4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t.: I jsem nad tím chvilku uvažovala, že se vyfotím, ale pak jsem si to rozmylsela, to by bylo tak na strašení dětí :-) já se popravdě moc nepobavila, měla jsem slzy na krajíčku ...zato ostatní se nasmáli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak už to máme zase o den kratší :-o Koukala jsem na fotky a nějak jsem nevykoukala na jaký noze se nosí podvazek? Já ho dostala od segry, tak mám zároveň něco darovaného a modrého....
Odpovědět
Profilova fotka
Osk to je mi jasný, že ti to bylo líto :-( , ale o to líp, že už máš teď dobrou kosmetičku :-) . Sarko to nevím na kterou nohu podvazek, ale já myslím, že je to úplně jedno, to není jak prstýnek apod. Já ho asi navlíknu na pravou. A mám dotaz, jestli nemáte některá zkušenost s bělením zubů pomocí prášku do pečiva nebo jedlé sody. Dnes jsem na to narazila, ale nevím, do kterýho jít :-N , ale zkusit to chci určitě 8-) .
Odpovědět
Profilova fotka
S tím bělěním, no já nevím...vím, že někdo používá citronovou šťávu, ale ta Ti naleptá sklovinu a to je nevratné ...já osobně bych to neriskovala (navíc s mými lehce nažlotlými zuby stejně nic nenadělám- sežloutly mi v pubertě po atb)
Odpovědět
Profilova fotka
anett: tak o bělení zubů tímto způsobem jsem nikdy neslyšela =-) , tak pak dej vědět, jestli to funguje..... Tak dneska jsem zamluvila hospůdku na zítřejší loučení se svobodou, tak se těšim, to bude akce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já už o takovýmto slyšení kdysi slyšela, ale dnes jsem na to narazila v různých diskuzích a právě, že mám taky trochu nažlotlé zuby a je mi jasné, že to nebude nic moc k bílým šatům, ale právě se obávám, co to udělá =-) . O té šťávě z citronu jsem taky slyšela. Sarko my budeme mít rozlučku v sobotu, taky se těším, ale taky se obávám, musím ještě douklidit a dostěhovat, abych to stihla. Ale v pátek mám v plánu jít z práce dřív.
Odpovědět
Profilova fotka
anett: no v sobotu to má Honza s klukama, udělali jsme to každý zvlášť, aby jsme se potom nepotkali někde na diskotéce a pořádně si to oba užili, to bude jen dámská jízda ;-) tak jsem na prosto v klidu. Myslela jsem si, jak budu plašit, ale v pondělí jsem se vybrečala a teď jsem až podezřele v pohodě, z názorem " ono to nějak dopadne " tak jsem zvědavá, kdy to na mě zase padne ;-) Honzovi se ten odřenej obličej už docela hojí, tak aspoň něco pozitivního a počasí jsem taky začala věřit, tady na jihu pršet nebude a bude 21 stupňů ( kéž by :-| )
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t: no nejhorsi je ze ten co sem si nechala usit, tak je vyroben ze stuhy co budeme mit na vyvazkach, teda silnejsi a je takovy jednoduchy a moc se mi libi, ale zase je mi hloupe rict svedkyni ze si ho nevezmu a tchyne s tou je to tezky, takze ted abych pravdu rekla nevim co mam delat, asi budu mit vsechny tri, nebo aspon dva, protoze svedkyni by to bylo lito, ona by mi sice rekla ze je to jedno at si vezmu jakje chci, ale ... No a tchyne ta se urazi a bude nafucena a je schopna celou svatbu nepromluvit, myslim ze staci ze tam bude pritelovo sestra, se kterou se momentalne nebavi. No uvidime. Jo a s tim na jake noze se nosi podvazek, tak ja ho chci mit na prave, kdyz sem ho zkousela, tak sem ho dala nejak automaticky na pravou a nikdo nic nerikal, tak nevim. S tim slibem, no my sme se jeste nejak nerozhodli, ale budeme se ho muset naucit, ale ja si nedokazu predstavit jak ho budu rikat. Znama kdyz se vdavala tak na konci rekla misto "dokud nas smrt nerozdeli" tak z ni vypadlo "dokud na Buh smrt nerozdeli" No tak z toho mam taky strach ze tam neco takoveho zbleptnu. No uvidime...
Odpovědět
Profilova fotka
elika: mi teda svatbu nemáme v kostele, ale když se vdávala kamarádka, tak kněz jim ten slib předříkával a oni to opakovali,tak třeba by to šlo tak domluvit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sarko tak to já si to užiju i se svým chlapem, to já se zas nebojím :-) . Ale sama jsem byla taky, psala jsem to tu, bylo to minulý pátek a on měl v práci sám minulý čtvrtek, ale toto bereme jakou společně pro naše kamarády, známý, vždyť on má taky kamarádky a já mám taky kamarády. Pak by to taky mohlo dopadnout jak u jednoho kamaráda, ten dělal jen pánskou jízdu a přišla tam jedna holka, protože je jeho kámoška a připadala si tam blbě. U nás, jako v oblasti kde žiju se to prý vždycky dělalo pro všechny, říkali mi moji rodičové, že chodili kámošům oba dva. To dělení na pánský a dámský jízdy se tu strašně rozmohlo až s americkýma filmama. Ale v kažé oblasti to je jiný, a nikomu to samozřejmě neberu ;-) , jak už tu bylo mockrát řečeno, každý máme jiný názor a tady jen diskutujeme (já jen aby se tu nestrhla zase nějaká hádka, že jedině odděleně nebo jedině společně :-D :-N ). Třeba u nás se tomu říká svíca, a je to prostě taková bečka. Eliko tak to je fakt na prd, ale je blbý, že ti to prostě koupili jen tak, aniž by se zeptali, jestli ho potřebuješ, to mi naštěstí nikdo neudělal, když něco, tak se každý zeptal, jestli to už mám atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak slib umíme nazpamět, při nejhorším nám kněz napoví a pokud se nechytneme, můžeme to přečíst..jen se chci s knězem domluvit, abysme ho nemuseli říkat do mikrofonu, chápu, že to je to podstatné na svatbě, ale určitě budu strašně naměkko a ten mikrofon bych asi nedala (budu navíc ještě nervózní z mikrofonu)...no a hlavně, chci to slíbit Ondrovi,, nemusí to přece slyšet celý kostel :-) snad nám v tomhle kněz vyjde vstříc...a komu to bude vadit, že nás neslyšel, bude to mít na videu a jinak zpívání (tak se u nás říká rozlučce) jsem měla před 14 dny, jen pro kolegyně z práce a pár sousedů, docela bych si to zopkakovala :-D kamarády zvu večer na svatbu..Ondra má zpívání od zítřka do neděle, u jeho rodičů, má mu přijít cca 30 lidí, já bohužel musím být doma (ještě jsem na neschopence)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky já už mám nervíky a nějak frmol, takže ani nest¨íhám sem chodit...:-( jen jsme nakoukla a koukám, že jste včera řešili změny jména, bohužels e tiö musí uplně všude... (mám praxi před pul rokem jsme se stěhovala a to je to samý :-p ) takže: OP, řidičák, VZP, zaměstnavatel, banky, pojištovky, katastrální uřad, mobilní operátoři, stavebka, techničák na auto, platební karty, a kdo má živnostenskej list tak navíc živostenskej uřad, finančák, sociálka (ale funguje že když to nahládíte na živnostnák, tak to pošlou na ty ostatní (VZP, soc, FU) jo a bacha ty lhuty jsou myslím 15 dní a pokud to člověk nestihnem jsou tam sankce který ty uřady MUSÍ podele nějakýho novýho zákona uložit...:-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Možná blbej dotaz, ale na sociálku musím proč :-N ? Nebo teda spíš musím tam, když jsem zaměstnaná? A ten finančák se taky asi týká jen určitých lidí, že. Ten katastrální úřad jen pokud jsem majitel nemovitosti, předpokládám. A mobil mám na kredit, tak to mi taky odpadá. Korculo ty mě děsíš :-N ;-) . Ale klidně hlašte holky ještě další co vás napadne, třeba se to bude týkat i mě :-) . U mě samotné mě ještě napadla škola a knihovna :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
anett: jsem psala kdo má živnostnák....:-) ale jasně techničák kdo má auto, atd... psala jsem co sjem musel aoběhat já a ted mě to čeká znovu... mám to vypsaný:-) abych na nic nezapoměla
Odpovědět
Profilova fotka
:-D já to pochopila jakože kdo má živnosťák, tak živnostenskej úřad a že za čárkou pokračuje výčet toho obecnýho co se má oběhat a ono to patří k sobě, taky dobře ;-) , i tak toho bude habaděj...
Odpovědět
Ahoj holky, dnes užíváme pěkné počasí tak nakukuju až teď...Korčulo díky, tohle si opíšu,sama nevím, co vše měnit ;-) Ani, nezkoušelas čistit zuby místo zubní pasty tím bělícím pudrem? Já si ho koupila dva týdny zpět a úplně jsem si ho zamilovala, stojí stovku, mám jakýsi mentolový,protáhne to 10x víc než pasta a na to, že piju minimálně dvě kafe denně tak se mi zdá, že dost pomohl,aspoň segra říkala, že zuby mám po tom viditelně bělejší ;-) mají ho v lékárnách,víc příchutí, používá se jak pasta, jen se kartáček do toho pudru položí a může se čistit :-).
Odpovědět
Profilova fotka
K těm změnám příjmení jen nechapu jak to můžeme stihnout do 15 dní, když mají 14 dní na to aby poslali oddací list a pak se musí ještě čekat na OP. Nebo jestli se těch 15 dní počítá od toho co dostanem niový OP. Nějak tomu nerozumím. Zítra budu muset na spořitelnu, tak se tam poptám jak to je.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. chjoo a počasí je zase v p*deli :-( omlouvám se za ten výraz, ale jsem z toho počasí opravdu na prášky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, nebud:-) ono třeba bude dobře, na idnesu jsem našla tohle http://pocasi.idnes.cz/?t=mapa&c=4.9.... 13;00 a to nevypada zle... ;-) jen aby jim to vyšlo
Odpovědět
Profilova fotka
Nooo tak to jim opravdu moc přeju, aby se trefili 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
já v to doufám... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdar holky, zrovna jsem to počasí taky zahlídla a hned mi to zlepšilo náladu a hned ráno mi přátel hlásí, že v rádiu říkali, že příští týden přijde babí léto 8-) . Jani na ty pudry na zuby jsem neslyšela zrovna moc dobrýho, že to ničí sklovinu apod., kdežto tyto domácí zlepšováky údajně ne :-N . Každopádně jsem fakt zkusila ten prdopeč a to jsem netušila jak hnusnou to má chuť :-N , představte si že je to takový kyselý :-N :-D .
Odpovědět
Ani, aha a na obalu mají, že to údajně sklovinu ještě posiluje,zabraňuje zubnímu kazu či co a blabla :-D já to budu používat aspoň do té svatby a pak na to peču ;-) holky tak těhotná naštěstí nejsem,dneska mě tetka z Červený Lhoty konečně navštívila :-D počasí zatím nevypadá zle, doufám, že se to začátkem týdne vyprší a pak bude jen hezky ;-) každopádně zítřejší nevěsty chudinky nic moc asi ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak zase jedna dobrá zpráva s tim počasím 8-) , jo ta změna jména bude masakr, budu si rovnou měnit i trvalý bydliště a jsem zvědavá, jak dlouho mi bude trvat než si zvyknu ....... a kdy máte v plánu mít hotové výslužky a rozdat je?
Odpovědět
My budeme mít cukroví ve čtvrtek, koláčky a dorty až v pátek dopo, takže rozvážet to budeme celé páteční odpo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Svatby zítra budou fakt asi v dešti, u nás to bude snad lepší. Jednu nevěstu, co se zítra vdává znám. A vlastně se žení ještě tatínek od Oleeka, pamatuju-li si to dobře. My teda taky potřebujeme hezky, bude se"loučit", ale vypadá to bledě. S tím cukrovím to má mamka tak, že si to jde vyzvedout ve čtvrtek naveče, i koláčky. Nadělá si výslužky a v pátek se bude roznášet. Tchýně ani nevím, ona si bude péct všechno sama a na kdy to plánuje mít hotový nevím. Jestli už ve čtvrtek nebo až pátek. Dort nám taky bude péct ona. Ale holky konečně se začínám i těšit :-) . Teď několik posledních dnů a týdnu se furt jen něco zařizuje a to jsou stresy... Teď už zase nastupuje nervozita, aby vše klaplo, ale opravdu včera jsem měla moc dobrej pocit, fakt příjemnej, že se fakt těším :-D .
Odpovědět
ahojka hooolky.. :-) ohledne toho beleni zubu...co takhle navstivit zubare?... Ja nevim, taky s tim nemam zadnou zkusenost, ale zrovna pred tydnem jsem nad tim taky premyslela, protoze kdyz me kosmeticka dala ruzovej lesk na rty, tak ty zuby, se me zda, ze jeste vic zezloutly... ]-( ]-( ]-( No a ja vubec nevim, co s tim???? :-(
Odpovědět
Lenni, já jsem právě původně volala jí, ale má dva týdny dovču, takže by mi to vyšlo až po svatbě,tak jsem to vyřešila tím pudrem a mám je teda podle mě už dobrý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenni ono zubař ti řekne akorát to, že se musí vybělit nejlépe u něj, nevím čím to dělají, možná laserem, ale to stojí hrozný peníze, kolem 3000 - 5000Kč , co jsem slyšela, ale možná i víc. Já mám zuby celkem dobrý, ale vždycky právě v kombinaci s bílým oblečením vynikne ten "nedostatek". Mám je jen nehce dožluta, normálně by si toho člověk ani nevšiml, ale s těma šatama... A mě zase když dala ségra růžovou rtěnku, tak mi ty zuby vynikly spíš do bílá =-) . Já jsem ty zuby mívala dřív horší, tak jsem si koupila white pearl, takovej gel, drahý to bylo :-S , ale celkem to pomohlo, jenže to bylo hrozně nepříjhemný na zuby. Na to nesmí být kaz, jinak to horzně bolí, tak jsem si před tím zašla k zubařce, ona že dobrý, nic nemám, ale až jsem si dávala ten gel, tak mi v těch zubech párkrát zabolelo, jako až v nervu, že jsem toho postupně nechala, protože už jsem se preventivně děsila té bolesti. jako když vám zubař vrtá kaz a fouká tan čímsi, tak něco podobnýho. A navíc z toho byly hrozně citlivý zuby, úplně mi brněly i celá pusa a skoro jsem nemohla jíst jablka. Ale od té doby mám ty zuby hezčí. A to už to je rok.
Odpovědět
Ani, přesně, white pearl taky nesnesu,já dělalo mi zle mít na zubech ty ,,formy" :-N Mně říkala zubajda, že bělí nějakou pastou nebo něčím takovým, stálo by to kolem 200, asi výsledek o dost horší než třeba u laseru, ale lepší něco než nic...akorát měla tu dovču no :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?