4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
tak snad za ty dva měsíce něco schopného vypotíme :-) i když takový luxus to určo nebude...
Odpovědět
Profilova fotka
;-) ale no tak nepodceňuj se! Hlavně, že to bude origoš
Odpovědět
chi, ještě aby to někdo ocenil :-) A svatební noviny chystáte?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak už jsem se sem konečně dostala :-D Co se týče oznamka, tak by nás v tiskárně vyšlo na 3800,- (kdyby ho dělali sami). Tak proto jsme se rozhodli, udělat si ho sami a v tiskárně si ho necháme jen vytisknout. Bude to stát kolem 1300,-, což je podstatný rozdíl :-D Navíc, jsem tuhle firmu "potkala" i na svat. veletrhu, takže jsem dostala slevovou kartičku, kterou můžu uplatnit a ošahala (vybrala) jsem si tam i papír, na který si to necháme vytisknout :-D :-D Takže to nebude vyloženě domácí patlanina a navíc to stříhání !! To bych nezvládla :-N Noviny už máme taky hotové, mají 21 stran. A budeme mít 10 výtisků... snad to bude dostačující a snad se lidi i pobaví ;-) ....
Odpovědět
Profilova fotka
A svatební noviny bych taky ráda měla, ale uvidíme, jak se bude dařit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
určitě se povedou, není to nic složitýho :)) zvlášť, když zvládnete oznamko, tak noviny jsou třešnička na dortu x-)
Odpovědět
to je pravda,noviny jdou samy ;-) já jsem nad nimi seděla zatím dvakrát, a mám už 10 stránek :-) ještě něco přidám, poupravím a končím
Odpovědět
Profilova fotka
No dobrá tedy :-D přesvědčily jste mě :-)... Jen teď musíme pouvažovat co a jak s tím oznámkem. A už máte na svatbu nějaké doplňky? A co výzdoba hostiny a květiny?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já se teda taky přidávám. Dlouho si tu většinou jenom čtu a taky jsem dala přípravy na chvíli k ledu. Svatební obřad budeme mít později odpoledne v Třebovickém parku a hostinu hned vedle v Altánu(KD). Zamluvený máme termín:-), místo obřadu i hostiny a fotografa a sestra my navrhla oznámení. Na ostatní se vrhnu asi až o prázdninách. Chtěla jsem se poptat, jestli nemá někdo zkušenosti s dobrým cateringem, nejlépe z Ostravy(ať nepřeplatíme na dopravném)?
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé místo "my" (u těch oznámení)má být "mi"... :-N Stydím se...
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: výzdobu už mám taky naplánovanou - uprostřed stolu oranžová organza a sleničky s obyč. čaj. svíčkama prostřídaný plovoucíma svíčkama. Za výzdobu jsem utratila takovou pálku, že to sem ani nemůžu napsat... :-o Ale zjistila jsem to, až jsem to měla nakoupený... Nakupovala jsem totiž po troškách a tak mi to ani nepřišlo. Až jsem si to spočítala tak jsem si sedla na ..... :-N No, ale co, chcu to mít hezký, tak co už, že ?! Dyť jedna organzda stojí přes stovku... wolgemuth: z toho si nic nedělej :-D Člověk píše rychle a prsty jsou rychlejší než mozek. Nechci ani vědět, kolik chyb tu nasekám já... :-) Ale zajímavý je, že si toho člověk všimne, až to odešle..., že ? x-) Jinak my se do toho budeme ještě stěhovat, tak chci mít všechno nachystaný už teď, aby jsme o prázdninách mohli balit a balit a balit a stěhovat a stěhovat ;-) A navíc, musím přiložit ruku k dílu při pečení cukroví, kterýho bude hafo, protože si na to mamča se ségrou potrpí. Takže na to si musím vzít navíc dovolenou. Ale úplně ze všeho se nejvíc těším na svatební cestu... x-) x-) x-) Vy ji už máte naplánovanou ? My jo, zamluvila jsem ji na místo, kde jsem už jednou byla a v září je to tam liduprázdné, což můj miláček ocení ;-) Sice to nejsou ty extra ostrovy, co tu uvádějí některé nevěsty, ale i tak si to užijeme (doufám ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanca: Jéé, dovolenou. To místo tím pádem asi neprozradíš, když je zatím liduprázdné.. ;-) .My na dovolenou, jen jestli nám to vyjde, finančně i s volnými dny. Jinak já mám zase za měsíc státnice, tak bud mít čas spíš o těch prázdninách. Ale kamarádka zařídila svatbu za 6 týdnů(sice pro 6 lidí :-) )tak věřím, že to tak tak nějak zvládnem za ty dva měsíce, když už to hlavní máme.
Odpovědět
Článek se načítá
wolgemuth: tak ty hlavní věci zařízené máte, takže to určitě zvládnete, my taky spoustu těch maličkostí, ale důležitých, budeme zařizovat až v létě... jinak hodně štěstí u státnic :-) my na dovču jedeme už v červenci, v září už by nám to nevyšlo, škoda, ale myslím že to bude příjemný relax před svatbou, na chvilku pryč od všech těch příprav...
Odpovědět
Profilova fotka
wolgemuth: klidně prozradím ;-) a mám to vlastně i v albu :-) Byly jsme tam před dvěma lety s kamarádkama na dovči. Jeli jsme tam přelom srpen/září a už i tak, tam bylo málo lidí. Takže doufám, že v druhé polovině září tam nebude skoro nikdo ;-) Sice, je pravda, že už tam bylo kolem pláže několik barů a hospůdek zavřeno, ale to nevadí. Nám jde spíš o to soukromí :-D karolinkak: jj, je pravda, že dovolená před svatbou má taky něco do sebe x-)
Odpovědět
Profilova fotka
vypadá to krásně.. a vy asi máte oba pasy že? Protože po svatbě je občanka totiž už neplatná takže trochu váháme kdy a kam vyrazit.
Odpovědět
Profilova fotka
ano, pasy máme :) naštěstí.... v CK mi řekli, že je jedno, na "jaké jméno" pas je ;-) raději jsem se zeptala, protože už to příjmení v pase nebude přece jenom týden platné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
misahonzda: tak si je vyřiďte taky, to stihnete ! :-) Právě, já chci na svatební cestu moc a moc jet !!! Je to taková ta posvatební romantika. Zamluvila jsem to už v lednu, abych měla jistotu, že tam na to místo opravdu pojedeme. Navíc jsme si mohli i vybrat apartmán. To většinou nenabízí...(alespoň na tomhle ostrově). A ještě jsem využila slevu za včasný nákup :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak taky bych moc ráda, někam vyrazila, ale uvidíme, jak to bude s penízkama a taky s dovolenou.. Nevím, jestli potom ještě budeme mít nějaké volné dny v práci, teda spíše můj nastávající to má složitější. =-) A co je jinak u vás nevěstinky nového?
Odpovědět
Profilova fotka
nevěsty moje :-) musím se s vámi podělit o tu radost ! Dnes jsme byli na OÚ a tam úplně bez problémů, bez jakýchkoliv nároků jsme se dozvěděli, že obřad venku není problém !! Juchuchůůů :-D Když jsem se na to ptala, tak jsem musela zasílat písemnou žádost a "prý" to má schvalovat obecní rada, atd. No vypadalo to, že kolem toho budou strašný obštrukce :-o Čekala jsem měsíc, že teda dojde nějaký to rozhodnutí ... pořád nic, tak jsme tam zašli osobně a vyšlo to - paráda, ale to čekání.... 8-( njn, státní správa, že ?! Takže už to máme potvrzené a tento měsíc necháme udělat oznámení, pozvánky, pozvánky pro kamarády... x-) x-) Alespoň se zase pohneme z místa :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mooc gratulujiii :-) Taky už začínáme kutit oznámení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
na oznamko je celkem čas :-) prý se rozdává tak 2 měsíce před svatbou tzn. zač. července. Ale my máme polovinu rodiny v Čechách a naši tam v červnu pojedou, tak to vezmou s sebou ;-) Budete to mít nakonec s vaší fotkou ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky my máme po nekonečných změnách také termín 4.9.2010 na zámku Mirošov:))
Odpovědět
Profilova fotka
lucy.m: ahoj, vííítám Tě :-) Jsem ráda, že se tak rozrůstáme :-) :-) My jsme taky měli vybraný termín jiný - 28.8., ale to se nelíbílo mé mamince a ségře, protože budou dělat cukroví a to bude přece v srpnu hrozný vedro - poteče krém, atd. Tak jsme to o týden posunuli - dál ani krok ! (cukroví se i tak bude péct v srpnu), ale co ta devítka (4.9.) místo osmičky (28.8.) udělá, světe div se :-) Aneb, vlk se nažral a koza zůstala celá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
purblanka: Já to změnila protože u nás na zámku měli volno jen v 10 dopol a to je moc brzy, Chtěla jsem to co nejdýl odpoledne aby už nebylo takový vedro a abychom pak nebyli unavení:))
Odpovědět
Jeee, my jsme taky puvodne meli zamluvene 28.8. ovsem jine misto, nakonec jsme se rozhodli pro rezervaci v hotelu na 4.9. a moc se mi to datum libi :-) Jinak jak u vas pokracuji pripravy? Ja mam konecne koupene botky, o vikendu jsme byli se skoromanzelem v CR a objednali jsme si snubacky, takze taky spokojenost. Ted jeste nejak doresit ty saty... ach jo. Uz jsem se rozhodla pro c. 1, ted jeste vaham, jestli si je objednat od cinanu za polovicku adoufam, ze se jim povedou, nebo si je pujcit a cely vecer trnout, aby se na nenahodou nevylilo cervene vino :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jee tak to se taky musím přidat :-D , taky jsme měli vysněné datum 28.8., tedy spíše můj nastávající. Ale pořád měl čas se zamlouváním místa na hostinu, až nakonec to místo zamluvila jiná nevěsta a my jsme utřeli. Ale uznávám, :-N že já jsem původně chtěla více 4.9.2010. A s tím oznámkem, budeme jej taky rozdávat dříve, protože zveme část rodiny z Prahy a někteří potřebují i když z blízka vidět to info černé na bílém, aby si udělali čas :-p .
Odpovědět
Profilova fotka
Karolinkak: Dík, s učením to jde ztuha. Purblanca: Á, tak do Chorvatska nemůžeme. Já nemám platný pas(vyřizovat si ho budu až po svatbě) a jak to bude se vstupem Chorvatska do Unie není jisté, takže na občanku nemůžu. Lucy.m: Jé, mi jsme taky úřad ukecávali, abychom to mohli mít pozdě odpoledne nebo až večer. Nakonec se nám podařilo vyjednat 16.00, ale ani o minutu později:-) A co se týče data, my jsme to měli mít 1.5. :-p , takže už bychom teď byli svoji, no ale nakonec se to všechno vyvrbilo jinak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
wolgemuth: No o změnách mi ani nemluv máme jich za sebou ani nevím kolik a nejspíš ještě nějaké drobné budou, naši si pořád něco vymýšlí.... hrůza:(
Odpovědět
Profilova fotka
jj, s těma změnama je to hrozný. Člověk si to nějak naplánuje a pak musí všechno měnit... to bych se tady musela rozepsat na tři stránky ]-( Dnes jsem udělala další krůček. Podepsala jsem smlouvu s agenturou (obřad budeme mít venku) na pronájem židlí, potahů a nachystání a odvezení inventáře (altán budeme mít svůj).... takže další věc z krku :-p Je to za 2600,-, ale co už, že ?!! ...
Odpovědět
Profilova fotka
annaviena: no, já myslím, že v půjčovnách jsou na červené víno zvyklí :-D to snad už neřeší jako problém. Horší je myslím umazání od trávy. A vím, že kamarádka se vezla na povozu s koníkama a šaty si tam umazala od šmíru. To pak musela v půčovně platit 1000,- za ušití nového zadního dílu, protože se to nedalo vyčistit.... Spíš, aby to případné víno, nevadilo potom tobě, myslím tím, že bys měla celý večer polité šaty... :-o
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?