4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám vybrané trochu netradiční botičky(ve smyslu svatebním), dala jsem do svého alba. Jdou koupit až do 41... Kde se dají koupit - budou-li se líbit, pisnu do IP.(i když je to myslím viditelné:-) ) Jo nejsou úplně čistě bílé, mám šaty barvy champagne - tož tak. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
misa: hele, opravdu to má ten podpadek 8 cm? Mě se na obrázku zdá menší... zvlášť, když ho srovnám s tím 10-ti centimetrovým... wolge: týýý brďo, klínek ?? Na tom bych se zabila :-N Obdivuju každýho, kdo umí chodit na klínku. To bych nedala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanca: No já musím - máme svatbu venku, na trávníku - klasické(sebemenší)podpatky se do trávy(zvláště vlahé) boří. Já zas moc neumím chodit na jehlách... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, a co tohle: http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
Profilova fotka
wolge: nooo, ty jsou hezký, ale víš, co... já vím su hrozná, ale protože se mi dost potí noha, tak bych potřebovala ještě na uvázání kolem kotníku. Ale dííííky moc x-) Jak jsem tu psala, uvidím, jak mi budou ty, co mám objednaný http://www.beremese.cz/album/view.php... jsou právě jen ve 40 a myslím si, že budou malý, tak se rozhlížím jinde :-N Děěkuju za tipy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pur: taky mi přijde, že je menší než píšou.. doma přeměřím.. měla jsem taky starost, že je moc vysoký, ale není to tak strašné.. zkusím to doma změřit
Odpovědět
Profilova fotka
Pur já to psala právě že teď, tak stránka dvě dozadu ;-) a zrovna jako reakci na tebe, že mám boty od ťamanů :-D . Tak proto jsem teď uvedla, že už jsem to psala ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Misa: super ;-) Děkuji moc, jinak vypadají luxusně x-) Budu čekat zítra na zrávu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.: ahááá, to je tolik informací, že to nestačím vstřebávat :-D Holkyyy, kdybyste věděli o někom, kdo by měl zájem o organzu, tak můžete nabídnout :-) http://www.beremese.cz/bazar/show_ent... Koupila jsem si ji na ozdobení altánu, ale nakonec mi ho ta paní z agentury ozdobí tylem. Takže teď ho nepotřebuju...
Odpovědět
Profilova fotka
Pur: Nevím přesně jak se měří podpatky :-D ale řekla bych, že mají tam 6,5cm :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já včera koupila podprsenku, ale fakt katastrofa, nemohla jsem nikde sehnat, prostě takovou, aby byla nahořerovná, aby nevylízala ze šatů, nikde jsem ji nemohola sehnat, ani u těch vietnamců ]-( . A když už jsem běžela skoro domů, tak jsem zpozorovala ve Vaňkovce obchod Tezenis se spodním prádlem a našla jsem tam :-) . Akorát tam mají divné číslování, pouze 65,70,75,80, ale žádný A,B,C.Protože ta 75 mi byla celkem těsná, ale 80 už neměli, potřebovala bych možná spíš větší košíček, ale nic, tak jsem ji vzala a hotovo. Jo a vyfoukli mi šerpu ]-( . Jsem ji chtěla z aukra a normálně někdo těsně před koncem mě přehlasoval, takže nic a zkouším jinou :-S .
Odpovědět
Profilova fotka
misa: díííík ;-) Tak to by se dalo. Fakt to na tom obrázku nevypadalo 8 cm, jak tam psali :-) Tak jestli neprojdou ty co mám, tak asi půjdu do těch tvých x-) a.n.e.t.: jj, trápení se sháněním podprsenky znám :-| Já mám teda větší velikost, takže objednávám zásadně na netu, mají tam jednu podprsenku, která mi fakt sedne a dokonce ji mají ve třech barvách :-N Právěže v mé velikosti se podprsenky bez ramínek ani bez odepínacích ramínek nedělají, takže si musím vzít tuhle klasickou s ramínkama a budu je mít schovaný pod šatama....jako vyslečený a ramínka budou schovaný do šatů :-D Jiný řešení nemám...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pur v tom Tezenis měli právě samý malinkatý, i na mě a to je co říct :-D , hrozně moc 65, 70 a jen tři 75 a pak už nic (jako myslím tady tutu, kteoru jsem si kupovala), jinak klasický podprdy měli i ve větších číslech. Z netu mám strach si koupit podprsenku, že by mi třeba neseděla. A s tou podprsenkou u tebe, to můžeš ještě udělat tak, že ramínka ustřihneš :-D a z toho vršku zastřihlého si uděláš smyčku (na obou stranách) a můžeš to používat i ze silikonovýma ramínkama potom a nebo vyloženě jako bezramínkovku.
Odpovědět
Profilova fotka
anet: díky za nápad :-) To není vůbec špatnej nápad x-) Prodávají třeba i v tom Tezenisu ty silikonový ramínka ? A holky nevíte? Dají se koupit i nějaký ramínka za krk?
Odpovědět
Profilova fotka
Jak tak na to koukám jsem za vámi pěkně pozadu s přípravami:(
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: Mirošov... to mi něco říká :-) A co všechno ještě nemáte ?
Odpovědět
Profilova fotka
Pur tak to nevím, jestli je tam mají, neviděla jsem je (nebo spíš nekoukala jsem se po nich), ale myslím, že ano. A ramínko za krk praktikuju tak, že si co nejvíc zdelším jedno ramínko a hodím kolem krku, zatím mi to vždy fungovalo :-) Lucy tak šup šup ;-) , už se nám to blíží mílovými kroky :-N . Ale třeba se ti to jen zdá, že jsi pozadu. Tak řekni, co nemáš?
Odpovědět
Profilova fotka
purblanka: no ještě ne máme ano oblek, vlastne mame jen prstynky, moje saty ozdoby na auta, vyvazky, ted zdobim krabicky na vysluzky a to je tak vsechno ale my nedelame hostinu jedem po obradu na svatebku:)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, chtěla jsem se zeptat jestli ste už byli na 2 zkoušce svatebních šatů nebo to necháváte třeba až týden před svatbou?Já jdu teď v sobotu tak jestli to není brzo měsíc před svatbou ?
Odpovědět
Profilova fotka
dany: já jdu na poslední zkoušku cca 14 dní před svatbou x-) Ale měsíc asi není moc dopředu, alespoň budeš vědět, že už ti v nich nikdo nepůjde ;-) lucy: no, tak to ti hodně věcí odpadá, když nebude hostina :-) A jak to rodina bere, že nebude pohoštění a zábava?
Odpovědět
Profilova fotka
Nijak je jim to jedno je to moje druhá svatba a čekám miminko tak to všichni chápou:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dany já třeba nebyla ještě ani na jedné zkoušce šatů :-) , budu tam volat příští týden, říkala mi paní, že se mám domluvit na první zkoušku měsíc před...
Odpovědět
Profilova fotka
to já sem taky ještě nebyla jen v lednu když sem si ty šaty zkoušela a vybrala jsem si je. Teď by jsem si je chtěla zkusit s botama a bižu co jsem si vybrala a dořešit závoj, jestli ho budu mít nebo ne
Odpovědět
Profilova fotka
dany: já jsem si teda v průběhu zavolala, že si chci šaty vyzkoušet s botama, takže jsem v podstatě na druhé zkoušce byla, ale po třetí jsem tam zabrousila na zkoušku nových šatů, takže v podstatě ty první dvě jako by ani nebyly :-D Tzn. že teď v pol. srpna asi taky půjdu na "druhou" zkoušku ;-) Záleží na tobě, jaký máš pocit. Já jsem třeba před tím věděla, že ty šaty jsou mi délkově akorát a měla jsem strach, jak mi budou s botama. Takže až jsem měla boty, šla jsem si je vyzkoušet znovu :-) Pro dobrý pocit bych šla i třikrát x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem ráda, spíš sem si říkala že je to brzo ale asi ne,aspoň si jich po dlouhé době zase zkusím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak že máš jiné šaty než které si měla původně vybrané?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, protože mám konf. vel. 44-46-48 (dle výrobce), tak jsem šla do půjčovny co nejdřív (v prosinci), aby na mě nezbyly "pytle" a navíc, prý jsou tam pak hrozný návaly. Předpokládala jsem, že v mé velikosti pěkných šatů moc nebude. Nebo spíše, budou jen netvarné "pytle", které by měly připomínat šaty pro šedesátileté stařenky... takže s takovou představou jsem do toho salónu šla. Ty "pytle" mi nabízela loni jedna paní v okrajové části Brna, kde si moje kamarádka tenkrát půjčovala šaty na svoji svatbu. Nutno připomenout, že tam měla asi tak 10 šatů :-| No, takže s takovouhle hrůzostrašnou představou jsem šla do salónu. Kupodivu, šatů měli dostatek a nááádherných :-) Jen jsem byla vybíravá, chtěla jsem bílé a měli jich dost v krémové. No, ale vybrala jsem :-) Byly nádherný a já nadmíru spokojená, jaký jsem si vybrala šatičky x-) Až mi v únoru došly botky, tak jsem si je šla vyzkoušet, jestli mi sednou, protože mi byly délkově akorát - sedly :-) Jenže paní mě nalákala, že v březnu dostanou ještě nový šaty, že se mám přijít podívat. Říkala, že si určitě vyberu jiný. Ujišťovala jsem ji, že mám vybráno a jiný si určitě nevyberu... ha,ha,... a vybrala. Oni je tam měli už prve, ale v malé velikosti (36) ]-( A najednou je měli i v mé :-N , kupodivu jsem se "vlezla" do vel. 42 a to mi byly velký, prý se zaberou ! - Jak říkám, záleží na výrobci :-) Takže teď mám krásně, sněhově bílé šatičky a doufám, že mi je od března do září nikdo nezničil/čí x-) No, vzhledem k tomu, že v srpnu půjdu na zkoušku, jak a co upravit, tak je už asi nikdo nebude mít ani v srpnu :-) Takže tak... moje storry o šatičkách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda , tak to doufám že u mě se nic nezmění, no uvidíme zítra jak to dopadne i s botama.Beru si i bižu a by jsem si to rovnou zkusila se vším jak to k sobě bude ladit
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,hlásím se po dovče s dětma u babičky,kde jsme bylamimonet... :-p holkymám dotaz, kdo máte korzetové šazy budete pod ně mít podprsenku nbeo ne? já nějak netuším... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
1 měsíc a 9 dní ! :-) korcula: já určitě, mám větší poprsí, takže bez ní by to nešlo :-) Jinak mám holky novinku. Pořídili jsme si pejska resp. fenečku do našeho nového domečku :-) Teda, ještě tam nebydlíme (kvůli té vodě), ale do měsíce bysme měli ;-) Spíš musíme !!! Do svatby tam musíme bydlet :-D Jaký byl víkend ? Něco nového na svatbu ? My jsme dělali viněty na víno (bílé víno budeme mít od tatínka), tak aby to vypadalo hezky x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?