4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
nazdarek devcata..:) jak bylo o vikendu? ..peknej parak, co?? :-) tento tyden uz budeme snad mit oznameni i vyvazky.. ;-) nejakou dekoraci, organzy, stuhy uz mame doma...:-) ale jeste musim nejake blbustky dokoupit..:-) holky uz mate koupeny krabicky na vysluzky? Nekde tu bylo takovy tema, ale uz jsem to nenasla, nekdo tam kupoval krabicky cca za 3,-Kc...:-o ....to se mi zda strasne malo?!? Poradte jakej maj mit asi tak rozmer?!..a kde se daj koupit tak levne?... oleek: tak to jsem teda taky nevedala, jak na ty mezery v albu.. :-D korcula: no hned jsem si to dle Tve rady predelala... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
1 měsíc a 23 dní... x-) Ufff... to to letí ! Tak oznámení máme rozdáno ! ;-) Tento týden mám schůzku s paní z agentury, budeme se domlouvat, kde, kdo, co a jak bude stát...obřad bude venku u nás v zámecké zahradě, tak, aby věděla, jak to v ten den "štosovat" :-) lennika: krabičky máme. Máti je kupovala v papírnictví v Újezdě a stály myslím kolem 11 Kč. Máme rozměry různý, protože rodině budeme dávat krabičky větší, ostatním menší...(sousedům atd.). Myslím, že je to 20x20x9 to je ta větší a ta menší je o jeden cm menší.
Odpovědět
purblanca: to je fajn, ze budete mit tu pani z agentury, muzu se zeptat, kolik vas to bude stat? My jsme nad nekym takovym neuvazovali, ale ted uz nad tim premyslet zacinam, protoze pri predstave, ze to ve svuj den budu organizovat ja, tak uz z toho sedivym ted.. :-D O tech krabickach mam stejnou predstavu rodine vetsi a ostatnim klidne mensi. Na netu jsem nasla ty mensi za 13,- (16x14x9) a ty vetsi za 15,-(22x16x12) Ty vase maji ousko nebo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčara, tak ten víkend byl opravdu šílený. V sobotu jsem byla ještě v práci a neděle byla fakt náročná a dneska zase odpoledne do práce uff, jak mě se nechce. Ale měli jsme setkání s kameramanem a natočili jsme takový předsvatební spot, takže jsem ráda, že máme zase jednu věc za sebou a můžu jí ze seznamu odškrtnout. :-N Ten čas až neskutečně rychle utíká a já z toho začínám pomalu, ale jistě snad i šedivět. Už máte všechny udělané jmenovky?
Odpovědět
Profilova fotka
lennika: tak já potřebuju postavit altán, ozdobit, nachystat židle, výzdobu, pak vše uklidit a odvézt. Za tu "práci" je 1000,- a pak za pronájem židličky á 40,- (25 ks), potahy a mašle na židličky á 70,- + podpisový stolek 100,-. Chtěla jsem ozdobit je 5 židlí, tu u podpis. stolku a pro rodiče, ale už to přehodnocujeme a asi necháme všechny :-) Takže zatím jsem platila cca 2500,- a teď budu muset doplatit dozdobení těch ostatních židlí + nějaké vázy s květinama, snad už to tolik nebude... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: jmenovky mám, ale pořád se mění kdo přijde a kdo ne, takže z toho šedivým taky. Asi budu muset nějaký přidělat 8-(
Odpovědět
purblanca: tak ta tisicovka je uplne v pohode, ja myslela, kolik si za to vezmou penez.. 8-) My budeme mit taky obrad venku, tak ze nejak nazdobit slavobranu, zidle, a taky jeste vyzdobu stolu a zidli na hostine... Tak ze vubec nevim, kdy to jako budu delat, nejlepsi by bylo den pred, teda minimalne tu svat.tabuli, ale jde o to jestli tam vecer pred nami nebudou mit nejakou oslavu... :-| Na zidle bych chtela vyrobit jenom masle...chtela bych je mit uz nachystane, ze by se pak jen na ty zidle navlekly, ale nevim, nevim...jak to pujde v realu.. =-) jeste to budu muset nejak namyslet, jak ty masle pridelat... Pokud by jste mel nekdo nejake tipy, tak sem s nimi... ;-) :-) misahonza: jmenovky jeste nemame, hned jak budeme mit oznameni, tak hned jdeme do vyroby jmenovek...chtela bych je totiz ve stejnem duchu jako oznamko.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennika: a jak to nakonec dopadlo s oznamkem ? Vím, že jsi říkala, že byste si chtěli udělat něco sami... :-)
Odpovědět
purblanca: nakonec mi nabidl sef, ze se muzu domluvit s nasi reklamkou, co nam dela spoustu veci pro nasi firmu, a ze nam to udelaji "za pusinku" ze znamosti.... ;-) Tak ze jsem jim posilala navrh, jak by jsme si to asi predstavovali a tento tyden, by nam meli poslat jejich navrh k odsouhlaseni a pak to uz muze jit do tisku.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennika: jéé, tak to je super :-)
Odpovědět
purblanca: jj, to je super, protoze jsem zkousela neco vyrobit, ale asi jsem si stahla zrovna ne moc dobry programek... :-| A vubec mi to neslo...a nebo jsem spis drevo... :-D No grafik ze me rozhodne nebude... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hooolky, já jsem tak natěšená z těch prstýnků x-) Zkoušela bych si ho každej den ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
:-) jeee, tak to je nas tu takovych vic... x-)
Odpovědět
purblanca: ...a uz mas vybranou barvu kyticky? Jaka barva vyhrala? Cervena, nebo bilá?... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No s tim oznamenim, my si ho taky delame sami, zasli sme tu do tiskarny a jsme z nich docela rozcarovany, dokud sme nerekli ze mame vlastni navrh, tak se mohli pretrhnout a pak zacali delat ofuky, no katastrofa. Tak to asi nechame udelat u chlapka co dela reklamni predmety a tak, toho zname uz nam nejaky veci delal.
Odpovědět
Profilova fotka
lennika: no asi bílou, protože červenýho na svatbě nic nemám. A aby ta bílá nezanikla, tak si ji nechám uvázat např. oranžovou mašlí, abysme s ženichem ladili - bude mít kravatu do oranžova :-) Ňááák to vymyslíme ;-) elika: nooo, to oni neradi slyší, už si tolik nevydělají, když jim zaplatíte "jen" tisk :-| Tak hodně štěstí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no téma oznámení je žůžo, páč my si ho měli v sobotu vyzvednout a tak mu v pátek volám, zda je hotové, zda si pro něj můžřu dojet, protože ho dělají v místě bydliště ženicha, což ted máme 150km a on na to zapomněl a to jsme mu říkali, že máme šibeniční termín...........takže mě už trošku hrabe, že ho nemáme doma, natož zkompletované (což oni prý nedělají - nalepit fotku, dát přes folii a svázat mašličkou), natož aby bylo roznesené svatebčanům. . . uklidnětě mě, že máme čas 8-( 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
oleek: v pohode, ja myslim, ze mate casu dost... ;-) My budeme oznameni rozdavat az na zacatku srpna, tak ze muzes byt v klidu... ;-) :-) :-) purblanca: no tak to bude mooc pekny, bila s oranzovou... :-) Jeste me napadla nejaka kyticka do zelena, ta by s tou zenichovou oranzovou, myslim sla dohromady.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lennika? děkuji za útěchu, ale Leni, nemáš termín týden po nás? :-D :-D :-D Takže mám týden skluz, .... Jesatli ho nebudu mít do pondělka na stole, tak si toho tiskaře už podám :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D ....tyden nehraje roli... :-D :-D Ale jen si toho tiskare podej... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Noooo jo, máš pravdu, utěšila si mě :-) Holky, já bych potřebovala měsíc dovo, abych vše dala dohromady, ještě nemám tombolu, dárky, čokoládičky, zasedací pořádek, seznam aut, řidiče,...........ach jooooooooooo :-S
Odpovědět
oleek: hele, tak neco vynechej... :-D ...ja z tech Tvych veci skoro polovinu mit nebudu.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No holky taky je toho ještě hodně, co nemám a strašně jsem si plánovala, že chci mít apod. a asi taky budu muset slevit, protože vážně nějak nestíhám =-) :-N |-| . Jo a kolik, že nám, to zbývá dní? Jo a my už sice oznámení máme, ale ještě nemáme rozdány ty, které by už aji mohly být.
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: 1 měsíc a 22 dní :-) Takže by to mělo být 53 dní x-) lennika+oleek: nechci holky stresovat, ale už zase tolik času není :-| Přece to nechcete řešit ještě 14 dní před svatbou ? :-S To by mi z toho hráblo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanca: Dííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííík. ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Lennika mě uklidní a Ty zas vodu rozčeříš, no počkej,........ :-o :-o :-o
Odpovědět
Misi, já mám taky radši zařízeno vše dřív než pozdě, ale na té mateřské to jde zařizovat celkem v pohodě a s předstihem ;-) teď dořešuju ten svoz odvoz Brno a stále není komplet tombola :-S ale jinak snad je už vše |-| v pátek mě čeká při údajně 35 stupních zkouška u vizážistky :-N v neděli jsme fotili rodinné fotky s dcerkou v parku u této úžasné fotografky, teda mimochodem taky šílené vedro, ale snad budou pěkné ;-) http://mvfotostudio.freepage.cz/deti-...
Odpovědět
Profilova fotka
oleek: neboj, to zvladnes, neblazni... My sme oznameni dali do tisku teprve dneska, a maji byt hotove do konce cervence, tak jestli se nekdo z Vas stresuje kvuli oznameni, tak zase klid... Vetsina lidi uz to stejne vi tak je to podle me jedno, to oznameni je spis ze to maji cerne na bilem. Jinak sme meli dnes celkem uspesny den, koupili sme oblek a boty pro zenicha konecne. Byli sme se opet podivat na prstynky, tak uz sme si asi vybrali, ale zase je problem s objednavanim, tak nam doporucili jeste jeden obchod, tak uvidime. No a taky mam radost z fotek co sme si nechali delat na ozameni, mame jich vic a moc se povedli.
Odpovědět
Profilova fotka
oleek: :-p :-p :-p ;-) Néééé, nechci tě stresovat, já prostě potřebuju mít všechno zařízený, jinak su děsně nervózní... hupsss... jsem si vzpomněla, že jsme ženichovi nekoupili tu košili :-| Když jsme kupovali oblek, tak v jeho vel. neměli tu pravou ořechovou a když jsme šli vyzvedávat upravené kalhoty, tak jsem si na to nevzpomněla :-| natož ženich 8-( asi mu neva, že půjde bez košile ]-( grrrrr...... zase na to musím myslet já 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jooo tak to taky nemáme jako košili a vlastně nemáme ani ještě tu regatu, kterou sháním.. To jsme se domuvili s jedním polákem a ten nám sliboval, že to bude mít jeden den, neměl.. Potom další a zase to nedovezl. A já si myslím, že na něj se teda nebudeme moci asi spolehnout aaach joooo.. Taky jsem se chtěla zeptat ohledně těch košil, jestli máte tu na manžetové knoflíky, nebo prostě normální na klasické knoflíky? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dííííííííííííííííík za útěchu holky. Už sem v klidu. Dnes sem tiskařovi volala, prý "Dnes ho budeme tisknout a do zítra uschne" ............tak snad to zas nepokonííííííííííííí 8-( 8-( 8-( 8-( No, taky jsem klidnější, když je vše hotové, tak jsem včera vyráběla tu krabici na obálky, moc se mě nedařilo, nejsem takový ten aranžérský typ...............polepovala bublifuky,.......dodělávala vývazky pro rodiče,.......a takové ty serepetičky,... :-D a na tombolu jsme ještě nesááhla :-| :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?