4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Korcula: tak já pod šaty budu mít podprsenku, ale ne z důvodu, že bych měla velký prsa, spíš naopak :-N , bez podprsenky bych se asi moc necítila... Pur to gratuluju k pejskovi, copak máte za rasu? Já bych taky chtěla pejska, ale přítelovi se do toho nechce, ale jednou si hafíka prosadím 8-) . A víkend u nás byl hroznej, měli jsme hody a celý to propršelo ]-( , ale nastala improvizace, takže se to tak nějak zvládlo a i my jsme se pobavili :-) . Se svatbou se teď nic nehýbe. Což mě štve a trochu děsí, ještě tolik toho. Ale tento týden musíme zase zabrat, popř. příští, protože přítel teď bude v práciu odevzdávat nějaký projekty, tak bude bývat dýl. Ale musíme teda konečně zařídit tu kytku, restaurace a místo focení (tak prý stačí zavolat 14 dní předem, ale chci to mít jistější).
Odpovědět
Profilova fotka
anet: máme křížence ;-) Chtěla jsem voříška, bude to ridgeback s labradorem - asi :-D Jooo, vidíš to, v květinářství jsem v sobotu taky byla, takže to už mám z krku ;-) Pro maminky jsem chtěla kytičky z oranžových gerber, ale květinářka mě přesvědčila, že maminkám taky bílý kaly, prý se hodí ke všemu, co budou mít na sobě :-) Dobrá rada nad zlato :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak jsem byla na zkoušce šatů.A odcházela jsem s tím že mám zamluvené jiné šaty.Raději už na další zkoušku nepůjdu aby sem je zase neměnila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak vidím, že jsi dopadla jako já :-D
Odpovědět
ahooj holky... :-) dneska si jdeme sednout s tou nasi fotografkou, tak uz se tesim, doufam, ze bude v pohode.. ;-) Jinak od stredy mame dovolenou, mame jet na Vysocinu, ale je tam pry okolo 10 stupnu, tak nam to pocasi asi moc nevyjde, jak se tak divam na tu predpoved.. :-( dany84: nooo, toho se prave taky bojim, ze kdybych sla na zkousku satu nejak o moc driv, tak si jeste nakonec vyberu jiny.. :-D Ale zrovna vcera jsem nad tim preymslela, a domluvim se na zkousku, tak okolo 20.8., pritel bude na prodlouzenym vikendu na panske jizde, tak toho vyuziju, ze za nim nebudu pospichat domu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda řeknu Vám, že ten čas opravdu úplně šíleně letí. U nás se taky provedla taková jedna změna, ale nevím jestli k lepšímu nebo horšímu :-N . Nakonec jsme se tak nějak s mamkou rozhodly, že si cukroví, které se přidává ke koláčkům napečeme doma s pomocí dalších rodinných příslušníků. Takže uvidíme jak to nakonec bude a jestli si to ještě nerozmyslím :-D . A jinak bychom měli jít ve středu nebo prostě tento týden do hospody domluvit jídlo a ostatní podmínky. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Pur tak to zní zajimavě, to může být moc hezkej pejsek :-) , každopádně štěňata jsou všechny k sežrání x-) . Dany tak to je hezký :-) , to já bych neudělala, protože jsem strašně nerozhodná, i šaty jsem nevybrala sama, ale musela mi poradit ségra, mamka a i přítel :-D , takže i kdybych viděla hezčí, tak to nezměním :-N . Lenni tak snad počasí nebude zas až tak hrozný, do středy je ještě chvíle času a počasí se má trochu zlepšovat ;-) . Misa: tak ono záleží kolik toho děláte, jestli ne moc, tak to zvládnete levou zadní. Moje mamka si koláče i cukroví objednala, ale třeba tchýně si ho bude dělat sama, ale ona toho nebude mít moc. Když se vdávala moje ségra (už sedm let), tak mamka taky pekla, ale to byla větší svatba, takže to byl záhul a řekla, že už nikdy více :-N :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
No ségra se vdávala více let zpátky :-D a to bylo opravdu šílené. A právě mamka taky říkala, že už nikdy, že si raději objedná. Ale tak nějak jsem přemýšlela, že by to nemuselo být špatné něco si i napéct. Mě totiž pečení fakt baví a taky takové to zdobení apod. :-p . Jen doufám, že toho nebudu brzo litovat :-D . A nevím kolik toho přesně bude potřeba, balíčků s koláčema bude docela dost 8-)
Odpovědět
Holky, budete davat rodicum nejake darecky? My nechceme davat dorty - za dceru/za syna- jelikoz nase maminky sladke neji, tak me napadlo, jestli treba nedat rodicum nejakou pozornost - jako treba maminkam nejakou broz a tatinkum....(?)taky nejakou malickost...
Odpovědět
Profilova fotka
my jen symbolicky dorty, za syna, za dceru, ale stejně to sní všichni :-) Spíš bych chtěla dát rodičům to poděkování ;-) to je takový osobnější, než dort, který se sní...
Odpovědět
Ahoj holky, tak dočítám. Já taky podprdu budu mít určitě, právě z opačnýho důvodu, kdybych ji neměla,mám prázdnej korzet, malá mi to všecko tenkrát vykojila a zbylo tam nic nic prd :-D Jinak můžu říct,že už mám snad všechno nějak zařízeno a nakoupeno,jupííí ;-) čeká mě jen poslední zkouška šatů 24.8. a pár věcí do tomboly a zabalit ji. No a pak až v týdnu svatby kadeřnice, nehty, vyzvednout lucerničky a nadekorovat si stoly na večerní posezení. Jinak už mě nenapadá nic, dokonce i svoz a rozvoz brňáků už je pořešený. A teď aby hlavně vyšlo počasí, prosím si tam nahoře 25 stupňů a polojasno,vy taky? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janula: já se přidávám :-) možná malinko jasněji než úplně polojasno :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
annavien: kde jsi sehnala ty nááádnerný šatičky (tři poslední fotky v albu) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ann: my rodičům nic dávat nebudeme :-N , dorty určitě ne, přítel akorát přinese nějakou kytku mamce, ale tu aona sebou tahat nebude, nechá ji doma. Jani tak to je fajn, že už máte skoro všechno zařízeno, to závidím ;-) . My co se vrátili z dovči, tak není čas, takže nic nestíháme a nic se nehýbe. Ach jo. A to počasí ych si prosila taky spíš víc jasno, ono kdyby bylo polojasno a jen 25 stupňů, tak by byla večer a v noci zima a já bych chtěla pěkně teplou noc :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem s tombolou taky ještě nezačala :-| A po pravdě se mi do toho moc nechce. Tááák :-) Jsem se teď objednala na zkoušku šatů 20.8., kdy mi šatky upraví přímo na mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ohledně dárků pro rodiče.. my dorty taky nebudeme dávat jako poděkování a kytičku dostanou maminky už doma při děkování rodičům, ale malé překvapení chystám. Udělám takové malé fotoknihy, kde budou nějaké fotky z dětství, co jsem naskenovala a taky potom fotky ze součastnosti a nějaké společné. Budou mít alespoň takovou památku a věřím, že je to přivede možná i k slzám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky dočítám a asi překvápko, ale já se svými 75G podprsenku asi mít nebudu. Nesehnala jsem takovou, která by mi držela prsa bez ramínek a vypadá to i bez ní dobře(obrázek v albu). Ještě uvidím.... 8-) (jo ale pravda šaty mají ramínka i když spíše symbolická...) Pejska? Voříška? Sestřina fenečka(kříženec labradora a ridgebacka :-N ) porodila před 14 dny štěňátka(černá, béžové a flekatéČB) - nemáš ho od ní? :-N Ale kdyby někdo měl zájem, jsou myslím ještě k mání... 8-) Poděkování rodičům. Hmm - já jsem se vychovala sama ;-) Ne, nevím, ještě jsme o tom nepřemýšleli. Zařizujeme tenhle týden prstýnky. Ale žádné rytí, v podstatě trochu nesnubní a každý jiný :-D Zatím dva favoriti. Purblanca: a ty jsi sehnala podprsenku bez ramínek a aby něco držela?
Odpovědět
Profilova fotka
wolge: ta moje Jenny se narodila už 6.6., takže to asi nebude od ní. Máme ji z Ivančič. S tou podprsenkou to udělám tak, že si ji vezmu - tu co normálně nosím akorát shodím ramínka (schovám do šatů), šaty jsou samy o sobě vyztužené, takže ty taky "drží" určitý tvar :-) Lepší takhle, než úplně bez ní. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mám dotaz :-D . Předpokládám, že budete většina vytvářet nějakej zasedací pořádek, že. Takže mě zajímá, jak budete sedět, klasicky, žena na straně pravé plus její rodina na straně pravé a muž nalevo a i jeho rodina. Kdesi jsem četla, že rodina sedí naopak jak manželé (to teda nasouhlasím). Spíš mě zajímá jestli ženská sedí napravo a jestli budete ty rodiny takto rozdělovat. A taky, kam usadíte rodiče a svědky? A jestli nebude moc blbý, když budou svědci sedět až trochu dál :-N ?
Odpovědět
Tak my to máme tak s těma 21 lidma, že já chci sedět vedle Lukyho a ještě i z druhé strany mít Simonku, takže asi tři v čele, z mé strany pak naši, aby mi mamka s ní případně pomohla, pak segra svědkyně a svědek Lukyho kámoš (jsou si věkově blízko a znají se) a pak strýčkové a tetky z naší strany. Luky bude mít u sebe své rodiče, segru s přítelem a pak tetky a strýce z jejich rodiny...aby si měl tak nějak každý aspoň z jedné strany říct co s tím dalším a znali se...
Odpovědět
Profilova fotka
Jani díky :-) . Já jsme si právě říkala, že jestli neva, když odsadím svědky :-D . Protože chci mít vedle sebe mamku, pak taťka a pak bych chtěla dát neteř (dva roky) a pak až moji ségru svědkyni (její maminku), chci aby měla malou u sebe, já někde viděla, že svědkyně je hned vedle nevěsty, ale to bych odsadila rodiče a kam bych dala Barču, to už by zase naši seděli dost daleko. Ale na druhé straně, kdyby vedle ženicha seděl svědek, tak kam s jeho přítelkyní, která nikoho nezná, nemůžeme ji dát přece před ženichovu matku, tak svědek půjde prostě takjy až za matku, přítelova strejdu, pak bych dala tu jeho přítelkyni a pak až svědka, aby seděli alespoň muž x žena, že jo, mohla bych necpat svědka vedle strejdy, ale to už raději tu ženskou. No to bude ještě zajímavý. Jo a včera jsem se docela naštvala ]-( . Chceme jít do toho zahradního centra Hortis pro ty kytky, ještě jsme tam nebyli, protože přítel teď bývá dlouho v práci. Jenže velice aktivní tchýně, už se tam ptala, že jestli si je tam můžeme nechat udělat, že si máme rozmyslet kolik toho chceme atd. Sakra mě to naštvalo, my si to umíme zařídit sami, ne ]-( . A ten můj se jí musel hned zastávat, že moje matka se plete zase do jídla, což není vůbec pravda, protože ona se mě jen ptá, řekne svůj názor a nikde nic nezařizuje a navíc ona s taťkem nám to jídlo budou platit, tak proč by se nezajímala... Mě prostě strašně vytáčí, jak on tu svoji matku vždycky brání ]-( . No fuj, tak jsem si trochu ulevila :-N .
Odpovědět
Ani, já myslím, že ten zasedák, jaký si to každý udělá, takový to má, v tomto se nějak zásadně nějakých tradic atd. nedržím a pro mě je fakt důležitější,aby neseděl někdo s někým, kteří se třeba moc nemusí,neznají nebo tak a ne že vedle nevěsty musí za každou cenu sedět tchyně :-D Ta kytka, no to naštve,jsou to aktivky,ale já už nad tím mávám rukou,musela bych se vytáčet neustále a zbláznit (zvlášť první rok co se narodila Simča, z ,,dobrých rad" jsem byla na Černovice - brňačky znají,jinak je to blázinec :-N ). Tchyně objednala 30 kg cukroví (!!!) kdo to bude jist to fakt netuším, zvlášť když máme 4 dorty a ještě koláčky, můj chlap ji za to nejdřív taky chtěl zprdnout,že je padlá na hlavu,ale když si to zaplatí,tak jsem to ani nekomentovala,její věc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
anet: tak u mě zase do jídla (do hlavního jídla) kafrala bohužel moje mamka :-| Prostě, když není svíčková s šesti knedlíkama, tak to není oběd !!! ]-( Jsem jí řekla, že se každej nepotřebuje nacpávat jak žok ! Zvlášť na svatbě, kde sedí a nic nedělá. Pak je každej dvě hodiny nafouklej a musí to jít rozchodit... 8-( Nakonec se smířila s tím masem (kuřecí maso s herkulesem a zapečeným hermelínem + americké brambory a zeleninová obloha)... Já totiž ty hospodský svíčkový moc nemusím. Joo, tu co dělá mamka doma, s tou se ta hospodská nedá srovnávat... no, byl to boj :-S S tím zasedacím pořádkem jsem to udělala stejně jako janula. Snažila jsem se je posadit tak, aby si měli spolu co říct. Svědky máme co nejblíž u sebe, u mě je to švagr, takže se sestrou jsou moje nejbližší rodina, takže to vyšlo taky dobře. A můj tatínek chce, abych seděla vedle něho, protože jsem jeho dcera a on se mě "vzdává" tak mě se mít alespoň na svatbě vedle sebe... ;-) Podle etikety by to právě mělo být naopak, nevěsta by měla sedět u rodičů ženicha, protože se do té rodiny provdává, ale na to prdííím, néé všechny tradice se musí dodržovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty tchýně jsou asi všude stejný co ]-( :-D . Ale mám jedno pozitivum, ve čtvrtek jdu na první zkoušku šatů x-) , akorát ten můj chlap mě vždycky vytočí ]-( . Dala jsem si to na 17 hod., nemusím dřív z práce a on pracuje v Brně, tak by mě mohl vzít autem domů, ať se neštrachám busem a navíc bychom se konečně podívali po jeho botách a košili. Jenže on už zase, že neví, jestli tam bude tak dlouho, protože jak teď bývá každý den dlouho, tak ve středu bude projekt dokončovat a ve čtvrtek by měl mít volněji, tak už se vidí, jak jede domů ve tři, ale já se prostě nedostanu do Brna každý den, tak jsem toho chtěla využít a taky jsem to nechtěla dělat na úkor práce, ať nejdu moc brzo, půjdu jen o půl hodiny. Navíc, když budu muset jet autobusem, to se domů dostanu tak v osm :-S a kdy budu jako vařit :-S . S těma chlapama je to někdy tak těžký ]-( .
Odpovědět
Profilova fotka
Pur tak s jídlem jsme bojovali zase my dva mezi sebou :-D . Já nechtěla svíčkovou, ale právě jídlo. Jenže jsme teď řešili, že když bude normální jídlo, že to bude horší na přípravu. Jakože neopečou zároveň 24 plátků masa a neudělají zároveň 24 příloh (třeba hranolek), že by každý jedl jindy, ten už by to měl studený, když by čekal atd. Tak proto jsem byla nakonec ukecána spíš na tu svíčkovou. Ale ještě jsme to nedomlouvali. Jak vy to teda máte pořešeno? Budete to mít nějak všichni zároveň a všichni teda jedno jídlo - kuřecí? My právě prvně uvažovali, když už tak nad dvěma variantama - kuřecí a vepřový, protože vím, že taťka nerad kuřecí, ségra taky spíš vepřový, ale vím, že by ve výsledku snědli všechno...
Odpovědět
Profilova fotka
rozlišovat budema maximálně vegetariány a nevegetariány. Nic víc. Určitě to umí udělat tak, aby dostali všichni teplý jídlo. Mají takový ty "udržovací" boxy. Toho se nebojím :-)
Odpovědět
Holky,tak my taky nemáme svíčkovou, i když tchyně to asi nesla špatně, ale moje máti si vymrčela dva druhy masa (panenka a kuřečí) s pepřovou a ještě jakousi omáčkou a přílohou, já si to dám osobně taky radši než svíčkovou s knedlema,zvlášť kdyby bylo zrovna vedro. Akorát jsme nedomysleli, že večer se bude hlavně grilovat,takže zas maso :-| ale rodina co toho bude přejedená tak si může dát guláš, ochutnat na grilu ryby, zeleninu, studený talíře,tak snad to bude ok.
Odpovědět
Profilova fotka
Janul přítel chtěl taky dva druhy masa (jakože kuřecí a vepřové), to já mu zase zavrhla, protože on to chtěl s bramborama, a to mi přijde hrozně obyčejný, kdyby už s nějakou tou omáčkou, tak by to bylo lepší. Pur ty udržovací boxy, taky jsme nad tím přemýšleli, jestli něco takovýho mají. No musíme se tam konečně zastavit pořádně to s nimi probrat.
Odpovědět
Profilova fotka
anet: to mají snad v každé restauraci ! ;-)
Odpovědět
jeee, holky, tak s tim jidlem to my mame jednoduchy, shodli jsme se, ze bude klasika, knedlickova polivka a svickova, pak vecer mame domluveny grilovani, tri druhy masa, danci, kureci, veprovy... :-D zeleninka, dokonce i gulas z danciho... ;-) holky, vcera jsme meli sraz s tou fotografkou a vsechno v pohode! Je moooc prijemna.... ;-) :-) Tak ze jsem moc rada! :-) Jenom jsem se chtela zeptat, nekdo jste tady nekdy resily pekne misto na fotografovani nekde u Zidlochovic? Myslim, ze a.n.e.t.t??? ;-) Muzete mi holky jeste jednou napsat, kde to je a jak se to jmenuje?... Jestli teda vite, co myslim?!... :-D ..dekuji moc.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?