4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
Misahonza: já mám odpočítávadlo v albu, taky si ho můžeš vytvořit http://planujemesvatbu.cz/magazin/sva... , je to jednoduchý. A ani se raději neptej, kolik zbývá dní, nebo budeš ještě víc nervózní :-S . Fakt málo. Oleek: my do práce nesli každý zvlášť, jakože do své práce každý. Vlastně v přítelově práci jsou i lidé, kteří budou na svatbě, tj. svědek a řidič, takže by se hodilo, že bychom je zvali oba dva, ale nejela jsem kvůli tomu do Brna :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
misa: no přece měsíc a 15 dní x-) my si budeme půjčovat lednici od ségry a naštěstí doma máme další dvě starý "chrchly" :-D Ale kde půčit fakt nevím :-| V práci jsme oznamko dali každý sám. Taky jsem měla botky za 435 Kč a musím je teď reklamovat. Přesně, jak psala a.n.e.t., nechtěla jsem za ně utráce peníze, ale takhle teda nééé ! Tak těch 1200,- za ně prostě dám... a pak je buď prodám anebo si pořídím bílý kalhoty a vynosím na plesy ?!? :-N Jsou totiž božííííí. :-D Kdyby mi teda fakt nebyli, tak jsem našla firmu na SK, kde ti udělají boty i ve vel. 41 :-o a navíc, si můžeš vybrat výšku podpadku, materiál, aplikaci atd. Tak teď jsem paní napsala, co se mi líbí a jakou mám představu - čekám na cenu. Snad nepadnu do vývrtky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jooo, tak jsme včera byli za kapelou. Vypadá to, že jsou to profesionálové i když hrají jenom proto, že je to baví :-) Myslím, že budeme spokojení :-) Ve všem nám vyšli vstříc a vzhledem k tomu, kolik jich je si berou opravdu pakatel ;-) Skupina o dvou osobách si bere 400,- nebo 800,- za hodinu a oni vyjdou na 200,- jeden za hodinu. A hlavně ! Hrajou živě x-) Tzn. že si tam nepustí z kláves nahraný písničky, jak to dělá většina skupin o dvou osobách, ale hrajou hezky naživo :-p No a ještě časově nejsou omezení, budou hrát, dokud se lidi budou bavit. Takže spokojenost ! A dostala jsem rozpočet z agentury, která zajišťuje svatbu venku - 11.400,- Super... :-S Asi si půjdu stoupnout před kostel, nebo žebrat do podchodu (myší díra) - Brňáci znají ;-) prý to dost vynáší :-N
Odpovědět
Pur: já se přidám ať je nás tam v myšině víc :-D taky začínám chytat z těch cen rapla a to máme večer jen takovou neformální grilovačku pro cca 50 lidí a oběd 21 :-S Doufám, že nám pak dá každý jako dar sadu sklenic a máme vymalováno :-p :-D Teda ta hudba to je super cena, my máme www.honzahlavacek.com, četla jsem tu na něj dobré reference a hrál na svatbě i sporťáku Paulíčkovi,tak snad to nebude žádný břídil :-D domluva je s ním výborná, hrát bude předpokládám kolem 8 hodin (možná i 9 podle zábavy), řekl si teda cca 5000...ale jdem se s ním ještě osobně v srpnu domluvit na přehradu Santon, kde pátky hrává. Holky a na obřad máte teda živou hudbu nebo repro? :-. Nám bude zpívat jedna slečna a výběr tento, samé dojáky, doufám, že tam u toho někdo neusne, nevím, jestli jsem tam neměla přidat i nějakou vypalovačku :-p
Odpovědět
příchod - http://www.youtube.com/watch?v=WdxRmc... prstýnky - http://www.youtube.com/watch?v=Pep6nR... gratulace - http://www.youtube.com/watch?v=ZGoWtY... a http://www.youtube.com/watch?v=BDLxzD... odchod - klasika Hallelujah http://www.youtube.com/watch?v=kB67HO...
Odpovědět
nazdarecek.. :-) hudbu vecer uz mame zajistenou, ale vubec nevim, jak hraji, co hraji... ]-( bohuzel zajisteno tchanem, tak mu musim verit!! :-D jeee, a hudbu na obrad taky resime! A porad nevim, nevim. Jeste porad premyslim o variante, ze bych poprosila kamaradku, ktera hraje na zobcovou fletnu, ze by nam na ten prichod neco zafletnila... ;-) Kdyz nazivo je nazivo!!!! :-) No nic zkusim ji brnknout... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janul: písničky máte moc hezký. Lenni: nám bude zpívat na obřadu ségra přítele a k tomu hrát její kámoška na klávesy. A taky si myslím, že naživo je naživo :-) . Večer už si budeme zpívat sami :-D . My jsme teda včera řešili zase jídlo a asi bude nakonec ta svíčková, kterou jsem nechtěla :-D . Příští týden zajdeme do restourace a musíme to domluvit. A momentálně objednávám šerpu na auto, furt se nemůžeme s přítelem dohodnout, jemu se furt něco nelíbí... Holky co budete mít vy na autě?
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.: já budu mít šerpu, ženich cylindr :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít nějakou šerpu možná a k tomu mi kamarádka pomůže vytvořit květinovou dekoraci a ženich pojede asi na motorce a tak tam něco malého vymyslím a kdyby musel jet jiným autem tak mám šerpu a vyrobila jsem si jí sama z organzy. A ohledně restaurace taky půjdeme asi příští víkend. Dneska jsem se domluvila na kosmetiku a zkoušku líčení, sice ta zkouška bude až na poslední chvíli koncem srpna, tak to snad bude v pohodě. Viděla jsem její díla a byla jsem opravdu nadšená.
Odpovědět
Profilova fotka
A holky budete tu šerpu mít jen do véčka nebo ve středu mašli? Mě nevadí ani jedna varianta, přítel mi řekl, že mašle je hrozná, pak jsem mu poslala různé varianty šerp, tak stejně řekl, že ta mašle vypadá nejlíp a já furt nevím, jestli to objednat.
Odpovědět
Anet, teda buď ráda, že Ti manža do toho tak všeho mluví, je vidět, že ho to zajímá a chce abyste to měli pěkný . My už jsme spolu teď od července 11 let a zařizuju si všechno sama, můj chlap, řekl, že si mě vezme a rád, ale svatba jde naprosto mimo něj (taky je teda od rána do večera v práci), jen schválil a zkoušel prstýnek (dělá nábytek tak pochybuju, že ho bude stejně nosit), jinak je mu jedno, co bude mít na sobě, co bude na autě, kde to bude a tak podobně :-D ale tak zas mi do toho neremcá a nehádáme se kvůli drobnostem, taky dobře no :-p :-N Já budu mít na autě fialkovou organzu a uprostřed na velký magnet toto:http://www.stuhy.cz/pripravuji-svatbu/svatebni-vyzdoba-auta/vliseline-zierkugelschleife-fur-hochzeitsauto-wedding-bow-o30cm-1st.html , můj chlap cylindr se stužkou a pěti bílýma malýma růžičkama.
Odpovědět
Chtěla jsem spíš nějakou živou kytku nebo panenku,ale když jsem viděla ty ceny, tak se mi protočily panenky a myslím, že toto na dojetí našich 100metrů bude stačit :-D
Odpovědět
Článek se načítá
a.n.e.t.t: jj, presne tak, zivou hudbu jsem si proste predstavovala, no snad to vyjde... ;-) Ohledne zdobeni aut, tohle je jedina vec, kterou moc neresim. Neco vytvorim sama, serpu s organzy s nejakou masli. Ja budu mit bilou a manzilek fialkovou... ;-) A presne jak rika Janca, na ten kousek, co pojedeme, to bude dostacujici... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani tak to můj chlap se o všechno zajímá a pomáhá mi, za což jsme moc ráda :-) , kdyby to nechal všechno na mě, tak ho asi zaškrtím, on opravdu obtelefonovává, všechno se mnou objíždí, prohlíží, konzultujeme a pak vím, že se to bude líbit na oboum :-) . A to jsme spolu osm let, což je taky dlouho. Ale v neděli jsem zjistila, že se mi vdává spolužačka z gymplu a ta je na tom podobně jako ty, budoucí manžel se o nic nestará a vše nechává na ní. A my se třeba nehádáme, ale naopak to probíráme a nalézáme kompromisy. Živou kytku na auto by chtěl právě on, ale řekla jsem mu, že litr za kytku nedám na tu chviličku, co pojedeme k úřadu a na oběd. Tak teda nějakou mašlu, on zas vymýšlí, líbí se mu ty nejdražší, ale já chci fakt něco jednoduchýho, když to bude fakt na chvilku, to máme jako vy dvě, Jani a Lenni.
Odpovědět
a.n.e.t.t : :-) :-) :-)
Odpovědět
Anet tak to je skvělý, že ti tak v zařizování pomáhá ;-) já jsem ráda, že mi pomáhá Luky hodně večer doma nebo dost s malou,ale vím,že po něm lítání kolem svatby chtít nemůžu a nechci, je v práci přes 12hodin denně, stejně jako dělá známým o víkendech kuchyně atd. takže na nějaký obtelefonovávání a obíhání by stejně čas neměl,spíš ho jen informuju co a jak. U nás to probíhá takhle: miláčku tohle jsem vybrala, líbí se ti to? Jo, je to pěkný. Tak fajn, já to objednám :-D Na té mateřské mám čas se tím zaobírat, s prací a Simčou dohromady už by to bylo horší. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já nevím, co s tím rozpočtem z té agentury... :-| Dát té paní 4000,- za to, že postaví a nazdobí altán a pak ho zase sklídí + 1/2 hodiny bude "organizovat" hosty (přímo na místě obřadu) se mi zdá přehnaný :-| Co myslíte ?
Odpovědět
Profilova fotka
Dohromady to pak dělá něco přes 11 tisíc zapůjčení: (židle, potahy a mašle na židle, dvě vázy s kytkama, živé kytky na altán (prý jsou levnější než umělé), koberec, podpisový stolek...
Odpovědět
Profilova fotka
Jani vy už to máte jiný, že máte dítě, to je jasný, můj přítel taky bývá dlouho v práci, bohužel se i stane, že domů nedojede a dělá dlouho do noci, když mají termíny, ale naopak zase když potřebujeme něco zařídit, tak není problém, aby se utrhl, odešel dřív, nebo odešel a vrátil se. Pur jakože mě se to zdá určitě hodně, ale je to i tím, že děláme malou svatbu a takovýto věci jdou mimo mě, takže ani nevím, jestli to tak obecně nestojí, třeba je to běžná cena =-) .
Odpovědět
Profilova fotka
No, realizace svateb "na klíč" stojí dost peněz. Ale jsem celkem zklamaná, v e-mailech před tím, mi psala, že mi to zorganizuje za 1000,- a po osobní schůzce si napočetla 4000,- :-( Už ty prachy převyšujou únosnou mez ! :-o
Odpovědět
Taky se mi zdá, že jak lidi slyší slovo "svatba", automaticky ti dají 100% přirážku, protože ví, že je to "jednou za život" a "na svatbě se nešetří" a snoubenci to zaplatí. Bohužel jsem zjistila že to tak funguje i když je to vlastní rodina :-| Taková otázka do placu, když už jsme u těch nesmyslných položek, nevíte, kolik tak stojí m2 jednorázového koberce? Nám totiž v hotelu řekli, že určitě budem do toho stanu potřebovat a že to zařídí za 10 000. Což mi za koberec, který se po svatbě vyhodí přijde taky hodně. Stan má rozlohu 100m2. Už je mi z těch výdajů taky úplně zle!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Nooo, tak to je taky pálka. Já mám jen z té agentury pronajatej a cena je "zakomponovaná" v jakési celkové částce, ale podle toho, jak jsem to rozpočítávala tak stojí 300,-. Ale jednorázový bohužel netuším a ani jsem o tom neslyšela... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já taky ne.. A je pravda, že jsou to opravdu pěkné sumičky. :-x Já teď rozšlapávám botky, takže sranda, zatím je pro mě docela nepředstavitelné, že v nich mám jít ještě v těch šatech a tvářit se, že je vše ok a není problém :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko nevěstinky :-) Už to máme za měsíc a 13 dní ;-) misa: se máš... mě botky ještě nedošly a navíc nevím, jestli mi budou... jestli ne, tak se picnůůůů :-| Jsou to jen 40. Když si nechám dělat boty na zakázku, tak výroba trvá 3 týdny !!! Odkud vlastně máte botky vy? Můžete mi poslat prosím do IP odkazy? Byla bych moc vděčná, potřebuju vel. 41 a to je docela problém... Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jak sem tu cetla to zdobeni aut, my pojdeme na trikolkach a to je takovy trochu orisek jak to udelat. Tam se toho moc nevejde, no uvidme. No a boticky jeste nemam, dnaska bych se chtela jet podivat do mesta, tak uvidime.
Odpovědět
Profilova fotka
elika: jééé, tak to jsem ráda, že nejsem sama, kdo nemá boty 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek :-) . Holky nevíte, jak dlouho vydrží utrhnutá myrta? Jestli se může utrhnout i dva dny předem nebo jen den předem, jsem si říkala, že bych k tomu přišila nějakou tu mašličku, ale nechce se mi s tím piplat večer před svatbou, ale co mi asi zbyde, že :-N . Raději se s tím budu piplat na poslední chvíli, než aby je svatebčané dostali uschlé :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pokud ji utrhneš a dáš ji do chladu a tmavého místa nebo třeba jen do krabičky a do lenice, tak ti ty dva dny v klidu vydrží.. A ohledně botek pošlu do IP
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, tak to já to udělám ve čtvrtek a nacpu do ledničky :-N 8-) Pur já už psala odkud mám boty :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
misa: děkuji. Ale zírám, že s nejmenší podpatek je 7 cm :-( Tý jo, já zvládnu max. 5cm. a.n.e.t.: já jsem botky už měla, takže jsem nepátrala, kdo, co, jak...víš...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?