4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
holky, tak ted jsem volala na matriku a pani strasne ochotna a jeste nam o hodinu posunula obrad... ;-) Tak ze budeme mit obrad ve 14.00 hod a to je super, jsem mooc rada!!! x-) Jinak minuly tyden jsem konecne nasla fotografku, mladou kocku, neni sice profesional, ale videla jsem jeji fotecky a ma je moc pekny a hlavne se me zda, ze ma uplne luxusni cenu, za cely den jenom 1800,-Kc... ;-) A tak jsem se nakonec rozhodla, ze nas bude pronasledovat s fotakem v ruce celej den.... :-D Dostaneme pak DVD s upravenyma fotkama + fotokniha 150 - 250,-Kc dle rozsahu... :-) Rikam si, ze fotky se daji pak, kdekoli kdykoli vytisknout, vyvolat. :-) A taky dalsi vec vyrizena ridice na odvoz hostu....poprosila jsem kamarady, ktery nepije...bude jezdit on a jeho pritelkyne...tak ze znacka ideal... ;-) Tak ze muze byt i drink&drive.... ;-) a.n.e.t.t: ahoooj kocko!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pur: prstýnky vypadají moc hezky :-) . Já se naše pokoušela taky vyfotit, ale nemám foťák, takže jen mobilem a to je na prd, není to hezká fotka. Lenni: to já snad i vím, o kterou fotografku jde, někde v diskuzi jsem na ni narazila a fotky se mi líbili a cena suprová, jenže to my už měli domluvéného našeho fotografa, hlavně ale že ten fotograf je.
Odpovědět
Lenni myslíš tuto? http://zuzana-cerna.webnode.cz/ Já si ji chtěla zamluvit taky,ale vyfoukla jsi mi ji :-D :-D ne sranda, už jsme fotografa měli, ale myslím,že ta slečna je srovnatelná s naším (možná bude i lepší) a za ty prachy,prostě super. Jen jsem koukala, že na 4.9. už má plno a to jsi byla teda ty :-D naštěstí se mi nahlásila ještě kamarádka, která nám bude taky fotit a zadarmo, fotky, co jsem zatím viděla jsou moc hezké, má i dobrý foťák, tak věřím, že v nejhorším budem mít nějaké co budou k světu i od ní.
Odpovědět
Cau holky, tak se taky po dlouhe dobe pridavam. Frci to tady, ze nes proctu jednu stranku tak mi nezbyva cas napsat nejakou reakci. Takze nereaguju, jen se hlasim :-) Uz se nam to krati, a pripravy v plnem proudu. Zatim jde vse podle planu. Mamee snubacky, objednany dort a cukrovi, nezbytne kolacky, saty pro maminku, spodni pradlo atd atd. Jooo, a taky jsme o vikendu objednali svatebni cestu na Maledivy, odlitame hned v nedeli po svatbe, jeste za cerstva jak se rika. Tak nevim, na co se tesim vic, jestli na svatbu nebo libanky :-p Jen ten muj chlap porad nema oblek, ale o vikendu jedeme navstivit rodinu do Stuttgartu a tam je nejaky outlet, kde by meli mit vyber, tak doufam doufam ze si konecne neco vybere. A holky, jak to mate s roluckou?Kdy probehne? Ja mam par kamaradek pozvanych na 14.srpna, ale nic divokeho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: děkuju za povzbuzení ! annavienna: já rozlučku neplánuju. Naštěstí ani můj drahouš. Jen kolegyně z práce si se mnou chtějí jít sednou. Já totiž ze zdrav. důvodů nemůžu vůbec pít (epilepsie), takže rozlučka by vypadala tak, že nevěsta by byla 100% střízlivá a všechny ostatní děvčata spité jak dogy 8-( Takže nic ! A navíc, by to byly další peníze navíc...
Odpovědět
janula2008: jj, myslim tuhle... ;-) Tak to jsem rada, ze mi ji, holky, schvalujete!!! :-) Pristi pondeli s ni mame sraz, aby jsme si rekli, co a jak... :-) A ja mam termin az 11.9., jsem se k vam do diskuze vetrela, viiis... :-D Jste tady totiz nejlepsi!!!! ;-)
Odpovědět
Já asi taky neplánuji, protože v době, kdy by to v tom srpnu šlo, tak budeme na té dovči a vzhledem k tomu, že půlka kamarádek je tady ze Židlochovic a druhá půlka Brno, tak ani nevím jak to moc skloubit a hlavně by to bylo dalších x tisíc a to mi příjde zbytečný,napijí se na svatbě až až :-D a v neposlední řadě já už stejně třetí rok nemám žádnou svobodu :-N :-N
Odpovědět
purblanca: Můžu se zeptat odkud máš to tričko - černé na svatební cestu. Je to skvělý nápad, taky bych nám dvěma něco podobného pořídila. :-)
Odpovědět
Purblanca: tak u nás ta rozlučka bude přesně tak vypadat :-) Já taky ze zdrav. důvodů nemůžu pít, tak to jsem zvědavá co tam budu dělat :-) Ale plánujeme jenom něco malého, pozveme pár kamarádů, lidi z práce, necháme si navařit guláš, na pití bude pivo a kdo co donese, jinak to neřešíme, peníze nerostou na stromech. Annavienna: taky to máme 14.8.
Odpovědět
Profilova fotka
annaviena: máš to v IP janula: jj, na svatbě se všichni napijou až až...
Odpovědět
Anna, teda Maledivy, upřímně závidím :-N a být Tebou taky nevím na co se víc těšit :-D to je můj zatím nesplněný sen se tam podívat |-| ale až malá odroste a bude míň výdajů tak snad někdy... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si nechala udělat předběžnou kalkulaci hostiny. Tzn. jídlo+alkohol = 30.000,- pro 50 lidí na oběd a večer 80 lidí. Co vím, kamarádka tam měla taky svatbu hostina ji stála 16000,- a pití (nealko+pivo+káva) dalších 16000,-. Takže k těm našim 30000,- asi dalších 30000,- za pití... uff... eště, že hostinu platí rodiče...
Odpovědět
Článek se načítá
Taky si říkám,že za tu svatbu už by skoro ty Maledivy i byly :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janula: no to určitě ! Do alba jsem si holky dala ty botečky, co mám objednaný.
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli mi nebudou tak musím shánět jinde, ale věřím že ano. Ono to hodně záleží na výrobci...
Odpovědět
Profilova fotka
My rozlučku mít budeme, u nás teda označení svíca. Budeme to mít formou bečky. Pozveme kamarády, protože tu svatbu budeme mít malou a žádní kamarádi na ni nepůjdou, tak proto pro ně děláme toto. Počítali jsme do třiceti lidí i s námi. Budeme mít asi bečku piva, nějké víno, i tvrdý alkohol a bude se asi grilovat kýta.
Odpovědět
Profilova fotka
A budete to mít teda 28.8., týden před svatbou, a u nás na dvorku, máme tam velikej plac, v případě nepříznivého počasí se přesuneme na chodbu do domu, je fakt velká, už jsme tam pořádli silvestra a pohodička :-) .
Odpovědět
Ani,tak pokud je na svatbě mít nebudete,tak to bych určitě taky udělala jak ty ;-) my jdem bábovkovat,hezký den holky,večer dočtu x-)
Odpovědět
Botky jsou krásné! ;-) taky jsem takové původně chtěla,ale nakonec jsem radši ještě odzkoušela v tom Humanicu, byly docela levné (už je mám taky v albu,599Kč) takže pak rozhodnu mezi botama asi podle počasí,ale ty otevřenější jsou pohodlnější, mám nohu jak slon, 42 tak si moc vybírat nemůžu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já mám botky jen za 350 Kč :-) , já totiž bílý boty nenosím, tak jsem chtěla něco fakt levnýho, aby mi toho nebylo líto. Chtěla jsem si je původně jen půjčit, ale v salonech kde jsem byla nepůjčovali a v jednom mi paní na rovinu řekla, že mi doporučuje, abych si koupila u vietnamců :-D , což se mi nechtělo, říkala jsem si, že to nevydrží, ale nakonec jsem si je fakt koupila u těch vietnamců a líbí se mi, jsou pohodlný a těch pár hodin snad vydrží 8-) . Holky mám dotaz ohledně spodního prádla, respektive podprsenky. Kdepak jste si ji kupovaly? Myslím brňačky :-N . Já si koupila tu samodržící, je dobrá, ale spíš do výstřihu, takže bych chtěla koupit i klasiku, bílou bez ramínek. Nechci z netu, podprdu si musím vyzkoušet, aby seděla. Jenže nevím kam v Brně zajít. Tak mi holky poraďte. Děkuji :-) .
Odpovědět
ahojka holky.. :-) a.n.e.t.t: ja mam oblibenou francouzskou znacku ETAM, obchod maji tady v Brne jediny v Olympii. Zrovna vcera jsem tam byla a maji az 50% slevy. Minulej tyden jsem se byla mrknout do Etamu v Praze a hned jsem utracela, koupila jsem si takovou moc peknou cernou nocni kosilku. Maji moc prijemny materialy, a kdyz maji ty slevy, tak ty ceny jdou. :-) Za puvodni ceny jsem si tam snad nikdy nic nekoupila... ;-)
Odpovědět
Dobré ránko! Anet já ti neporadím, protože s podprdou to mám jak ty s botama :-D zkoušela jsem bez ramínek v CA za 350, pak už jsem zašla i do dražších, obešla Vaňkovku,nic nesedělo jak mělo...no a pak jsem zašla tady k Vietnamcům a mám podprdu za stovku, vypodloženou jak blázen,sedí přesně jak jsem chtěla,tak asi tak :-N
Odpovědět
holky potrebovala bych pomooooct... =-) Moje maminka nam bude delat na svatbu vsechno cukrovi, minizakusky, kolacky, i dorty a mame problem s tim, kam to vsechno cukrovi dame, samozrejme ze takovy velky mnozstvi se musi delat treba 14dnu dopredu a my nemame doma tolik lednic a mrazaku. Mam na vas takovej dotaz, jestli nahodou neznate nekoho, kdo by nejakou takovou lednici treba na 14dnu zapujcil?? Samozrejme ne zadarmo, klidne dame i nejakou zalohu. Premyslela jsem nad tim, ze nejlepsi by byly takovy ty lednice treba od Coca Coly nebo Pepsi. Nemate nekdo nekoho znameho?...
Odpovědět
Profilova fotka
Lenni Etam neznám, pokud se dostanu do Olympie, tak bych mrkla, ale nevím, je to přece jen z ruky. Janul ani ti vietnamci nejosu blbej nápad, ale já ani u nich nenarazila na žádnou vhodnou jakože, aby na vrchu nebyla taková vystouplá, ale rovná, aby mi nelezla ze šatů, ale poohlédnu se i tam. A Leni s lední teda neporadím :-( .
Odpovědět
Určitě se najít dá, mně teda nikde nelezla, už jsem to zkoušela i s šatama na té jedné zkoušce, okraje má spíše dolů...ale já mám zas celkem vysoký vršek šatů, takže nic vykrojeného a schová se tam pěkně...
Odpovědět
a.n.e.t.t : to se neda nic delat.. :-| Vsak za zeptani clovek nikdy nic neda... ;-) No kdyby vas treba neco napadlo, tak mi, prosim pisnete... :-) ...dekuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Junul no budu hledat. Každopádně příští týden si budu volat do salonu a domlouvat první zkoušku šatů, už se těším x-) , takže bych chtěla mít podprdu doma, že ano. Lenni koukám že jsem napsala lední, místo lednicí, nějak se mi vytratilo ic :-D , ale pochopila jsi.
Odpovědět
Profilova fotka
Už tady dlouho nikdo nenapsal kolik zbývá dnů :-p .. holky já už mám nervy teď, fakt nevím, jak to budu zvládat v den D? :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Lednici nemááááááme, taky si budeme jednu půjčovat. Holky, chtěla sem se zeptat, když nesete oznámení do práce, dáváte ho společně jako skoromanželé nebo jen ta polovička to tam dá, která tam dělá?????? 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
oleek: no my to oznameni jeste stale nemame... :-D Ale az ho budeme mit tak ho k nam do prace ponesu jen ja... ;-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?