4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
Tak prstýnky teda hotový taky máme x-) . Dnes je vyzvedneme 8-) . Oleek: no to já měla v plánu taky pomalý rozjezd po prodlouženém víkendu, ale v práci mě čekaly jen samé jobovky, takže jsem do toho padla po hlavně a začala litovat, že jsem si nevzala ještě i ty dva dny dovči :-N . Prstýnek můj přítel nosit bude určitě. On má ode mě už jeden, už celkem dlouho, do té doby žádný nenosil, ale zvykl si na něj rychle, takže i snubáček nosit bude. Ale chápu, že ho někteří lidé (nejen chlapi) nenosí kvůli práci, když makají rukama, tak je to i nebezpečný, se někde zachytne... a je to... :-S . Výslužky my budeme mít. Já bych je teda nedělala :-D , ale výslužky mají u nás na starosti mamky, takže do toho se moc nepletu. Akorát jsem řekla, že chci do práce, asi dvě (ale to si možná ještě rozmyslím, jestli budou děcka zlobit, tak se na ně vyprdnu 8-) ). A pak ať se určitě počítá s úřadem, fotografem, jednou holkou, co bude hrát na klávesy při obřadu atd. A vzhledem k tomu, že máme malou svatbu a nezveme tety, strejdy a sestřenky, bratráky, tak jim musíme dát právě aspoň ty výslužky, ze slušnosti :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak která máte tzv. "létající lampiony štěstí", tak bacha... kamarádka od kolegyně je měla - ve tvaru srdce a vůbec jim neletěly... :-| tak nevím, nevím...když to mají být lampiony "štěstí" co to znamená... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Purbalnca: Noooooooooooo, to neříkej ani ve srandě :-( :-( :-( :-( my máme srdíčko a ostatní budou mít obyč,....... Krucipüsek.......no, já dávám srdíčko i otcovi, žení se o týden dříve, tak ho tam alespoň vyzkoušejí a my se eventuelně vyhneme faux paux, kdyby neletěl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nooo, nechci strašit, to nééé :-D ale lampion skončil na zemi...vůbec nevzletěl, třeba budete mít kvalitnějši :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja nevim, kdyz uz mam konecne cas a jdu neco zarizovat, tak mi reknou ze je jeste cas a ze se mam ozvat az v srpnu, ze se pak domluvime konkretne. A verim tomu ze kdybych prisla rovnou az v srpnu, tak mi reknou ze jdu pozde, ach jo. Uvidime jak to vsechno stihnem. Ja teda osobne ty balonky nechci a ani nejsem jejich zastance. U nas je pousti z Klete, a jsou jich tu plne lesy a neni to vubec pekne...
Odpovědět
Ahoj holky, pročetla jsem si jen tak letmo některé vaše vzkazy. A kdyby vám to nevadilo, tak bych se k vám přidala, jakož další natěšená nevěsta na 4. 9. :-) Ale ještě vůbec nic nemám připravené, protože jsem se to dověděla teprve včera večer, že se budu vdávat. Ale jsem nadšená, a trochu se bojím, abych to vše stihla. jsem na mateřské, tak snad ano :-) Tohle datum jsem si vybrala, protože si myslím, že snad bude ještě pěkně, aby to mohlo být venku a taky mám na to skoro dva měsíce, tak snad to půjde. Malá svatba, asi 26 lidí max. někde v okolí Hlučína nebo Ostravy. Obřad už mám zajištěný u faráře v Pustkovci v kostele, ale co dál? Co zajistit první a kde vůbec udělat hostinu. Přemýšlela jsem už i o tom, že by byl obřad odpoledne a hosti by dostali teplou večeři a na 18 hodin se pozvali kamarádi, ale vůbec nevím, je to pro mě takový šok, že vůbec nevím, kde začít a jak to naplánovat, hlavně, aby to nestálo víc jak 40 tisíc i s prstýnkama :-( Ale snad to bude stačit. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, my jedeme na dovolenou za dva týdny a už se taky straaaašně těším, jupí :-) kristynka85: zdravím novou nevěstu :-) Jejda, to budou asi fofry, ale myslím, že se to dá zvládnout. My jsme si nejdřív ujasnili představu o obřadu a hostině, zarezervovali termín a pak jsme řešili další věci - šaty, oznámení, prstýnky - ty bych šla vybrat co nejdříve, protože taky nějakou dobu trvá, než je udělají. Taky záleží na tom, jakou máš představu a možnosti :-) např. oznámení si spousta holek vyrobila sama a cukroví pečou maminky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny :-) . lampiony taky mít nebudeme, ani jsem nad tím neuvažovala :-N . Elika: fatk ti někde řekli, že jdeš brzo =-) ? Možná záleží na tom, v jekém městě se pohybuješ. Já si třeba šaty vpůjčovala v Brně a na anše datum už jich bylo v každým solónu dost zamluvených. jinak oznámení trvalo tři týdny. A prstýnky 5 týdnů. Takže v podstatě to bylo brzo, jenže já bych chtěla mít vše zařízeno do půlky srpna max. Pak už jen nákup jídla, pití. Ale nenech se odbýt, řekni, že to chceš mít v kludnu vše dopředu ;-) . Kristynko vítám tě tu :-) . Tak to je hezký, že ses o své svatbě dozvěděla až teď 8-) . Já se dozvěděla 21.4. a to mi přišlo celkem pohoda, a přišla jsem sem a tady byly holky zasnoubený třeba i skoro rok :-D . Já bych ti zase doporučila si co nejdřív vybrat šaty. Pokud chceš mít nějaký krásný x-) a máš nějakou představu. Prorotže 4.9. je datum ještě dost žádaný, tak jsou šaty docela rozpůjčovaný :-N . A určtě i ty prstýnky, pokud je budete dělat u zlatníka. A oznámení samozřejmě taky, prý se má rozdávat dva měsíce předem :-D , takže už meškáte ;-) .
Odpovědět
ahoooj holky.. :-) tak jsem Vas docetla, no to je zase novinek... :-) novou nevestu samozrejme taky vitam!!! ;-) drzim pesti, at to vsechno pekne zvladnes!! ;-) a.n.e.t.t: a co prstynky? uz je mate doma?... :-) Jeste k tem lampionum :-) ted jsme byli pres vikend na Vysocine a tam si nekdo vecer taky poustel teda jenom jeden lampionek a bylo to vazne mooc pekny. x-) Nejdriv jsem je nechtela, ale jak jsme to s pritelem videli, tak jsme se domluvili, ze bysme si mohli jeden koupit a pustit si ho jenom sami... :-) purblanca: gratuluji ke kuchynske lince... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prd meškáme, ............jaký si to uděláme, takové to přeci máme, takže stejnak všici o tom vědí a termín znají, takže to bude maličkost to rozeslat a roznosit. A koláčku neděláme předem, dáme každý jen do práce výslužku a jinak nikomu nic :-) v jednom se tradice uznává a po druhé ne??? Spinkat před svatbou budeme taky spolu, ráno mě ženich odveze ke kadeřnici a pojede za skorotchánem :-D Lampionky vyzkoušíme týden předem, tak uvidíme, jak poletí.... a dyžtak je popoženeme tryskovým pohonem :-) Máme to za necelé dva měsíce a nějak to přestávám řešit, .........nějak se to dycky udělá a čím víc se budu stééésovat harmonogramem, tím horší to bude :-D A tím vítám novou nevěstu Kristýnku. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,po týdenní "dovče" s dětma u babiček:-) jste s enějak rozpísali... co jsem dočetla: tak jsme z čenošic,takže Praha Západ a tedy čechy:-) vyjíždět budeme odnás a noc před svatbou strávíme společně,vzhledem k tomu,že jedny rodiče jsou 80 km a druhý 240 to ani jinaknejde svatební no? touvidíme,děti budou sppát asi s babičkou,s každoujedno,tak si asponužijeme klídek a nerušenou noc Oblekproženicha se chystáme vybrat,představaje, tmavý oblek, a košile nějaká merunková nebotak,kravatu ještě netuším dortybudeme mít 3, dvoupatrovej čtverhranej (asi) potaženej marcipánem a ozdobenejjen živými květy,a pak dvě srdce (zadceru a za syna) taky potažený s živou kytí...jiank budou ze sladkéhojen koláčky a cukroví oznámení jsme o víkendu začali rozdávat:-) ted užmě nenapadá zda jste řešili ještěněco..
Odpovědět
Profilova fotka
Oleek: to byl vtip, že meškáte :-D , to bylo myšleno spíš ironicky... protože takový ty "tabulky" kdy se co má a jak se co má... my třeba rozhodně neřešíme. To bylo myšleno ale na kristýnku, jakože ví o svatbě chvilku, tj. ještě míň jak ty dva měsíce :-D . Lenni: prstýnky máme a moc se nám líbí x-) , jsou jemňoučký, roztomilý :-D , fakt super. Akorát jsem je hned dovezla k našim, nechtěli jsme je nechávat doma, když tu teď dlouho nebudeme, nikdy nevíš... Tak je taťka zašil do nějaké svojí skrýše, tak jsem říkala, aby pak našel tu skrýš :-D .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, vítám novou něvěstu ! x-) Včera jsme byli vyzvednout prstýnky, juchůů. Jsou nádherný ! Když jsem před měsícem viděla ten polotovar, nedovedla jsem si představit, že by z toho byly krásný prstýnky a ejhle ! Jsou na světě a samozřejmě ty nejkrásnější... x-) x-) Večer, v postýlce jsme si je ještě se skoromanžílkem zkoušeli... hodně mě překvapil svým zájmem nosit prstýnek - nic "na sobě" nenosí, jako hodinky, prstýnky nebo řetízek, takže není zvyklej, být něčím "ověšenej", snad si zvykne - naznal sám. x-) Máme je kombinovaný. Já mám střed bílý zlato a okraje žluté přítel to má zrcadlově obrácené, takže střed žluté zlato a okraje bílé. Na mém jsou ještě kamínky :-) A vypadají fantasticky, jiné, přesto stejné ! x-) Jsem ráda, že jsme zvolili tuhle variantu ;-) A rytí máme naše počáteční písmena plus datum, takže H & R 4.9.2010 takovým tím ozdobným písmem. x-) x-) Jooo, a rozvezli jsme většinu oznámení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t: byla sem minuly tyden v kvetince a tam mi rekla ze je na to brzo, ze se mam ozvat az v srpnu. Tak uvidime. kristynka85: vitam Te, neboj to zvladnes, abych pravdu rekla tak ja kdyz tu ctu co uz vsechno holky maji tak sem z toho taky malinko ve stresu, ale snad to zvladnem. Ted zrovna davame dohromady svatebni oznameni aby se mohli nechat vytisknout, takze nejaky dva mesice predem u nas neklapnou, ale jelikoz to vetsina lidi uz stejne vi, tak je to jen takova jako formalitka. No a nejlepsi je, ze mam asi zanet slach na ruce, tak jestli mi ji budou davat do sadry, tak nevim nevim. Abych jeste nakonec nebyla nevesta se sadrou, ach jo...
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám novou nevěstuuuu :-) A gratuluji k novým prstýnkům. Když jsme si je domů přivezli, tak jsme je taky hned zkoušeli a večer jsme si je před spaním zkoušeli navlíkat a kochali jsme se jejich krásou. A přítel byl taky moc nadšený a že ho bude nosit a musí dávat pozor. To pozor musím potvrdit, protože dostal kdysi prstýnek z oceli a po měsíci nošení ho někde ztratil a už jsme jej nenašli. elika: Ty kytky si myslím nejsou zase tak akutní, ale myslím, že v srpnu by to mělo stačit a s tou sádrou doufám, že to nebude tak akutní a když tak jim řekni, že se máš vdávat ať ti to dají do ortézy nebo si domluv na svatbu sundání, popřípadě domácí ruční práce s pilkou :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Eliko: souhlasím s misou, kytka je jedno z toho, co tak aktuální není, to i mě řekli, že stačí 14 dní před svatbou :-) , takže v tom srpnu někdy. nejdůležitější jsou určitě ty šaty, ty jdou na dračku ;-) . A sádru ti nezávidím. Měla jsem ji jendou v životě a to teď od ledna do února, zlomenej prsteníček na pravé ruce. Měla jsem tu sádru "jen" 4 týdny a málem jsem se zbláznila a sádru ke svatbením šatům, to bych si ju raději sama sundala :-N . To ti vůbec nepřeju :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: ja uz sem s tou rukou mela problemy loni, ale to sem se sadre uspesne vyhla, no ale jak prisla sezona a ja delam v restauraci v kuchyni, tak se ozvala i ruka. No uvidime co mi pan doktor rekne. Jak pises s tema prstynkama, tak nevim jestli ho pritel bude nosit, co sme spolu zak zadny prstynek nikdy nenosil, ale co sem mu dala retizek, tak jeden ztratil komplet i s priveskem a u druhyho stratil alespon ten privesek, takze neco podobneho. Mozna bude prstynku nejlepe doma v krabicce.
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t: saticky uz se mi siji o ty obavu nemam, ale v ty kvetince sem predpokladala ze si aspon nejak domluvime termin kdy se sejdem a dame to nejak dohromady, ale mam se ozvat az v srpnu a hlavne je to jedina kvetinka tady v okoli kde fakt pekne vazou a tak. No a jinak uvidime co bude...
Odpovědět
Profilova fotka
já mám teda opačnou zkušenost, mám dojít co nejdřív, protože si na ten den berou max. čtyři svatby. Víc by nezvládli navázat, tak mi paní říkala, ať si zajdu alespoň zamluvit termín a pak se někdy domluvit konkrétně - no, hlavně, že jsem tam ještě nebyla, že ?!?! :-N Musím to o některým víkendu dohnat :-) To asi záleží na květinářství... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elika: oni tě jako odbyli úplně =-) . Já myslela, že si tě jako poznamenali a že jste se právě domluvili, že až v tom srpnu domluvíte konkrétní kytku. Tak to je teda fakt blbý, však si mohli opravdu jen zapsat, že kytka na 4.9. a přijde se domluvit několikátýho srpna. Všude to chodí jinak, no :-. .
Odpovědět
purblanca: a kde si nechavas vazat kyticku? Nekde u vas, nebo v Brne? Ja jsem byla za tim floristou v Reckovicich a je nejakej divnej, poslal mi nejake navrhy, ale o 14dnu pozdeji nez jsme se domlouvali a hlavne se mi to vubec nelibilo, tak jsem mu napsala, ze si to predstavuju trochu jinak a uz se mi vubec neozval, tak nevim, jestli se ted neciti nahodou dotcenej... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to tomám taky tak,že jsme zamluvili datum v květinářství a behem srpna si tam dojdeme domluvit konkrétní kytky atd
Odpovědět
Profilova fotka
no ja sem ji rekla jakej datum a on mi na sebe dala mejl a ze nekdy behem srpna, ale predemnou si ho nikam nepsala, tak nevim. No snad to dopadne dobre, protoze jinak opravdu nevim kam jit.
Odpovědět
Profilova fotka
lennika: asi v Újezdě u pí. Černé, ale uvidím. Ta paní co mi to budou venku chystat má taky svoji floristku, takže možná zkusím tam ? Já nevím.... Právě se rozhoduju, chjooooo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já se jdu za váma rozloučit, zítra prcháme 8-) . Tak se mějte hezky, ať jdou přípravy od ruku a taky toho moc nenakecejte, to se bude pak blbě dočítat. Já se tu objevím až 19. 8-) .
Odpovědět
a.n.e.t.t: tak teeeda ahoooj a preju moooc peknou dovolenou, at se vse vydari!!! ;-) :-) purblanca: no ja po teto zkusenosti taky premyslim, jestli se jeste nepodivat nekde jinde, radeji.. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mám dotaz trocha jiný. Jak to děláte že ten komentář v albu před fotkama máte oddělen řádkama. Mě to splývá vše v jeden text, popřípadě, jak tam vložíte srdíčka a odpočítavače???? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Noo tak to by mě taky zajímalo :-D .. vím, že je tady někde na beremku přímo téma na tohle, ale už nevím kde to jee :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky... ten text odsadíte žetam vložíte za řádek < br >ale nesmějí mezi tou závorkou a br být mezery ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, i já Vás zdravím, užíváme s malou hezké počasí a sluníčko :-) Jinak tak nějak z příprav toho už máme snad dost a jen dolaďuju,oznámení rozeslané, kytku už mám domluvenou i se zálohou, to samé dorty, fotograf,hudbu na obřad atd.jen nejsme schopní vymyslet jak svézt a odvést navečer asi 10 hostů z Brna, aby to nebyla velká pálka a dokupuju tombolu :-. Všem přeji pěkný víkend. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?