4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Ahoj holky, tak se za vama konecne zase pridavam, muj nastavajici je nemocny, uz cely tyden na neschopence a to vite, kdyz chlap stune, tak je to horsi jak mimino, je protivny a musi se porad obskakovat, protoze je mu tak "hrozne spatne" a to je jen nachlazeny. No, takze se k pocitaci moc nedostanu. Ale ted jsem si udelala chvilku pro sebe a docitam. S tou zmenou prijmeni, ja vubec nevim, jak to udelat, jsem totiz normalne vsude hlasena v CR, ale zijeme v Rakousku, tak nevim, jak to bude po svatbe, jesli se v CR uplne odhlasit, nebo jak to bude. Navic jedeme hned po svatbe na svatebni cestu, takze nejake terminy do 14 dnu urcite nestiham, je to docela sibenicni termin kdyz se vezme v uvahu svatebni cesta a pod. No, uvidime. Do solarka jsem zacala chodit pred par tydny, tak jednou, dvakrat tydne. Jsem taky jak se rika reditelka vapenky a normalne se neopalim. Po svatbe toho ale taky necham, nepotrebuju byt hneda cely rok, ale do tech bilych satu je to opravdu potreba. Zuby si normalne cistim belici zubni pastou, ale jak uz mi i zubarka rekla, tak to odstrani jen svrny od jidla a piti jako kava nebo cerv. vino. No, co uz. Snad se to za ten tyden jeste trosku "vybeli". Jinak svatba za tyden a ja se taky zacinam tesit, vse do sebe pekne zapada, hotel, kde se bude vsechno odehravat porad bombarduju s novymi pozadavky a oni vsechno ochotne meni a chystaji... tak doufam, ze v ten den D vsechno klapne podle planu. Dokonce i muj nastavajici uz se zacal tesit, tak to je znameni, ze uz je to vazne za chvilku. Jedine, co nam jeste porad dela tezkou hlavu je zasedaci poradek, cekame, az se tchyne vrati z dovolene. Rozvedeni rodice a kulate stoly je fakt hrozna kombinace! :-| No a taky jeste porad nemame jmenovky... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak za týden už budeme mladé pani a bude nás čekat jen oslava ;-) já měla včera loučení se svobodou, tak jsme si to s holkama pořádně užili, přišla jsem domu v šest :-N a Honza má dneska.....
Odpovědět
Dobré ránko slečny, snad je vám líp jak mě, já jsem od včerejška na hromadě. Ucpané dutiny, plný nos a bolest hlavy a krku.... :-p Nastávající stonal minulý týden a já jsem to ted od něj chytla... takže poslední fáze příprav má u mě heslo "Fit za 5 dní". Nakoupila jsem 2kg pomerančů, horký aspirin a nosní sprej a bojuju! To je fakt naschvál, celou dobu zdravá jako rybička a teď toto.... Pokud máte některá dobrý tip, jak se z toho co nejdřív dostat tak sem s tím.
Odpovědět
Profilova fotka
annavienna: Tak to mě fakt mrzí, taky se modlím ať neonemocním, jsem na to hodně háklivá a taky trpívám na dutny. A co je fakt brutal, ale většinou to pomůže, je teplý čas s medem a se štamprlí slivovice. Je to hnus a musí se to pít teplé a potom se lehne a potí se člověk jako kr... teda blázen :-). Pokud je to opravdu nachlazení tak to pomáhá.
Odpovědět
Profilova fotka
to počasí je vážně děsivý, ale co jsem koukala, tak na víkend má být už trochu sluníčka a 17 až 20 stupňů, tak snad nezmrzneme. Zítra jdu na poslední zkoušku šatů, tak pořád přemýšlím, jestli si mám půjčit nějaký bolerko přez šaty :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sarkamacz: Já jdu zítra taky na poslední zkoušku ;-) a taky hooodně zvažuji nějaké bolérko nebo šálu nebo jak se tomu říká. Hodně mi to před tím rozmlouvali, že zaniknou tolik ty šaty, ale jsem docela zimomřivka a mám hrůzu ať nedrkotám zubama i když je pravda, že možná budu ve varu nervozity
Odpovědět
Holky, myslím že je určitě dobré mít ještě něco na ramena, já jsem si půjčila bolerko s dlouhým rukávem, a budu ho mít aspoň na to přecházení z auta, jinak bych asi zmrzla, jestli bude tak jak dneska. Nevím jak to máte vy, ale já mám doplňky jako závoj, bolerko atd. v ceně šatů
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, taky přemýšlím na cestu něco na ramena, ale bojím se, že pak nebude čas to někde na radnici sundat a nechci mít fotky s tím, neviniknou potom ty šaty.... a jak to máte vymyšlené z výslužkama? Já bych chtěla mít ve středu všechno hotovo, ve čtvrtek je rozvést, abych pak měla čas a bylo vše v klidu, nehty atd.V pátek budu muset ještě Honzovi připravit věci na sebe, já se zbalit, všechny svoje cajky a hurá k našim :-)
Odpovědět
my si pro cukroví a koláčky jedeme ve středu večer, ve čtvrtek ráno to rozdělím do krabiček a dopoledne začneme rozvážet. Přesně tak,pátek dopoledne si chci nechat na vyzvednutí šatů, odpoledne jdu na nehty a Luki bude mezitím vozit cukroví, alko atd do restaurace
Odpovědět
Hezké odpo nevěsty! My máme týden ve znamení změn ;-) :-) Simču mi vzali dodatečně do školky, takže teď ještě ssehnat práci a můžu říjen-listopad někam nastoupit :-) jinak my rozvážíme až v pátek, ale kadeřníka, nehty atd. mám ve čtvrtek a naši budou mít malou od pátku do soboty u nich,takže se i hezky vyspím a na to se těším njevíc,žádné buzení na čurání atd. x-) jinak nám to už začíná, pár dní před svatbou, lidi to ví od května a teď ze známé leze, že možná manžel nebude mít za sebe náhradu do práce :-( tak nevím, co si o tom myslet, ví to fakt od května, to zamrzí :-( Bolerko mám, mám ho i v albu a upřímně jsem se v něm snad i líbila sobě víc než jen v šatech samotných tak podle počasí. Závoj a doplňky mám taky v ceně šatů...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. No blíží se nám to teda kvapem, už fakt nervozní kudy chodím :-N . V sobotu jsme měli tu naši svícu a dopadlo to parádně, bylo to fakt super, moc jsem se pobavila :-D . Ann tak to je pech, ale i já jsem si říkala, abych někde nenachladle, to počasí tomu jen nasvědčuje, chvíli teplo, pak zimě, člověk neví jak se oblíct ]-( , tak snad to překonáš a do soboty to vyležíš. Já budu mít k šatům taky šáll, a právě taky kvůli tomu přechází z auta, ale vyloženě na obřad ho sundám a samozřejmě na focení, jestli onemocním potom, tak to už mi je jedno :-N . Bude sice chladněji, ale nemělo by pršet a to jsme chtěli nejvíc. A ty doplňky (jako závoj, rukavičky, šál, pompadůrku) mám taky v ceně, protože jsem si vybrala dražší šaty. Výslužky ani nevím. Moje mamka bude mít všechno ve čtvrtek navečer, tak to bude prý večer rozdělovat a bude se rozvážet až ráno. Ale tchýně nevím, ona si peče sama, jestli to bude mít hotovo už na čtvrtek, to netuším.
Odpovědět
Čauko holky, mě už se předsvatební nervozita a shon netýká. Odbyla jsem si ji v červenci, kdy jsme měli první termín svatby. Ženicha ale v pátek, den před svatbou, odvezli s akutním zánětem slepého střeva, tak strávil svatební den i noc v nemocnici. Já musela celou svatbu zrušit. Takže výslužky jsme rozdali už v červenci, šaty i kytky jsme pouze přesunuli a hlavně první svatební euforie už je pryč a nějak se nám podruhé do těch příprav nechce. Všechno bereme už tak nějak lážo plážo a je nám jedno jak, kdy a proč. Hlavně že je přítel v pořádku, budeme "snad" svoji a máme se rádi. Dost lidí v náš nový termín nemůže, sice nás to mrzí, ale co se dá dělat. Tak to oslavíme s těmi ostatními. Bude pršet - no a co - vždyť tohle jsou všechno maličkosti se kterými se dá žít. Jak řekl jeden náš kamarád, když jsem rušila první svatbu - teď to vypadá hrozně a jednou se tomu určite všichni zasmějeme, ale vždycky si tu vaši svatbu budou všichni pamatovat a nezapadne mezi ostatní. Tak mi v sobotu držte palce.
Odpovědět
Článek se načítá
Msmsms teeeda držím palečky, ať už to klapne ;-) a propo ty ještě slepák máš?? Neplánuješ ho na pátek vyndávat, že nee ? :-D Ne, to si dělám srandu, to by fakt byl šílený pech a to bych nepřála nikomu. :-. :-. Taky si už říkám, že když někdo nedojde, že když bude pršet,jeje je to nepříjemný,ale jsou to maličkosti, hlavně ať jsme všichni relativně zdraví (na Lukyna leze taky nějaký nachlazení a já se dnes brodila v dešti a blátě na pohovor v pantoflíčkách a kostýmku tak čekám, co na mě přileze zítra :-p ) a řeknem tam to své ANO, to je nejdůležitější x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Msmsms teda to je pech :-( , to se ti nedivím, že to teď hážeš za hlavu. Já si pořád říkám, klid, proč se stresovat, ale nejde to, jsem nervní až hrůza a už to jde i na přítele, včera už byl nervozní stejně jako já :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
AHojky holky, Msmsms je to šílené číst a je pravda, že je hlavní, že jste oba v pořádku. Ale holt nervozitě se opravdu i tak některé neubráníme. Přítel měl mít volno až od zítra, ale dneska ráno volal do práce, že si bere volno už i dnes :-) už to taky začíná pociťovat a pořád se ptá, co ještě musíme udělat a že je nervózní. Tak jsem mu řekla, že tohle já už mám tak nejmíň měsíc :-D . A první co si ráno v sobotu dám na pití bude smecta, z důvodu střevních potíží, už teď s tím mám potíže :-p :-N =-) , co teprve v den D.
Odpovědět
ahoooh nevesty... :-) Msmsms: tak to me moc mrzi!!! :-( Holky a my tady resime takovy prkotiny, jako ze, jestli nahodou nebude prset atd.. ]-( Tak se ted stydim... |-| Drzim mooc pesticky, at se na podruhe vse vydari dle Vasich prani!!!! ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miso tak to jsme na tom dost podobně, také mě trápí střevní potíže už jsem přemýšlela, jak půjdu v šatech na wc :-N . A my včera trénovali nasazování prstýnků :-D a pusu :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nejste některá od Krušných hor? Tam už prý i sněžilo, to se máme na co těšit v sobotu, snad nezmrzneme :-N ...
Odpovědět
Tak já jsem naštěstí pořád nějak v klidu a Luky ten naprosto, myslím, že nějaká nervozita začne až čtvrtek - pátek, kdy budou ty kadeřnice, nehty, rozvozy koláčků, vyzvedávání šatů atd.a až se to nahromadí, ale příjde mi, že pořád se stejně jen točím kolem Simči, tak na to není čas ani moc myslet :-p naopak, fakt se těším a jen pořád doufám, že večer někde neumrznem a počasí poleze aspoň na těch 20 přes den :-| .
Odpovědět
Předpovědi počasí se mění ze dne na den, ale tahle se mi líbí nejvíc :-) http://pocasi.pozri.cz/predpoved-poca... ;-)
Odpovědět
Děkuju za podporu, holky. Snad nám to fakt vyjde. Já slepák ještě mám, prvně jsem říkala že si ho půjdu nechat vyndat preventivně, ale jsem srabík :-p U nás to nejvíc řeší syn, slíbil klukům ve škole, že rodiče budou mít svatbu a co teď prý má chudák říct :-) Bylo mi ho líto, jak děti, řeší úplně jiné problémy než my. A myslím, že v těch šatech bez ramínek asi umrzneme - dneska je tam úplně hrozně. Já si nepůjčila ani žádný kabátek. No uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak už jen 3 dny :-o u nás se vyskytl problém:-( dala jsme oznámení kamarádkám a některé se chystají že se přijdou podívat na obřad, měla jsem radost a těšila jsem se a včera muj drahý vyrukoval s tím, že bude naštvanej když tam přijdou, že neví proč by tam měli chodit, že je to divný, že tam chce jen rodinu apod. Jsem myslela, že je to uplně normální, taky jsme se byla podívat na obřadu spolužačce, kolegovi z práce. Jenže ted nevím, zda teda kamarádkám nějak naznačit at nechodí a být smutná já, nebo at přijdou a vědět že je naštvanej ženich:-( Jak byste to řešily? Mě to uplně vzalo jakoukoli radost ze svatby...
Odpovědět
Profilova fotka
korcula: Já bych řekla že si jich na konec ani nevšimne, ale zase jestli nějak vysloveně nesnáší tak bych to radši řešila jinak no...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty taky jste tak nervozní jako já? Dělá mi starosti to počasí naše holčičky 2,5 a 7 let maji jen lehké šatečky tak aby mi nermrzli dneska se mi o tom zdálo:( Navíc jestli bude pršet tak nevím kde se budeme fotit v Mirošově na zámku je to hrozně malý takže uvnitř není kde já se z toho zblázním a teď do toho mě zlobí miinko v bříšku vypadá to že se mu chce takhle hrozně brzy ven ale to nejde jsem jen v 17.týdnu takže musím jen ležet já se z toho zblázním vždyť musím dát na všechno pozor:(
Odpovědět
Profilova fotka
Aj,... co to tu čtu, samý negativní věci :-| ... Korcula: to je mi líto, nevím, co bych dělala, kdyby mi tohle ženich řekl :-o Snad najdete nějaký kompromis... x-) lucy.m: hlavně buď v klidu, možná mimčo cití, že si nervózní, tak "zlobí". ;-) Vím, že se to tu už probíralo, ale myslím, že ne všechny nevěsty se zapojily nebo odpovídaly... Hodně nevěst na pověry nedá, já taky moc ne, ale "tradice", že má mít něvěsta něco nového, starého, půjčeného a modrého se mi líbí :-) Jako, kdybych to neměla, tak se z toho hroutit nebudu ;-) ... Zajímalo by mě, co máte starého ?? Mě nic nenapadá...
Odpovědět
purblanca: já mám jako staré nádherný prstánek od mé maminky, která ho dostala od své. Na druhé ruce než bude snubní bude vypadat hezky. Ale zas nemám nic půjčeného (prý šay se nepočítají) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
šaty se nepočítají ?!? :-o Ahááá, tak to jsem nevěděla... a závoj ;-) ??
Odpovědět
hele, závoj prý taky ne. Neměla bys to mít z půčovny, ale od někoho blízkýho. No ale já na tradice moc nejsem, nebudeme rozbíjet talíř ani unášet nevěstu. Budeme mít hodně volný program, žádné soutěže a nachystaná zábava. Máme prasátko a bečku. Co vy jáké jsou plány?
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm, no tak prostě nic mít nebudu ;-) Tak my to máme tradičně, lišit se budeme od většiny tím, že obřad budeme mít venku, ale to se v poslední době taky celkem rozmáhá, takže asi nic netradičního :-)
Odpovědět
pujcte si treba vlásenku od ségry, já to tak v sobotu udělala a svatba byla nezapomenutelná ; )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?