4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Já jsem si obligatorně koupila bílé, ale pomalu zjištuju, když se tak dívám na fotky ostatních nevěst, že ty bíle fakt vypadají divně pod šatama, ovšem v kombinaci s prádlem ovšem zase dobře. Já nejspíš zvolím tělové, vypadají v bílých botech přece jenom líp :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Vám holky, tak trochu závidím, plno věcí musím přehodit na jiné lidi, budu ráda, když si stihnu ještě jednou vyzkoušet šaty a zajít ke kadeřnici, jsem 40 hodin po operaci a minimálně do konce srpna budu marodit, chjo....ale lepší jít na sál 3. srpna než 3. září, ne?aspon si budu doma kutit takové ty prkotinky typu jmenovky na stůl apod...jen mě mrzí, že veškeré jiné zařizování a objíždění si nezajistím sama a musím někoho otravovat....a svatebka? bůhví?
Odpovědět
Profilova fotka
Oleek: Jdu taky naholo:-)(mám otevřené boty, do těch by silonky být neměly - leda bez špičky...) :-p
Odpovědět
Osk: tak to je mi líto, ale hlavně si pořádně odpočiň, ať jsi na den D fit ;-) Jani, na ty výslužky jsem tento týden koupila krabičky, a mám tak nějak v plánu natisknout jména a datum svatby, ale jak to tak vidím, tak abych na tom už začala dělat, no když nevyjde čas, tak na chuti cukroví to nic nezmění :-) Holky a jak velké chystáte výslužky?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, tak to tu máme za 29 dní .... x-) osk: jaj :-( jak to, že operace takhle před svatbou ? To bylo plánovaný ?? :-| No, ale máš pravdu, rozhodně lepší srpen, než září. Tak se brzo uzdrav !! :-) A ještě jednu výhodu to marodění bude mít ! :-D Budeš častěji na beremku x-) karolinkak: výslužky má na starost mamča. Rodině budeme dávat větší krabice (cca 20x20 cm) a ostatním o něco menší. Vytiskla jsem na ně nálepky s logem, který máme i na oznámení a jsou tam naše jména a datum svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
karolinkak: teď jsem v jiné diskuzi četla, že jste byli v BLG ?!?! :-) To máš čerstvé zprávy, celkem mě straší ty "vodní blechy" byly tam ?? :-o :-o :-o
Odpovědět
purblanca: byli, psala jsem to i tady :-D Myslím, že záleží na tom, kam jedete. My jsme byli v Ravdě, to je asi 3 km od Nessebaru - tam myslím jedete že? My jsme měli krásné moře, žádné potvůrky, komára jsem viděla jednou, a to ještě na pokoji v hotelu :-D Ale je pravda, že ti co byli přímo na Slunečném pobřeží, říkali, že tam měli nějaké malé žížalky a jiné skákající potvory.
Odpovědět
Profilova fotka
karolinka: náš hotel je cca. 4 km od Nessebaru směrem nahoru. Alespoň podle mapy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky.... už necelý měsíc... :-D nějak to letí.... My dokoupili ženichovi boty,pásek,výzdobu aut a krabičky na výslužky....a tak... Jak žešíte ty silonky,asi pujdu do tělových.....ale nějak mám problém sehnat prádlo...kde jste kupovali? a co se týká výslužky.... budete jidávat všichni? my měli představu,že tím,že tambudeme jen rodina (nijakširoká),že si tak nějak rozebereme co zbyde....ale včera nám bylo naznačeno.že vysluška být musí...tak já nevím... a kolik pečete cukroví a koláčků?
Odpovědět
purblanca: tak ten náš byl směrem dolů :-)
Odpovědět
Tak už jsem ty krabičky vymyslela, ozdobíme je jen fialkovou stuhou, vypadá to celkem pěkně a stejně asi každýho bude zajímat hlavně ten vnitřek :-N přiznám se, že velikost krabic nevím, 5 je tam takových dortových větších (do práce manželovi atd.), zbytek cca 40 je myslím 22 x 16 cm. Tchyně objednala 30 kg cukroví, k tomu koláčky a dva dorty půjdou do výslužek ;-) (já tomu říkám vyhazování peněz :-N )
Odpovědět
A jinak dobré ráno, omlouvám se :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ránko nevěsty, no, tak si asi koupím tělové silonky, ale vidím to spíš na "Holo" :-D Včera jsem byla omrknout břečťan na hřbitově, bude to hlavní složka dekorace a večer jsme vyzkoušela jmenovky na stůl,.........tak to za chvíli šoupnu do alba - jablíčko a list břečťanu. Osk: to mě moc mrzí, ale jak už psaly nevěsty víš, je lépe, že máš čas na rekonvalescenci a alespon čas na ty menší věcičky, jako jmenovky a tak. Ohledně výslužek: ty my dávat nebudeme. Sme zastánci toho, že se všichni nabaští pořádně na svatbě a nemyslím si, že by někdo ještě druhej den se musel dojídat sladkým......... takže se bude dělat jen výslužka jen do našich prací a basta.......................... A naše svatební cesta??? V sobotu jsme byli v cestovce vybrat zájezd (Srí Lanka, Dominikánská republika) a včera jsme ho byla zrušit. Přítel dostal NOVOU pracovní nabídku, takže v sprnu končí ve staré a v září nastupuje do nové, takže žádná dovča, ale snad mu prý nový zaměstnavatel slíbil 3 dny volna po svatbě, tak to vypadá na nějaký romantický víkend v čechách. A líbánky posouváme na zimu 8-) Holky, kdy máte jít na zkoušku šatů?? Já to mám příští týden mít.,..... A ještě jsme se chtěla zeptat, vyřešili ste nocleh pro všechny hosty a dopravu taky nebo některé necháte, at se "starají"??
Odpovědět
Profilova fotka
oleek: na zkoušku šatů jdu 20.8. všem svatebčanům, i těm, co dojdou večer jsme řekli, že rozvoz je zajištěn - máme známeno, co má takové to větší auto, myslím pro 8 lidí a pak jedno os. auto a ještě jedno větší auto v rezervě :-) takže alespoň v tomhle bysme měli mít vystaráno :-) Snad něco nevybouchne :-| Nocleh zajišťujeme jen rodině, kdyby chtěl někdo ze známých, co přijdou na večer, tak těm dáme kontakt na ubytko, ale zajistí si ho sami :-)
Odpovědět
Oleek jo to je rozumný ty výslužky, udělala bych to stejně ;-) ale to by tchýně psychicky asi neunesla, že to nerozdá široko daleko, takže když si to všechno zaplatí, proč ne :-) já mám zkoušku 24. My budem mít taky jen svatebku víkend u nás v ČR (snad bez malé, už bych od ní potřebovala trochu vypnout |-| ), teda pokud kolegyně a šefová z cestovky nedají zájezd ale to asi ne;-) Osk přeji brzké uzdravení.
Odpovědět
Rozvoz a svoz pro brňáky máme zajištěný. pro rodinu z Čech tu máme ubytovčo 4 pokoje v penzionku (hradí to moji rodiče).
Odpovědět
Profilova fotka
no my rozvoz neřešíme,ubytování máme v penzionuu restaurace pro nás,rodiče a svědky, víc pokojů nemají,tak zbytek se musí postarat... myslíte že to je blbý?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráánoo přejii, to nám to ale letí.. My máme pro lidičky odvoz a pro dvě rodinky ze vzdálenějšího okolí české republiky, máme zajištěné ubytování přímo v penzionu, kde máme svatbu. Korcula: když tak to aspoň ostatním řekněte ať nenastane nějaké fopa, protože asi bych byla zaskočená, kdybych přišla na svatbu a myslela bych si, že je vše zařízeno a ono ne. Ale většinou si zjišťuju, když někam jdu jestli je odvoz zajištěn nebo ubytko nebo jak.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty :-) . Osk: nezávidím :-( a přeju brzké uzdravení, ať jsi do svatby fit ;-) . Korcula: já prádlo taky nemohla sehnat. Nkonec jsem koupila v Tezenis podprdu jen za 169,- měli tam krásný slevy. Ale teda bylo to v Brně :-N . A já osobně výslužky dělat nechtěla, ale u nás se to dělá tak, že výslužky jsou v kompetencích rodičů, takže co si matinky udělají, ať si udělají :-N , předpokládám, že bude nejen cukroví, ale i koláče (alespoň moje mamka). Ona to chce dávat po rodině, známým, sousedům, tady je to tak zvykem. Oleek: já byla na zkoušce jen jednou a to minulý týden ve čtvrtek. žádná nevěsta je mít už nebude, tak mi je rovnou zašpendlila a na další už nemusím, jen si je pěkně 2.9. vyzvednu. a ubytování mi moc neřešíme vzhledm k naší maličké svatbě :-) . Nejbližší rodina bydlí blízko a kdo ne, tak bude spát u nás.
Odpovědět
Profilova fotka
Korculo souhlas s Misou, pokud si mají zajistit ubytování a odvoz sami, tak jim to určitě řekněte, blbý to není, pokud o tom budou vědět. Jinak by to byl asi trapas, oni by čekali, že je odvezete, vy nic, teď nikoho neseženou, neseženou nocleh...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky heště že vás mám....Díky... tak obesílám hosty,zda chtějí ubytování,nebo odjedou po vlastní ose:-)
Odpovědět
Ahoj všechny nevěsty, to je šílené, jak to letí. Doteď jsem měla docela stresy se zařizováním všeho možného, ale teď, když už je skoro všechno připravené, můžu říct, že se konečně začínám těšit. Výslužky jsme taky původně chtěli úplně vynechat, jelikož ta zahraniční polovička si asi těžko poveze 8 hodin v autě cukroví. Ale jak už to bývá, rodiče musí obdarovat půl dědiny, aby je třeba někdo nepomluvil, a taky tetičkám a stýčkům, kteří nejsou pozvaní, aby jim to "nebylo líto". No prostě politika a do toho já se nevměšuju. Žijeme v zahraničí, takže je nám to jedno, ale pro rodiče je to důležité. Takže děláme asi 25 výslužek, budeme je rozvážet s nastávajícím v pátek před svatbou. Na poslední zkoušku šatů jdu příští týden, budu mít ten den zároveň zkoušku líčení a ůčesu, tak aspoň uvidím, jak to bude vypadat všechno dohromady :-) Co se prádla týče, já jsem taky nikde nemohla sehnat, a to jsem byla opravdu ochotná do toho investovat. Nakonec jsem sehnala perfektní komplet i s podvazkovým pásem v H&M za zlomek toho, co jsem byla ochotná utratit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky musím si postěžovat ]-( . Na ukru jsem narazila na nabídku šerpy, tu já nechci ale na obrázku byl ještě cylindr a u toho byl popis, že samostatný klobouk stojí 149 Kč. Tak jsem to chápala, že je tím myšlen ten cylindr na obrázku a myslela jsem, že se jedná o cenu prostě za nazdobenej s přísavkama. Prostě z toho co bylo napsáno, to tak vyplynulo. Tak jsem paní napsala, kolik by stál bez ozdob. A ona že 199, tak jsem jí napsala, že to nic, že je to drahé, že jsem počítala s jinou cenou. Já se chtěla pouze informovat. Ona místo toho, aby napsala ok, tak mi píše, že to není drahý, že nikde pod 100 cylindr plsť neseženu a že jsem si to blbě přečetla atd. Tak jsem jí napsala, že ok, asi jsem to blbě přečetla, a že mám vyhlídlej za 80, takže vím, že cylindr seženu. Ale že jsem od ní chtěla jen info, já jí nepsala, že to budu kupovat. Ještě jsem jí napsala, že děkuji za tu informaci. Tak jsem to brala jako ukončený. A ona mi zase píše, že jsem to blbě přečetla, že ona nikde nepsala, že cylindr stojí 149, ale že tak stojí klobouk (přiznávám, blbě jsem to pochopila, ale napsala jsem jí to, že jsem to asi blbě pochopila) a že se tam musí započítat přísavky, který taky něco stojí a cena za práci. Já se jí na nic už neptala a ona mi tam toto vypisuje. A ještě mi píše, že jak já si budu ty přísavky jako přidělávat, že ona na to má speciální pomůcky. Sakra co se stará, ještě jí odepíšu slušně, ale jestli mi ještě napíše, tak ji asi už pošlu někam. Napsala jsem jí děkuji za info, seženu si jinde a ona je jak pominutá ]-( . Pardon za výlev, ale musela jsem si ulevit :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
anett: co to je za babu? :-O zřejmě nechápe odpověd,"děkuji seženu jinde"
Odpovědět
Já bych ji ignorovala Anet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my to máme s výslužkama stejně jako annavie. v pátek před svatbou je budeme rozvážet rodině a známým, ten kdo je z daleka a uvidíme se až ve sv. den, tak výslužku dostane na svatbě, až bude odcházet a rodina z Čech, která bude odjíždět až v neděli, tak dostanou výslužky až po svatbě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nemáte zkušenost s nějakou "protialergickou" řasenkou ? Když se namaluju obyčejnou řasenkou (používám z avonu, oriflame), tak mě začnou oči svědit, někdy i slzet a tak den, dva se pak řasenkou nemůžu namalovat, protože mě ty oči pořád svědí :-| Potřebuju na svatbu nějakou, která mi nebude dělat zle... díky za tipy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě připomínám, že nosím kontaktní čočky...
Odpovědět
Pur: co něco takovýho?http://www.a-cosmetics.cz/rasenka-na-citlive-oci-modra-sensitive-maskara-blue-detail.html Já teda naštěstí i přes čočky snesu každou řasenku...
Odpovědět
Profilova fotka
janula: tu máš vyzkoušenou ?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?