Menu Forum

4. 9. 2010

22. únor 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
Registrovala se 4. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 972 příspěvků a 6 alb. Má 65 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
Registrovala se 4. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 972 příspěvků a 6 alb. Má 65 přátel. Region Brno.
 misahonza: kolik stojí taková regata? To by bylo fajn, kdyby tak neškrtila emoticon Budeš mít foto ?

lennika: prstýnky jsou hezký emoticon Já sem dám ty naše taky, už je mám vyfocený, jenom stáhnout do PC....já to mám na pětiletky emoticon
16. črc 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oleek
Registrovala se 18. května 2010 na beremese.cz. Přidala 110 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 4. září 2010
    Region Jičín
fotoportrét
fotoportrét
oleek
Registrovala se 18. května 2010 na beremese.cz. Přidala 110 příspěvků a 1 album.
    Region Jičín
 Ahoj nevěsty, nooooooo konečně ste k nám zavítali, už sme si s Purblancou mysleli, že tu zůstaneme do svatby na ocet emoticon

Zdravím Míšu a Lenniku.

Gratuluji k regatce, taky jsem netušila, co to je..... emoticon

A děkuji za pochvalu k šatičkám,..........a tu růžovou tam zakomponujeme emoticon

Taky 100.000,- tý jovo. A já se hrozím, že už sme na 25.000 emoticon emoticon emoticon no, já nerada utrácím,když vím, že chceme stavět, ale co je to jednou za život,.........................ale holky, jaká by to byla krásná dovča za 100.000 - třeba safari emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
16. črc 2010 v 10:44  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oleek
    Region Jičín
fotoportrét
fotoportrét
oleek
    Region Jičín
 Lennika: prstýnky vypadají krásně, jen si fotografka asi jako já, špatně se fotí, co? jsou z bílého zlata? ženich jen kroužek a Ty kamínek??? My to máme taky tak......na kolik vás přišli?
16. črc 2010 v 10:49  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennika
Registrovala se 17. května 2010 na beremese.cz. Přidala 240 příspěvků a 3 alba.
  • Svatba byla 11. září 2010
fotoportrét
fotoportrét
lennika
 oleek: nooo, tak o tom mi ani nemluv, ani nad tim radeji nepremyslim, jaka by za 100tis.byla nadherna dovolena...no ale pocitame, za se nam sejde nazpatek okolo 60-70tis...tak ze to by pak bylo docela v pohode.... emoticon

Jinak za chvilku letim na obrad...kamaradi se berou v Lisni na Belcredi... emoticon Tak uz se na ne tesim... emoticon
16. črc 2010 v 10:51  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennika
fotoportrét
fotoportrét
lennika
 oleek: no jo no, tak promin... emoticon ... mam obyc.fotak, zadno zrcadlovku... emoticon emoticon emoticon
jj, jsou z bileho zlata, oba mame uplne stejny, ja mam taky bez kaminku...protoze ho chci nosit na jenom prste se zasnubackem...ten je na te fotce s tim motylkem.. emoticon
16. črc 2010 v 10:54  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oleek
    Region Jičín
fotoportrét
fotoportrét
oleek
    Region Jičín
 Nooooooooo, to mě nabádá k dalšímu tématu nebo dotazu. právě jsme si říkala, co se zásnubním prstýnkem, zda se může taky nosit,......................páč mě bylo řečeno, že ne a mě je to líto, ho mít doma schovaný emoticon

Ale jsou krásné - taky zastávám, že v jednoduchosti je kráááása. Takže Dávám bod, co bod - deset. emoticon emoticon emoticon
16. črc 2010 v 10:59  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misahonza
Registrovala se 23. února 2009 na beremese.cz. Přidala 232 příspěvků a 3 alba. Region Opava.
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
misahonza
Registrovala se 23. února 2009 na beremese.cz. Přidala 232 příspěvků a 3 alba. Region Opava.
    Region Opava
 Pur: regatu už jsem přidala do alba.. Cenově se pohybují opravdu různě. Na netu jsou k sehnání tak za 550,- v salónu odkud mám šaty je prodávají za 800,- (což mě opravdu vyděsilo). No a já jí sehnala v Polsku za 350,- emoticon takže opravdu úspěch.
16. črc 2010 v 11:11  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oleek
    Region Jičín
fotoportrét
fotoportrét
oleek
    Region Jičín
 Misa: vypadá parádně..............škoda, že už jsme v Polsku byli emoticon vůbec nevím, kdo uváže ženichovi kravatu emoticon
16. črc 2010 v 11:18  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
 misahonza: týýý jo, vypadá fakt luxusně emoticon Dobrá koupě emoticon

oleek: no, on se zásnubní většinou pak nosí na pravé ruce, to nechceš ? Prý se ty prstýnky o sebe odírají, když je máš na jednom prstě... mě se to teda taky celkem líbí, ale vzhledem k tomu, že mám na obou kamínky, tak to nevypadá hezky. Takže zásnubní na pravou emoticon
16. črc 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oleek
    Region Jičín
fotoportrét
fotoportrét
oleek
    Region Jičín
 Já to mám zvláštní, na pravé má zlaté prstýnky (co jsem dostala od tatky jedne a od mamky druhej) a na levé mám bílé zlato - jsem jako od kolotočů - no nějak to budu muset pořešit.

Holky, mám padla pro dnešek, letím pro oznámení a přeji vám nadherny víkend s drahými polovičkamy nevěsty. Papa emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
16. črc 2010 v 11:27  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misahonza
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
misahonza
    Region Opava
 měli tam ještě nějaké bílé emoticon takže kdyby někdo chtěl, určitě tam ještě pojedu, takže to můžu přibrat a poslat poštou emoticon Ale samozřejmě to nikomu nevnucuju emoticon
Ale musím souhlasit, že s uvázaním kravaty by byly asi taky komplikace, takže tohle bylo taky řešením tohoto problémku. Taky jsem koupila už jednu košili s dlouhým rukávem, abych věděla přesně velikost a řekla bych, že jsem se aji trefila, jen by to asi chtělo lepší kvalitku, no ale v obchodě zrovna těch košil kupodivu moc nemají a hlavně je teď docela problém dlouhý rukáv.
16. črc 2010 v 11:30  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
 oleek: tak hezkej víkend emoticon "kotě" emoticon

misa: jj s košilí máme taky problém, ale spíš s velikostí emoticon Takže si mám zavolat zač. srpna emoticon Tak já nad tou regatou popřemýšlím, jestli to opravdu tak neškrtí, tak by to bylo fajn emoticon Nevzpomínáš si, měli tam nějakou do oranžova ? Nemusí být celá oranžová ... a ani křiklavě oranžová emoticon
16. črc 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
 misa: jooo a bude ji přítel zkoušet? Víš, jestli by sám naznal, že tak neškrtí... A když je to na zapínání, tak to má víc poloh ? Myslím tím, třeba jako podprsenka, nebo jak se přizpůsobuje?
16. črc 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misahonza
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
misahonza
    Region Opava
 už jí zkoušel a nestěžoval si jako u kravaty.. a přesně tak, je tam více poloh, jako na podprsence emoticon
16. črc 2010 v 11:50  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
 tak já si uložím foto tvojí regaty a proberu to doma, co on na to emoticon Díííky
16. črc 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennika
fotoportrét
fotoportrét
lennika
 holky, tak jsem toho dnes docela stihla.. emoticon Tu svatbu a pak jsem jeste jela do Ivancic, mela jsem tam nachystany vyvazky a objednany nejaky stuhy na auta... emoticon Tak ze to je dalsi vec, kterou mame doma.. emoticon
Na svatbe jsem uz zase rvala, prijde mi to proste strasne dojemny.... emoticon emoticon

Holky jesteze ja nemusim oblikat pritele, jelikoz chodi skoro kazdy den v obleku do prace, tak ma vseho dostatek, kosil, obleku, kravat, bot.. emoticon I presto jsme minuly tyden kupovali novy oblek, tmave sedy, je supeeer!!! emoticon
V Zare mely super slevy, vysel na 3tis.... emoticon Paradni cena a super je, ze vim, ze to i pak unosi... emoticon

Na kravaty je pritel zvykly, tak ze regatu jsem ani nezkousela navrhnout.. emoticon
16. črc 2010 ve 14:04  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
 lennika: tak to se máš emoticon Ten můj drahouš si ten oblek chtěl vyslíkat už po dvou minutách emoticon - když jsme ho kupovali, měl ho na sobě snad ani nééé ty dvě minuty a už se ptal, jestli si ho může vyslíknout ! emoticon To pak nevím, co bude dělat na svatbě. No, ale jsem ráda, že už taky má alespoň jeden oblek. Když do teď chodil na svatby tak chodil v riflích emoticon - naštěstí světlých, takže vypadali jako světlé kalhoty... emoticon
To je hrozný, jak budeme bydlet spolu, tak ho musím přinutit, oblíkat se trošku slušněji emoticon A ty šílený stoletý věci mu pomalu nenápadně zaprat, vyhodit, ... emoticon snad se zadaří emoticon
16. črc 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janula2008
1
Registrovala se 30. března 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 251 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
janula2008
1
Registrovala se 30. března 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 251 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
 Ahoj holky, oleek šaty moc pěkné a zkoukla jsem Misi i regatu a je fakt moc hezká emoticon já si včera vyzkoušela v 36 stupních líčení, vydrželo teda až do večera, ale vdávat bych se v takovém vedru fakt nechtěla, potila jsem se pod tím makeupem snad ještě víc emoticon jinak jsem si pořídila ještě jedny bílé botky, trochu pohodlnější, tak budu pak zvažovat které podle počasí, tyhle jsou otevřenější emoticon .Jak se daří koťátku? Hezký víkend přeji, vyrazíme asi na koupák.
17. črc 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wolgemuth
Registrovala se 28. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků a 2 alba.
    V Ostravě, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
wolgemuth
Registrovala se 28. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků a 2 alba.
    V Ostravě, Region Ostrava
 Ahojky. Tak já sem si teď týden užívala na horách, i když bratr a švagr přijeli s dětmi bez manželek, tak to zas takové leháro nebylo emoticon Ale mám úlovek z minulého týdne: Mám šaty!! emoticon Věnovala jsem tomu jen jeden den a vyšlo to. Jsou v albu. Jinak stále nemáme catering emoticon Už začínám být zoufalá. A drahý bude mít taky regatu, ale jak jsem tady již říkala, jeho maminka je švadlenka, tak ji i vestu bude šít. Vrhám se tenle týden na zařizování, tak toho snad přibude. Zatím se mějte.
18. črc 2010 ve 23:09  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennika
fotoportrét
fotoportrét
lennika
 ahoooj holky, tak jak bylo o vikendu, ten dest byl uz super, musim rict, ze jsme se po dlouhe dobe poradne vyspali... emoticon emoticon

purblanca: jj, to ma svoje vyhody, ale i nevyhody...si predstav zehlit ty kosile... emoticon Ne, ne...ja zehlim rada, tak ze mi to nevadi... emoticon Ja uz jsem taky par veci skoromanzilkovi povyhazela, zjistila jsem, ze mu to ale radeji nesmim rikat, protoze vsechno samoze jeste muze nosit emoticon , radeji by proste nic nevyhazoval!!! ...ale uz ma tolik novyho obleceni, ze to stary seprany uz davam na chatu k ohni apod.

janula2008: liceni moc pekne, jemne, super!!! emoticon Taky doufam, ze nebude takove vedro, protoze to je fakt des!!! Hlavne pak pani zenichove v tech kosilich a sakach!!! emoticon ..chudinci!! emoticon Snad budeme mit chladneji, okolo 20-25 stupnu a slunicko by byl uplnej luxus... emoticon

wolgemuth: satky jsou vazne nadherny..emoticon
19. črc 2010 v 08:40  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
Registrovala se 12. září 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 335 příspěvků a 2 alba. Má 14 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
Registrovala se 12. září 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 335 příspěvků a 2 alba. Má 14 přátel. Region Brno.
 Ahoj holky,
tak jsem doma z dovolené a bylo to super emoticon . Sluníčka jsme si užili až moc, trochu jsme se připekli, moře bylo nádherně teplý, no bazén jakbysmet. Do reality se nám vůbec nechtělo. V práci je všechno postavený na hlavu a to jsem tu nebyla týden emoticon . A co se týče svatby, tak chceme co nejdříve vše dozařídit.
19. črc 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
 Ahoj princezny moje. Tak to koťátko dnes umřelo emoticon Tak zrovna nad tím brečím emoticon Našli jsme ale další dvě, který porodila jinde. Snad přežijou. Ale Andýsek mi bude moc chybět. Pečovala jsem o něho každý den. Ale asi byl moc slaboučkej, jak tam ležel dva dny bez jídla... emoticon emoticon emoticon emoticon
19. črc 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennika
fotoportrét
fotoportrét
lennika
 purblanca: emoticon emoticon emoticon to je mi moooc lito!!! emoticon emoticon tady placu s Tebou... emoticon
19. črc 2010 v 11:07  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karolinkak
Registrovala se 25. února 2010 na beremese.cz. Přidala 76 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
karolinkak
Registrovala se 25. února 2010 na beremese.cz. Přidala 76 příspěvků.
 Ahoj holky, já dneska byla na první zkoušce účesu, a moc se mi líbilo, co mi slečna kadeřnice vytvořila emoticon Akorát jsem se zapomněla vyfotit emoticon
Purblanca: to je mi moc líto, je to smutný emoticon
Anett: A kde jste byli? My balíme zítra a odjíždíme směr Bulharsko, jupí emoticon
19. črc 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oleek
    Region Jičín
fotoportrét
fotoportrét
oleek
    Region Jičín
 Purblanca: Hani, drž se emoticon emoticon emoticon Moc mě to mrzí, ale Ty jsi dělala, co jsi mohla. emoticon

Anet: Víte zpět v realitě.

Janula: Díky. emoticon

Wolgemuth: Vítej a šaty jsou vážně dooost šik. emoticon

Lenika: Přesně, at žije zamračeno, do se spinkalo, že se vstávat ani nechtělo. emoticon

A MOC PRÁCE NEVĚSTY - TAK HEZKÝ DEN!!! emoticon emoticon
19. črc 2010 v 11:14  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
 Děkuju Vám holky za podporu. Víte, chtěla jsem si ho vzít do nového domečku, tak jsem k němu moc přilnula a já jsem děsnej cíťa, prostě mě to sebere. Někdo řekne, kotě - no a co, bude další, ale k tomuhle jsem si prostě vytvořila vztah. Děěěěěkuju Vám
emoticon
19. črc 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
 Pur : to je mi líto emoticon .
Karlolinka: byli jsme v itálii, na ostrůvku Ischia a fakt super emoticon .
19. črc 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janula2008
1
fotoportrét
fotoportrét
janula2008
1
 Pur: tak to je mi líto emoticon ale určitě si dělala vše,co bylo v Tvých silách emoticon Anett, tak to je fajn, že se dovolená vydařila, my letos asi ještě kvůli svatbě a malé moře oželíme a vyjedeme až na jaro,ale už mi fakt chybí emoticon v srpnu jsme si domluvili aspoň kratší pobyt v hotýlku v Beskydech, pojedou i moji rodiče, tak si od malé trošku odpočnem a je tam i welness a masáže, tak se snad před svatbou trošku i zrelaxuju emoticon po svatbě to bude taky jen tady Vysočina. Lenni děkuji za pochvalu kíčení, bylo to foceno bleskem (ségra nevěděla jak ho vypnout emoticon ), takže na denním světle to vypadalo trošku jinak, oči namalované krásně, v té puse jsem se necítila, maluju si ji běžně do světle růžových barev a používám víc lesk než rtěnku, tak ji to ještě možná v den D rozmluvím na světlejší odstín emoticon Jinak přeji všem příjemné zařizování, my stále nemáme svoz a dokoupenou tombolu, ale za to jsem si koupila další botky emoticon aspoň je pak užiju do budoucna i k riflím a mám na dvě tři sezony s botama vymalováno emoticon
19. črc 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
 V albu mám snubáky, kooonečně. Tak se můžete mrknout. Není to moc vidět, já mám střed bílé zlato, okraje žluté a přítel střed žluté zlato, okraje bílé. Nápad manžílka, budeme se doplňovat.

janula: já jsem si taky objednala druhý botky. Protože ty první mi začly normálně skřípat - podpatek. Tak je budu posílat na reklamaci. No, není se čemu divit, stály cca 500,- Tak teď jsem si objednala za 1600,-
Snad vydrží...

Ještě jednou díky, jste super !
19. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misahonza
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
misahonza
    Region Opava
 Ahojky holkyyy!
Pur: Opravdu mě to mrzí a je možné, že prostě nebylo úplně v pořádku a taky si myslím, že jsi dělala co jsi mohla a určitě i to, co jsi nemusela. emoticon a jsem taky taková citlivka emoticon
Jinak jsme o víkendu byli jedné kamarádce na svatbě a tak mám nové poznatky a nápady apod. emoticon
Ale pro změnu jsem teda začala ještě více a více stresovat, aby se vše stihlo a na nic se nezapomnělo :-/.
19. črc 2010 ve 13:26  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš