Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, teda vy mi ale děláte radost...... I když....vy všechny utečete na MK a já tu zůstanu na ocet :-( :-( Ale jak už jsem psala Zuzce na ICQ, třeba je to nakažlivý přes internet a já taky něco chytnu :-D :-D Markétky - moc vám gratuluju k mimísku, hlavně na sebe teď dávejte pozor. Macet - Zuzka řekla, že máte některá překvapení, ale že víc neřekne, že možná o vánocích to prásnete, pak zas p ovánocích, atd... já už byla napnutá jak kšandy. A dnes sedím v práci a přišla mi sms, že už je to venku, ale já se nemohla podívat na BRM, tak mi to Zuzka napsala, tak jsem měla radost a pak si to tu čtu, že je vás víc....no fakt holky super. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo okamžitě přestaň!!!!!!!!!!!!!! Jsi dobrá máma a dost. Natálka si také pamatuje více než Lukášek a nikdo se z toho neviní........ Markee:hlavně opatrně!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Holky budu se snažit opatrně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mi slib na 100%, hlavně nepadej
Odpovědět
Momou - já jsem podobné stavy měla předloni, když mi zjistili ty problémy s hormonama. Hlavně ten prolaktin, fak tse mi dělalo mlíko jako kojící. A ty po porodu taky musíš mít hormony rozlítaný. Upřímně, taky sjem myselala, že začínám mít nějakou duš. nemoc, M. ze mě nemohl, hrozně mě podporoval, ale taky mě nutil někam jít, já brečela pořád a u všeho, nic mě nebavilo, přišla jsem si na ho... "Naštěstí" díky tomu, že mi i nebylo dobře a hodně jsem zhubla běhe pár dní, tak jsem šla do nemocnice, stačilo upravit hormony a bylo to ok. A dnes už se tomu směju, ale tenkrát mi do smíchu nebylo. I M. říká, že jsem fakt byla zralá na blázinec. :-N
Odpovědět
Jo Zuzi,nebudu padat :-D čestný pionýrský
Odpovědět
Holky,ale mělo mě to trknout už o Vánocích,že budu v jináči.Pže já když si prostě dostanu něco na lyže,tak jsem v tom :-D A to beze srandy :-D V únoru 2006 jsem si koupila přaskáče a šup,zjistím chvilku na to,že jsem těhu. K Ježíšku jsem dostala hůlky na lyže a šup,zjistím,že jsem těhu. No ale rovnou jsem si objednala lyžařský kalhoty. Bundu mám,rukavice si půjčím a peníze na vlek taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markee: :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/bazar/show_ent... velice dobrá cena
Odpovědět
Profilova fotka
markke ty budeš lyžovat :-o to bych s etedy bála :-S
Odpovědět
Markee - zítra jdu do bazaru , koupit si aspoň tkaničky do bot na běžky...to se taky počítá jako věc na lyžování ne??? :-D Třeba to funguje :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Zuzi,to je prča co? Jo a ještě vlastní hlásí Johanka. Před Vánoci jsme se jí ptali,zda si něco přála od Ježíška,jestli nějaký dárek a ona z ničeho nic povídá: mimi,maminka,táta. Tak si říkám,co to mele.A dnes mě teda trošku postrašila.Sáhla mi na břicho(a propo,ještě jí to neříkáme,že maminka má tam mimi)a říká: mimi bebí. No snad nic nebude. A proč to píšu.Pže když má přijet její sestřenice,tak Johanka přesně odhadne,kdy. Teď měli přijet až 2.1.,ale Johanka 1.1.kouká na TV a na jednou říká: Jája,jede,pití plyč. (protože jí ho sestřenice bere :-D ). No a fakt do půl hodiny tu byli. No máme doma vědmu.Jen doufám,že s tím bebí to tak nemyslela :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
http://www.letajiciprani.cz/objednavka/ tak to je normální cena už..........
Odpovědět
Profilova fotka
markee:to je krásné... Bebí nebude, ať neplaší :-S
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.nev-dama.cz/caorle/3552/fo... Tak toto je naše místo na letní dovolenou-se tam upeču, jedu jen kvůli dětem, raději do zimy na hory :-D :-D :-D Jdu do peřin, papa zítra MAMINKY a ostatní........
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Tak cestu domů jsem ustála, peru se oo flek k sezení jako nikdy v životě :-D Ale je to fakt boj. Dneska jsem po hodně dlouhé době něco málo povečeřela. Manžílek mi udělal špagety s kečupem a sýrem a jednu dětskou porci jsem zvládla. Jupííí tak mam z toho radost :-) No a pak jsem z toho vyčerpání vytuhla u ulice :-N momou: Moni moc mě mrzí co prožíváš. Ale je moc fajn, že to řešíš, jsi super mamka ;-) Uvidíš bude brzo líp. markee: Markétko neboj bude vše v pořádku, ale ty obavy chápu já je mám taky ale hned se je snažím vyhnat z hlavy ;-) To čekání se opravdu vyplatí, ono to uteče ikdyž to přijde jako věčnost. blanka: Blani moc děkuju :-) Jste zlatíčka. A neboj na MK se nepřesouvám. Jsem jen tady s vámi. Tam jsem si udělala jen albíčko aby jste viděli pak novinky co u nás budou ;-) I tak nestíham BRMS natož ještě MK. :-N Občas tam juknu pro rady. Ale vy jste pro mě hlavní. Takže ti posílam těhulkového "bacila" po netu :-D Mě určitě pomohlo jak jsem si na srázku šáhla na bříško Šárky :-) mury:Markétko fotečky jsou moc hezké. je vidět že jste se měli skvěle, romanticky a taky vesele. Pejsek byl určitě šťastný. Dovedu si tam představit Jess ta by z toho měla vánoce :-D
Odpovědět
Macet - a jsme u toho, proč já nic...vzpomínáte jak já šahala na břicho???? Teda spíš komu, jak jsem přeslechla, že se má hladit břicho těhotným? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blanka: Blani :-D :-D :-D :-D Jojo teď jsi mě znova rozesmála :-D :-D
Odpovědět
No já se tenkrát chlámala tak, že jsem si nakonec na Šárku ani nesáhla :-N :-N Takže doufám, že bude brzo sraz a dovolíte mi si vás pořádně osahat :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
No a co se stane když pohladím třba 3 těhulky? Že by trojčata????? :-D :-D Abych to s tím hlazením nepřeháněla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blanka: Blani to víš, že si nás budeš moct osahat ;-) Ale takové krásné bříško ještě nemám. Zatím mam takový těhulkovský špek :-D Já bych se toho nebála ;-)
Odpovědět
Blani,když bude sraz v Praze,tak si mě můžeš osahat,jak budeš chtít :-D
Odpovědět
No já zatím taky nic nemám,jen tlaky v podbrišku. Holky ale směju se a užívám si.Pže švagrová je 10tt(Macet,čeká to týden po tobě)a prostě ona čeká své druhé a já myslela,že bude jiná než u prvního. A ona je naprosto stejná,ufňukaná,pořád se snaží upozorňovat na sebe,no prostě hrůza. A já nic já v pohodě,jim vše,holku chovám,ven chodím a nestěžuju si. No některé fakt nechápu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
markee: Markétko mě ty nevolnosti začli v 5 tt. Do té doby jsem byla v poho, cpala jsem se horem dolem, co bych teď za to dala :-N Ale nefňukám. Prostě to beru, že to tak je, patří to k těhu a tak to pro fazolku musím vydržet. Ikdyž se těším až vlítnu do nějaké restaurace a dám si něco k jídlu fakt s chutí :-D Pokud nemáš žádné problémy tak si toho važ ;-) Je fakt že taky dělám to co předtím, ale jen víc odpočívám neboť jsem jako spící medvěd :-N Hlavně jak chodím do práce tak ve všední dny jsem KO. Prostě to musíme vydržet :-) Budeme po zásluze odměněny :-)
Odpovědět
Macet,odpočívej a dělej co cítíš.To je v pořádku. Ale já myslela,prostě takové ty slečny a paní,které opravdu ze sebe dělaj naschvál chudinku. A nemyslím tím,že když je jí špatně,že to fintí to ne.Ale tak prostě mě bylo špatně s Johankou,nezvracela jsem,ale houpající žaludek jsem měla. Jenže to prostě tak nějak neventiluješ,že je ti blbě a že jsi zvracela a tak. Prostě to bereš úplně normálně,že to k tomu patří. Víš jak,kdyby jsis zlomila nohu a nějaká holka taky.Ty to prostě protrpíš,ale ta druhá by jen a jen fňukala a dělala ze sebe nevím co. Víš jak to myslím.
Odpovědět
já dneska byla po asi 5 měsících v solárku...super, akorát tam mají takový nějaký "řád", že tam nemají chodit nemocní, s antibiotikama, atd....a pak tam bylo, že budoucím maminkám sluníčk a teplo dává vitamín D, a budoucíím maminkám se návštěva solárka (hlavně v zimě) doporučuje :-. A já nějak měla zafixované, že to pro těhu není moc dobré. Ale nevím čím, jestli tím teplem....no jeslti budu mít dítě po mě, tak bych s ním měla chodit do solárka ob den, já teplo milujuuuuuu. :-D
Odpovědět
Blani,ono to dítko ti pak udělá tepla až až. Já jsem teda říkala,že mám přenosné topení u sebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markee: Markétko přesně vím jak to myslíš. Každý to prostě bere jinak a někdo toho i zneužívá místo aby byl šťastný že to vyšlo a je vše v pořádku. blanka: Blani ty budeš ale krásná :-) No já si myslím, že solárko není dobré. Tedy já bych do toho v těhu nešla. Píší že teplo není dobré pro plod. Když se zahřeje celé tělo na určité stupně tak to není dobré. Já která miluju horké koupele se teď jen sprchuju, prostě jsem opatrná. Proč to zbytečně provokovat. Ale taky píšou, že se tělo začne zahřívat asi po 10-ti minutách, takže rychlé koupele neškodí.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje očka se mi klíží tak jdu do hajan. Přeji všem krásné sny, dobrou noc a zase zítra papa :-)
Odpovědět
Dobrou noc Macet, i ostatním. jdu spát taky,dítko my už konečně usnulo.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?