4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
wolgemuth: jo jo musím s tebou souhlasit ohledně popisu, kdo jakou kytku. Tohle mi taky řekla floristka. Takže já budu mít převislou a taky se mi více líbí než kulatá. Takže jsem ráda, že mi to tak trochu vyšlo. Normálně už mě trochu začíná unavovat, že na každé oslavě nebo posezení jen tak s rodiči se vše zvrhne na téma svatba :-D já už někdy nemám ani sílu komunikovat..
Odpovědět
Děkuji za rady holky, tak to by mi seděla podle wol spíš kulatá =-) tak uvidíme na co dojdou ještě v květinářství :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky, nevíte kde bych sehnala šaty, které mám v albu dané jako poslední fotku?(pod názvem: kde sehnat tyhle šaty?). Za každou radu budu vděčná. Dík.(a případně aspoň jak se jmenují, od jaké značky jsou?)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak s tou kytkou pořád nevím :-) . Každopádně mám takovou normální postavu, měřím 170 cm, tak snad bude ta kulatá ok. A v salónu mi k šatům žádnou kytku nezkoušeli, takže fakt nevím, co se ke mě hodí líp. Musím vám holky říct, že už mi začínají hororový sny ohladně svatby. Nedávno, než jsme si šli vyzvednout oznámení, tak se mi o něm zdálo, že nám dali úplně hnusný, takový polepený zlatým nápisem a holoubkama (nebo spíš megaholubama), úplně velký přes celý. a mamka, že mi řekla, že je to pěkně hnusný a mě se to taky nelíbilo, ale začala jsem brečet, že je to krásný :-N . A dneska se mi zdálo, že jsem měla půl hodiny do svatby a nebyla jsem vůbec učesaná, že jsem šla do kadeřnictví a byla jsem objednaná, ale přišla jsem o deset minut později (tj. dvacet minut před obřadem) a ta kadeřnice byla protivná, že má jinou zákaznici, že mě nic dělat nebude a já zase brečela, že nestihnu svatbu. Pak mi začla dávat na hlavu nějakou pěnu, no děs. Tak jsem utekla a běžela na tu svatbu a navíc jsem měla úplně obrovskou kytku, kterou jsem ani nemohla unést a když jsem ju držela, tak jsem přes ni ani nešla vidět. A pořád jsem si v duchu říkala, proč mám tak škaredou kytku :-N . To jsou hovadiny, co :-D . V neděli to budou už jen dva měsíce do svatby =-) , toto letí :-N . Wolg tak ty šatky fakt netuším, takové jsem nikde nepotkala.
Odpovědět
Profilova fotka
no já myslím, že ty sny to bude úplně normální, protože jsem na tom obdobně.. a bude mi úplně stačit, když se sny nestanou skutečností :-)
Odpovědět
Hezké pondělí přeju x-) mám to stejné, dokonce i skoro manžel už říkal, že se mu takové sny zdají :-N já to mám spojené s tou naší malou, že hrozně řve a na obřadu není slyšet ani slovo atd :-D taky, že nám v den svatby řidič nedojede, fotograf, všechno je hnusné atd. :-| :-D hlavně když to nebude realita :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky po víkendu...:-) takymám občas divoký sny.... jak tovšechno bude a přijde mi že se to hrozně rychle blíží... :-N Wolgemuth:ty šatkyto netuším...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, taky máme datum 4.9 ve Zlaté Koruně u Českého Krumlova. Ja jsem chtěla jiný termín, ale bohužel muzikant, měl volný tento termín a pak až dál v záři a budeme mít morotkářskou svatbu, tak doufám že vyjde počasí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky:-) Holky jak budete řešit abyste si přes léto nevypálili 1000 ruzných výstřihu a ramínek apod... pořád řeším jak toudělat... vzhledem k tomu,že budu mít šaty s korzetem tak nad tím pořád přemýšlím,že to pak asi bude vypadatblbě...:-( jak to jen udělat?
Odpovědět
Kor, taky nevím :-( já se moc opalovat nesmím, od kožařky to mám zakázané, už mám 6 znamínek venku, jenže být bílá jak z cementárny se mi do těch šatů taky nechce |-| asi to budu řešit nástřikem opálení nebo tak 5x solárko,ale víc ne |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,....... :-D :-D :-D wolgwmuth: s šatičkama bohužel neporadím 8-( Jinak opláneí budu řešit solárkem, už teď má vystříh vypálenej,...........Začnu chodit od příštího týdne........počítám že tak 10 návštěv mě neublíží. Rakovinu taky člověk nedostane po 10 cigaretách 8-) prostě se na to dívám optimisticky a co by jsme pro krásnou nevěstu neudělaly, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
janul: no to jsem na tom stejně,mám jich venku snad 15... ale tem rukám a výstřihu se neubráníš...obzvlášt dyž vetšinu odpoledne jezdím venku skočárkem... tak asi to pak zkusit zcelit nějakým samoopalovákem teda noooo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Huráááá, dostala jsem se k PC :-) korcula, elika204: Víííítám nové nevěsty !!! :-D Jsem zpět z kraťoučké dovolené, ale že jsme si ji užili :-D :-p To se hned jinak pracuje... Chyběly jste mi holky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Joooo a máme to za 2 měsíce a 5 dní x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooooj purblanca, vítám Tě z vaší malé dovolenééééé, to se moc nechtělo do práce, co???? Mě se z víkendu taky vůbec nechtělo.......ale uteče to a zas bude prodloužený víkendík :-D 2 měsíce a 5 dní, olala.......to se to blížíííííííííííí
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vítám další novou nevěstu :-). To opálení snad moc řešit nebudu, za týden jedeme do Itálie, tam se snad opálím rovnoměrně. nějak :-N a opálení si bude udržovat vystavováním se sluníčku, takže to snad nebude blbý. Do solárka se nechystám a popřípadě bych nějaký bílý neopálený místa zamaskovala třeba make-upem nebo tak. A taky zdravím purblancu po dovči ;-) , my už jedeme příští pátek, už se táák těším x-) . Ve čtvrtek bychom měli mít prstýnky :-) a dnes jsem se domluvila s paní z jednoho obchůdku a dodělá mi šperk, kterej jsem si vyhlídla na jejich stránkách, ale ona už ho stačila prodat a stáhnout z netu, ale byla moc ochotná, že mi ho dodělá a dokonce pošle až po 18.7., když se vrátím z dovči x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Njn, pravda z dovolené se nechtělo :-| ale i tak jsem načerpala nový síly :-) a na svatbu se móóóc těším. Jsem nervák, tak snad to přežiju ve zdraví a nebudou mě tam muset křísit ;-) Celkem mám i radost, protože jsme původně chtěli církevní sňatek - ale venku. Což jaksi katolická církev odmítá a povoluje ho jen ve vyjímečných případech (většinou jen ze zdravotních) a to se ještě musí žádat biskup atd. - no hrůza... tak jsme se na to nakonec bohužel vybodli :-S kněz nám to napřed slíbil, že když to bude u kaple, tak by to šlo a až jsem se chtěla domuvit na podrobnostech, tak z toho vycouval - fááákt dobrý, aji jsem to obrečela ;-( Zkusila jsem několik dalších farářů, ale žádný nebyl ochotný do toho jít ... ]-( Tak jsme skončili u civilního obřadu... taťka se s tím těžce smiřoval, ale co už... Teď se nám jaksi nečekaně vyvrbila možnost, že by jsme u civilního obřadu měli i faráře, který by nám alespoň požehnal a posvětil prstýnky - alespoň něco :-) Ono je to těžký, já jsem z věřící rodiny, přítel ne. Domluvili jsme se na kompromisu, že uděláme církevní svatbu, ale mimo kostel... oba dva jsme s kompromisem souhlasili, jenže jsme netušili, že to bude takový oříšek ! :-N Jsem věřící, ale žádný fanatik, tak postoj přítele chápu, že když ho nikdy nikdo k tomuhle nevedl, tak nebude zrovna jásat se svatbou v kostele... když si to představím naopak, taky by mi to nebylo po chuti, kdyby mě do toho nutil... No, každopádně, je to snad "na dobré" cestě :-) V tom parku, kde budeme mít svatbu byla první svatba tuto sobotu a právě takhle to měli. Civilní svatba s požehnáním od faráře. Problém tam byl jiný a to takový, že ženich byl rozvedený, takže by svatbu v kostele mít už nemohl... myslím, že je to super řešení... Jsem se to rozepsala.... :-N
Odpovědět
ahoj devcata..:-D po dlouhe dobre nevesta nenevesta:) wolge ty saty ti najdu, myslim, ze jsem je mela na sobe nebo jsem je nekde uz proste videla..kuknu do mych fotek..:-) jinak nicnezarizuju, myslim, ze mam porad cas..srandicky srandicky..:-D) ale pozor, objednala jsem organzy na zidle a vyvazky:-))))))
Odpovědět
purblanka: Jako bych cetla svoji situaci. Pritel je teda nemec z evangelicke rodiny, svatbu jsme chteli cirkevni pod sirakem, ale stejne jak u tebe, farari se nam jen vysmali a poslali nas na radnici. Tak i kdyz to tatinek tezce nesl, vykaslali jsme se na cirkev a budeme mit jen civilni obrad. S tim pozehnanim je to dobry napad, zkusime si to jeste nejak domluvit. Jinak holky pomoooc, porad jeste nemam vybrane saty, vse ostatni uz zarizene, jen to nejdulezitejsi ne. Byla jsem minuly tyden jeste zkouset Maggie Sottero, saty nadherne, ale bohuzel ty nejhezci maji o cislo vetsi, a jsou moc dlouhe a zkratit nejdou - jedinna moznost extra velka spodnice a z toho mam docela obavy, zas nejakou dvoumetrovou sukni mit nechci...Poradte :-|
Odpovědět
holky budete mit vizazistky? kolik za to asi date? ja nevim, ale me se nezda, ze bych byla takovy skleb, ze bych mela nekomu dat 5000 za to, abych vypadala jako clovek :-| :-(
Odpovědět
Profilova fotka
annavienna: Se šatama je to těžký, já sem to vyřešila tak že si je nechávám šít. No a jinak bys musela jedine pribrat, treba by to pak bylo lepsi :-D
Odpovědět
Haha, pribrat! Ja uz se pul roku snazim zhubnout, tak to neeeee 8-) Jinak mam domluvenou vizazistku, maluje tu i na prehlidky a tak, a za zkousku + naostro si bere 800Kc. Spolupracuje s jednim salonem, pri pujceni satu jeste sleva 200Kc na liceni. Ja sice od nich saty nemam, ale cena mi prijde i tak OK.
Odpovědět
ann ukaz saty:-)
Odpovědět
kukni do alba :-)
Odpovědět
chytremu napovez...:-D :-D me se n tobe vic libi ty saty 1 a 2, prijde mi, ze ti fakt sekne ten strih:-)
Odpovědět
Ahoj holky, Ann mně se na tobě upřímně nejvíc líbí č. 1 ;-) v těch si fakt jako princezna, krásné.Já mám vizážistku z Brna, Danu Nekvapilovou a za zkoušku plus malování ve stavební den (s dojetím sem do Židel) si účtuje 800 a to mi příjde solidní cena. Na zkoušku jdu 16.7. tak pak určitě poreferuju jak se mi zdála. My jsme ateisté oba, takže jsme volili mezi radnicí a Židlochovským zámkem, nakonec jsme nechali radnici a jen se někde tam kolem a v zahradách nafotíme. ;-) Dneska jsem nesla zálohu na kytku, kytky pro maminky, svědkyni a budu chtít fialky na stoly, nakonec bude kulatá, bílé růže s eustomou, upřímně jsem zvědavá, co to bude za zázrak,doufám, že ne nějaké pometlo z mého hororového snu :-p :-N
Odpovědět
Stavební den :-D :-D už mi hrabe ehm :-D :-D svatebníííí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek holky :-) . K tomu církevnímu sňatku, je to zajímavý, že se nedá udělat venku, potom záleží, co chcete víc - svatbu venku nebo ten církevní sňatek. U nás to bylo taky celkem jednoduchý. Já nejsem věřící, o mým rodičích lze říci, že jsou ateisti, přičemž babička (matka taťky) je věřící :-) . A přítel je věřící z věřící rodiny. Ale hned od počátku řekl, že se se svatbou do kostela nežene. Poslední dobou zajde do kostela už spíš na návštěvu, než pravidelně každý týden... Vizážistku mít vyloženě nebudu. Bude mě líčit moje sestra, dělá Mary Kay, tak má spoustu serepetiček :-D a taky tam dělala nějakej minikurzík líčení. Jednu nevěstu už líčila. A kdyby mě nelíčila ona, tak se namaluje sama 8-) . Akorát si budu chtít zajít asi na kosmetiku na vyčištění obličeje, možná i tak dvakrát. Asi jak se vrátíme z dovolené a pka se domluvím před svatbou. Vlasy mi nakonec bude asi dělat taky ségra (vyučená kadeřnice), protože ta známá co mi to měla dělat, bude na dovolené 8-( . Ale co kdyby bylo nejhůř, tak si tam taky něco sama vytvořím, chci mít rozpuštěný vlasy, takže s tím zas až tak práce nebude 8-) . jediné co pořád řeším, jestli si jít nechat udělat nehty. Mám docela dobrý, trošku delší, ale šíleně se mi lámou a já se bojím, že se mi prostě před svatbou ten můj nehet zlomí a pak to bude blbě vypadat. Tak nevím, jestli si nechat udělat gelový, nebo si na svatbu jen nalepit a pak to dát dolů. Holky poraďte, jak to budete mít vy? A ještě co na nehtech, jen francouzskou nebo něco jiného? Annaviena: se šatama moc neměškej, pokud nemáš zaplacenou zálohu, aby ti je nikdo nevyfoukl ;-) . Janul: taky máš hororové sny :-D ? Jak jsem psala o tom, že jsem v jednom snu měla úplně mega šerednou kytku, že jsem ji nesla obouma rukama a ani jsem přes ni nešla vidět. Tak jsem měla opět svatbení sen :-D a opět kytka :-D . tentokrát se mi zdálo, že mám umělou kytku fialovo růžovou a v hlavě mám oranžový květy. A svatbu jsem měla vyzdobenou do oranžova. Tak jsem z té umělé kytky trhala ty fialový kytky a přidělávala tam ty oranžový z hlavy :-D . Já jsem už fakt magor, potřebuju tu dovolenou a vypustit a nemyslet chvíli na svatbu nebo se zblázním. A včera jsem nadepisovala obálky s oznámeníma. Příští týden než odjedeme, to rozdáme a pošlete. ještě budeme muset zjistit ty adresy :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno nevěsty, Purblanca: myslím si, že jste to vymysleli úplně nejlépe s tím obřadem a k tomu požehnání od faráže - dobrý komrpomis, tak snad Vám to vyjde. ;-) Wolgemuth: Já mám domluvenou kadařenici o vesnici dál, prima mladá holčina a její sestra dělá zas vizážistiku. Účes bude za 400,- cca a k tomu to malování je za 200,- :-D Asi sme levný kraj, když čtu, kolik platíte vy. Šaty mě upraví podle mě naštěstí, takže ještě rychle běhat do schodů, at mám pásek jak konopásek :-D :-D :-D Včera jsem večer udělala konečně vývazky. Holky, dotaz. Jak probíhá svatební den? To až se vrátím od kadeřnice a převleču se do šatů, tak sejdu dolů, kde ženich má jakoby znova požádat otce o moji ruku a pak se jede? Jinak se nesmím mezi hosty ukazovat?
Odpovědět
Profilova fotka
Anna: máš krásný botky, super botky, kdepak jsi je nevěsto sehnala a za kolik???? Janula: Já jsem s floristkou domluvená zatím po emailu, myslela jsem, že za ní zajedu tento týden, ale nějak nestíhám. A ty fialky budeš mít jako pokojové nebo ty lesní. ......fialky jsou krásné. Dobrá volba. Anet: Já si pro svatbu udělám gelové, už jsme byla na zkoušce, abych věděla, do čeho jdu, jinak si je dělat nenechávám. Aměla sem na niích malou kytičku, ale asi si nechám jen přírodní francouzskou......... Jinak kosmetika je dobrý nápad!!!! A tu dovolenou Ti moooooc tiše závidím. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?