4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Ahoj holky, vrátili jsme se dnes z Beskyd a bylo moc fajn,počasí vyšlo na jedničku...http://www.modrykonik.cz/fotoblog/janula2008/album/simonka-od-2-5-let/ . O víkendu vás dočtu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahóóóój už jenom 19 dní !!!! :-o Propadám stavu zoufalství :-N , ale jinak se taky moooc těším, jako annavienna x-)
Odpovědět
Jsem na tom stejně ;-) hlavně doufám v pěkný počasí, jestli bude lít tak to bude fakt v řiti :-x :-.
Odpovědět
Profilova fotka
janula: tak tahle fotka je best off ! http://www.modrykonik.cz/fotoblog/jan... x-) x-) nádherná, fakt vám to tam moc sekne ;-)
Odpovědět
janula2008: moc pekne fotecky, slusi vam to!!! ;-) holky o vikendu jsem si chystala dekorace na stoly, a mam z toho dobrej pocit..myslim, ze to bude peknyyy.. x-) Jinak ve stredu si beru dovo a jedu na zkousku satu... x-) tak uz se moooc tesim.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Člověk tady týden nejní a hned si Moravandy domlouvají rande :-D :-D :-D Tak vás musím dočíst, at vím novinky.........tento týdne musím domluvit zkoušku šatů a...... HOLKY............ včera mě přítel donutil počůrat papírek...............no a na svatbě si budu ťukat džusem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
oleek: krááásná zpráva !!! :-) Blahopřeju z celého srdce :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanca: Kuji kuji, sem z toho naměkko, tak do šatů se ještě vejdu - hroší bude podprda, už se mi zvětšily.... :-| , dovča byla zrušena, tak teď jen oblítat doktory...... Co je tady nového a co je momentálně na dizkuzním programu??? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No a v kolikátém jsi teda týdnu ?? :-) Hi, hi, to mám radost, že se ti sešly tak dvě důležité události v tvém životě najednou x-) My jsme snad probraly naprosto všechno ;-) Teď tu jen holky každej den stresuju ( :-p ) s odpočítáváním dnů... žádný měsíce.... jen dny....
Odpovědět
Profilova fotka
Už jen dny? Tak to dej alespon na "půl" měsíce a pak třetiny, čvrtiny,............. No podle kalendáře v 6......už to ale nebudeme říkat rodině do 3.měsíce, at se zas babička a spol nenervuje, když by to zas nevyšlo, i když si říkám, že těžko si nevšimnou, že na svatbě nebudu pít........dnes sem se poprvé ráno ďobla do břicha........to má člověk radost...... No, já tak přemýšlela,........že si to tak plánuji, že bude slunečno. Máte holky i tzv "mokrou variantu" kdyby pršelo? A víte už nějakou předpověď?
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, je to pak smutný. Je lepší, aby to do 3 měsíce nikdo moc nevěděl... jsem taky toho zastánce, ale udržet to tajemství... ehmmm, u mě by to byl problém ... :-N Já jsem slyšela na září hned několik předpovědí... takže si vyber: 1. 2.-4. září přeháňky, 2. v první polovině září má být 24st. a hezky, 3. polojasno .... ]-( To je předpovědí co? Už chybí jenom mlhy a sníh 8-( http://www.chmu.cz/meteo/om/inform/me...
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo, fakt chybí jen sníh :-| No hold se budeme muset nechat překvapit, ale zatím to je počasí je strašné. Jedne den krásně, pak zas lijavec,..........jen at se to teď vyprší. No, to víš, že mě to taky dá práci to neříct, alespon s vámi se tady můžu podělit a pak to asi pošeptáme mému otci k narozeninám týden před svatbou........jako dáreček - taky má svatbu.....to už sem tady psala, že mu jdu za svědka, na tom samém místě, co se týden na to budeme brát my, takže budeme mít malinkou generálku......hihi
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo, to je super, zkusit si to "na nečisto" :-)
Odpovědět
oleek: Gratulace, to je uzasna zprava, tak drzim palce at to vsechno probiha tak jak ma! Ja jsem o vikendu mela rozlucku se svobodou, moje uzasne druzicky a svedkyne pro me nachystaly jedno prekvapeni za druhym a bylo to naprosto uzasneeeee. Ted uz jsem oficialne smirena s tim, ze se budu vdavat :-) Za 14 dni uz to u me vypukne - cili uz pojedu do Olomouce k rodicum a budu se psychicky pripravovat, zajdu si na masaz a doladit posledni detaily. Ted uz je to fakt chvilicka! :-) Jste holky uz nervozni?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) . Oleek: moc ti gratuluju, to je super, ale jako ututtlat to na svatbě, to nevím, jak se ti povede, přece jenom se bude určitě pít a když ty nebudeš, jedině to svést na nemoc, že jsi bohužel dostala prášky a na ně nemůžeš alkohol :-D Ann: já jsem nervozní už asi tak 14 dní :-N . A je to čím dál tím horší...
Odpovědět
Profilova fotka
ann: já jsem uzlíček nervů :-N,přestože si to pořád neuvědomuju... jakože už je to tady :-N
Odpovědět
oleek: jeeeeeee, tak to gratujulu, mam z vas moooc velkou radoooost!!!! ;-) :-) :-) :-) a jasny, jak pise a.n.e.t.t, normalne to sveď na antibiotika... 8-) purblanca: ty predpovdei jsou teda fakt vyborny, no lepsi se na ne fakt nedivat a doufat... 8-( Jinak vcera v sobotu se muj skoromanzilek stavoval doma a maminka je uz pry desne nervozni, ze to pry obreci... :-) a tim stresuje i me, protoze jak ji uvidim brecet, tak jsem jasna i ja s tim brekem... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
lennik: joooo... jestli uvidím někoho brečet tak začnu řvát taky jak želva ;-( ]-( To budu nádherná ! 8-( To je tím, že je člověk takovej cíťa... :-( Navíc naši mě teď taky stresujou, že si nedovedou představit, že už tam s nima nebudu bydlet :-| Když jsem tam s nima 28 let bydlela (jsem poslední dcera) a teď tam budou sami... já vím, mě taky bude smutno, zas si říkám, že budeme bydlet 3 km,.... a už se s tátou aspoň nebudu hádat. Jsem to chtěla trochu odlehčit, tak jsem jí řekla, že už tam nebudu dělat binec a taťka se nebude muset rozčilovat, že tam mám roztahaný věci (přiznávám jsem trošku bordelář :-N ) atd. ... no, bude to těžký....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já budu budet i kdyby nebrečel vůbec nikdo jinej. Jse se teď koukala na ukázku videa kamarádky e střední a šly mi slzy do očí :-D , jako na svatbách (cizích) jsem jasná, to brečím jako první. A na svojí... to budu brečet ještě než tam dojedeme :-D . Jsem se ptala ségra, která mě bude líčit, jestli má voděodolnou řasenku, prý ne, bohužel :-S. Pur: ty jsi ještě bydlela s rodiči, to jsem ani nepostřehla, já měla za to, že bydlíš s přítelem. To my budeme slavit ve čtvrtek rok společného bydlení, teda moc to asi neoslavíme, protože přítel si půjde sednout s klukama z práce jakože rozlučku a já půjdu k ségře na barvení vlasů. A v pátek půjdu možná naopak já ven, to ještě ale uvidím.
Odpovědět
Profilova fotka
Anna, Anet, lenik: děkují holkýýýýý. NO a nervní sem do včerešjka nějak nebyla a ted jak přemýšlím, že už budeme na svatbě "3" tak mě to teprve všechno dochází......... A já žiju od tatky 10km a nyní kupujeme parcelu vedle něj, takže se pos vatbě spíš k němu přistěhujeme, než odstěhujeme, jak Pubrlanca :-D Ale Hani....3km není žádná vzdálenost, to mamince řekni, že to mohlo dopadnout hůř. A je dobře, že budete ve svém a sami, nezastávám společné bydlení s rodiči, to nedělá dobrutu, at jsou vztahy jakkoliv super. Jo a už máme doma nějaké finanční dary - od 3 lidí, co nepřijdou......tak se v obálce na nás směje 11.000,- .......
Odpovědět
Profilova fotka
no asi jsem tady z vás jediná, kdo bydlí u rodičů. My stavíme domeček hezky od základů, takže až teď se budeme stěhovat. Všechno stojí na stupidní birokracii - žádosti musí jít přes osoby a úřady, se kterýma ta záležitost vůbec nesouvisí 8-( takže až se ze stavebního úřadu uráčí dát nám povolení na změnu projektu, pak se budeme moct připojit na vodu ]-( ]-( A jak budeme mít vodu, tak hurá do domečku. Už to máme zařízené, jen nám prostě neteče ta voda 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
No Hani, nás ta stavba čeká teorve, takže sme začali sondovat,l co všechno je potřeba za povolení, jenom na blbou čističku asi 13 kolonek úřadů, grrr..............takže hlavní maraton je asi sehnat si na vše povolení a pak se to postaví za 3 měsíce. 8-) 8-) že......
Odpovědět
Profilova fotka
oleek: tak to chce popřát pevné nervy, nemít souseda hňupa a přežít birokracii ve všech směrech. Bez papíru s razítkem úřadu se s tebou nikdo bavit nebude :-S Hodně štístka ;-)
Odpovědět
Oleek veliká gratulace! Snad se ti vyhnou, ale takové nevolnosti, jaké jsem měla od druhého měsíce já, nebyla jsem si schopná ani vyčistit zuby bez toho abych neobjímala mísu, to bych Tě před svatbou litovala, nebylo to moc příjemné |-| |-| jinak pomalu balím tombolu, konečně :-) pur, děkuji za pochvalu fotky, moc hezké rodinné a dětské fotky právě dělá Michala Pavlíková z Humpolce, tak až budete chtít fotit pupíky a děti doporučuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Oleek: Taky se přidávám a mooooooc gratuluji, to je fakt krása :-D !!! Taky bych řekla, že beru třeba antibiotika a proto nemůžu pít, protože bych byla totálně na mol, to byla hodně dobrá rada ;-) Jinak ten čas vážně úúplně šíleně letí, je to až neskutečné :-N !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, musím se Vám pochlubit, včera jsme konečně objednali ty kytky, budu mít tu co mám v albu, snad se povede odkaz http://www.beremese.cz/album/view.php... a jsem z ní nadšená x-) . Ale musím vám říct jednu perličku :-N . Zvali jsme kamarády, známý na tu naši rozlučku, kterou máme týden před svatbou. A já zvala i sestřenky, bratránky, mám jich mraky. No zvala jsem každýho s partnerem, jakože jsem napsala - zveme tebe i tvého partnera/ku atd. A psala jsem jedné sestřence, je jí teprve 16 (v listopadu 17) a samozřejmě jsem psala stejné znění smsky, ona má taky přítele. A ona mi odepsala - děkujeme za pozvání, s mamkou rády přijdeme... No já na to čučela jak puk. Prostě ta naše rozlučka je o mlaďochách, nezveme tetičky, strýčky, jen ty kámoše plus bratránky, sestřenky, kdybych zvala tetu, tak napíšu přímo jí, to dá logiku, vždyť na ni mám číslo. Takže ona se velice nenápadně vetřela, jakože mě by bylo blbý jí psát, že ona není zvaná, ale přece jen bude tam omladina a teď teta... Včera jsme z toho byli s přítelem dost vykulení, ale co naděláme, však ona pak uvidí, že tam trochu vyčnívá a možná pochopí :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty Annet: Teda kytička je pěknoučká a jemnoučká s těma perličkama. Hele, to já bych to tetě asi narovinu vysolila. To je jako když kamarád nemohl zaboha pochopit, že na svatbu se dostaví až na 17 hodinu, že na hostinu jde jen rodina. Ten tak kapituloval, že jsem myslela, že mu řeknu, at nechodí vůbec. Tak jako když si zvala sestřenku s přítelem - tak bych to sestřence jemně naznačila, že teteičku ne e =-)
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t: tak to není nic příjemnýho.. já řeším taky zapeklitý problém :-( bratránkova žena a dvě dcery se už 3 roky nestíkaj s jeho mámou (mou tetou). Tetu jsem pozvala, a když jsem se posledně viděla s bratránkem na rovinu jsem mu řekla že jeho bych pozvala a na svatbě viděla ráda, ale jeho ženu a dcery ne, protože nechci mít žádné nepříjemnosti (teta se s tím pořád nesrovnala, že kvůli jedné hádce k ní přestaly jezdit, takže si neumim představit jak by tam na sebe přes stůl zírali a teta by určitě bulila..) bratránek mi nejdřív řekl že se svou ženou už 2 roky prakticky jen bydlí a žijí odděleně. Na to jsem mu řekla že ho tedy zvu... za pár dní ale začal mluvit jinak, že pokud jeho manželku nepozvu tak ho tam asi nepustí :-| a tak jsem mu řekla že je to na něm ať mi dá vědet jestli příjde nebo ne, že názor nezměnim a jí zvát nebudu a basta!
Odpovědět
Krásná kytička Ani, mám pocit, že budem mít podobnou :-o mám bílé růže s fialkovou eustomou a perličky...tak uvidíme ;-) sestřenici bych napsala něco ve stylu, že nevíš, jestli se maminka bude bavit, že tam bude samá omladina kolem dvacítky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuji za pochvalu kytičky :-) . A s tou tetou já nevím, mě je to blbý, jí říct, že tam nemá chodit. Ona se zase jako pobaví i mezi mladýma, je taková "puberťačka", ale na druhou stranu by tam byla jediná "starší". Už když se dozvěděla o svatbě, tak začala vyzvídat, co, kde... jakoby počítala, že to bude svatba jako měla moje sestra (o 70 lidech), tak ze mě pomalu lezlo, že jako jen 20 lidí, jen oběd a tak. Jestli se třeba necítila dotčená a tak se rozhodla, že se vydá aspoň na naši rozlučku. Ještě nad tím popřemýšlím, jestli jí to nějak říct nebo ne.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?