4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: tak my jenom klasický knoflíčky. Ale přemýšlím o tom, jak tu jedna nevěsta psala, jestli vařit nebo nevařit :-D v dlouhým rukávu.... uvažovali jsme, co tak dvě ? S dlouhým na obřad a pak by se převlékl do krátkýho? No, asi by to bylo moc komplikovaný... oleek: já jsem taky ještě s tombolou ani nezačla :-S se mi už do ničeho moc nechce :-N
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: No já to s tou košilí budu přesně tak řešit. Koupím s krátkým i dlouhým. Obleče si s dlouhým na obřad a focení a večer, pokud bude horko, nebo bude chtít, si jí převleče. Myslím, že košili když tak poté ještě určitě využije popřípadě, že jí nepoužije vůbec třeba se i prodá, ale myslím, že se využití najde, třeba plesy apod.
Odpovědět
Profilova fotka
A já s tombolou včera začala, máme sepsané ceny, některé už nakoupené, máme vymyšlený systém,....................tak se to pohlo. A zítra jedu osobně vyzvednout oznámení, zkompletuji ho a ještě o ví :-D :-D :-D :-D kendu co se dá, rozneseme. A taky jsme vysmolila zasedací pořádek konečně. Už, ale v tom vedru s enic dělat nechce. JO a kamarádka se ujala svatebních novin a jsou naprosto pompééézní Košili sem řešila, že by měl dvě, ale ženich krátký rukáv ani nechce, i když ho jinak nosí, tak at se v tom peče. Ale při své organizaci a prosazení vím, že mu tne krátký rukáv stejnak s sebou vezmu a večer se ještě rád převleče :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj :-) 1 měsíc a 20 dní !!!! :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Týýýýýýýýýjo, to je síla, jak se to blížíííííííííííííííííííííííí - holky holky, nevěsty,....................už jen měsíc a 20 dní ke štěstííííííííííííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) snad se vše podaří :-) včera jsem měla sraz s paní z agentury. Domluvily jsme se, že všechno nechám na ní (výzdobu, organizaci... ;-) ) je to všechno komplikovaný, tak jsem zvědavá, na kolik mě to přijde :-N Chjooo, už je to nějak moc peněz, no, ale vymysleli jsme si svatbu venku, tak co už, že ?!? A hlavně, je to jednou za život, tak ať to stojí za to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Publanca: Jo, penízky....tak před dvěma hodinama jsme dělala akorát sčot, co se už zaplatilo a co ještě máme poplatit........a taky jsem koulela votchi :-D :-D :-D Já si budu dělat výzdobu sama, budeme mít klíče od hájenky už ve středu,. takže vše vyzdobíme během středy a čtvrtku a živé kytky navazeme v pátek, aby vydržely,.......... Hlavně aby nám a vám vyšlo počasí, když to máte venku. :-D Jájedu odpo konečně domluvit kytky, ale nějak sem dnes zaváhala, zda opravdu převislou a nebo takovou jednoduchou z kal....... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
oleek: mě právě okouzlily ty kaly - svou jednoduchostí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
oleek: tak jsem to spočítala...zatím 99000,- a to není všechno, ještě agentura, víno, ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ty mááááááááááááááááš kaly? Jééééééééé, já sem k Tobě dlouho nekoukala, tak sem ani nevěděla, takže by jsi asi se mnou souhlasila ohledně kal, že? :-D :-D :-D :-D Cože? 99 000,- Nooooooooooooo, tak to jsem hodně, ale hodně moc u země :-. :-. :-x :-x
Odpovědět
Profilova fotka
oleek: jj, kaly.. původně jsem o nich nepřemýšlela, ale vzhledem k tomu, že v jednoduchosti je krása ;-) a budu mít i jednoduché šaty tak jsem se rozhodla pro ně :-) Takže souhlas x-) Tak já nevím, co platíte vy, ale naše ceny cca: šaty nevěsta 7500,-, oblek ženich 5000,- výzdoba 3000,- (pravda, to jsem se rozšoupla), oznámení 1500,-, boty 800,-, ubytování pro hosty 4400,- hudba 8800,-, kytky 3000,- dorty 2000,-, hostina 30000,- (jen jídlo - bez pití), prstýnky 11000,-, kadeřnice 1500,- ... takže to naskáče :-| a jak říkám, to není konec... jo, a započítala jsem do toho sv. cestu za 14000,-, která s tím podstatě souvisí...
Odpovědět
Profilova fotka
A já vlastně nevidím v Tvém albu, jaké budeš mít šatičky. .....to je tajemství??? A ještě dotaz, pomoc, rada. Když se mrkneš na moje šaty, tka mají slabě růžové zdobení. A jelikož máme svatbu do bílozelena, tak i katky bude bílozelená, tak zda mám přidat i do kytky malinko slabě růžové. :-D Poraď babo, teda nevěsto :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, tajemství ;-) Mamča říká, že nevěstu má každý vidět až ve sv. den. Mám krásný bílý šatečky. V březnu je dostali jako nové, takže byly sněhově bílé x-) To si myslím, že je super nápad :-) Bude ti to hezky ladit k šatům. Já bych do toho určo šla ;-) Bílo-zelené kytky se mi zdají malinko studený a když to "dobarvíš" tou růžovou, tak si myslím, že to nebude mít chybu ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, my sme asi malinko levnější kraj :-D a něco nám platí rodiče naštěstí. Šaty nevěsta 4500,-, boty 600,-,, prádlo 1000,- Ženich 1600,- + 200,- +500,- (oblek, kravata, sako, košile, boty) Obřad 1000,- Nehty: 500,- kadeřnice: 400,- vizážistka: 200,- Pronájem hájenky s ubytováním: 4000,- Kytky nevěsta, svědkyně a 3x pro maminky, korsáž, na prstýnky: 2000,- Hudba: 1200,- Fotograf: 3000,- Naušnice, náhrdelník: 1000,- Oznámení, pozvánky: 1600,- Aranž.doplňky, kniha hostů a další tretky: 3000,- Kuchařka: 1000,- (ingredience na hostinu dodáme my, maso máme už v mrazáku, tatka je myslivec, knedlíky se koupí :-D ) Jídlo a pití svoje - zaplatí otec nevěsty. Na večerní grilování maso platí matka nevěsty. Sladké platí rodiče ženicha. Výzdobu si dělám sama. Prstýnky měli stát 11200,-, ale měli sme dost zlata na výkup (ženich, když byl malý, našel poklad) :-D, takže sme to zaplatili zlatem :-) .................ještě to naskočí, nějaké živé kytky na výzdobu a dokoupit stužky na auta,....balonky,...svíčky...
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanca: Děkuji za tip a radu. Dnes to s květinářkou dohodnu. Sama jsem z toho nadšená a vystihla jsi to naprosto přesně, že by to bylo moc studené ;-) ;-) ;-) Líbánky za 14.000,- - myslíš pro jednoho nebo pro oba????? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
oleek: za oba. Jedeme "jen" na ostrůvek do Chorvatska... Při té pálce za svatbu a vzhledem k tomu, že stavíme si "lepší" svatební cestu zařídit už fakt nemůžeme. Ale i tak jsem nadšená :-) Už jsem tam byla před dvěma lety s kamarádkama. Přítel moc zahraničí nemusí :-| ač tam nebyl !!! ]-( (jen loni ve Francii na 3 dny) tak jsem musela hledat místečko, kde není moc lidí a je tam klid - což se na sv. cestu hodí x-) ;-) V té ceně je ubytování na 7 nocí, pojištění a bus. Jídlo si bereme vlastní, budeme kuchtit. Na sv. cestu žádný luxus, ale jsem ráda, že ji strávíme u moře x-) A vzhledem k tomu, že tam jedeme jako poslední turnus, tak tam klídek určitě bude, hi,hi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je bomba. My chceme taky dát totiž Chorvatsko, ale chceme autem a na blind, najít si ubytování přímo tam. Taky chceme stavět, ted probíhá jednání ohledně parcely. Tatík nám ji chce koupit jako dar svatební. Taky chceme šetřit, ale i přesto se k moři podívat a užít si líbánky, i když i u nás v čechách je krásně. Na horách sme se teď měli báječně, měli sme i pivní lázeň,....... Koukám, že máme dost společného - i když to s tím zahraničím - že přítel nemusí, to máme opačně. Přítel by rád, já mám radši Čechy,.......... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, no,... s naším Fanouškem si netroufneme (favorit) :-( Tam by možná dojel, ale zpátky ?!? Těžko říct, radši to nebudeme riskovat =-) Teď trošku od tématu... ale musím se "svěřit"... já miluju kočičky. Doma máme 3 x-) kočku a dva kocourky :-) Kočka měla teď (letos podruhé) koťátka, jenže to bylo špatný. Když jsem je včera šla sundávat z půdy (jsou na dvorku), tak jen jedno koťátko bylo živý a ostatní byly nevyvinuté a mrtvé :-( Kočka to asi poznala tak se ani o to jedno nestarala, tak jsme ho sundali a doufali jsme (do teď to byla vzorná matka), že se o něho postará. Jenže, ještě na to přišla o mléko, takže ho ani nekrmí. Včera jsme neměli nic po ruce, tak jsme mu dali obyčejný krabic. mlíko, jenže to zase nesmí, protože by mohlo dostat průjem a zemřít :-( Tak dnes jsem volala zvěrolékařovi a ten mi večer doveze mléko pro koťátka, budeme ho muset krmit sami... bude to fuška,musí papat každé 3 hodiny... ale já ho chci zachránit, když už si přetrpělo asi tři dny bez jídla a máminy (kočičí) "náruče" a starostlivosti. No, navíc se mu tou pupeční šňurou od těch mrtvých koťat možná dostala do bříška infekce, protože kolem pupíku má bouli. Zrovna, když se budeme stěhovat na domeček, tak jsem si plánovala, že si tam vezmu dvě koťátka, aby mi nebylo smutno :-| A teď tohle, snad se z toho brouček malinkej vylíže. Je to takový miminko :-) Snad to admini nesmažou, že jsem ujela od tématu, ale když to rozesmutní nevěstu...?!?! Chjooo, já su taková citlivá duše |-|
Odpovědět
Profilova fotka
To mě moc mrzíííí :-( :-( :-( Ale snad se z toho kulíšek malej vylíže. A kdo ho bude každé ty dvě tři hodky krmit, ho budeš mít v práci či skoromanžílek??? Ona kočka je sice kočičí máme, ale asi jak vycítí, že to miminko není zdravé, tak ho asi nechá na pospas přírodě, víš ;-( ;-( Taky miluji zvířata, ale do bytu jsem nic nechtěla. Jinak u tatky máme oboru s dankama a jelenama a ted na jaře máme 5 malejch, takže to je taky moje radost,.........a až budeme mít svuj domeček, ke kterému bude velikanánský pozemek, tak chci moc moc zvířátek,.... ;-) Držím pěstičky, at se z toho malej dostane a budeš nás podrobně informovat, ju. Teda asik jenom mě,. zdá se mě to nebo dneska ostatní nevěsty odjely k vodě a jenom nás dvě nechaly "pracovat"? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, ještě bydlím u našich a ti jsou v důchodu, tak mamča se o něho když budu v práci postará a jinak já :-) alespoň, že bude ten víkend ... už jsem aji přemýšlela, že bych si ho musela brát do práce (kolegyně už tu má stejně psa)... takže by to nebylo nic nového, ale zase to mrně tahat v tom vedru v buse taky není nejlepší nápad :-| a ještě v buse... Snad ano, kočka má přece devět životů ;-) Vypadá to tak, všechny se ňááák vypařily ]-( Grr... se někdo má, co? Lážo, plážo ... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě se z toho dostane,. kor když má takové ošetřovatele ;-) ;-) ;-) ;-) Já mám pro dnešek konečně padla, takže zítra nevěsty napísanou.
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, tak se měj :-) Já tady budu tvrdnout do pěti :-S
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Aspoň nejsi žádná měkota :-D :-D :-D :-D Páááááááá zííííííítra kotě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
x-)
Odpovědět
Ahoj holky, poctivě jsem dočetla ;-) Pur, s tou kočičkou máš teda takový malý nácvik na mimčo,to je taky co dvě hodinky ve dne v noci jídlo,aspoň teda naše Simča byla taková a do teď vstáváme min.3x za noc, čurání atd. 8-( Přeji brzké uzdravení. My našly v dubnu v hrozným lijáku s dcerkou malého kocourka, bylo mi ho líto jak tam mňoukal bezradně v kaluži u silnice, tak jsme si ho taky nechali ;-) nejdřív mi ho teda zkontrolovali na veterině, dali očkování a vše ostatní, ale už je to náš mazel Matýsek a myslím, že mu ani nevadí, že může jen tady v bytovce na balkon i když na baráčku se zahrádkou by mu asi bylo líp, ale nikdo ze známých ho nechtěl :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pur: Určitě to to mrně zvládne. A jen o tom mléku. My koťata přikrmujeme obyčejným mlékem a nikdy jsme neměli s kotětem problém, maximálně mělo trochů průjem, ale nikdy neumřelo!!! Teď máme zrovna čtyři prťata, dvě holky a dva kluky a k tomu jejich mamču a ještě staršího sourozence mimin. A neboj koťátka jsou silné a obzvláště, když se o ně někdo stará a ono to asi nějak vycítí, že je o něj zájem uvidíš! Dneska mám čupr úlovek, konečně mám regatuuu.. uff to byl opravdu oříšek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko nevěsty x-) 1 měsíc a 19 dnííííí :-D Děkuju Vám za podporu :-) to potěší :-) Včera jsme kočku ke koťátku pořád "strkali" a oni se v ní asi opět probudily mateřské city :-D tak to vypadá, že se o něj bude starat ! ;-) Teď je to můj Andýsek :-D Jakej je vlastně rozdíl mezi regatou a kravatou ? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
noo regata je vlastně ozdobná kravata s pevným okrasným uzlem.. nemusí se nijak utahovat je na zapínání a údajně tolik neškrtí.. a mě se hodně líbí ten ozdobný uzel.
Odpovědět
ahoooj holky :-) purblanca: kotatkem me to moc mrzi, ale koukam, ze uz je vse lepsi a lepsi.. ;-) oleek: koukala jsem do Tveho alba na ty Tvoje saticky, jsou krasny!!! ...ja jsem si uplne stejne taky zkousela, ale me vubec nesedely... ]-( i kdyz to ze zacatku byly moje favoritky.. ;-) Souhlasim, ze v te kyticce by mohlo byt trochu ruzove...k sateckum.. ;-) Jinak holky, penizky radeji ani nepocitam. Vim, ze nas hostina vyjde docela draho, a tak se snazim setrit vsude mozne jinde... ;-) :-) Budeme mit skoro stejne velkou svatbu jako Purblanca a vim, ze hostina + vecer + ubytovani jen nekteri hosti vyjde min.na 100tis. No budeme radi, kdyz se nam nejaky penizky vrati v darech... 8-) :-)
Odpovědět
...tak jsem uz konecne vyfotila nase snubacky...pri tom jsem vyfotila i zasnubacek... :-) a neco malo, co uz jsem koupila... ;-) Muzete mrknout do alba.. :-) Jsou proste nadherny... x-) x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?