4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
A ten termín jaký chcete? Můžu ti kouknout i na Řecko. Jako takhle z řeckých ostrovů to mám celkem dost sjeté na infocestách, tak pokud si něco vyberete (i odjinud) tak pokud jsem hotel viděla, můžu ti k tomu říct svoje. Ale je pravda, že za 12500 se do Řecka s all in jen stěží vejdete, Řecko je dražší než třeba to Turecko, tam byste se vešli v pohodě s nějakou slevou. Nebo čekat uplně na last, pokud jste jen dva. Osobně bych do Turecka asi jela jen do Alanye (plánujem to na příští rok), to Bulharsko bych určitě brala min. 4 hvězdičkový hotel ;-)
Odpovědět
Záleží taky jak jste nároční, v Řecku je ta troj hvězda opravdu jen průměr, nečekejte velké zázraky, co se komfortu a stravy týče :-p (v tom se můžou oproti Turkům zahrabat ;-) ) z hotelů mě zaujala třeba Asimenia na Krétě, pohodový hotýlek nebo Kalamaki Beach na Zakythosu, ale to zas nejsou hotely s all in. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jani, máš to v IP, abysme tady neklábosily 5 stránek jen o mé dovolené ;-) Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to to ale letííí.. já už mám zase jednu věc tak trochu z krku, byli jsme dneska domluvit kytky :-p a vypadá to, že to bude snad slušná cena.. Teda přesně nevím jaké jsou nebo by měly být. Máte už nějakou zkušenost? =-)
Odpovědět
Ahoj holky, teda řeknu vám, pěkně jste se činily, číst ten 14denní skluz je pěkná makačka :-) My jsme se o víkendu vrátili z dovči, fajn relax od všech těch příprav, vřele doporučuju na pár dní vysadit ;-) Purblanca: byli jsme v Bulharsku, a maximální spokojenost
Odpovědět
Míši my bychom se měli nakonec vlézt se svatební kytkou, kytkama pro maminky a svědkyni, korsáží a 5 menších kytek na stoly v květináčcích (asi fialky) kolem 2tis. Jestli je to moc nebo málo to netuším, docela jsem zvědavá jestli to nebude nějaké koště :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) . No my se taky trochu s přípravama posouváme. Včera mi přišla šerpa na auto a kytice na auto. Dokoupila jsem mašličku na zdobení aut a taky udělaný mašličky k myrtám. Ale co je nejlepší, včera nám došlo první blahopřání k sňatku x-) . Já se vrhala, že si ho jdu hned přečíst a dostala jsem zákaz, že prý až o svatbě... ale to já - zvědavec obecný... nemůžu prostě vydržet :-D . A holky je to zvláštní pocit, když máte na dopise napsáno novomanželům D... Přítel říká, já na to čučím a a nechápu, než mi to došlo :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem včera večer sehnala Bulharsko s odletem z Brna !! :-o Zdálo se to po celodenním maratonu na netu jako nemožné ... hned potom, co jsem nám to zablokovala, tak už byl ten zájezd vyprodaný ufff.... :-D Dneska čekám na smlouvu a zaplatím zálohu, aby nám to nikdo nevyfoukl. Karalinkak: nooo, jsem zvědavá, protože je to svatební cesta, tak doufám, že si dovezu jen krásné vzpomínky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pur tak to je super mooc gratulujiii :-) a kdy teda letíte? A holky jak to vidíte s těma kytkama? Máte už nějakou přibližnou cenu?
Odpovědět
Ahoj, Pur tak to je super, že jste ještě něco narychlo sehnali. A kam přesně jedete?
Odpovědět
Profilova fotka
jedeme do hotelu Nessebar Beach Nord, na Sluneční pobřeží x-) s all inclusive :-p ´ misa: já přesnou cenu nevím, protože květinářka říkala, že neví, jaké budou v té době k dostání kaly, jestli menší nebo větší... takže záleží na tom. Malá kala stojí kolem 65 Kč velká kolem 99 Kč. Takže kdyby byly malé, použije jich do kytice víc, kdyby velké, použije jich míň.... Počítám ale, že moje kytka, kytky pro maminky, korsáž a 6 ks kytiček na stoly bude stát kolem 3000 - 3500,- Ale to je jen můj odhad. Co tak vím, tak kytka pro nevěstu stojí od 1000,- a víc...
Odpovědět
Profilova fotka
v albu mám dvě fotky, tak se můžete mrknout :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
misa: jooo, letíme týden po svatbě v neděli 12.9. No a vy už máte svatební cestu vyřešenou ??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Misa: my budeme kytky řešit až za týden, takže nemám tušení, ale jak píše Pur, myslím si, že se kytka pro nevěstu pohybuje kolem tisícovky, vždy záleží na místě, určitě v Praze, Brně a velkých městech to bude dražší, než na menším městě (jako všechno, že ano). Pur: teda myslím, že jste vybrali výborně podle fotek, mám pocit, že někdo ze známých byl na Slunečným pobřeží s all inclusive a byli max spokojeni, ale hotel to nevím. A mám blbej dotaz, holky co je za materiál plsť nebo filc? Říkala jsem si, že koupím kloubouk na ženichovo auto a chtěla bych k tomu přepevnit přísavky, jenže nevím, jestli z tohoto materiálu to není moc tvrdý, jestli to prošiju jehlou nebo bych to musela přilepit? Díky za rady. Jinak máme už "rezervovaný" to Rosa Coeli :-) . Pro Lenni píšu IP s informacemi ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
anet: tak k Rosa Coeli blahopřeju a zááávidím :-D Já jsem si ten klobouk kupovala a ten materiál je myslím filc a plsť podle mě bude hodně podobný. A filc je dost tvrdý, používá se taky hlavně proto, že drží tvar. Já jsem ten klobouk koupila i s přísavkama....
Odpovědět
Profilova fotka
Kdybych ho chtěla koupit právě s přísavkama, tak jedině už vyloženě svatební, jakože nazdobenej a to stojí tak 350 Kč, kdežto když koupím jen klobouk, tak za něj dám 80 Kč, dozdobím si ho sama a i ty přísavky nejsou zas tak drahý, ale problém bude s tím upevněním. A fakt je to tak tvrdý, že se to neprošije, jo. Když bych to zkusila přilepit vteřiňákem, tak by to třeba šlo. A ten filc, to je materiál jako plast?
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to jsem nevěděla, že se dá tak levně koupit... :-) Myslím, že je to pevný dost, ale nějaký způsobem, třeba klešťama tu jehlu protlačíš ;-) Vteřinovým lepidlem by ti to asi nedrželo. Filc není plast, nevím, jak ti to popsat, holky určo pomůžou ;-) Nebo mají zkušenost x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, teď mě napadlo. Neznáš gumáky, kterým se říká "filcáky" ??? Dole jsou gumový a vrch je právě z toho filcu...není to guma ale tvrdší "látka" i když to zní blbě :-N
Odpovědět
Anett a co vzít tento?;-) Dá se pak dozdobit... http://www.aukro.cz/item1174345635_sv... . Jinak prosíme o hlas a děkujem, soutěžíme :-N http://www.babyroku.cz/Fotografie.asp...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jste moc hodný :-) . Pur ty gumáky asi neznám, nic mi to neříká :-N. Jani :-N super. Já totiž měla za to, že se cylindr píše s tvrdým Y, takže jsem to i na aukru hledala jako cylindr a koukám, že tys našla právě cilindr, takže to je pěkná haluz :-), ale když na to koukám, tak je to možný asi s oběma :-D , protože když to zadám do vyhledávače jak s tvrdým, tak s měkkým, tak to vždy najde spoustu odkazů :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a holky dnes je to za měsíc :-. , toto letí toto letí...
Odpovědět
ahooooj nevesty, tak jsem tu jen na skok, jsme jeste do nedele na dovci na te Vysocine.... Ale kdyz jsem jsme na mailiku, tak jsem se musela podivat i sem... ;-) jsem zavislak jak prase... :-D :-D :-D a.n.e.t.t.: mooc dekuju za info... ;-) supeeer!!! :-) Ohledne kyticek Vam napisi po dovci, uz bych mela mit nejakej pribliznou cenovou nabidku na mailu. No nic, tak ja musim...mejte se tu krasne... ;-) , papa :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno nevěsty, je to fakt mazeeeec :-o jak ten čas letí.. 8-) zanedlouho už nebudeme slečny nevěsty, no neskutečné. Vím, že už jsme to tady jednou propíraly, ale jaké nakonec silonky? Bílé či tělové? Já chci tělové, ale všichni kolem mě hučí, že bych opravdu, ale opravdu měla mít bílé. 8-(
Odpovědět
Dobré ránko Misa, taky mě všichni přesvědčují že určitě bílé, tak asi do nich půjdu. No pro jistotu jsem si koupila oboje a uvidíme ;-)
Odpovědět
Ahoj holky. Já mám teda jedny čistě bílé a jedny bílé dírkované takové http://www.pradlo-elegant.cz/puncochy... ,ale to jen proto, že se mi prostě líbí na mých nohách :-D takže jestli se ti víc líbí tělové, tak si vezmi ty, vždyť jde hlavně o to, aby ses ty cítila dobře ;-) Jojo čas letí, já už dokupuju drobnosti, včera košíček na bublifuky pro děti a na plátky růžiček, ale ještě zbývá zabalit tombola atd. Hodná švagrová udělala svatební noviny a vývazky,aspoň o trochu míň práce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) . To s emáte že doděláváte pouze maličkosti... My toho furt nemáme :-S , a tak, snad se to nějak stihne. Miso já budu mít silonky tělové samodržící, pokud je neroztrhnu, tak je využiju i na později. Původně jsem chtěla taky bílé, měla je i sestra, ale pak jsme prohlížela tady spoustu fotek , kde šly vidět nevěstám nohy a rozhodla jsem se pro tělové, je to prostě přirozenější, beztak jde vidět jen špička noh, fotky s podvazkama se mi moc nelíbí, tak celý nohy ukazovat nebudu.
Odpovědět
Profilova fotka
misa: rozhodně tělové ! Ostatní nevěsty, bez urážky (je to jen můj pohled na věc :-D ), ale bílé mi přijdou na malé holčičky. Ty tělové jsou přirozený.... x-) Už jenom 30 dnííííííííííííííííííííííííííí :-o :-N Propadám zoufalství.... :-N
Odpovědět
Osobně si myslím, že ty silonky jsou opravdu jedno, ono to není vidět pokud teda nejsou fotky s celýma odhalenýma nohama ;-) tělovky jsou určitě přirozenější, já je nosím často, tak jsem si říkala, že když svatba tak udělám vyjimku a dám bílé ;-) a můj chlap je ujetej na ty dírkovaný a mně se zdá, že v nich mám hezčí nohy, tak pokud je nerozervu při zkoušení, vezmu si asi ty. :-) Já taky tak nějak propadám zoufalství a přitom fakt už nemám skoro co dodělávat, ale včera jsem ještě dokupovala krabice na výslužky a přemýšlím jestli je nemám nějak dozdobit, budete na ně holky dávat i mašle nebo tak něco nebo to jen popíšete?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, nevěsty, tak se po nějaké době zas hlásím. Koukám, ze je téma silonky, no pěkně Vám děkuji, na ty jsem ani nepomyslela.......................sem tak nějak brala za samozřejmost, že půjdu na wostro - teda na holo jako :-D To by bylo necudné???? To by měly být silonky??
Odpovědět
Profilova fotka
Jako mě bílé silonky taky přijdou jak pro malý děcka, ale na druhou stranu si myslím, že i patří ke svatbě, bílé - svatební silonky. Jani s těma výsluškama vůbec nevím, to si pořeší mamka, ale viděla bych to jen na krabičku s napsané jméno. Oleek ale není to necudné :-D , však jdi v čem chceš. Já budu mít třeba zavřený boty, takže na boso by to nešlo, ale pokud máš otevřené, nějaký sandálky ;-) , tak si myslím, že není problém jít bez silonek.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?