4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Kéžby to počasí vyšlo rozumně, ale věřím jim max.dva dny dopředu :-D
Odpovědět
Holky, přidala jsem fotečky z finální zkoušky, tak můžete načučnout, ale je to foceno mobilem, takže kvalita mizerná :-. Nicméně...JÁ UŽ SE TAK TĚŠÍM :-N hlavně až si mě do parády vezme kadeřnice, zajdu si na ty nehty, nalíčí mě paní vizážistka atd. to si fakt po té mateřské užiju :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty. Janula: Teda holky sekne Vám to..........máš se, že už máš zkoušku za sebou. Já musím jít až v úterý, aby mě ještě nevyrostla do té doby větší fazolka :-D :-D A budu taky zkoušet, jak to ladí s bižu, takže kdyby ne, tka budu muset na rychlo ještě něco shánět. Kééééééééééééž by se mračna opravdu začala roztrhávat a bylo příjemně teploučko, nechci tropy, jen tak "Akorát" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) . Jani já tě obdivuju, že nejsi nervozní, mě je zle :-p , já jsem nervozní jako prase. Možná je to taky i tím, že teď budeme mít tu rozlučku a nemáme všechno připravený, doma pořád binec. A to už tři dny uklízím, ale tak velkej barák... to se nedá... Včera jsem co jsem dojela z práce jen umývala okna a že jich je a stihla jsem stáhnout ještě jednu místnost a wc. Ale dnes snad budeme konečně tepovat ten koberec, později už to nejde, to by neuschlo... a musím doumýt naši velkou chodbu, kde se bude konat naše rozlučka a pak i svatba. A pak už jen ložnici, obývák, koupelnu :-o a žehlit, alespoň něco, mám tam tři hromady, ale vidím to tak, že vyžehlím hlavně záclony a oblečení, který budeme nosit :-D . Na těch fotkách vypadáš moc hezky Jani :-) i malá ;-). Svatbu my teď vůbec neřešíme, není čas :-D . Naštěstí je už hodně pořešeno. Musíme jen dorozdělovat, kdo co přinese, jako obložený mísy atd. A k tomu počasí, je to zatím hrozně proměnlivý, jako přiznám se, že na to taky denně čučím, ale pořád si říkám, že to může být úplně jinak, vždyť oni pomalu neví, jak bude druhý den, natož za týden. Prostě musíme doufát, že to vyjde.
Odpovědět
Dobré ránko, děkuji moc za pochvalu :-) počasí je opravdu proměnlivé,taky na to furt čučím, tak budeme doufat, snačí mi 23 a polojasno, už jsem slevila :-D Anet, úklid musím zvládnout za sobotní dopo, teď jsem ještě ani nezačla :-x :-| jinak holky, doufám, že jste mě nenakazily mateřskou mánií, já už jako o dva dny zpožďuju a to jsem si podle toho mohla nastavovat hodinky :-. :-. no upřímně, to by byla fakt pecka, druhé by teď vůbec nějak v plánu nebylo :-o vyrážíme ven, v poledne nakuknu papáá
Odpovědět
Jani, moc vam to slusi, naaadhera!!! ;-) Jinak s tim pocasim, dneska je myslim naprosto luxusni pocasi, to by bylo super, kdyby bylo takhle!!! Teda alespon tady v Brne, ma byt dneska okolo 23 stupnu a je tak nejak polojasno spis jasno... :-) ;-) No proste nadhera!!! A ono to vyjde, nebojte!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
10 dníííí :-) Je vám jasné, že od zítřka už jedeme po jednomístných číslech ?? :-o :-D Něvěsty x-)
Odpovědět
Noo, to už je na pováženou :-D Jako už mě začínají přepadat stavy, kdy si fakt představuju jaké to bude, až tam budeme stát, vyměníme si prstýnky... dřív jsem měla spíš hlavu plnou organizačních věcí a na toto nebyl čas, říkala jsem si, že to je ještě daleko...
Odpovědět
Profilova fotka
Jani :-D teda, to budou ty nervy, který sice možná nepociťuješ, ale někde uvnitř jsou. Já měla taky zpoždění, ale pak přila, takže já v pohodě 8-) . A k tomu počasí ještě, já už slevila až na 20 stupňů, že i to bych přežila, ale hlavně bez deště 8-) . U nás je taky dneska hezky. Včera ráno pršelo, odpoledne bylo vedro a večer zase pršelo, takto proměnlivo fakt nesnáším, to je jak aprílový počasí ]-( . Pur 10 dní :-o , to je hrůza, zase se mi začíná dělat zle, já jsme fakt stresař, mě je špatně od žaludku :-S . Já nechci vidět svatební den...
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýýý, dotaz: Máte některá účet u Poštovní spořitelny? Jestli ano, nevíte, jak se tam hlásí změna příjmení??
Odpovědět
Hani, tak to nemam, tak ze nevim! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
U poštovní spořitelny taky nemám, ale tak, že by na poště :-N . A nebo ještě jeden tip, prostě tam, kde sis účet zakládala. A mám taky dotaz, nevíte kdy asi dostaneme oddací list? My si nechali po svatbě ještě pondělí dovču, ale nepředpokládám, že už v pondělí bychom ho dostali, abychom si mohli zajít vyřídit nový občanky. Ale kdyby jo, tak by to bylo super. A já teda pořád přemýšlím, kam všude budu muset hlásit nový příjmení...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Paní na matrice mi říkala, že ho dostaneme ve středu. No, tak mě napadá pojišťovna (např.VZP), Česká pojišťovna - jestli máš nějakou životní pojistku, banka, lékaři, pak já mám ještě stavebko, takže Stavební spořitelna...
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš to, já si vůbec nevzpomněla tu pojišťovnu (jako na životní pojistku), na zdravotní pojišťovnu jo. A ani to stavebko, já si to raději někam vypíšu. Těm doktorům to budeš hlásit, já myslela, že to nechám, až tam prostě půjdu, to se nesmí? A taky by mě zajímalo, jestli je stanoveno, do kdy se změna příjmení musí hlásit? Já si totiž tu životní pojistku chci měnit, jako chci odejít od české pojišťovny k jiné. Jakože bych tam nehlásila jiný příjmení, ale až v říjnu třeba bych to zrušila, resp. převedla na tu druhou. Dřív se k tomu nedostanu.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, teď z jiného soudku, zkoušíte si nový podpis :-N :-D ? Mě je úplně jasný, že si něco natrénuju a pak tam hodím úplně něco jinýho :-D 8-) .
Odpovědět
Jeje ty změny jména všude to bude radost, já tohle vyřizování nesnáším :-N Nový podpis jsm zkoušela asi 3x, ale bude se mi po svým starým podpisu stýskat, Prokopová se mi podepisuje hůř jak Václavková, hlavně to P a vedle toho R vypadá divně,ale snad je to o zvyku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
anet: myslím, že na většině úřadů se musí změna hlásit do 8 dnů od změny... U doktorů se to asi může nahlásit až tam půjdeš, ale třeba u praktického doktora bych to nahlásila hned, protože on za tebe dostává každý měsíc peníze, za to, že tě tam "vede". Tak možná kvůli vyúčtování s pojišťovnou by to bylo dobrý....
Odpovědět
Profilova fotka
Já doufám, že to nezblbnu, protože když si ten podpis zkouším, tak mi furt vypadává jedno písmeno ]-( . Ale jinak se mi píše dobře, je takový víc zaoblený než moje nynější :-D . Ale zase vzdám se docela málo užívanýho příjmení a budu mít jedno z velice častých 8-( . Podpis je ale vedlejší horší bude zvedání telefonu v práci a psaní mailů, to si budou lidi myslet, že je tu někdo novej :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
Pur tak ty úřady jo, ale co třeba ta banka, pojistka, stavebko, tam by to taky platilo na těch 8 dní myslíš? Ale když bude hlásit nové příjmení na těchto institucích, tak sebou nepotřebuju oddací list, nebo snad ano? To bude boj ]-( ...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u stavebka si myslím, že je to dost důležitý, dlužíš jim peníze... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ptala jsem se na pojišťovně (VZP) a tam jim musíš doložit kopii oddacího listu. Bez oddacího listu ti asi jen těžko změní příjmení... to by tak mohl dělat kde jaký podvodník ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No právě, to by si mohl každej měnit jen tak příjmení, jak by se komu líbilo, takže si myslím, že stejně budu moci nahlašovat příjmení až co budu mít oddací list a taky novou občanku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ptala jsem se v pojišťovně, na FÚ a na ŽÚ a tam jim stačí kopie oddacího listu, občanku nepotřebuju. Oddací list dostanu ve středu po svatbě a podle zákona to musím nahlásit do 8 dnů (alespoň u stát. institucí a i v té pojišťovně). Ale záleží samozřejmě na tobě... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ještě jsem se mrkla do mailu, na ŽÚ to stačí do 15 dnů. Ale taky tam paní píše, že když dojde ke změně po 1.8.2010, tak, že jim to hlásit nemusím, že ta změna bude v informačním systému evidenc obyvatel, tak nám možná nějaký oběhávání odpadne x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Asi je lepší, se u konkrétní instituce informovat, raději ...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, tak mám za sebou zkoušku líčení: děs a hrůza, přítel řval smíchy (prý bych to sama zvládla líp).Řasenka rozdrolená- sotva jsem vyšla ze salonu a třpytky z fialových stínů (no nevím k červené kytce) až na bradě. Řekla jsem, že chci růžovou matnou rtěnku, dostala jsem hnědý lesk,a za to že mám strašně, ale opravdu strašně nevýrazné oči (které mi právě všichni ostatní chválí) můžou prý mé vlasy, atd....no teď už se tomu směju, ale jak jsem viděla výsledek, měla jsem co dělat..).Takže jsem nanovo sháněla kosmetičku.No, naštěstí se poštěstilo, už mám i po zkoušce, jsem spokojená, snad to bude dobře vypadat i příští sobotu...To bych snad ani nebyla já, stará potížistka, kdyby se mi něco povedlo napoprvé :-) Počasí- doufám, že nám vyjde, jinak se nemáme kde fotit, fotí nás kamarád profík, ale zatím nemá ateliér...takže při nejhorším budeme moct snad udělat pár fotek v kostele (myslím po obřadu)... A změna příjmení- zrovna jsme to dnes řešili, díky za další instituce, které mě nenapadly. Včera jsem jela kolem "našeho" kostela a měla jsem srdce až v krku..Taky jste tak nervózní, už teď, nebo jsem divná?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, tak sem včera byla na nehteh a co se nestalo, kdyz zavala nanaset gel, tak nam zacali ve vsi vypinat elektriku, tak to byl docela zazitek, ale jinak sem spokojena. Osk: taky budeme mit svatbu v kostele, muzu se te jen zeptat jak to mate se slibem? Nam dal farar vybrat ze dvo variant a zatim sme se jeste nerozhodli kterou zvolime.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a pro pobaveni, nechala sem si usit podvazek, pak sem se dozvedela ze svedkyne mi taky nechala jeden usit a dneska sme byli u pritelovo rodicu a tchyne mi oznamila ze mam mit neco darovaneho, tak mi koupila podvazek. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elika204: máme tento Já...odevzdávám se Tobě... a přijímám Tě za manžela, slibuji, že Ti zachovám Lásku, úctu a věrnost, že tě nikdy neopustím,.......ten druhý je taky moc hezky, ale narazila jsem na něj až dnes a tenhle už umím, takže to nechci už plést. No vidíš, já nemám podvazek ani jeden a taky jsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ajajaj s tím hlášením novýho příjmení to bude ještě sranda :-| . Osk tak to máš pěkný dobrodrůžo, mě líčí ségra a už jednou si to zkoušela a bylo to hezký, i přítel pochválil. Měla ses vyfotit, ať se pobavíme i my ne jen ty :-D , ne dělám si srandu, hlavně, že jsi našla jinou a lepší ;-) . A nervozní jsem už hodně moc, včera mi bylo celý den zle, protože jsem furt řešila něco se svatbou. Největší strach mám z toho, že jak budu nervozní, tak budu protivná, to já totiž bývám :-N . Eliko s tím podvazkem to máš dobrý, to budeš mít jako všechny tři :-D ? Já mám naštěstí jen jeden, půjčenej od ségry, měla ho na své svatbě, pak ho měla ještě sestřenka, je takovej putovní :-) . Holky já jsem ráda, že nemusím říkat žádnej slib, já bych ho z nervozity za prvé zapomněla, za druhé bych ho ani nebyla schopna vyslovit, protože budu bulet celej obřad :-D . Já budu ráda, že se mi ze sebe povede vypravit to ANO.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?