4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: kolik stojí taková regata? To by bylo fajn, kdyby tak neškrtila ;-) Budeš mít foto ? lennika: prstýnky jsou hezký ;-) Já sem dám ty naše taky, už je mám vyfocený, jenom stáhnout do PC....já to mám na pětiletky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, nooooooo konečně ste k nám zavítali, už sme si s Purblancou mysleli, že tu zůstaneme do svatby na ocet :-D Zdravím Míšu a Lenniku. Gratuluji k regatce, taky jsem netušila, co to je..... :-D A děkuji za pochvalu k šatičkám,..........a tu růžovou tam zakomponujeme :-D Taky 100.000,- tý jovo. A já se hrozím, že už sme na 25.000 :-( :-( :-( no, já nerada utrácím,když vím, že chceme stavět, ale co je to jednou za život,.........................ale holky, jaká by to byla krásná dovča za 100.000 - třeba safari :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lennika: prstýnky vypadají krásně, jen si fotografka asi jako já, špatně se fotí, co? jsou z bílého zlata? ženich jen kroužek a Ty kamínek??? My to máme taky tak......na kolik vás přišli?
Odpovědět
oleek: nooo, tak o tom mi ani nemluv, ani nad tim radeji nepremyslim, jaka by za 100tis.byla nadherna dovolena...no ale pocitame, za se nam sejde nazpatek okolo 60-70tis...tak ze to by pak bylo docela v pohode.... ;-) Jinak za chvilku letim na obrad...kamaradi se berou v Lisni na Belcredi... :-) Tak uz se na ne tesim... x-)
Odpovědět
oleek: no jo no, tak promin... :-D ... mam obyc.fotak, zadno zrcadlovku... :-D :-D :-D jj, jsou z bileho zlata, oba mame uplne stejny, ja mam taky bez kaminku...protoze ho chci nosit na jenom prste se zasnubackem...ten je na te fotce s tim motylkem.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nooooooooo, to mě nabádá k dalšímu tématu nebo dotazu. právě jsme si říkala, co se zásnubním prstýnkem, zda se může taky nosit,......................páč mě bylo řečeno, že ne a mě je to líto, ho mít doma schovaný :-( Ale jsou krásné - taky zastávám, že v jednoduchosti je kráááása. Takže Dávám bod, co bod - deset. ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pur: regatu už jsem přidala do alba.. Cenově se pohybují opravdu různě. Na netu jsou k sehnání tak za 550,- v salónu odkud mám šaty je prodávají za 800,- (což mě opravdu vyděsilo). No a já jí sehnala v Polsku za 350,- :-) takže opravdu úspěch.
Odpovědět
Profilova fotka
Misa: vypadá parádně..............škoda, že už jsme v Polsku byli |-| vůbec nevím, kdo uváže ženichovi kravatu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: týýý jo, vypadá fakt luxusně ;-) Dobrá koupě :-) oleek: no, on se zásnubní většinou pak nosí na pravé ruce, to nechceš ? Prý se ty prstýnky o sebe odírají, když je máš na jednom prstě... mě se to teda taky celkem líbí, ale vzhledem k tomu, že mám na obou kamínky, tak to nevypadá hezky. Takže zásnubní na pravou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já to mám zvláštní, na pravé má zlaté prstýnky (co jsem dostala od tatky jedne a od mamky druhej) a na levé mám bílé zlato - jsem jako od kolotočů - no nějak to budu muset pořešit. Holky, mám padla pro dnešek, letím pro oznámení a přeji vám nadherny víkend s drahými polovičkamy nevěsty. Papa 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
měli tam ještě nějaké bílé :-D takže kdyby někdo chtěl, určitě tam ještě pojedu, takže to můžu přibrat a poslat poštou 8-) Ale samozřejmě to nikomu nevnucuju :-D Ale musím souhlasit, že s uvázaním kravaty by byly asi taky komplikace, takže tohle bylo taky řešením tohoto problémku. Taky jsem koupila už jednu košili s dlouhým rukávem, abych věděla přesně velikost a řekla bych, že jsem se aji trefila, jen by to asi chtělo lepší kvalitku, no ale v obchodě zrovna těch košil kupodivu moc nemají a hlavně je teď docela problém dlouhý rukáv.
Odpovědět
Profilova fotka
oleek: tak hezkej víkend :-) "kotě" x-) misa: jj s košilí máme taky problém, ale spíš s velikostí =-) Takže si mám zavolat zač. srpna :-| Tak já nad tou regatou popřemýšlím, jestli to opravdu tak neškrtí, tak by to bylo fajn :-) Nevzpomínáš si, měli tam nějakou do oranžova ? Nemusí být celá oranžová ... a ani křiklavě oranžová :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
misa: jooo a bude ji přítel zkoušet? Víš, jestli by sám naznal, že tak neškrtí... A když je to na zapínání, tak to má víc poloh ? Myslím tím, třeba jako podprsenka, nebo jak se přizpůsobuje?
Odpovědět
Profilova fotka
už jí zkoušel a nestěžoval si jako u kravaty.. a přesně tak, je tam více poloh, jako na podprsence 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já si uložím foto tvojí regaty a proberu to doma, co on na to :-) Díííky
Odpovědět
holky, tak jsem toho dnes docela stihla.. :-) Tu svatbu a pak jsem jeste jela do Ivancic, mela jsem tam nachystany vyvazky a objednany nejaky stuhy na auta... ;-) Tak ze to je dalsi vec, kterou mame doma.. :-) Na svatbe jsem uz zase rvala, prijde mi to proste strasne dojemny.... =-) :-) Holky jesteze ja nemusim oblikat pritele, jelikoz chodi skoro kazdy den v obleku do prace, tak ma vseho dostatek, kosil, obleku, kravat, bot.. ;-) I presto jsme minuly tyden kupovali novy oblek, tmave sedy, je supeeer!!! ;-) V Zare mely super slevy, vysel na 3tis.... ;-) Paradni cena a super je, ze vim, ze to i pak unosi... ;-) Na kravaty je pritel zvykly, tak ze regatu jsem ani nezkousela navrhnout.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennika: tak to se máš ;-) Ten můj drahouš si ten oblek chtěl vyslíkat už po dvou minutách ]-( - když jsme ho kupovali, měl ho na sobě snad ani nééé ty dvě minuty a už se ptal, jestli si ho může vyslíknout ! 8-( To pak nevím, co bude dělat na svatbě. No, ale jsem ráda, že už taky má alespoň jeden oblek. Když do teď chodil na svatby tak chodil v riflích :-o - naštěstí světlých, takže vypadali jako světlé kalhoty... :-N To je hrozný, jak budeme bydlet spolu, tak ho musím přinutit, oblíkat se trošku slušněji :-D A ty šílený stoletý věci mu pomalu nenápadně zaprat, vyhodit, ... :-p snad se zadaří :-D
Odpovědět
Ahoj holky, oleek šaty moc pěkné a zkoukla jsem Misi i regatu a je fakt moc hezká :-) já si včera vyzkoušela v 36 stupních líčení, vydrželo teda až do večera, ale vdávat bych se v takovém vedru fakt nechtěla, potila jsem se pod tím makeupem snad ještě víc :-N jinak jsem si pořídila ještě jedny bílé botky, trochu pohodlnější, tak budu pak zvažovat které podle počasí, tyhle jsou otevřenější :-) .Jak se daří koťátku? Hezký víkend přeji, vyrazíme asi na koupák.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Tak já sem si teď týden užívala na horách, i když bratr a švagr přijeli s dětmi bez manželek, tak to zas takové leháro nebylo :-. Ale mám úlovek z minulého týdne: Mám šaty!! 8-) Věnovala jsem tomu jen jeden den a vyšlo to. Jsou v albu. Jinak stále nemáme catering :-( Už začínám být zoufalá. A drahý bude mít taky regatu, ale jak jsem tady již říkala, jeho maminka je švadlenka, tak ji i vestu bude šít. Vrhám se tenle týden na zařizování, tak toho snad přibude. Zatím se mějte.
Odpovědět
ahoooj holky, tak jak bylo o vikendu, ten dest byl uz super, musim rict, ze jsme se po dlouhe dobe poradne vyspali... ;-) :-) purblanca: jj, to ma svoje vyhody, ale i nevyhody...si predstav zehlit ty kosile... :-D Ne, ne...ja zehlim rada, tak ze mi to nevadi... ;-) Ja uz jsem taky par veci skoromanzilkovi povyhazela, zjistila jsem, ze mu to ale radeji nesmim rikat, protoze vsechno samoze jeste muze nosit :-D , radeji by proste nic nevyhazoval!!! ...ale uz ma tolik novyho obleceni, ze to stary seprany uz davam na chatu k ohni apod. janula2008: liceni moc pekne, jemne, super!!! ;-) Taky doufam, ze nebude takove vedro, protoze to je fakt des!!! Hlavne pak pani zenichove v tech kosilich a sakach!!! ]-( ..chudinci!! :-S Snad budeme mit chladneji, okolo 20-25 stupnu a slunicko by byl uplnej luxus... ;-) wolgemuth: satky jsou vazne nadherny..;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem doma z dovolené a bylo to super :-) . Sluníčka jsme si užili až moc, trochu jsme se připekli, moře bylo nádherně teplý, no bazén jakbysmet. Do reality se nám vůbec nechtělo. V práci je všechno postavený na hlavu a to jsem tu nebyla týden :-. . A co se týče svatby, tak chceme co nejdříve vše dozařídit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj princezny moje. Tak to koťátko dnes umřelo ;-( Tak zrovna nad tím brečím ;-( Našli jsme ale další dvě, který porodila jinde. Snad přežijou. Ale Andýsek mi bude moc chybět. Pečovala jsem o něho každý den. Ale asi byl moc slaboučkej, jak tam ležel dva dny bez jídla... ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
purblanca: ;-( ;-( ;-( to je mi moooc lito!!! ;-( ;-( tady placu s Tebou... :-(
Odpovědět
Ahoj holky, já dneska byla na první zkoušce účesu, a moc se mi líbilo, co mi slečna kadeřnice vytvořila :-) Akorát jsem se zapomněla vyfotit :-( Purblanca: to je mi moc líto, je to smutný :-( Anett: A kde jste byli? My balíme zítra a odjíždíme směr Bulharsko, jupí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanca: Hani, drž se :-( :-( :-( Moc mě to mrzí, ale Ty jsi dělala, co jsi mohla. :-( Anet: Víte zpět v realitě. Janula: Díky. ;-) Wolgemuth: Vítej a šaty jsou vážně dooost šik. 8-) Lenika: Přesně, at žije zamračeno, do se spinkalo, že se vstávat ani nechtělo. 8-( A MOC PRÁCE NEVĚSTY - TAK HEZKÝ DEN!!! :-x :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju Vám holky za podporu. Víte, chtěla jsem si ho vzít do nového domečku, tak jsem k němu moc přilnula a já jsem děsnej cíťa, prostě mě to sebere. Někdo řekne, kotě - no a co, bude další, ale k tomuhle jsem si prostě vytvořila vztah. Děěěěěkuju Vám |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Pur : to je mi líto :-( . Karlolinka: byli jsme v itálii, na ostrůvku Ischia a fakt super :-) .
Odpovědět
Pur: tak to je mi líto :-( ale určitě si dělala vše,co bylo v Tvých silách |-| Anett, tak to je fajn, že se dovolená vydařila, my letos asi ještě kvůli svatbě a malé moře oželíme a vyjedeme až na jaro,ale už mi fakt chybí |-| v srpnu jsme si domluvili aspoň kratší pobyt v hotýlku v Beskydech, pojedou i moji rodiče, tak si od malé trošku odpočnem a je tam i welness a masáže, tak se snad před svatbou trošku i zrelaxuju :-) po svatbě to bude taky jen tady Vysočina. Lenni děkuji za pochvalu kíčení, bylo to foceno bleskem (ségra nevěděla jak ho vypnout :-N ), takže na denním světle to vypadalo trošku jinak, oči namalované krásně, v té puse jsem se necítila, maluju si ji běžně do světle růžových barev a používám víc lesk než rtěnku, tak ji to ještě možná v den D rozmluvím na světlejší odstín ;-) Jinak přeji všem příjemné zařizování, my stále nemáme svoz a dokoupenou tombolu, ale za to jsem si koupila další botky :-N aspoň je pak užiju do budoucna i k riflím a mám na dvě tři sezony s botama vymalováno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
V albu mám snubáky, kooonečně. Tak se můžete mrknout. Není to moc vidět, já mám střed bílé zlato, okraje žluté a přítel střed žluté zlato, okraje bílé. Nápad manžílka, budeme se doplňovat. janula: já jsem si taky objednala druhý botky. Protože ty první mi začly normálně skřípat - podpatek. Tak je budu posílat na reklamaci. No, není se čemu divit, stály cca 500,- Tak teď jsem si objednala za 1600,- Snad vydrží... Ještě jednou díky, jste super !
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holkyyy! Pur: Opravdu mě to mrzí a je možné, že prostě nebylo úplně v pořádku a taky si myslím, že jsi dělala co jsi mohla a určitě i to, co jsi nemusela. :-( a jsem taky taková citlivka :-( Jinak jsme o víkendu byli jedné kamarádce na svatbě a tak mám nové poznatky a nápady apod. :-) Ale pro změnu jsem teda začala ještě více a více stresovat, aby se vše stihlo a na nic se nezapomnělo :-/.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?