4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
Tak noc před svatbou taky spolu strávíme, ale ráno mě ještě "rozčepejřenou" odveze k našim a pak mě uvidí ve vší parádě x-) ... jen aby mě poznal :-D A s tou sv. nocí to máme asi stejně jako oleek. Schválně se holky do toho tématu mrkněte, já jsem málem spadla ze židle, jak jsem se smála,... hlavně teda perličky jsou od těch nevěst, co sv. noc mají za sebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Oleek: vyfotila jsem mobilem, takže fotka nic moc, ale je :-). A svatební noc...můj drahý mi už k tomu řekl, no nečekej po mě nějaký extra výkony :-D . Ale prostě uvidíme :-) . Já spíš předpokládám, že budu z celý dne tak unavená, že padnu za vlast, ale kdo ví. Do toho témátka jsem už nakukovala, ale moc jsem ho nečetla. Velcí "píči" (to taky používám oleek ;-) ) taky nejsme, ale svatba je snad jendou za život, tak to prostě musíme zapařit :-D . Ale my budeme mít tu rozlučku týden před, tak možná zapaříme pořádně už ten týden předem a pak už to bude o svatbě v poklidu :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Lenni: upřímnou soustrast, je to opravdu hrozné :-( když má člověk pocit štěstí a dostane takovou ránu :-( A ohledně oddělení před svatbou :-D. Já opravdu přítele pošlu spát k rodičům-lépe řečeno k jeho mamce a já budu sama doma. Už tak budu vystresovaná, jsem šílený stresmen a tak se nebudu muset rozčilovat, kdyby náhodou usnul dříve jak já a začal chrupkat. A ráno ho nemusím nějak vyhazovat a ještě ho komandovat co má udělat apod. :-N. Tak bude i on krytý a nebude mít tolik příležítostí si to ještě rozmyslet :-D.
Odpovědět
Oleek musela jsem se s těma šešulkama smát :-D mám to namyšleno tak, že se všichni tři pěkně vyspíme tady u nás doma, tchyně bydlí asi o kilák dál, tak se Luky ráno zbalí, půjde k ní, nachystat auta se svědkem ad. a mně už dojede mamka se segrou, pomůžou mi s malou, oblíkat a ostatní :-) pak si mě před polednem Luky vyzvedne,teda nás :-N noc máme naplánovanou, že tu máme bloklý v penzionku pokoj, malou budou u nás doma hlídat babičky,tak snad se konečně aspoň do osmi vyspím :-D :-D na žádné velké akce to nevidím :-N :-N
Odpovědět
šperk nádherný :-) taky mi paní v salonu nakonec domluvila perličky,vypadalo to k těm šatům tak nějak jemněji než štrasové...
Odpovědět
Profilova fotka
Lenni připojuju se k holkám, je mi to moc líto, co se stalo :-( . A holky ještě k tomu spaní před svatbou. Jako já ani nevím, jestli usnu, já už to vidím, budu tak nervózní, že budu čumákovat do tmy, ráno budu mít otelký oči a budu unavená jek pes...
Odpovědět
Profilova fotka
Jani taky si myslím, že ty perličky josu právě jemnější :-) . Já mám právě na šatech, od všeho torchu :-D - jak perličky, tak průhledné kamínky, tak i štras, ten jenom trošku, takže mě by se hodilo všechno. Ale ty perličky a kamínky mi přišli nejvhodnější. Navíc na tom mým nahrdelníčku jsou ty kamínky upravený jakoby do kytiček, což se mi moc líbí. jsem takový romantický typ 8-) .
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.tt. bižu je náádherná ! :-) Super výběr ! :-D Jsem taky nervák, tak asi budu taky čumákovat :-| To bude mít ráno kosmetička co dělat... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ;-( , tak prstýnky dnes nebudou, že toho mají hodně, tak až po svátkách a já se na ně tak těšila, jak malá :-N . Ale co, však do září je ještě času, tak počkáme, jen jsem se fakt strašně těšila :-N . Pur: děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.tt. nic si z toho nedělej, nám dělá prstýnky už asi dva měsíce ]-( minulej týden už jsem taky nevydržela a ptala se na ně a prý jsou u rytce, že zasazuje kamínky, tak mi je slíbil do dvou týdnu. Jestli příští týden nebudou, tak... 8-( budu zase vys.r.t mailem :-p To je nejlepší, pořád otravovat a je to přestane bavit (všeobecně, jakéhokoliv dodavatele), tak to raději rychle vyřídí, aby měli pokoj :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, neznáte některá soutěž "jak dobře znáte novomanžele ? " Narazila jsem na to teď v jednom albu, ale nevím oč jde... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Prstýnky má na starosti můj drahý, takže by případné otravování bylo na něj. Jenže on je kliďas, takže 3. září to jistí :-S :-N . A tu soutěž teda neznám, to mi nic neříká.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A však jestli jsi na to narazili u někoho v albu, tak napiš té něvěstě. Já taky když se mi něco líbí, nebo mě něco zajímá, tak všem píšu a i mě pořád někdo píše :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Janula: Taky to byl vtípek s těma penězma. :-D Holky, mě včera "macecha" říkala, že na svatbu nemají perličky být,......ale sama mám na naušnicích dvě perličky. Anett: Bižu je krásná, vypadá jemně, romanticky, přesně jak píšeš.....budeš půvabná :-) My si jedeme pro prstýnky zítra. Dávali jsme je tam předminulý pátek, ještě svoje zlato sme měli a ti manželé byli strašně ochotní a včera paní volala, že si můžeme přijet. Taky se na ně těším a nemůžu se dočkat. 8-) 8-) Teď jsem přinesla od fotografa fotky na oznámení, to bude hotové příští sobotu a konečně to můžeme rozeslat a rozdat. No a dnes odpo jsem měla jet domluvit kytky, ale včera večer mě sousedka nad vytopila a tak mám uklízení, sušení a jednání s pojištovnou na dnešním programu. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanca: Jak dobře znáte novomanželé? nějaký kvízoví test nebo přímo otázky mezi novomanželi???
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo není to to poznávání ženicha podle hrudi a nevěsty podle lýtek?
Odpovědět
Profilova fotka
No, nevím, napsala jsem nevěstě, tak uvidíme :-) oleek: tak to máš o zábavu postáráno :-| A proč by jako perličky neměly být ? Že znamenají něco jako slzy? Už je mám namyšlený a připravený v dekoraci, takže nic neměním :-) A líbí se mi ! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to jsem taky kdesi četla, že nemají být perličky, že to značí slzy v manželství, ale... to jsou povídačky skoro ke všemu. Jakože růže na svatbu = trnité manželství, nebo svatba v máji = do roka máry, nebo modré svatební šaty značí modřiny (že bude bita mužem) a spousta dalších povídaček... Na toto já prostě nevěřím. Ale zase povídačka - když se v září vdáš, bohatství a štěstí zaručeno máš... To beru :-D .
Odpovědět
Právě myslím, že to znamená asi něco jako ty slzy, ale v tomhle moc naštěstí pověrčivá nejsem ;-) sakriš když už jsme to vydrželi skoro 11 let spolu tak myslím, že slzet zvládnem i dalších 50 :-p :-D holky, večer dočtu, prcháme ven, krásný den všem přeji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já tomu taky nechci věřit a výzdobu kvůli tomu nebudu měnit, ale to s tím září je hezká povídačka, to jsem ani nevěděla.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to s tím zářím taky beru všema dvaceti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Njn, měsíc si vybrat umíme ;-) ... a to jsem chtěla srpen ! :-o Uff... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já chtěla 28.8.2010 páč to má můj tatík 55.narozeniny, ale měli plno na hostinu, takže sme vzali termín o týden déle a na 28.8 se ožení tatík, když to tam tak smutně zbylo :-D :-D a na tom samém místě a já mu půjdu za svědka, takže budeme mít takovou malou generálku o týden dříve :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já taky 28.8. :)) Ale maminka a sestra mě ukamenovaly argumenty, že bude na cukroví moc teplo. Ejhle, o týden později a už to zní jinak, protože je to září :-D A stejně jsem už couvnout nechtěla, ... vzhledem k tomu, že to máme venku ;-) oleek: tak to budete mít ještě v živé paměti, to pak bude brnkačka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tohle si přečtětě, je to z diskuze zamítnutá pozvání, jsem lapala po dechu, když jsem to četla :-o : claire22: "To u mě to prostě dělá jedna dotyčná, o které jsem měla mínění, že je má kamarádka.....a najednou dělám vše špatně - fialovou barvu svatby - to si vybere jenom hysterka - že to prý ke mě sedí, že 4 měsíce před svatbou kupovat oblek je úplná zhovadilost - co kdyby můj přítel přibral nebo zhubnul, že hodně utrácím a máme málo peněz a já si vymýšlím takovouhle svatbu (podotýkám máme 20 lidí na hositnu, což mě teda nepřijde jako veliká svatba). Pak že jsem vlastně přítele ke svatbě přitlačila a že si na něj hnedka chci vynutit ještě dítě.....a takovýhle věci......doprčič - přítel je snad svéprávný a ví do čeho jde, hlavně se máme rádi a kdyby to necítil, tak by si mě ani nechtěl vzít - na miminku jsme se domluvili, že by jsme rádi na něm začli pracovat až po novém roce, potřebuji dodělat vysokou (studuji dálkově). Snad víme co děláme, ale naše "kamarádka" je prostě jiného názoru.....fakt mám sto chutí zrušit to pozvání ke stolu......ale fakt se bojím, že by nám to tam chtěla zkazit - že bude dotčená - už tak je dotčená, že přítel si nevybral za svědka ji, ale sestříného přítele, se kterým si prostě hodně rozumí a jsou to dobří přátelé.......takže je prostě zapšklá.........a závistivá........... "
Odpovědět
Profilova fotka
teda, to bych ji vyplonkovala a letěla by jak namydlenej blesk 8-( 8-( 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
že...?!?! Já taky, čůza ! Se mě to netýka, ale zvedlo mě to trošku ze židle... ]-( To je neuvěřitelný, nekteří si nevidí do huby... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Totálně mě to vytočilo, že bych tý nevěstě napsala, at jí žene pohrabáčem přes smeťák 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj, něco podobnýho jsem jí napsala taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky to já zase chtěla až konec září právě kvůli teplu, já chtěla 18. či 25., pak jsem přišla z 11. což přítel zamítl kvůli tomu datu samotnýmu |-| , tak nakonec to bylo až 4. A do té diskuze jsem taky nakukovala, ale to tam toto ještě nebylo. No je to síla... Takovou bych já poslala opravdu někam, nejprvě bych si s ní promluvila, jako jestli je normální a pak nazdar...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?