Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a vyrostli jsem o 10cm mame 58cm
Odpovědět
Profilova fotka
barca-macet otěhulkovala po tom tvém hlazení bříška na srazu... :-D a my jsme ho s dalšíma holkama asi hladily málo... :-( :-D :-D Ale taky na nás dojde řada. :-N Jste šikulky, jen tak dál. A malá je vlasatá, fakt tmavý typ... má být po kom taky. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeeeeeee Šarko malinká je nádherná,už se taky těším až se s juniorem budeme moc pomazlit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
baru-Šári-mamino, fotečky krásné.terezka musela být šťastná, pořád se jí někdo věnoval, šla z ruky do ruky, pěkně vyrostla....šikulka feri:pošly fotečku, kdy máš termín?Někdy v březnu, ne? Holky tak jsem se konečně dnes domluvila.14.3 máme mejdan s karaoke, jupí!!!
Odpovědět
Profilova fotka
feri.za chvíli se dočkáte s Vítkem, utíká to jako voda... Šári:na těch fotkách ti to moc sluší... macet "otěhotněla na srazu" díky tobě jak píše majky :-D :-D :-D ještě je těhu markee a možná někdo další.........
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Všem :-) barca: Šáry malá je nádherná. :-) Roste jako z vody že? Jojo jsme těhu x-) Věřím, že mi pomohlo to pohlazení tvého bříška, protože další týden se zadařilo :-D Taky je těhu Markétka (Markee) :-) zuzi: Zuzi myslím na tebe, dej vědět jak jsi dopadla. majky: Markétko ono to přijde neboj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi termín máme 19.3. na Pepíka :-D
Odpovědět
Majky: Ty si snad slyšela Járu, co včera říkal i u toho psychiatra :-N Len: My půjdem zas na chvilku odpoledne až se malá vyspí ;-) už se těším :-N Barco: Jé, Terezka je úžasná x-) A taky si zahrála hokej nebo jen koukala? 8-) Roste jak z vody, čím jí zaléváš?
Odpovědět
Profilova fotka
macet-jj, ale to čekání... i když v pondělí mi oznámila kamarádka, že se bude v září vdávat a jsme taky s Lukym pozvaní, tak mi Luky říkal, že kdybych teď otěhotněla, tak asi žádná svatba... :-N Tak jsem řekla, že i za tu cenu to chci... :-D :-D :-D momou-Moni ne... ale taky si přeje třetí...? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky:coko-li obětovat pro miminko je logické-i svatbu... feri:tak to je jasné........narodí se 16.3 na mé "30" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi- ;-) moje řeč
Odpovědět
Profilova fotka
majky, hlavně by jsi byla nějaký začátek 9.měsíce a to by se dalo vzládnout pokud by jsi neměla problémy.nebo jako Monča by jsi dorazila s mimískem :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky holky, dopoledne jsem byla za kamarádkou co za měsíc přesně by měla rodit(ale uvidíme kdy to bude).Tak ještě scháněla info co a jak má mít s sebou a pak řešila,jestli vůbec bude dobrá máma tak. No děsně se těší na prďouska,hlavně proto,že nevědí co to bude a tak už to chce vědít,že. Rodit bude v Podolí.Tak jsem jí hned říkala,že tam dělá mého manžela sestřenice,na novorozeneckém,tak ať se klíďo přihlásí :-D Už si prý nacvičovali cestu,ráno v osm hodin(bydlí v Nučicích)a prý to trvalo do porodky 50minut. No děs no. Musí rodit prý jindy,v jiný čas. To jí řekl její manžel :-D :-D :-D No chudák,určo si sama vybere :-D Jinak jsem si dělala dnes test a čárka je už silná.Takže je to asi jasný. Snad bude vše v pořádku. Za 14dní chci jít k tomu doktoru,aby mi udělal utz a rovnou fotku :-) Teda jestli bude čeho.
Odpovědět
Majky: To víš, je ze tří dětí ...... Tak možná za dva roky, ale dřív určo nee. Už jsem si vyfasovala recept na pilule proti dětem ;-)
Odpovědět
markee: No aby ta kámoška neporodila po cestě :-N
Odpovědět
Profilova fotka
markee:ještě jednou moc gratuluji, je to tady samá super zpráva.........
Odpovědět
Momou,no právě. Snad to bude v pohodě a nevyrazí na poslední chvíli. Zuzi,díky.
Odpovědět
Profilova fotka
Třináctou sudičkou kdybych byla, lásku a štěstí bych Vám přisoudila. V rukou osudy kdybych lidí měla, ten nejlepší bych Vám dát chtěla. Nejsem sudičkou, ani zázraky nedělám, život prostě jde a rozhoduje sám, někde je štěstí víc a někde málo, kdyby se na Vás alespoň pousmálo!
Odpovědět
Zuzi: To je úžasné .................. x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni:jj, je to krásné........
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-jj, došla bych zrovna z porodnice... :-D Jé, to je krásná básnička !!! Ty jsi stejně básnicé střevo, pořád nějaké básničky sem píšeš... je to moc milé a krásné !!! markee-to je super... :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky:to není z mé hlavy, to najdu někde na netu vždycky......... Já mám hlavu na úplně jiné věci než na básničky ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzu-to neva, důležité je, že to dáš sem a hezky se to čte !!! :-) chichichi a na jaké??? Jo a zapoměla jsem ti pochválit fotku, opět ten tvůj skvělý účes "pank"... to je teď zimní image, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky:díky, měním podobu průběžně kvůli různým lidem........... Stejně je to hrozný, bojím se doma i na internetu :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Šáry, Terezka je nádherná!
Odpovědět
Tak jsem přidala fotky z bobování http://www.modrykonik.cz/album/album.... :-N
Odpovědět
A tady už jsou oba špuntíci http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Moni:to jste si užívali, závidím...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem nakonec objednala tohle povlečeníčko...... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1...
Odpovědět
Profilova fotka
To už jsem si našla, protože nikde nebyl Kubík
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?