Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
ahojky holky, hlásím návrat z hor, sem celá:o) Leni vše nej k narozkám chýtrá blondýnko
Odpovědět
Profilova fotka
Holky teď jsem si všimla Pajulky,to je docela "sila",ale přeju jí štěstí,snad jí to teď už vyjde,ale vdávala se vlastně ve stejný den jako já,tak jsem docela koukala :-N No nám to snad všem už dopadne dobře :-)
Odpovědět
Ahhoj Ivi, Kačko, vás už jem "neviděla"....no naposledy loni :-D :-D :-D Já právě nevím,jestli má Beru termín už teď ,ale myslím, že ju :-x Feri - snad nám to dopadne dobře, ale moc naděje si nedělám, rozvodovost je pořád vysoká :-N :-N :-N, jasně že si to člověk teď nepřipouští, ale přece jen, je nás tu dost, tak si nebudeme nalhávat, že stát se to nemůže :-x :-x :-x Ale už mlčím. Já právě dneska dělám velký úklid, nakoupili jsme v Ikei různé plasotvé krabice, přihrádky atd., na to je Ikea skvělá, tak vyhazuju všecnhy šuplíky a třídím a vyhazuju a našla jsem i obálku s oznámkama od spolužaček a lidí z výšky,...no, zatím vím o 2 rozvodech, právě jsem koukala, kdy se brali, jak dlouho jim to vydrželo atd., :-N A taky jsem zjistila, že bych těch krabic potřebovala asi 3x tolik, ono je to hned plné :-D A těch papírů a různých volovin, co jsem vyhodila. A není to poznat, furt j tu binec jak v tanku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blanka:já myslím,že Beru je jako já v březnu,ale nevím,jestli nekecám já :-N
Odpovědět
jo a taky uklízíte stylem, že všechno si 3x prohlídnete, zavzpomínáte na dovču nad pohlednicí, index jsem si prošla celý, zavzpomínala na zkoušky, našla ještě nezaložené fotky, atd. A to uklízím asi 3 hodiny a uklidila jsem 2 šuplíky :-D :-D :-D No uklidila...vyhodila vše ven, 1/2 naskládala zpět 1/4 vyhodila a zbytek nevím, kam zařadit :-D :-D :-D
Odpovědět
Ještě mě napadlo - neberete některá HA Harmonete? Já teď našla 1 celé plato, tak bych vám "červnovkám" ho poslala zadarmo, co já s tím?
Odpovědět
Profilova fotka
Blani:já myslím, že tady nikoho neulovíš.......... ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
no jo, já to jen zkusila, hodím to ještě do jiných "mých" dizkuzí a pak na jiný web do prodeje
Odpovědět
Tak jsem do alba hodila konečný účet za svatbu, snad už je to komplet, fotoalbum a fotky jsem dávala dohromady až v prosinci, takže to furt nebylo komplet :-p Všichni se diví té ceně za svatbu, když hostina vyšla na 13.000 (s díškem 14) a raut 5500,-, ale když si to srovnám s cenama v Brně, tak jsme i ten zbytek pořídili někdy hodně levně :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moje... po dlouhé chvíli jsem přišla za vámi nakouknout a hlavně vás dočíst... tedy v Novém roce nezahálíte !!! :-) len-Leničko, (opožděně) ti přeji vše nejlepší k narozeninám, hlavně hodně zdraví, lásku od milovaných a ať jsi šťastná... posílám pusinku na líčko :-) No a co jsem se to dočetla...? Ty jsi dostala autííííí??? Náááááádherný dáreček k vánocům. Ty brďo ! ;-) nita-také se připojuji k holkám a přeji ti, aby druhé manželství vyšlo a ty v něm byla šťastná. Je škoda, že tě rodina odsoudila, bo nikdo vám do "ložnice" nevidí a tak nemůže vědět, co se u vás odehrává. Na "venek" každý vztah může vypadat ideální, ale uvnitř tomu může být jinak... přeji hodně síl a běž za svým srdcem... blani-písnu ti IP, potřebuju poradit s foťákem... nějak mi začl blbnout, asi ho rozkopu a poletí... jsem z toho úplně zoufalá... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teď jsme se vrátili z bruslení. Dáme oběd, a pak půjdeme ještě jednou.......u nás napadl sníh a je krásně bílo....tak možná vytáhnem i boby :-) Majky děkuji za přáníčko :-)
Odpovědět
Ahoj, Leni - no já taky koukala jak puk, že máme bílo. A taky plesnivý okna a teče nám zas stropem :-S :-S :-S Majky - máš to tam ;-) Zííííítra do práce, fuj.Po 16 dnech. A mě se dnes o tom zdálo, jak se nestíhalo a bylo něco blbě navržené, no já se budila celou noc (a t o jsem šli s M. do pelechu ve 3 ráno), tak jsem teď nějaká nevyspalá a nervózní....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, všem přeji do roku 2009 hodně zdravíčka, štěstíčka, spokojenosti, taky nějaké penízky a hlavně spoustu důvodů k radosti ;-) Len, dodatečně všechno nej nej nej k narozeninám, ať se ti splní všechna přání :-) Holky nestrašte, termín mám až v březnu jako Ferinka, teď by to bylo trochu předčasné :-D Doufám, že mimi ještě nějaký ten měsíc zůstane tam, kde je. I když už tedy o sobě začíná dávat čím dál tím víc vědět a každým dnem začínám vypadat víc a víc těhotná (pupík roste, kila přibývají a funím jak slon) :-D
Odpovědět
Beru - ahoooj. Tak to se omlouvám, já nějak měla za to, že už v lednu. :-N Tobě také přeji hlavně to zdravíčko ;-) A co jinak nového?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, leni, všechno nejlepší k narozeninám a ať se Ti daří :-) my jsme byli včera dopoledne lyžovat a vzali jsme i bratry a jednomu se to tak zalíbilo, že mě nutí jet na lyže i dneska večer na večerní lyžování, dělám z nesportovců sportovce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak zase vyrážíme na brusle....je tak krásně....pravá zima :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani ahoj, svátky jsme si pěkně užili, manžílek byl celou dobu doma, tak jsme jedli, pili, koukali na pohádky, chodili na procházky, skládali puzzle (zvládli jsme 3 x 500 dílků, pak jedny 1500 poušť a palmy, to bylo dost náročné a teď se trápím u 900 dílků miminek od Anne Geddes - ale to žluté pozadí je katastrofa ]-( ). V loňském roce jsme museli být moc hodní, protože Ježíšek nám přinesl spoustu dárečků pro radost, na sebe, do domácnosti i na miminko (nějaké oblečky, hračky a panízky na "mercedes"). Jinak si stále zabydlujeme byteček, včera jsme konečně vybalili novou pračku, zítra už jen přikoupit odpadovou hadici a můžeme prát.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčinky, náhodou jsem objevila toto: http://www.happyfoto.cz/cz/page/36/ak... fotoknihy mají opět s 50% slevou, a to do 26.1. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
silente:ahojky, já je nechala dělat ve fotostaru a jsem max.spokojená a ještě jsem dostala ke 4 knihám se 76 stranami za 2390kč 4 dárkové kupony na 4 knihy zdrama ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Dobré ráno holky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem........... Jak se vám daří po volníčku v práci???Myslím na vás
Odpovědět
Dobré ráno holky, dnes jedu s Johankou k doktoru. Od 1.ledna má střevní potíže.Jeden den měla průjem(jednou za den šla ale na záchod),pak mě pozvracela,takže jsme nasadili dietu a ona zas pro změnu nekajdila vůbec a naříká si na bříško.Samozřejmě,že moc nejí,protože ta dieta jí prostě nejde.Tak jsem jí zas ráno dala šlehaný lipánek a skoro se mi poblinkala,tak jsem jí ho už nedala,ale utíkala a zas průjem =-) Takže s ní zajedu k doktoru,ať zhruba vím co s ní je. Je mi jí moc líto.V tom bříšku jí to dělá divy,kdyby jste to slyšely :-(
Odpovědět
Profilova fotka
markee.to je mi líto, hlavně aby to měla v pohodě co nejdříve...........dej vědět. Já tu mám stále Natálku a měla jsem dojem, že v noci měla zvýšenou teplotu, ale teď kromě toho že od rána jí je v pohodě. Tak jí je asi dobře, nenaříká, což je pro mne podstatné
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím Vás! Markee, to je mi líto, snad bude Johanka v pořádku! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, zuzanek - jelikož jsem chodila mezi svátky do práce,tak jsem docela v poho.. jen jsem na nervy ze svého kolegy... booože,takovej.... to není chlap,ale ženská... :-D :-D :-D Markee - malej Honzík (18 měsíců) má už čtyři dny průjem a taky nevíme z čeho,proč.... u nás řádí nějaká střevní chřipka,tak to bude asi tím.. ale jinak jsme všichni v rodině v cajku.. tak ať je Johance brzy dobře,já vím,jak mi to rvalo srdce,když ten chudák měl plnou plínu a brečel (on totiž chodí na nočník a sám byl špatnej z toho,že to nestihnul) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat:tak to máš prima začátek týdne, nebo je to pořád???Nevadí mi takový lidé, ale nemusím je ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi - on je takovej pořád... nespolehlivej,zapomíná,na vše se vymlouvá,... v pátek mě tak vytočil těma svýma debilníma řečma,že jsem mu říkala,že snad nemá ani duši... ]-( nedivím se,že se s ním kamarádka rozvedla :-D ted jsem tady odstrojovala stromek s kolegyní,do patra jsme se s tím tahaly a on jen sedí a čumí... tak říkám kolegyni,jaký jsme holky šikovný,že to zvládneme krásně samotné a on je zakroutil očima... debil :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky, tak mi máme bílo, je to super, ale přišlo to poněkud pozdě... :-S Na Vánoce by to bylo lepší !!! markee-mně stačí, když mám já střevní potíže, copak malé miminko... přeji Johance, aby bolesti brzy ustoupily... chudinka malá. kat-tak takové bych pověsila do průvanu ! ]-( Mám v práci taky takového co se chová jak ženská... no ono někdy se ani ta ženská tak nechová, jak se chová on.. :-S marketas-Markétko, jak se líbili Davčovi fotky?! =-) Jsi ani nepsala.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, Ti napíšu mail
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-O.K. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?