4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
Jani teda mě se tvoje šaty moc líbí, protože je mám hodně podobný :-D , někteří lidi josu fakt blbí a dle mého to dělají naschvál :-( . Pur já si taky na fcb měnila jméno a dala jsem si tam skoro sto fotek a normálně jsme dostala nějakých 120 líbí se mi a komentářů, že je to neuvěřitelný, mě to tak potěšilo a každý den přibývají :-) . Korol tvoje šaty se mi taky moc líbily, to je fakt hnus, že někdo něco takovýho napíše :-| . Občas taky narazím na pár, který se mi nelíbí, jako myslím šaty, vlasy atd., ale rozhodně to tam nepíšu a nikdy bych to tam ani nenapsala :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
Pur s tím bazarem, jako chystám se to prodat, švagrová sice říkala, že by si to eventuálně půjčila na svatbu, ale ještě nebyla ani požádána o ruku a mě to bude akorát zavazet. Říkala jsem si jen, že bych to prodala ale spíš někdy na jaře, před létem, to je víc svateb, tak spíš si to někdo koupí.
Odpovědět
Profilova fotka
anet: to je pravda, na jaře bude asi větší zájem :-)
Odpovědět
Holky děkuju,to potěší... no já jsem taká cíťa :-) Do toho bazaru taky něco zkusím dát, sama jsem si odtud kupovala velké stuhy na auta, jinak toho moc na prodej nemám, misku na prstýnky si asi nechám, botky taky...
Odpovědět
Profilova fotka
karolinka: jasně, nenech se rozházet, ale taky by mě to vzalo :-| Jsem taky cíťa... Taky toho moc nemám, botky to trochu odnesly, tak doufám, že mi půjdou vyčistit a nosila bych je k bílé sukni... Na prodej bych měla klobouk na ženichovo auto, organzu na moje auto, kalíšky na svíčky, možná bižu... ale ještě je to moc čerstvé, ráda se na ty věci dívám a kochám se ;-) Jinak jsem úplně paf z toho, že ty kaly jsou pořád krásný... myslela jsem, že hned druhý den "chcípnou", ale jsou moc hezký, že bych se v sobotu mohla vdávat znovu :-D
Odpovědět
Ahoj vdané paní, tak jak se cítíte novomanželky? Jak jde zvykání na jméno a podpisy? :-D
Odpovědět
nazdarek krasne mlade pani!!!! :-) :-) :-) tak u nas probehlo v sobotu vsechno na jednicku...bylo to supeeer!!!! Hlavne pocasi teda neuveritelne vyslo!! ;-) ;-) ;-) Strasne moc jsme si ten nas den uzivali, byla to vazne nadhera, ten obrad venku, to bylo proste luxusni... x-) x-) x-) Jak budu mit fotecky, tak hned hodim do placu.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj mladé paní. Já neměla čas sem zajít, jsem od včera v práci a fofr, takže ani fotky není čas dát, ale napravím to. Jen chci říct, že ten den byl kouzelný a se vším sme sklidili úspěch. A i u vás sme četla, že vše proběhlo hladce, tak jsem ráda......................................ještě dnes jsem z toho dne dojatá,...................krásný den. PS: Na příjmení si nemůžu zvyknout.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) . Teda já s tím příjmením nemám zas až tak problém, v práci se každý den podepisuju a ještě jsem to nezblbla a do telefonu jsem se taky představila vpohodě novým, ale mám problém se přeorientovat na manžela :-D , já furt říkám můj přítel a pak se opravím a zní to blbě :-N , to samý dnes u doktora, říkám sestřičce, že jsem se vdala, že mám nové příjmení a on že je odsud, tak se mě ptala, od kterých Doležalů jsem a já jí říkám - přítel je od nás, hahaha, tak hned říkám, vlůastně manžel :-D . Jinak Lenni gratuluju ke svatbě, jsme si na tebe v sobotu vzpomněla a říkala jsem si, že vám vyšlo krásně počasí :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj novomanželky, jen se vás chci zeptat, jak sem nahráváte fotky, já mám všechny fotky větší než 700 kb, tak je budu muset asi upravit abych je sem mohla vůbec dát. Tak to nevím jak to stihnu udělat.
Odpovědět
Eli, no já je zmenšuju ;-) Lenni tobě velká gratulace! Počasí vyšlo parádně, však jsem si v sobotu povzdychla, jak by se krásně vdávalo-zrovna jsme tady byli kuknout se Simčou na obřad známým :-) u mě zatím příjmení taky dobrý, měnila jsem zatím občanku, řidičák, příjmení v bance a kupodivu už i podpis vypadá čitelně :-) a jaké jste vlastně dostaly dary holky, pochlubte se ;-) my hlavně ty finanční, v neděli jsme si za část byli vybrat televizi, tak z ní máme radost, hlavně manža, ale opravdu se na to líp kouká než na tu naši starou s uhlopříčkou 55 :-D pak nějaké poukázky do Ikei, jeden welness podvečer v brněnském hotelu (vířivka, masáž, finská sauna,...) a od mojí šefové z cestovky poznávačku Paříž, tam jsem ještě nebyla tak se těším moc, ale necháme to až na jaro. Povídejte, jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) . Eli přesně tak musí se zmenšit, chvíli to zabere, ale jinak to nejde. Jani tak dary jsme taky nějaký dostali, více těch finančních a pak to, o co jsme si řekli :-D, chtěla jsem nějaký věci do kuchyně, takže velká pánev, ponorný mixér, pak skleničky na víno, dva obrazy, osobní váhu a relaxační víkendový pobyt v lázních a další maličkosti. A hlavně našeho hafánka miláčka x-) .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojte holky, tak se taky ozývám, svatba byla suoper, až na ten déšť, po obřadu začalo pršet a pršelo až do noci.... Zatím máme jen fotky od příbuzných, něco se sem pokusím hodit. A z dárků musím vyzdvihnout (dostali jsme většinou peníze) dárek od manželových kamarádů- ohňostroj nad "našima" skálama a taky (opět Ondrův kamarád) vlatnoručně broušené svatební skleničky, sice máme jedny, co jsme si nechávali malovat, ale pili jsme z obou....
Odpovědět
Profilova fotka
Anet: Vy máte taky psa?????????? My sme dostali taky psa, ted zatím je to malé černé, chlupaté, jorkšírská fenečka - Cherry sme ji pojmenovali. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Oleek jo my dostali pejska :-) , mám ho i ve svatebním albu na konci ;-) . Je to devítitýdenní labrador, pejsek a pojmenovali jsme ho Čárlí. A je to pěknej divoch, zlobivej :-D .
Odpovědět
ahooj holky... :-) tak fotecky budeme mit az v nedeli a v pondeli uz letime na dovcu.. :-) ;-) Tak ze Vam fotecky poslu az v rijnu... :-) Uz se mooooc tesim k moricku.. x-) x-) x-) akorat jsem ted chytla poradnou rymu :-( , tak doufam, ze me to rychle prejde... ;-) Jinak svat.dary jsme dostali hlavne penezity, bracha od manzela nam dal poukaz na eurovikend od Student Agency na 20tis....pak jsme dostali od sousedu poukaz na romant.vikend do Nachoda... ;-) to bylo super prekvapko.. :-) taky nejakou karticu do Ikeii, sklenicky, sklenicky, a sklenicky...ruznych podob! :-D Taky jsme dostali takovy dva krasny hrnicky, kde jsou nase jmena a datum svatby, to byl peknej napad... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda tady to úplně umřelo :-o . Holky jak je? Já už měla první trapásek, v práci jsem už několikrát zvedala telefon, vždycky jsem řekla nový příjmení a včera jsem řekla starý, naštěstí nevolal někdo kdo mě zná, ale cizí člověk, jinak by to bylo trapný, protože o pár minut zvonil znovu telefon a já si říkala, buď je to ten samej člověk a bude trapný, když se představím jiným příjmení nebo je to snad někdo jinej a byla a ta mě zná, takže jsem situaci naštěstí zachránila :-D Jiank fotky už máme od pátku, ale ještě ne u sebe, nemůžeme se pořád dohodnout s fotografem :-D , ale snad už to bude ve středu. Poslal mi odkaz na netu, na jeho stránkách, tam je asi 70 fotek a jen v černobílé (udělal nám totiž všechny v barevné, černobílé a sépiové verzi) a některý jsou fakt krásný x-) .
Odpovědět
Ahoj holky, tak vás taky konečně zdravím jako mladá paní Svatba byla skvělá, až na to, že celý, ale opravdu celý den pršelo. Obřad byl venku, všichni hosté stáli pod deštníkem, jen my dva pod širákem, a doteď nevím, proč nás nikdo neschoval. Ale nějak mi to bylo v tu chvíli jedno. Obřad byl jen civilní, takže i s překladatelkou to nezabralo víc jak 20 min, takže sice mokrá a promrzlá, ale vydržela jsem to. Jen jsem se modlila, aby vydržel účes. Na oběd se šlo do stanu, který byl naštěstí vytápěný. Výzdoba byla super, jídlo mňam mńam, jen ten déšť pořád ne a ne přestat a já začínala mít depku z toho, že nebudeme mít pěkné svatební fotky a mě se zatím rozteče makeup a spadne účes. Už jsme vymýšleli krizové scénáře jako focení v palmovém skleníku. Naštěstí odpoledne kol 5hod přestalo přesně na 1 hod pršet, tak jsme se vrhli akčně na focení a zvládli pár super místeček. Jen skupinovky jsme museli udělat vevnitř v hotelu,protože po návratu z focení zase začalo pršet, ale co už. Všechno proběhlo podle plánu, selátko na rožni i ohňostroj, všichni byli úžasní. Jedinou výhradu mám na svou svědkyni, myslela jsem, a čekala jsem, že mi bude ten den oporou a pomůže, ale celý den se mnou skoro ani nepromluvila a večer seděla zaražená se svým přítelem u stolu a ani se mnou nešla tancovat. Zkoušela jsem se ptát, co v tom je, ale nic jsem z ní nedostala. Tak to mě mrzí nejvíc, ale jinak to byla úžasná svatba a následovala úžasná svatební cesta na Maledivy. Vrátili jsme se v neděli a ještě teď jsem z toho všeho unešená. Teď už mě čeká jen obíhání úřadů kvůli novým dokladům. Fotky by měli být příští týden, už se na ně moc těším a hnes sem pár dám.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všichi, knečně sem se dostala k tomu abych zmenišila fotografie a mohla je sem dát. Tak se můžete podívat...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj paníííí :-) Jsem tu jen na skok... protože ležím doma se zápalem plíce ]-( Jooo, takovou svatební cestu určitě nikdo neměl :-( První tři dny byly super, pohodička, pak ztratil manžel snubní prstýnek v moři, další den už mi bylo špatně - nález: zápal levé plíce, pak dvě bezesné problité noci, kapačka, antibiotika do žíly... opravdu jsme si to užili. Nezapomenutelná svatební cesta ze Slunečného pobřeží v Bulharsku :-) Doufám, že vám, které jste na svatebce byly to vyšlo 100x líp než nám :-) Tak já klušu zase do postele, už jsem dokončila léčbu antibiotikama i tady v ČR, tak snad to bude OK ;-) - věřím.... a těším se, až budu zase v práci a budu sem moct zase za váma chodit :-) Mějte se moc krásně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda Pur tak to je hrůza :-( , tak se co nejdřív uzdrav. A ten prstýnek, to by mě teda pěkně mrzelo |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, přidala jsem do alba fotky ze svatby. Moc jsme si svatbu užili a Vám všem děkuji za cenné rady či připomínky ;-)
Odpovědět
Ahojky, Pur: brzo se uzdrav, snad už je ti líp!!! Naše svatební cesta neměla chybu, 12 nocí na korálovém ostrově bylo senzačních, teploučko, tyrkysová laguna, chodili jsme šnorchlovat, potápěli jsme se ke korálovým útesúm, prostě pohádka. Přidala jsem taky konečně pár fotek ze svatby :-) wolgemuth: Máte krásné fotky, dobrý fotograf se nezapře, ale kde jste se to fotili? To místo vypadá trochu morbidně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Annavienna: No jsem z Ostravy, tak to nebude tak těžké uhodnout ;-) A líbil se mi na tom právě ten kontrast. Tož tak. 8-)
Odpovědět
ahoooj holciny.. :-) tak uz jsem taky zpet po dovolence.. ;-) Bylo vse vydarene, naprosto paradni, byli jsme nakonec v Egypte a tam se snad neda nic pokazit. Teda krome faraona, ktereho jsme nastesti nechytli... ;-) protoze jsme sebou meli dobrou zasobu slivovice! :-D No jinak jsem myslela, kolik tady toho budu muset docitat a ono jen par zpravicek...tady je to teda mrtvy.. :-| Pur: to je mi moc lito s tou vasi svat.cestou, no hlane at je Ti, co nejdriv lip a lip... ;-) Jen se pekne kuryrruj.. ;-) wolgemuth: koukala jsem na fotecky, fakt zajimave misto na foceni.... ;-) Holky a vubec vsechny mate nadherny fotecky...;-) Ja jsem bohuzel fotecky davat nebudu, manzilek si nepreje, aby jsme davali nase fotecky kamkoliv na verejny site, ale chapu jeho duvody.... Tak ze Vam hodim do IP zaheslovanej link, kde se muzete mrknout... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek :-) Lenni no pěkně to tu umřelo, taky jsem čekala, že sem budeme chodit i po svatbě, ale většina asi ne, škoda :-S . Tvýmu manželovi se nedivím, že sem nechce fotky, to ani můj, ale ukecala jsem ho :-D . Jinak ani jsem Vám nepsala naše trable s fotografem, dostali jsem od něj fotky, ale úplně to odflákl, prostě se na to vyprdl, nic neupravil, ani to co říkal že upraví, měla jsem blbej pupínek na tváři a ani nebyl schopen ho vyretušovat (a na fotce, fotky přesvícení, že závoj mi kolikrát na hlavě svítil jako svatozář a kvalitně fotky taky nic moc. Tak jsme mu to reklamovali, chyby opravil, ale ta kvalita přece jen není ono :-| , josu dost rozmazaný :-( . Manžel byl teda úplně nehorázně naštvanej, já to brala tak trochu víc sportovně.
Odpovědět
Profilova fotka
Lenni pošli mi do IP ten link, jsem zvědavá ;-) .
Odpovědět
a.n.e.t.t : uz je tam mas... ;-) My jsme s foteckama neskutecne spokojeni... :-) Zuzka Černou vrele doporucuji.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt to tady nějak utichlo ... :-| Škoda. Já jsem sem od dovolené 19.9. do teď nepsala, protože jsem byla nemocná a doma ještě nemáme net. Takže jsem nemohla psát... Ale co ostatní ?? V pondělí jsme měli "výročí" :-D :-p Slavili jste ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lenni ty fotky máte moc hezký x-) , super. Pur už sem nakukuju skoro jen já :-( :-N . A v pondělí jsme si vzpomněli, na naše první výměsíčí :-D , ale naslavili jsme, my slavíme opravdu jen výročí.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?