:povlečení krásné, já ho kupovala Lukáškovi.Natálka má také velkou peřinu už, ale od 2.let, takže veškerá malá povlečení jsem zdědila ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zlatíčka odcházím směr doktorka, zatím papa
Odpovědět
Zuzi: Pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, drž se, myslím na Tebe!
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, taky na tebe myslím, ať to dobře dopadne :-) Holky, my jdeme zase směr venek s bobem :-D
Odpovědět
len: Pořádně se oblíkněte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme zpět z bobování...začalo se stmívat a už na to nebylo vidět......a taky už začíná pěkně přituhovat....tak si dáváme tee a malý čeká na Kouzelnou školku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se dozvěděla, že moje kamarádka od nás ze sídliště, která tu má taky album ze svatby čeká mimčo.....je ve druhém měsíci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky maminky máte moc krásné miminka x-) těhulky jak pak se cítíte? mě končí druhá MS a mám pocit že do další už to nevydržíme :-D :-D já i moje psychika už jsme připravení ted jen jestli je manža připravený na o podávat takové výkony jako v září :-D :-D :-D :-D venku je staršná zima ]-( :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Mury neboj všechno dobře dopadne........musíš tomu věřit a hlavně se nestresovat. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
len kdy jedete na ty hory??
Odpovědět
Profilova fotka
Mury my už jsme byli.....jeli jsme 28-30.12....ale asi ještě vyrazíme jednou.....bylo to supééééér... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jste už byli v těch alpách =-) to mi nějak uniklo ]-( my právě mořná za 14 dní vyrazíme ještě jednou už jsme psala na jednu chatku a mají tam volno je to v Lysí hoře já myslela že mě hory nějak nevezmou,ale je to nádhera x-) máte fotečky???a kam chcete ted?
Odpovědět
Profilova fotka
Fotečky mám, ale ještě jsme je ani nestáhli do PC :-N :-N :-N Ale určitě pošlu....My bysme klidně jeli na to samé místo....ubytování bylo zadarmo, od Tomovo kolegy z práce, je to jeho chata, ale spíš to vypadalo, jako hotel.....prostě několik rodin by se tam vešlo....on to před lety zdědil po nějakém strejdovi a byl by blázen to prodávat na takovém místě...takkdyž tam zrovna není on s rodinou, tak to pronajímá............ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jdu se věnovat mužovi...je dnes nějaká vymrzlý z práce.... opravují jim tam okna a tak mrznou.....a taky si jdu udělat řecký salátek...... už od svatebky na něm ujíždim....... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moje, díky za podporu...... Dopadlo to výborně.Zůstávám doma, než půjdu na tu kontrolu 15.1, potom se uvidí, co dál....... Leni:také bych ráda nějaké fotečky prosím...
Odpovědět
Profilova fotka
Koukáte na zprávy?V Jizerských horách bylo v noci -36 stupňů Tak si važte těch našich -10 :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi vážím :-D :-D zy týden chceme do lysé Hory v Krkonoších doufám že už ty mrazy povolí :-S
Odpovědět
Profilova fotka
murynka:to je super, že si vážíš.Miluji zimu, ale tohle by bylo na mě moc... :-D :-D :-D Má to trvat týden, hlavně pozor na psí tlapičky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
co s tlapičkami =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Až pojedete na ty hory, tak pozor na psíka........ Teď na horách s vámi byl, nebo to nebyl váš???
Odpovědět
Profilova fotka
byl to náš,příště nejede :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak vidíš, jak já na něj myslím............
Odpovědět
Profilova fotka
to jsi moc hodná x-) ted nejede chcem lyžovat a nemá ho kdo hlídat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zase je to lepší, protože by jí namrzli tlapičky...... vy si užijete a ona také doma v teple, je to lepší pro všechny.Na jak dlouho jedete?
Odpovědět
Profilova fotka
to je on :-D :-D a bude venku v boudě :-N jen na 3 dny asi jen od pátku do neděle,už jsme psala na jednu horskou chatu volno mají jen manža se ještě nevyjádřil :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to pardon... ;-) Hlavně že bude doma v klídku a teple
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi nic se neděje spíš vypadá na slečinku já vím :-N a co ty tedy u dr.nechá tě doma a co potom hledáš jinou práci?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?