Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi to už je 2roky zpátky :-( ale našlo se měla jsme štěstí ale při zjištění že ho ukradli jsem se složila |-| pak byl soud a toho člověka jsem viděla ]-( a pak se chvíli bála chocdit po ulici :-S
Odpovědět
Profilova fotka
mury:tak to mne moc mrzí, ale ten pocit, že ho chytli by mne trošku přidal...jsou to šmejdi
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi a co dětičky jak si si je užila?? :-) to špatné je snad zamnou užila jsme si ve svém životě-se svým bývalým dost ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ti věřím......děti mi tu zůstali do zítra, rodičové jejich před chvílí odjeli, tak máme o zábavu postaráno :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi alespon budeš veselá x-) x-) a budeš se věnovat dětičkám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to samo, dostali spoustu dárků, tak se kochají a kluci sedí u pc a hrají hry, Natálka lítá po bytě a loví, kdo se nechá :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my asi s manžílkem otevřem lahvinku šampanského :-) a budem užívat klidu a pohody :-N jsme znavená z těch návštěv :-x
Odpovědět
ahojky,tak jak jste si užili vánoční svátky? Teď je víkendík,takže naštěstí pracující mají volno,takže prodloužený víkend určo super. My máme návštěvní dny,buď my někam jedeme nebo někdo k nám,ale jde to. Co budete dělat na Silvestra? Já budu doma sama s Johankou a půjdu brzo spát.V TV nic hezkého nedávaj a Míša bude mít službu,přijde až ráno 1.1.2009 :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky¨ tak dnes vykonána poslední návštěva :-p ufff zítra už mě nikam nikdo nedostane :-N markee na silvestra půjdeme k nám na vesnici do jedné hospůdky bude tam program a hraje tam náš kámoš už se těším x-) akorát nemůžu vůbec pít poněvadž mám pohotovost na telefonu..ale to mi nevadí x-) ;-)
Odpovědět
Murynko,tak to je fajn,že se půjdete někam odreagovat :-) Hezky si to užijte. Zítra si odpočiň,zasloužíš si to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
markee já mylsela že budem doma na silvestra až včéra sjme se domluvili na tom programu ale já silvestr moc nemusím :-x a co Johanka?a vánoce,měla radost?
Odpovědět
Jo,Vánoce suprové. Johanka nadšená.Prostě s dětma je to skvělý,ale každý rok je to lepší a lepší.První Vánoce byla mimi,tak jí to bylo jedno.Vloni jí bavili nejvíc ty papíry-trhat je.A letos jí bavilo absolutně vše-stromek,dárky,papíry.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to věřím s dětmi jsou ty Vánoce nejkrásnější x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásně nedělní ránečeko :-)
Odpovědět
Ahoj holkyyyyyy, já se na vás tak těšilaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak co Blani co jsi dostala????????
Odpovědět
na prd.... :-D :-D :-D No já hlavně měla hroznou radost, že jsme všem udělali docela bohatýho ježíška, tak to mě těší nejvíc. Od babiček a našich jsme dostali peníze (hurááá :-D , to je nejlepší), od našich pak ještě nějakou kosmetiku (ne, že bych zrovna sprey používala, manžel dostal dokonce 3 stejné i sprcháče, i od tchýně,...je vidět, že všechny nakupovaly ve stejné dorgerii....jediné u nich na dědině :-D :-D :-D :-D ), pak od tchýně knihu , a M. mi dal 3D puzzle - zeměkouli, právě jsem ji doskládala a pustila si BRM :-D a pak nějakou hru s mým oblíbeným krtečkem :-D A od sestřenky pyžámko a ponožky se žirakou.
Odpovědět
A co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
předešla strana ;-) tam to popisuji a penízků se nám sešlo také dost :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
t už jsi to sestavila kolik to mělo dílků??
Odpovědět
Tak to jsi měla bohatého Ježucha. Puzzle mělo 500 dílků. Oceány se setavovaly hrozně, světadíly šly samy, to byla pohoda.... Zuzi - teda fuj, takový zážitek. Držím aplce, ať ho brzo chytnou. Já si zas vzpomněla, jak nás vykradli za bílého dne, když jsme byli doma....fuj, zrovna na Štědrý den jsem to popisovala známé :-. Fakt ti zloději jsou voprsklí....Od té doby jsem nespala doma nikdy sama, jak jsem se bála. Len - nepojede manža v pátek do Pardubic pískat? jsem dnes řekla doma, že se nebudeme týden válet doma, a že pojdeme na kulturu, tak jsem navrhla, že zajedeme do Pardubic na hokej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani my od svědků dostali puzzle z 1500 dílků :-o a motiv no moře palma..no karibik já je zabiju :-D ]-( jo jo bohatý byl hoooodně asi jsme byl moooooccccccc hodná x-) x-) x-) x-) jo chudák zuzanka co?? :-( :-( :-(
Odpovědět
no to teda... Já má taky doma pár puzzle 1500 ks, i nějaký ten Karibik, M. mi zrovna říkal, že mi měl koupit to 3D 1000 ks, ale fakt nevím, kam bych to pak dala.. A už se těším na 23. (nebo 26?) ledna, jdeme na ples a šije se mi sukně. Jsem nakoupila látku, mamka to nějak nastříhala, a teď ta sukně vychází dole široká 3,6m :-D :-D :-D Já měla doma jendu užší, tak jsem mámě řekla, žehcci širší, a k tomu tylovou spodnici (kruhovou mám doma, ale přijde mi na sezení méně pohodlná), tak mám obavu, jak to dopadne, aby to nakonec nebylo ještě širší než moje svatební šaty :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani no ty joooo ty budeš ale na plese kočka...co je to za ples??
Odpovědět
Ples našeho gymplu, kam jsme s M. chodili. Máme to jako takvé třídní srazy, akorát loni se to nějak nepovedlo a bylo nás tam jen 5, ale my se i tak bavili dobře :-D A očítala jsem, že si je vezmu i na "nóbl" ples RWE na Výstavišti, kam jsme šly se sestřenkou loni na dámskoou jízdu, ale letos šetří prý ho zrušili :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jéé tak to bude super,ono je vlastně super že spolu chodíte na třídní srázky a ještě jako manželata :-D :-D aha tak to je škoda s tím druhým plesem :-( nechápu proč se takové akce rušejí ]-( hlavně že na každém rohu hraje diskotéka a tuc tuc ]-( to by jim šlo |-| já jsem zvědavá na silvestra bude u nás ve vesnici prográmek..hraje tam náš kamarád...loni to docela šlo vstup je asi 150 a v ceně jsou i chlebíčky a nějaké dobroty....alkohol já stejně nebudu moc.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky............pomalu se dostávám ze šoku, ale bojím se jakýko-li zvuků doma........... Zítra jdu pro zabezpečovací techniku, abychom byli zabezpečeni daleko více než jsme. S dětma jsem se vyblbla, zůstali mi tady do včerejška, tak jsem přišla na jiné myšlenky a bylo mi fajn.Večer jsme hráli Monopoly 6,5 hodiny...... Věřím, že jste měli krásné vánoce prožité v klídku, ne jako my
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi u nás byli radostné ale i ta slzička mi ukápla ;-( jen jsem nikomu nechtěla kazit svátky tak jsme slzu utřela a jelo se dál :-N je faj že jste si to s dětičkami užili s těmi je to nejkrásnějí a už se něco zjistilo?kdo to udělal?a co bám vzali?
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko tak u nás se plakalo celé svátky.Nejdříve štěstím a dojetím, potom strachy bohužel....... Nezjistilo se nic, určitě ho nechytí si myslím.........Mají natočené obě"akce"jak to policie nazvala, až to dají dohromady, zavolají, protože jsem říkala, že chci tty záznamy vidět.Uvidíme, moc tomu ale nevěřím... Měj se zatím krásně, jdu uklízet, zatím papa
Odpovědět
Ahoj Zuzi. ;-) Já jdu taky uklízet, volala mi spolužačka z gymplu, že se zítra staví, a všude binec :-D Jo a musím se "pochlubit" - zas nám teče stropem. Na stejném místě jako loni, přesně pod trubkama co vedou ze střechy, za podhledem. Asi to loni pořádně nezateplili, někde je tam skulinka a jak je zima, tak na tom zkondenzuje voda, steče dolů a jak se trubka ohýbá, tak zkápne na ppodhled a prosákne skrz :-p :-p :-p Takže zítra bude další reklamace :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?