Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Macet - dobrou. A máš recht, já dnes byla na tom solárku 10 min a jako jo, bylo mi příjemně, ale žádný vedro, nějak jsem se pořádně neprohřála... A nevím, jak moc budu krásná, ale už nevím, co s beďarama :-D :-D A před svatbou mi to hodně pomohlo, jinak bych tam nechodila, za 18 dní jdu na ples a jsem bílá a plná červených pupínků a spoustu stroupků.... hlavně právě na ramenou a dekoltu a určitě půjdu v něčem bez ramínek (asi ve svatebních šatech :-N ) Dobrou já, jdu taky spát, a napřed teda do vany se prohřát.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky už by mě zajímalo, kdy bude nějaký ten sraz ve Praze, klidně se tam od vás nechám ošahat :-D pupík už mám pořádný, ale abych to vůbec stihla a nepsala vám jen pozdrav z porodnice :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj cholky,,,,,,,,tak my právě snídáme a pak vyrazíme na boby, ale vydržíme tam asi jen chvilku, protože máme -9 :-S :-S :-S :-S :-S :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno, tak my tu máme -21 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přeju vám hodně štěstí v novém roce a ať je rok 2009 tím nejlepším, nejšťastnějším a nejúspěšnějším. Jak se jinak máte??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Katy, no jo, zase tam musíte mít něco extra :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moje, Vy jste teda spisovatelky.... :-) Markee, moc moc gratuluju k mimískovi! x-) Holky, s těma mýma migrénama nic nenadělám, prášky do sebe valit nechci.....
Odpovědět
Dobré ráno holky, to byla noc ................ :-( Kubík dostal ve 21:30 a pak se probudil na jídlo až ve 3 - no super ;-) jenže pak nechtěl spát a pořád, že má hlad. Tak jsem mu dala prso a začal, jak kdyby tejden nejedl. Jenže po po 10 minutách se poblil a tak jsme s Járou převlíkali postel. Jenže řval pořád, tak mu dal Jára nutrilon a to zas, že hlad nemá .......... No když už konečně Kuba usnul, tak bylo 6 a to za půl hodiny vstával Jára do práce. Pokud jsem si všimla dobře, tak vystřelil až v 7. No a kdyby nám nevolala paní bytná, že dorazí se smlouvou, tak jsem ještě spala, protože Anička dnes taky vyspávala. Asi jsme jí včera na těch bobech utahali :-N :-D Když to půjde, tak dnes vyrazíme zas, aspoň na chvíli. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, to víš :-D :-D :-D ale vyměnila bych svých -21 za tvých -9 :-D Dáš? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, teda, to jsou radosti s mimískem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mě se ráno zdálo, že je kosa, jsem se asi blbě podívala na teoloměr. Já viděla -5 a kolegyně, co přijela do práce až hodinu po mě říkala, že je -14. Jsem asi blbě viděla.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy já bych raději někomu nějaký ten stupeň ještě dala :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni, tak komu tady šópneme ty mínusy? :-D Marketas, buď ráda,že jsi to neviděla,aspoň tě to nešokovalo jako mě :-D Ten kluk na teploměru u nás doma měl i zamrzlej frňák :-D :-D :-D
Odpovědět
Marketas: No s Andulkou jsem tohle neměla, tak to asi abych o nic nepřišla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, semi zdálo, že je zima, ale tohle jsem nečekala... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,já bych šla tak domů,do postele... chjo :-( Ještě že mám do konce týdne volno... Momou: já si pamatuju,když jsem hlídala ségře malou (to bylo nějak po šestinedělí-ségra nekojila-měla hroznej zápal plic-ležela),tak ona byla vzhůru v noci hodinu co hodinu,řvala a řvala... jsem z ní byla tak nešťastná,že jsem brečela nad ní a nevěděla co dělat... prostě ta kolika mě ničila,teda spíš malou :-D a po třech měsících jako když utne,klid... uf :-D
Odpovědět
Kat: No jo, ale Kuba nemá koliky. Dáváme mu SAB, takže prdí o 107 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mony - my jsme dávali Sab, čaj, masáže a koliky furt :-D :-D :-D kroutila se jak žížala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsme zpět z bobování...... jsem děsně zmrzlá......je tam fakt sibiř a fučí studený vítr.....bléééé :-S ale aspoň jsme trochu zdravě vymrzli :-) jdu vařit ...... :-)
Odpovědět
kat: No jo, některé děti na to trpí hodně a nic nezabírá :-( len: My půjdem odpoledne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, mě to ráno nešlo spustit zase to beremko bláznivý.......... len:zdra bobovčíci.Tady je -7, takže pohoda.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, tady -8 ale odpoledne půjdeme ještě....... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny :-) u nás bylo ráno -9 ;-) No vyrazila jsem do práce jako sněhulák :-D
Odpovědět
Macet: A taky máš nos z mrkve a na hlavě kastrol? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás -16 :-D Náááádhera... je fajn,že jak mám rýmu,že mi jako neteče,že mi přímo mrzne rampouch u nosu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len:já bych šla také, ale děti odjeli, já marod a sama???Už jsem přece velká holka... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, já se konečně utrhla od práce... já ani nevím, kolik bylo u nás stupňů, bo nemáme teploměr a digitální jsem ven strkat nechtěla, ale asi tak nějak jak u vás... :-D :-D Dokazovalo to to, že jsem měla ráno přimrzlé dveře od auta a nemohla se dostat dovnitř. Vypadala jsem jak kdybych kradla někomu auto, jak jsem s těma dveřma lomcovala... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky u nás bylo ráno bylo -12 nešli mi itevřít ani dveře u auta,takže asi tak jako majky lomcovala jsme s tím :-D pak přijedu před čip chci okénko stáhnout nešlo to,tak jsme musela dveře otevřít,ale popojelo mi to a ty dveře jsem si málem urvala :-D no fakt co ta zima udělá :-p už chci léto x-)
Odpovědět
Tak už jsem zpět od psychiatra. Prý je to normální, tyhle stavy. A super je i to, že se to snažím nějak ovlivňovat a krotit, a hlavně že si to uvědomuju. Dal mi nějaký pilulky, můžu je při kojení, mám si vzít třeba půlku, když to bude takový všelijaký Jinak jsme dnes byli ještě bobovat, a snad ještě lepší než včera. Anička jen viděla kopec a začala se řechtat a popoháněla mě Ani se jí nehctělo dom. Celý kopec vždy sjela sama (já se ale taky nechala svézt 2x) a děda jí dole chytal.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, mě skoro celej den nejelo beremko Moni, vidíš, my jsme ti to říkali, že to bude v pohodě. Je moc dobře, žes tam šla a že to psychiatr všechno potrvdil, teď už bude jenom líp
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?