4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
karolinkak: Kytičku jdu objednat zítra osobně, jinak sme se s floristkou domlouvala po mejlu a ano, budu mít kytičku pro sebe, svědkyně budu mít asi na ruku na náramku, pak mám pro maminky jednoduché a jednu babičce (to je moje druhá maminka). Družičky už mít nebudou,.......at si chytnou večer tu moji :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
karol: kytky pro maminky pořád řešíme. Často nevěsty po svatbě uvádí, že to byla zbytečnost, že maminky nevěděli co s tou kytkou a že ji často někde zapomněli :-N . Moje mamina už obsolvovala svatbu sestry a říká, že pro maminky je to fakt ne prd. Ale přítel nechce pro mě přijít jen tak, bez ničeho, tak kytku chce a prý aby nebylo blbý, že ji dostane jen jedna mamka a jeho ne. Tak on pro ně kytky chce. Družičky nemáme. A moje svědkyně a přítelův svědek dostanou nějakou kytičku na připnutí, něco jako ženich bude mít korsáž, tak ani taky něco, menšího a jinýho, ale oni dva aby měli sterjné. Zbytek lidí dostane myrtu s mašličkou.
Odpovědět
Profilova fotka
karolinka: no, jak jsem psala, jsem na to vybavená, takže si nehty "udržuju" svým gelem a lampou, který jsem si loni koupila. Protože mě nebavilo co týden chodit k nehtařce nechávat si dělat nový nehet... Kytičky maminkám určitě - to se dává x-) a my máme dva svědky, takže to naštěstí řešit nemusím :-p Háže se úplně obyč rýže. Myslím, že i parboidka je na tuto "příležitost" dost luxusní :-D Viděla jsem, že si nevěsty dělají takový kournoutky, ty pak někdo rozdá svatebčanům a pak "stačí" kornoutek rozdělat a "vyhodit" na novomanžele. Je to spíš tak, že to vypadá na oko dobře ;-) než když tam někdo pobíhá okolo všech s jedním pytlíkem rýže - o nic jinýho nejde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím si, že to vypadá pěkně, když mají maminky kytičky, né žádné honosné, stačí malé, ze tří kvítků, třeba do stejné barvy k Tvé kytičce. A když jde ženich žádat, má jim co dát,.....je to tak trochu i takové poděkování vlastně. Jo, ty kornoutky jsem viděla,.................pravda, na oko hezké,...........jen aby nám na úřadě nestrčili smetáček a koště do ruky a ukliďte si ten bordel :-D Holky a co zatahování, víte o něm, že ho budete mít? A plánujete únos nevěsty???? Můj tatka si únos nepřeje. A četla jsem, že unos značí odloučení dcery od rodičů, takže jsme mu řekla, že to znamená, že se mě nechce zbavit :-D :-D ......... No, ale asi něco malého a krátkého zpunktujeme, aby to neměl ženich tak jednoduché :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Co to je zatahování ?? :-o Únos neplánuju a doufám, že i nikdo z okolí ....
Odpovědět
Profilova fotka
Zatahování je, když vás Vaši známí nebo kamarád někde po cestě z úřadu na hostinu zastaví a dají Vám nějaké úkoly, řezat kládu tupou pilou, přebalit mimčo, kouli na nohu, překážková dráha a ták - to jest podle zálib nebo zaměstnání většinou,........... a ještě se musíte vykoupit flaškou..... :-D A pak eventuelně kolegové od manžela z práce před úřadem, když vyjdete taky přichystají něco obdobného - většinou to bývá koňsaký chomout na ženicha a nevěstě vozíček, to řezání klády, atd....... A teď jsme to prokecla, páč vy to asi nebudete vědět, zda někdo něco chystá,........ to jde mimo nevěstu i ženicha,.....
Odpovědět
Profilova fotka
aha, to znám, je to neznám jako "zatahování" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, děkuji všem holkám, co mi pomohly s těmi šatičkami(do IP). Už mám jakési indície, tož se teď pokusím najít někde v okolí.
Odpovědět
Profilova fotka
kamilka007 • Dnes ve 13:10 Svatební den je pro mě záležitost, na kterou se neuvěřitelně těším, proto jsem založila tuhle stránku pro nás všechny, které se těšíme na 4.9.2010!
Odpovědět
Profilova fotka
Oleek taky to neznám jako zatahování. Ale prostě že kamarádi něco přichystají s tou koulí na nohu, chomoutem, to jsem dnes někde výš už psala. A pro ty kytičky pro maminky stejně nejsem :-D :-p . Opravdu z praktického hlediska, jak už jsem psala, tak mamka ji už měla a teď by ji už nechtěla. A četla jsem tu diskuzi něco jako co bylo zybtečné na vaší svatbě a o těch kytkách tam opravdu dost psali :-N . na druhou stranu může mojí mamce donést kytku, ale ona ji nemusí tahat sebou, že. A únos nevěsty rozhodně ne. Dobrovolně bych s nikým neodešla, jedině pod násilím a to si snad nikdo nedovolí :-N . mě se to nelíbí. Člověk má v místě oslavy spoustu jídla, pití a ten únos je jen o tom, že se někde udělá další útraty na účet ženicha. Často se stane, že ženich nevěstu ani nehledá. Tak je dlouho pryč, nebo ji hledá tak usilovně, že jsou oba dlouho a pryč a svatba bez novomanželů je o ničem...
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasím s anet, takovou svatbu jsem zažila... unesli nevěstu a než ji ženich "našel" a dovezl zpátky, byli pryč snad dvě hodiny (možná i víc), no prostě to byla věčnost a na svatbě totální nuda :-| Tak proto jsem taky proti této tradici :-) Na druhou stranu jsem viděla (jen na fotkách, tady na beremku) únos a to takový, že kamarádi unesli nevěstu tak, že ji odvezli k nějakému rybníku, měli připravený vlastnoručně udělaný vor a odvezli ji doprostřed rybníka - ženich to chudák asi netušil, protože ji neměl čím vykoupit, myslím, že "musel" darovat sako, aby si "koupil" nafukovací člun a musel si pro nevěstu dopádlovat - to se mi zdá super únos !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak teda vítám kamilku007, jestli se přidá :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ráda se přidám, zatím okukuju terén, jsem tu docela nová (na to za jakou chvilku bude svatba).
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanca: no to bych dotyčné asi zabila, kdyby mě odvezli na voru někam doprostřed rybníka :-D , ještě se to převrhnout... jejda. Nene my si pěkně v poklidu zapaříme u nás :-D . Kamilko ahoj, vítám tě tu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ohledně nehtů, že se tedy s dovolením vracím. Já mám akrylovky a jsou moc pěkné. A je opravdu jedno, jestli gel nebo akryl. Myslím, že v líbivosti to není. Záleží hodně na nethařce a ne na typu. Tady je rozdíl jen v pevnosti. 8-)
Odpovědět
Holky tak já mám asi štěstí, vyzkoušela jsem za ty cca 4 roky asi 4 nehtařky a doplňuju až po 5 týdnech, nehty drží jak přibité, jen vyjimečně se třeba dva dny před doplněním jeden ulomí. Jinak kytky budu mít malou pro maminky, svědkyni i družičku plus korsáž pro ženicha a ty fialky na stoly, ale to jen proto, že tady v Židlách to není žádná velká položka (vše do 2tis.) a na oko to vypadá podle mě na fotkách hezky ;-) jinak to solárko to je fakt blbé,co chvíle je v televizi nějaký takový případ :-( já byla tak pět sedm let zpět blbá jak tágo, chodila často a jak jsem napsala, teď už mám x znamínek venku a nechávám se každé 3 měs.kontrolovat na kožním, věřím že by to snad v začátku odchytli :-| měla jsem na ples nástřik a vypadalo to hezky (je to první fotka v albu), zvolila jsem si nejnižší možné opálení, takže jsem nebyla přehnaně oranžová nebo tak něco, určitě lepší než samoopalovák, s tím mám vždy fleky a u tohoto nejsou. Jak se pak kůže ale loupala, tak za týden to bylo už hnusnéale to mi už bude jedno že 8-( :-N únos nevěsty u nás asi bude,ale jen domluvený,aby mě ženich do půl hoďky našel a taky myslím kluci vymýšlí kouli na nohu, ale víc jde naštěstí mimo mě :-D
Odpovědět
Kami ahoj vítej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak dneska to máme za 2 měsíce a 3 dny x-) kamilka007: co všechno máš a nemáš ? :-) ... když "startuješ" tak pozdě ? :-D Anebo jsi se jenom pozdě přihlásila na beremko ? A čekáme na album ! ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) . Tak doufám, že dnes nebude tak náročný den jako včera. Byla jsem v práci od půl osmé ráno do půl sedmé večer 8-( . Protože jsme ukončovali dva pobyty a přijímali dva nový klienty, no to byl boj. A jeden ten klient je neslyčící, bohužel neumí ani číst a psát :-( a já samozřejmě neumím znakovku... jsem říkala, že mu budu asi malovat, jinak nevím. Sicu už studuju www.ticho.cz, kde je ukázka nějkých znaků, ale nevím no. Znakovku jsem se učila asi před pěti rokama, cca půl roku, ale to už si vůbec nepamatuju, maximálně ahoj, dobrý den a to je vše. Ale klučík neumí ani tu znakovku dobře a ani neodezírá :-S . To bude ještě zajímavý. A z jiného soudku, dnes budeme mít prstýnky, já se nemůžu dočkat x-) . A navíc mi včera odeslala paní bižu, kterou jsem si objednala. Ona ten šperk už měla staženej z obchůdku, napsala jsem jí jestli ještě bude, tak ona že mi ho znovu vyrobí, navíc mi dala novou cenu o 30 kurun míň a ještě k tomu měla na stránkách psáno, že objednávky přijímá do 25.6., že je od 1.7. na dovolené a já si to objednávala až 29.6. a ona mi to ještě 30.6. tj. včera poslala, protože jsem jí psala, že pak budu na dovolené já, od 9. do 18., že bych to nestihla vyzvednout na poště a vrátilo by se jí to, tak to poslala tak narychlo, ta je zlatá, že x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
takových lidí je málo x-)
Odpovědět
ahoooj holky, tak konecne jsme tady... :-) Vikendik byl super a ted ty tri dny na kolech taky parada, no hlavne to pocasi je nadhera... ;-) :-) Jinak tu chvilku nejsem a jsou ty nove nevesty, tak vas taky vitam!! :-) :-) :-) purblanca: nehtiky si taky necham delat, ciste francii a taky moc premyslim o tom stribrnem prouzku na prechodu... ;-) no zanedlouho pujdu na nehtiky, tak asi udelame nejakou zkousku... ;-) holky, jinak pujdeme nejspis o vikendu na pohreb ;-( ...pritelovi zemrel vcera dedecek :-( Tak ze hrozny, hrozny....mela jsem ho moc rada!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko nevěsty, 2měsíce a 3 dny ollala :-D :-D :-D Anet: Zlatá paní šperkařka. No, to musí být domluva, ale určo si šikovná a zvládneš to s klučinou. My si jdeme prstýnky vyzvednout zítra, také se neskutečně těšíííím, až ty briliantíky uvidím x-) x-) Kamilka: Vítej mezi námi nevěsto a buď tu jako doma. My únos nevěsty taky neplánujeme, taťka je proti, mladej řekl, že neví, zda by mě šel hledat a mě se taky nechce někde drcnat a čekat, až mě ženich najde a taky jsem zažila, že byli pryč 2a půl hodiny a na svatbě byla bez nich nuda a jednou se stal i menší malér - auto, alkohol, příkop,.......lepší se bavit na svatbě se všema,..... Ten vor mohl být dobrý recese,......ale taky byhc je asi přizabila, být na tom voru já :-D :-D
Odpovědět
Dobré ránko holky, tak po pravdě v tyto dny jsem ještě ráda na mateřské, tu práci vám nezávidím |-| ale taky mě to už od zimy čeká :-p my plánujem ke kámošce na bazén jak včera, děti to tam mají úžasné a od zítřka má skoro manža týden dovču, tak už se těšíme. Jojo Anet s takovýma lidma je radost něco vyřizovat,musím říct, že zatím mám co se týče svatby taky na lidi celkem fajn trefu, super domluva v saloně, kytky, s hudebníkem, atd.no jsem opravdu zvědavá jak to bude probíhat :-) jen pořád přemýšlím nad svozem a odvozem lidí na večer z Brna, je to 10lidí a chci aby všichni mohli pít, tak dumáme, koho poprosit lidi dovést a v průběhu večera odvést,jakým autem atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj lennika: Vítej zpět ;-) a jinak "Upřímnou soustrast" :-. Holky, mám nový dotaz nebo nevím, zda už jste to tady řešily,..... Včera mě bylo důrazně řečeno, že nevěsta má spát u rodičů a ženich doma a přijet si pri ni v den svatby s rodičema. My jsme to tak nějak zatím ani neřešili, ale jelikož bydlíme spolu a jeho rodiče jsou o 130km dál, tak jsme tak nějak mysleli, že budeme spát u našich oba,......a ted teda nevíme, zda by to bylo moc velké porušení tradice nebo aby ženich teda přespal u nás doma, ráno se sjel se svýma rodičema u nás a pak přijeli k našim za nevěstou??? :-|
Odpovědět
Oleek my to máme tak jak píšeš na konci, chcem ho mít s dcerkou doma :-)
Odpovědět
Lenni: upřímnou soustrast ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Janula: Počkej, takže budete doma všici tři nebo Ty u rodičů a on u vás doma? :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to je neuvěřitelný, zrovna vám píšu, jak jsem se krásně domluvila s paníz krámku ohledně toho šperku a v tom přijde paní pošťačka a má pro mě balíček a v něm už je ten šperk, to je fakt úplně super. A je fakt rozkošnej x-) . Jsem nadšená. Janul: my máme prostě domluveného jednoho kamaráda od přítele z práce, že nám bude dělat řidiče. Oleek: udělejte to jak chcete, to přece záleží na vás, já nemám ráda to striktní, že tak se to musí... My taky bydlíme spolu, ale rodiče bydlí asi 300 m od nás. Takže buď budu u nich spát nebo budu spát doma a k nim půjdu potom, aby mi mamka pomohla obléci a přijde tam i sestra, mě namalovat a asi i česat. A přítel, že si pro mě přijde. Ale já si třeba pohrávám s tím, že by mamka došla ke mě, ale zase budem se tam motat s ženichema nechci aby mě viděl hned. A i mě se to víc líbí, že si mě dojde vyzvednout. No ještě uvidíme :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
Lenni: upřímnou soustrast, je to rána, takhle před svatbou :-( My se chceme před svatbou taky nastěhovat do našeho domečku a to z toho důvodu, aby u mě v pokoji mohli spát hosti. Takže zatím, překvapivě ani naši nic nenamítali, že bych měla spát doma u našich. Přítel mě ráno k našim doveze, kde se budu oblíkat atd. a kam si pak pro mě s kytkou přijede... nevidím na tom nic špatnýho... Holkýýýý :-D A co svatební noc ??? Nakukla jsem do toho tématu co tu je v diskuzi a fakt jsem se místy smála :-p Jak to plánujete, jestli se to dá plánovat ? :-D .... ??????
Odpovědět
Profilova fotka
Svatební noc u nás: Až budeme odjíždět ze svatby vezmeme pod rameno pokladnu s penízkama místo svatebních darů a do rána budeme počítat šešulky :-D :-D :-D :-D Neřešíme ji, prádelko mám, ženich je natěšen, oba nejsme nějak velcí "píči" alkoholu, takže ani společenská unava snad nehro,.....uvidíme, do jak brzkých ranních hodin se budeme veselit a slavit a jak budeme unaveni. Lepší než to "hrotit" v noci násilím a s únavou, tak to třeba bude lepší po ránu :-D - to se přeci plánovat nedá. Anett: paráda, šperk je doma, gratuluji a bude fotečka???? :-D To máš dobrý, že bydlíte 300m od Vašich,..... My bydlíme asi 10km od nich, ale mě se nechce prostě trávit noc bez něj, i když ta představa, jak se na něj budu těšit, až mě uvidí v šatech a vyzvedne si mě není taky špatná.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?