4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
lennika: Rosa Coeli v Dolních Kounicích... kdyby to nebylo tak daleko :-( tak se tam fotíme taky. Má to tam úžasnou atmosféru.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pur já se po tom nikdy nepídila, takže mě to fakt nenapadlo, a popravdě ani třeba moji mamku, protože ta začala spíš řešit to, že nám to vychladne :-N . Ale fakt nevím, jestli svíčková nebo nějaký hotový jídlo =-) . Lenni no my se budeme, teda zatím jen chceme (ještě to není domluveno a zaplaceno) fotit v Rosa Coeli v Dolních Kounicích, je to taková zřícenina kláštera, tak nevím, jestli jsi myslela mě, protože Kounice a Židlochovice jsou celkem od sebe :-N . Ale Janula je ze Židlochovic a jestli ona se nebude fotit v zámecké zahradě v Židlochovicích, to si teď teda nevybavuju. Možná spíš myslíš toto.
Odpovědět
Profilova fotka
lenik: jj, s tou vzdáleností to je pravda, ale hodně jsme se s anet o tom bavily, tak si myslím, že jsi myslela tohle x-) Mě je to teda líto, jiný hezčí místo pro fotky neznám... závidím anet x-)
Odpovědět
purblanca a a.n.e.t.t...jo holky myslela jsem Rosa Coeli.... ;-) dekuji moc!!! Jsme vcera vymysleli, ze se pujdeme fotit jeste pred obradem, tak ze muzeme jet klidne nekam dal... :-) Tak me prave napadlo tohle...ale vubec jsem nevedela, kde to je... ]-( Tak ze dekuji!!... :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky fakt je to tam moc krásný x-) a jsem ráda, že se budeme fotit tam. Lenni takže já ti to jen doporučuju. Já měla taky návrh, že se půjdeme fotit před obřadem, v klidu, ale přítel nechtěl, že až budeme manželé :-N . Jestli tam to prostředí neznáš, tak vím, že nějaký fotky má na webu fotograf Miroslav Herman nebo i Radim Franta a našla bys určitě i u jiných.
Odpovědět
a.n.e.t.t: a je potreba se tam s nekym domlouvat a nekomu platit?...
Odpovědět
Profilova fotka
Lenni my jsme se tam byli podívat a v té budce, kde se prodávají lístky jsme se zeptali a paní nám dala vizitku, kde je prý kontakt na paní majitelku a máme se domluvit s ní. Ještě nám řekla, že to stačí 14 dní před svatbou. Vizitku má u sebe přítel, ale hodlám si ji vzít a chci tam zavolat už tento týden. Platí se 200 Kč, ale jestli dopředu nebo až ten den, to nevím, to se chci právě domluvit s tou paní. Takže jak tam zavolám, tak ti řeknu víc a můžu ti poslat to číslo, až si ho teda konečně vezmu od přítele.
Odpovědět
Profilova fotka
lenni: informace ti poskytnout zde http://www.svatba.info/www/detail.php... Chtěli jsme tam původně i obřad, ale ty tam nedělají... :-(
Odpovědět
My právě chceme u nás u zámku ;-) snad vyjde to počasí, to je fakt jedno z mála věcí, které člověk neovlivní a nemůže se na to nějak připravit |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Zase dočítám. :-D My máme kulaté stoly a rozsazení budeme nejspíš losovat - ať je sranda. Protože máme trochu komlikovanější situaci a když umístění bude rozhodnuto losem, nikdo nebude vinit toho, kdo dělal rozsazení... ;-) A jídlo? Máme svatbu až v 16.00, a jenom raut - každý si dá, co bude chtít(šunkovou kýtu, roastbeef, vepř.pečeni, řízečky, saláty.....) ;-) S rodiči, ani mými ani partnerovými se o ničem nedohadujem, do ničeho nám nekecají...v poho. Jen se děsí, kolik dneska všechno stojí a že se nám to chce utratit :-D Asi jsme divní. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
wolge: no, rodičové (z obou stran) naštěstí hostinu platí. Na to už bysme fakt neměli :-|
Odpovědět
Nám taky naši přispívají a to dost, tchyně zas platí vše kolem cukroví,takže na druhé straně chápu, že do toho kecaj ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo, já vím. Ale říkat o obědě, že to vypadá "chudě", že nemáme ani na svíčkovou mi přijde divný 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Aha. U nás si všechno platíme sami. A proto se snažíme to tolik skrouhnout, kde to jde...Rozhodujeme se, co je pro nás důležité a co ne :-x
Odpovědět
holky dekuji moc za kontakty...zkusim to proverit... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, budete chodit na beremko i po svatbě ??
Odpovědět
Profilova fotka
1 měsíc a 8 dní... až to bude odečítat jenom ten měsíc tak mě asi klepne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jooo, dnes mi došly ty botičky, co mám v albu (poslední fotka). Sedí mi ! ;-) Jupííí. A jsou fakt náádherný. Budu se v nich cítit jak princezna x-) x-)
Odpovědět
a.n.e.t.t: dekuji moc, tak jak budes vedet vic, tak mi prosim prosim napis.. :-) Ja to ted uz resit nebudu, protoze mame od zitrka dovolenou a tak uz se mi nic nechce... :-D A mame dovcu az do 9.8...jupiiiii!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nám příspějou peněžitě moji rodiče, takže občas mamka něco řekne mi nevadí. Přítelova matka je sama a penězi přispívat nebude. ale přesto, že naši přispějou, tak nikoho nekontaktují, jen se ptají mě, co a jak, a tchýně nepřispívá a hned něco domlouvá ]-( . Ale nejvíc mi vadí, že se jí přítel zastává tím, že i naši se pletou, což není pravda a když mu řeknou, že oni mají právo se zeptat, když to platí, tak začne, že si to klidně zaplatíme sami - hahaha, to bych chtěla vidět, já jsem fakt ráda, že se podílí i rodiče, protože by na moc věcí nebylo a museli bychom se hodně uskromnit. Pur jo tak to nevím, asi ne tak často, ale nakukovat budu určitě, abych třeba i já už zkušená nevěsta :-D , poradila novým nevěstám ;-) . To už se pak spíš přesuneme na modrýho koníka ne :-D . A ty botky vypadají fakt moc hezky ;-) :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Lenni určitě ti dám vědět, napíšu ti to do IP, aby to tu nezaniklo :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Pur: tak to je opravdu mooc dobře, že botky sedí, taky jsem tehdy měla stresy aby byly ok. lennika: tak to můžu opravdu jen závidět, protože já se v práci asi zblázním, šetřím volno na konec srpna a začátek září.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, já taky šetřím, přesně jako misa... koncem srpna pomáhat s cukrovím a pak na svatební cestu :-) Teď jen práce a práce... :-|
Odpovědět
a.n.e.t.t: musim se smat kdyz ctu tvuj prispevek - konkretne ta pritelova reakce. U nas je to uplne stejne. Nasi prispivaji a do niceho nam nekecaji. Jedine, o co me poprosili, jestli by si mohli pozvat jejich nejlepsi kamaradku s manzelem. Normalne bych je nezvala, ale vzhledem k tomu, ze nam nasi hodne pomahaji, tak jsem jim chtela vyjit vstric a udelat jim radost. No skoromanzel to ale nemuze prekousnout, ze budeme mit na svatbe nekoho, koho on nezna a koho bychom za normalnich okolnosti nepozvali. Na svatbu se moc tesim, ale budu rada, kdyz to bude za nama, protoze nam to doma zpusobuje jen stresy. :-S
Odpovědět
Tak my jsme naštěstí ve všem s chlapem zajedno, ale je to asi i tím, že opravdu hodně zařizuju jen já a on mi jen na to kýve nebo vrtí hlavou ;-) :-D taky doufám, že se pak za mnou přesunete na Koníka, jsme tam dobrá skupinka a s holkama je sranda x-) nás čeká krátká dovča teď v srpnu ty Beskydy, na to už se fakt těším,přehodím malou babičce a bude chvilku klid :-) botky moc hezké, já nakonec půjdu v těch z Humanicu, ty jsou pohodlnější. Jdem na kafe k tchými, večer nakouknu, hezký zbytek dne, páá
Odpovědět
Profilova fotka
Ann: nj chlapi :-D A mě už dovča nečeká, ale jela bych hned zase někam :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ženich si snad vede nevěstu po své levé ruce, ne ??? Tam je "čestné" místo... Vě většině alb, co tu procházím je nevěsta po jeho pravé ruce :-| tak já nevím....
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=9qaSiB... 8-)
Odpovědět
Jee to je dobrý, díky za odkaz, zkoukla jsem tu malou svatbu :-) nicméně jsme asi úplně mimo s pár věcma, třeba ten snubák, mám tam kamínek |-| ale co už :-N a do aut se taky poskládáme asi různě, jen je jasný,že já pojedu nakonec :-p
Odpovědět
purblanca: no jak jsem ted byla na tom obradu, tak nevesta byla po prave ruce zenicha, tak nevim.. =-) wolgemuth: jsem uz doma a tady mam horsi pripojeni, tak ze si na ten Tvuj odkaz budu muset pustit az po dovo... ;-) Bude tam urcite nekolik dobrych par tipu... ;-) janula2008: presne si taky myslim, ze budeme mit vsechno podle sebe, jak nam to bude vyhovovat, tak etiketa pujde nejspis do haje... :-D 8-) Holky, uz mame konecne vytistene ty oznamka, jsou naprosto uzasny... x-) :-) Chtela jsem se Vas pozeptat, vzhledem k tomu, ze na svat.hostinu budeme zvat jenom rodinu, tak nebudeme mit navic takovy ty karticky k oznameni, ze zveme ke svatebnimu stolu. Ale potrebujeme vytvorit naopak karticky k oznameni, tem lidem, ktere zveme na vecerni party! Jak to mame na te karticce definovat???? Zveme Vas na vecerni párty??? To je asi blby, ne? Jak to nejlip nazvat? Chceme zvat kamarady, tak na 18.00hod....poradte, poradte... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?