Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
markee: Jé chůdě Joháně, snad bude brzy líp a třeba i doktorka něco dá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vyrážíme sáňkovat za barák.... u nás napadlo hodně sněhu......zatím papa :-D
Odpovědět
len: My možná půjdem odpoledne, zatím nám tu padá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady taky chumelí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, my jsme si museli půjčit boby od sousedů, protože jak byli kluci včera odpoledne bruslit, tak si je berou sebou jako sedátko, a tatínek nám s nima dnes prchnul do práce v kufru auta.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
i u nás je bílo a furt padá !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky fšem, tady je taky trochu bílo, ale už nepadá. Škoda, že takhle nebylo na vánoce nebo aspoň na Silvestra. Manžílek byl nešťastný, že nemůže nikam na běžky, no jo, se mnou si teď moc sportovních raddovánek teda neužije. I když převracení se a vstávání z postele nebo lezení do vany pro mě už začíná být pomalu sportovní výkon :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme zpět z bobování.... už nám začla být zima a máme hladík...... tak jsem dala do trouby rybí filety a za chvíli máme vařeno....... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tady chumelí jak blbé......
Odpovědět
Holky pořád chumelí, super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás tak chumelí. A bolí mě už týden hlava :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-) šéf odešel na oběd tak se tu můžu na chvilku ukázat :-) Asi vás nestihnu dočíst, ale doma se pokusím. Nebo když šéf odejde dříve z práce. x-) x-) x-) x-) x-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky u nás taky krásně chumelí, ikdyž hezčí by to bylo na štědrý den :-N
Odpovědět
ahojky holky, já mám v práci s netem mírný utrum sem zavalená :o( tady taky chumelí mcet markétko, ty je tvoje albíčko x-) nádhera gratuluju x-)
Odpovědět
píšu jak tatar :-S :-D ale to je asi mačetko z té radosti ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Macet, to je ale dobrá zprávička, moc moc gratulujeme :-) My se za chvilku chystáme na besedu a prohlídku do porodnice, snad tam v tom sněhu dojedeme.
Odpovědět
berur tak at dobře dojedete
Odpovědět
Profilova fotka
pasone: Ivi ano to je moje albíčko x-) Moc děkuji :-) beruberuu: Moc děkuju :-) Jsem si uvědomila jaká jsem skleroza, že jsem ti zapoměla poslat to dvd :-( Omlouvám se hned to zítra napravím ;-) Ať vám vše dopadne dobře a dávejte pozor při cestě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Macet - jůůůůůůůůůůů já ho zrovna včera okoukávala na MK,ale netušila jsem,že je to tvoje x-) gratulujuuuuu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Macetko, já nevím, jka moc Ti pogratulovat, beruško! Jseš šťastná za Tebe! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka: děkujíííííí :-) Fakt jsi na něj koukala? Já jsem tam jako tajná agentka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
macet-tak konečně už i já můžu ofic gratulovat... :-) ;-) Tak ještě jednou Markétko moc gratuluju a hlavně, ať vše probíhá v pořádku, vždyť už ti to omílám pořád dokola, ale čím víc to budu říkat, tím to bude dobré !!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet - já tam očumuju všechny albíčka :-D :-D :-D to víš,vlastní sice mám na MK,ale nemám zatím co do něho dávat.. tak nějak jsem se v tom rozjela,když jsme vysadili HA,ale když už se na poněkolikáté nazadařilo a pak ty zdrav.problémy,tak jsem se na to vyprdla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Markétko, jsi zlatíčko. Za vše mo cmoc děkuji :-) Hlavně už aby bylo 12.1. a měla jsem to potvrzené od dr, že je vše tak jak má být. Dneska jsem to řekla i v práci, protože jsem si nedovaedla představit, že budu stále dělat že mi je ok a přitom je to jinak :-N Se mi tak nějak ulevilo. Dokonce i šéfik pogratulovat s úsměvem na tváři ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet-jsem ráda, že už to je venku !!! :-) A jsem ráda, že i v práci to vzali. No ale ty jsi říkala, že budeš pracovat na dálku z domu, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
holky, strašně mě bolí hlava, fakt strašně...jsem měla už 2 prášky a nic.....
Odpovědět
Profilova fotka
Markét s tou tvou hlavou to neni normální.....takhle často tě bolí a hlavně několik dní........ :-(
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-ty jsi tu už kdysi psala, že to máš po mamince, že? Ale i tak, asi by jsi to měla nějak řešit.
Odpovědět
Profilova fotka
MACET:Markétko, konečně to nemusím tajit.............jupí!!! Mám z tebe velikou radost a hlavně z toho, že o tvé fotečky se budu moci podělit s holkama(jinak jsem opravdu dobrá-dělaly nátlak ale já ne, já vydržela mlčet) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Gratuluji ještě jednou moc a moc!!!
Odpovědět
Profilova fotka
marketas:Markét, dojdi si s tím ať nedopadneš jako já-prosím prosím............
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?