4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
tak nějak jsem si myslela, že mám všechno zařízený, ale ještě...: udělat vinětky na víno, konečně koupit oblek, kravatu, košili ženichovi, zajít do květinářsví, koupit barevný papíry na rýžu, koupit vázy na sv. hostinu, setkat se s kapelou, setkat se s paní z agetury a s hudebníkem na místě obřadu, udělat rodičům děkovný kartičky, rozeslat oznámení, čekáme na prstýnky, ....a určitě jsem na něco ještě zapoměla... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Purbl: šmarjá nestraš s tím co máme a nemáme. ted mi akorát volala družička, má hotové zkoušky a ujímá se svatebních novin, díky bohu, mě už z PC hrabe. 8-( 8-( Jo a viděla jsem novou fotečku z Vaší předsvatební dovolené - pekné pekné. A musím říci, že my odjíždíme zítra do Jizerek na hájenku do úterka a taky se neskutečně těšíííííííííííím........tento víkend sme byli u nás na chlaupě a já objevila kouzlo focení černobíle - to je nářez, přijdu si jak Kolombus, co objevil Ameriku, prostě s emi libí čb fotky na mém fotáku vice než barevné.... :-D Holky, mizím likvidovat vytopený byt, hezký zbytek dne, papa zítra
Odpovědět
Profilova fotka
oleek: jj, černobílý fotky mají něco do sebe, tu co mám v albu je navíc focena "zrnitě" :)) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nevěstinky moje x-) 2 měsíce a 2 dny :-) Kdopak ví, kolik je to dní ?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ták to teda nevím, kolik je to dníííííííí.......... :-D :-D Včera jsem byla na depilaci a paní kosmetička vdává dceru za tři týdny,tak se ptala, co už vše mám a tak... a jak s ona v tom vyžívá a vyprávěla, co všechno má pro dceru za překvapení - jako kapela, čokofantána, bílá limuzína, ohňostroj,..... tý jo....ale zas co vyprávěla, jim do toho dost "kecali". Nevěsta si vybrala místo na hostinu a oni to tam bez jejich vědomí zrušili a rezervovali to jinde, kam je pak vzali na oběd a řekli jim to tam.......ale jináč srdečná paní......jen jsou s rozpočtem trošku jinde :-) Nevěsty: Otázka pro dnešní den. Napište mi všechny, odkud vlastně jste? Já tu čtu jenom Brno - to má naše diskuze nějaký podtext 4.9.2010 - Brno a okolí či co :-D :-D :-D :-D (Jinak nic proti Brnu, mám to na Moravě ráááda - loni sme tam jeli na dovču a ještě teď z toho žijeme :-)
Odpovědět
ahooj holky, omlouvam se, ale vcera jsem vas nejak nestihala cist a odpovidat. Jinak samozrejme dekuji moc! purblanca: ja mam taky podobnou udalost a to sice s moji puvodni svedkyni, moje vyborna kamaradka, ktera mi nakonec asi po trech mesicich rekla, ze mi za svedkyni nepujde... :-( A tak samozrejme ted presmyslim nad tim, ze ji na svatbu take vubec nepozvu... ]-(
Odpovědět
...jen abych vysvetlila v kratkosti tu moji svedkyni. Je ji 31, loni se seznamila s klukem, kterymu je 28, pouze po mesici uz spolu bydleli v podnajmu a zacali shanet nejaky byt, ze spolu pujdou do hypoteky. Ted uz to maji vsechno vyrizene a od unora uz bydli v novem a hlavne ve svem. I kdyz je to moje kamaradka, tak jsem se ji ptala, jestli to nahodou neni tak trochu rychly, ze se vlastne skoro neznaji...coz si myslim, ze je pravda, ale nijak jsem si od toho neodrazovala, protoze by to hlavne nemelo cenu, byla zamilovana a s takovym clovekem nikdo nic neudela.. :-) No nic, a nekdy v lednu jsem si pozadala, zda by mi sla za svedkyni, ona ze jo, a byla mooc rada!!! Asi za tyden mi vola, jestli je jako zvanej i ten jeji kluk, tak ji rikam, ze je to snad logicky, ze ano. No a asi za dva mesice, mi rika, no on Tomik se mnou na tu svatbu stejne nepujde, pry tam nikoho nezna a ze co by tam jako delal!!!! Tak jsem ji rekla, jestli jako neni normalni!!! No tak jsem se smirila s tim, ze tam nakonec svedkyni nevydrzi dlouho a ze bude chtit jet brzo domu za svym milym!!! ]-( No nic mene asi za dalsi mesic, mi pise po skypu, ze mluvila se svoji skorotchyni a se sestrou jejiho pritele, a jak ji od te pozice svedkyne zrazovaly, ze co vsechno bude muset delat atd. A jak je to strasne organizacni osubka!!! A ze ona neni ten typ...atd, atd...a samy takovy podobny blbosti!!! Jsem ji rekla, ze po ni vlastne nic moc nechci, jen obcas ty lidi postouchnout spravnym smerem...a tak.. :-) No tak ze vysledek je, ze je jeste ona nakonec nastvana na me, ze jsem ji jako nerekla, ze bude muset neco delat, teda to malo... :-S
Odpovědět
...no a do te doby jsem s ni nemluvila ani nepsala po skypu...pred tim jsme byly denne v kontaktu.. ]-( Bylo mi to desne lito, i jsem to obrecela a pritel mi rekl, ze se na ni mam vy..., protoze to proste neni normalni!!! ..abych tu nebyla sprosta!! ;-) No a tak jsem vlastne zjistila, ze se nechala ovlivnit lidma, ktery zna pouze rok, misto toho, abych povazovala za cest, ze nekdo chce, aby mu sla za svedkyni....coz ja bych teda brala jako cest!!!!.... Co myslite?
Odpovědět
Profilova fotka
oleek:já jsem ze Sokolnic, to je 15 km jižně od Brna - to bys nečekala, co ?!? :-o :-D lennika je z Bošovic, což je asi 30 km od Brna a a.n.e.t.t je od Židlochovic to je taky kousíček od Brna... ale holky ti to napíšou samy... jen jsem tě chtěla Brnem "ukamenovat" :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak mě napadá lennika... Bošovice jsou už okr. Vyškov, ne ???
Odpovědět
purblanca: jj, Bosovice uz jsou okres Vyskov, tak ze zadny Brrrnooo!!!!... ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lennika: už jsem to tu psala...tady alespoň uvidíš, jaký to "kamarádství" je... a jak ti to štěstí přeje... :-| Mě by v životě nenapadlo kamarádce cokoliv říct, nebo ji od svatby zrazovat jako u klaire.. je to děs ! 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
jj, je to des! ]-( Omlouvam se, ze jsem se tak rozepsala... :-| ale nejak se to asi ze sebe potrebovala dostat!! ;-) ..i kdyz tim by se asi clovek chlubit nemel, ze ho svedek odmitl.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lennika: ne, to je v pořádku, kde jinde si o tomhle popovídat ?? ;-) Od toho jsme tady, že jo holky... A není to chlubení...je to spíš smutný, že člověk, kterýmu si tak věřila ti udělal tohle...
Odpovědět
Profilova fotka
Brno, Vyškov, to je fuk - prostě samá Morava - no alespon si z vás udělám kamarádky a budeme tam mít za kým jezdit a grilovat - to my ttůůůůze rádi :-D :-D :-D :-D Ne, opravdu loni na dovče sme byli nadšení. Pavlov, Lednice, Pasohlávky, Mkulov, .......paráda. Lennika: Ne ne, jen se vypovídej..........je to smutný a ona je na ránu, to teda jako jo. Je to až neuvěřitelný, že si kolikrát myslíme, že toho člověka známe a pak přijde jiná osoba a totálně ho změní, přetransformuje a ten člověk je totálně mimo........ale my s tím nic nenaděláme a když chceme, tak sme ty nejhorší. No, na druhou stranu bud radši, že to odmítla, než aby jsi se tam dívala na její otrávenej ksicht, když její velebnost přítel nechce jít,..... a určitě teď máš někoho lepšího a svědomitějšího, pro koho je to opravdu čest, Ti jít za svědka. :-) Moje kamarádka to čekala, slíbili sme si to v první třídě :-D :-D ale do té chvíle trpěla "zácpou" a ted??? Ted má už dva měsíce hoňku :-D přitom zatím nemám co moc na zařizování, to dělám já s její sestrou družičkou,.....ale v ten Den Dv se asi zblázní s tou organizací..... :-D
Odpovědět
purblanca: dekuju moc... ;-) A kdy se vlastne budete stehovat?...uz to mate za par, ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
oleek: jóóó, nad grilovačku není,... neříkej dvakrát :-D lennika: no zatím se nám to seklo ;-( musíme teď předělávat projekt na vodu a to znamená znovu stavební povolení... už to vypadá, že se do svatby nenastěhujeme ;-( ;-( ;-( a jeslti jo, tak s odřenýma ušima... :-| chjooo... tak jsem zvědavá, jestli zvítězí lidský rozum anebo birokracie... 8-( a já jsem se tak těšila... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak tady jsem se zasmáááála :-D http://www.beremese.cz/album/view.php... Holky, jakej je vlastně "postup" u falešné nevěsty ? Vím, že ráno, když si jde ženich nevěstu vyzvednout s kytičkou, tak se mu nastrčí falešná... a co dál ? On si musí tu pravou vykoupit nebo tak něco ? Začíná se mi to líbit, že bych miláčka trošku potrápila :-D
Odpovědět
oleek: dekuju za podporu, vnimas to uplne stejne jako ja, to jsem rada... ;-) :-) Presne, tak nakonec jsem tedy rekla kolegynce v praci, s kterou uz se taky zname dost dlouho a vychazime spolu. Zrovna ted 29.6. se ji narodila mala Nelinka... :-) Tak ze bude na svatbe i s prckem, teda aspon chvilku, pak ma vybornou maminku, tak ze ta bude pry hlidat... ;-) No hned jsem videla ten jinej pristup... ;-) :-) Jsem rada, ze to tak nakonec skoncilo!! grilovacka??? jooo, tak to my taky radi... ;-) purblanca: jee, tak to je mi moc lito, vim, ze ses moc tesila.. :-( No snad vyhraje ten lidsky rozum, drzim pesticky!!!! ;-) Jinak s falesnou nevestou nevim, jak to je... Kazdopadne foto je uzasny.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jakou barvu obleku má váš ženich ?? Zítra jdeme kupovat, tak ať mám inspiraci... Svatbu máme oranžovo-bílou. Ale já bych spíš chtěla bílé kaly, než oranžové. Možná si je nechám uvázat oranžovou stužkou, aby na nich "něco" oranžového bylo... prosím poraďte... :-) 1) barvu obleku (nejvhodnější), popř. jakou máte vy 2) barvu košile a kravaty
Odpovědět
Profilova fotka
K obleku. Chtěla jsem pro něj světlý oblek, takový ten krémový. Ale když jsme ho v tom viděla a vyzkoušel si tmavý, tak mu ten tmavý prostě sekl více!!!!! Takže má tmavý oblek, zelinkavou košili a bílou kravatu. Doporučuji vyzkoušet světlou i tmavou verzi a sama uvidíš, který mu víc padne. Ta světlá je krásná, i s tou oranžouvou by byla šik, ale než aby v tom ženich vypadal jak cukrkandl,.......dej na instintk a první dojem ;-) ;-) ;-) ;-) Takže nevěsty, příští léto domluvíme grilování na moravěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě :-D lennika: A tu Tvoji kamarádku, cop to odřekla, tak tu bych vůbec nekontaktovala,.....prostě pokud se ozve, at přijde na svatbu a pokud se neozve, její volba - nechala bych to ladem. je to Tvůj den a nenech si ho kazit něčíma mouchama.............
Odpovědět
Profilova fotka
oleek: tmavej jako tmavě modrej, tmavě šedej ... ?? :-) Mno, ... miláček je korpulentnější postavy, takže ve světlým by to asi nebylo vončo :-N Asi to bude podle mého instinktu tmavá :-D S grilovačkou souhlasíííím ... to se ti naši ženiši budou divit, co to tu kujem :-D lennika: souhlas s oleek...
Odpovědět
Profilova fotka
oleek: asi černý...ten oblek že ? Alespoň podle fotky v albu...
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek holky :-) . Oleek: jako to s tou "maminkou" co do všeho kecá... bych asi vyběhla. I to, že jí objednali bílou limuzínu, co když ona si už zařídila jiný auto. Třaba čokofontána jako překvápko jde, ale ne tak závažný věci. A s tou restaurací...My si zařizujeme všechno sami a jsem štastná, že mi do toho nikdo nekecá 8-) :-D . Když chci, s mamkou se poradím a hotovo. A odpověď na otázku dne, jsem ze Cvrčovic, což je cca 28 km jižně od Brna, jak psala Pur, tak je to nedaleko Židlochovic, ale ještě blíž máme třeba Pohořelice, to je možná i známý, máme to cca 2 km. A na grilovačku se chystám k našim v neděli, mňami mňami :-D . Lenni: teda to mě mrzí s tou svědkyní :-S , je to smutný, ale aspoň vidíš jak "velká" je to kamarádka. Pur: no můj přítel má oblek v podstatě novej, dva roky. Je takovej jakoby tmavošedej,skoro až do černa, ale není to černá. Košili bude mít bílou (určitě s krátkým rukávem ;-) ) a kravatku bude mít tu co mám v albu, možná je to nic moc vyfocený. Je prostě bílá s jakousi bílo-stříbrnou výšivkou. My svatbu neladíme do žádné barvy. Ani košili ani kravatu jsem nechtěla ladit ke kytce, protože bude mít korsáž a ta bude dostatečně ke kytce ladit. A on bude ladit ke mě, k bílým šatům, bílou košilí a bílou kravatou x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, ale neměla by mít košile dlouhej rukáv ? ... dle pravidel :-) Nechci miláčka uvařit, ale krátkej rukáv mi nepřijde tak "slavnostní"... co holky ? A jinak platí tak otázka s falešnou nevěstou ;-) Já vím, vždycky vás zavalím dotazama, že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Purbl: JJ, černej...... ;-) Ten můj mlaďas je právě vyšší..... a působil by v tom taky směšně. jako světlý oblek je šik, ale tmavý na chlapovi vynikne lééépe :-D i na tom Tvém :-D Anett: Ahoja. No jooooooooooooo, už sem se smířila, že jsem tady jediná "češka" :-D :-D :-D :-D Nám do toho mluvila trošku "skorotchýně" - koho pozvat a ohledně dortů - ale mladje ji hezky usměrnil :-D Anet mě navnadila na další otázku: Ženich může mít krátký rukáááááááv košile????
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak může se všechno že ? Ale asi to nebude vypadat tak hezky a svátečně jako dlouhý rukáv...
Odpovědět
Ahoj holky, otázka dne a odpověd : Židlochovice-20km od Brna :-D jinak u nás tmavý oblek, bílá košile s dlouhým rukávem (snad bude aspoň o pár stupňů míň) a fialková kravata,tak nějak aby snad ladila ke kytce. ;-) Teď jsem koukala do toho svého albíčka příprav a musím to celé pak proházet ty fotky, jak jsem tam dávala páté přes deváté od samého začátku tak je to miš maš všemožných k sobě neladících serepetiček a všech odstínů barev,fuj :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janula: tmavý ? V albu vidím šedý...jestli mě zrak neklame... :-o :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pur a Oleek: my nemáme přece klasickou svatbu. Na obřad bude mít i sako. V restauračce - co je komu potom :-D a doma už se stejně převleče. To jen já budu poletovat v šatech do rána :-D . Předpokládám, že po obědě se půjdou všichni převléct, protože budeme už kecat a pojídat :-D . Jako košili rozhodně s krátkým kvůli počasí, aby se neuvařili, proč by měl pod sakem chudák ještě dlouhej rukáv. Viděla jsem svatbu ze srpna a ženichovi tekli čůrky potu po obličej, se pořád utíral kapesníkem. Nechci mýho brouka vystavit něčemu takovýmu ;-) . A k falešné nevěstě nevím, já to na svtbě ještě nezažila :-N .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?