4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
Lennika: No toto, to si s firmou pěkně jezdíte :-D Cože vlastně děláš??? My nejezdíme okolo. My jezdíme z Jičína přes Liberec. Tak ve čvrtek jo? Hm, tak to holky nevím nevím, musím čerpat stále inspiraci a mrkat do plánovače - ono se nám to nějak blíží a dost rychle 8-( 8-( 8-( 8-( Purblanca: Tak za kolik to máme nevěstinko??? Dneska nebylo hlášení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Já písničky k obřadu neřeším. Bude nám totiž zpívat moje budoucí švagrová, tudíž sestra ženicha :-) , má vystudovanou konzervatoř, obor zpěv a na svatbách zpívá, takže si nechá záležet :-) . A někdo jste psali, že budete tančit na vaši píseň, jé vy máte svoji písničku, to my ne :-( , ale bylo by to fajn. Pak se někdo ptal na hodinu obřadu, my to máme v 11 hod., já chtěla taky 12 hod., ale přítel ne, že už budou mít všichni hlad i my, než to skončí, tak že dřív 8-) . Holky který jedete na ty dovči či služebky, tak si to užijte, má být opravdu hezky, tak vám to vyjde :-D . To já naopak budu sama doma, můj drahý mě na víkend opouští :-( . A konečně máme toho fotografa ;-) , včera jsme s ním měli schůzku a je to v pohodě mladej borec, moc sympatickej a příjemnej a fotky má pěkný, no těším se. Ještě mi pošle účet, my mu zaplatíme zálohu a tím to bude už úplně napevno :-) . Ale dalo to práce.
Odpovědět
Profilova fotka
Oleek mě můj metr v albíčku ukazuje, že budeme svoji za 2 měsíce a 11 dní, ale mám pocit, že Purblance to ukazuje jinak :-N :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
:-o ... tak to napravuju: holkýýýýý máme to za rovný 2 měsíce a 10 dní... :-D Ono to záleží, kdy si ten "metr" nastavíš :-) teď tam mám taky 2 měsíce a 11 dní, ale to jen proto, že jsem si ho nastavovala odpoledne, takže tak v 15:00 tam už bude 2 měsíce a 10 dní :-) :-) to jsou ty vychytávky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t: chápeš ?
Odpovědět
a.n.e.t.t: jj, ja psala, ze mame svoji pisnicku...byli jsme spolu v zacatcich na nejakem vikendu a tak jsme zjistili, ze se nam jedna strasne libi, mame ji oba dva dokonce i v mobilu, aby kdyz jsme zrovna kazdy sam, jsme si ji mohl pustit, kdyz je nam smutno... ;-) my jeste fotografa nemame!!! ]-( prosim, prosim...zkus mi hodit do IP na neho kontakt, zkusim jestli nema 11.9. nahodou jeste volno...kdyz ho chvalis... ;-) :-) tedam, jestli Ti to nebude vadit.. :-) oleek: jj, ja se s firmou najezdim, delam obch.zastupce v oblasti sportu :-), ale tentokrat nejedu s milackem, protoze ma sluzbu tento vikend a nesmi odjet, aby byl kdykoli k dispozici. Vzala jsem si na pomoc moji pubertalni mladsi sestru... ;-) Tak ze budu mit, Anet, taky vikend bez meho draheho... :-( ...aspon jsme dve..
Odpovědět
Profilova fotka
lennika: můžu ti dát kontakt na jednoho fotografa. Fotil svatbu mé kamarádce a je to kamarád od mé kamarádky :-D My je mít teda nebudeme, máme známýho od přítele :-) Ale kdybysme neměli toho známýho, uričtě šáhnu po tomhle. Podívej se na vévévé tečka viktorio tečka net :-) Má tam i fotky, takže můžeš posoudit.
Odpovědět
purblanca: jeee, dekuju mooc!!! A myslis, ze mu muzu teda zkusit zavolat? Na tech strankach jsem nejaky tel.cislo nasla... :-) A nebude to nejakej moc velkej profesional?!..jakoze drahej? ...koukam, ze foti i nejake sportovni akce atd...
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: aha :-D , tak to je vtipný, je fakt, že nevím, kdy jsem si ten metřík nastavila :-N . Lennika: s tím fotografem, pošlu ti do IP jeho www stránky a na nich on má i kontakt, jen teda na e-mail a icq, ale mě už dal i tel., jenže nerada bych to číslo rozdávala, když ho sám neuvádí na těch svých stránkách, je možný, že ho dá prostě až těm, s kým se domluví. Jak už jsme psala je to mlaďas, na pohodu, je z Brna a za cestu si účtuje až pokud člověk bydlí 40 km od Brna, což je moc hezký. Má na těch stránkách nejen fotky ;-) , ale i ceník, ale my se s ním domluvili stejně úplně jinak, chceme fotit asi 4 hodiny - obřad, po obřadu skupinky, oběd a aranžované foto - bude nás to stát 4300 Kč. V té ceně je u něj teda pouze CD (tuším 3x), takže nedělá fotky, ty dělá za příplatek, stanovuje to podle velikosti fotky, kvality atd., takže cenu za jedno papírové foto nevím, ale nám šlo o CD, fotky si můžeme nechat vyvolat sami a udělat si album můžeme taky sami. Akorát říkal, že fotí tak dva víkendy v měsíci, takže nevím, jestli zrovna toho 11. by fotil, když bude fotit týden předtím nás, ale to je na domluvě. Tak to je tak vše :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Lenni to vždy záleží, co vše chcete fotit, podle toho většinou stanoví cenu, někdo to stanovuje i podle hodin focení a taky je rozdíl, jestli ve výsledku dostaneš třeba jen 50 fotek nebo 200 fotek. Jak ti posílala purblanca ty www, tak tam jsou taky ceny, narazila jsem na ně :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
lennika: jéé tak to nevím... ale za zkoušku nic nedáš, kdyžtak řekni, že se musíš domluvit s přítelem ;-)
Odpovědět
a.n.e.t.t: ...no jasny, to po Tobe ani nemuzu chtit, aby si mi davala primo jeho tel., samozrejme ze dekuji za odkaz na web.stranky...zkusim mu napisat... ;-) :-) ...dekuji, dekuji... x-) Hani, Tobe taky moc dekuji, vyzkousim ho!!! ;-) holky jste zlaty!!!
Odpovědět
Článek se načítá
holky , taky máte pocit, že čím více se blíží den D, tak nic nestíháte? :-N začínám mít strach, abych vše stihla zařídit tak, jak si to představuji :-(
Odpovědět
Profilova fotka
herjo, věříš, že ani ne :-D . my zařizujeme tak nějak průběžně, hned od začátku a jako důležitý věci už mi chybí jen kytka ( tomu i myrty, mašle na auta), šperky, přítelovi boty a košile. Jinak to jsou věci na dořešení - jako zavolat na místo focení (říkali, že stačí 14 dní před svatbou), dořešit jídlo na svatbu, jak oběd, tak jídlo poté na oslavě. A pak už jen domluva se sestrou kdy mě zkusí nějak namalovat, a na to je čas dost a jedná známá česání, kdyby vypadla, tak to zmákne taky ségra :-) . Takže si myslím, že by to mělo být v klidu. Ale určitě jde taky o to, že to bude malá svatba :-N, takže toho zas až tak neřešíme .
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dnes sem neměla vůbec čas psát a zítra to bude asi stejné, tak Vám popřeji nevěsty krásný víkend a purblance prima minidovču a hezké počasí. Po víkendu naviděnou a budu se těšit... Hejro: nestíhačka? No spíš nervičky....... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,můžu s epřidat? také plánujeme svatbu na 4.9....:-) na Křivoklátě,je tu někdo kdobude mít svatbu také tam? ;-) mě už pomlau začínají nervíky,mám pocit,že tonějak nemůže všechnoklapnout
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj korculo :-) . Holky klídek, vždyť na svatbu se má člověk těšit a ne se nervovat, já jsem náhodou opravdu celkem ok, jako až bude spren a my nebudeme mít všechno dořešený, tak se asi budu nervovat, ale teď jsem zatím ještě v pohodě. A moc se těším. Vypadá to dokonce jsem jsem se konečně rozhodla i pro bižu x-) , po dohodě s přítelem. A kytka už je taky vybraná, jen jestli my ji udělají :-N . Příští týden asi zajedeme do toho zahr. centra, jak jsme se o něm bavily s Jaňulou. Jako občas nějakej pocit stresu taky mám, ale spíš radost, vždycky když něco dalšího zařídíme, tak jsem potom úplně nadšená x-) . Holky ale mám na vás dotaz, týkající se kytky :-) . Jakou budete mít kytičku? Já jsem třeba uvažovala i nad převislou, ale přijde mi, že se k mýmu typu šatů nehodí. Tak bude kulatá, ale nechci moc malou :-( . Ale taky ne aby byla úplně obrovská :-N . Můžete mi prosím napsat jaký máte průměr kytky? Jestli 15 cm nebo 25 cm apod. Jestli to některé teda víte :-N . Děkuji :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
anet:a v pujčovnějsi nezkoušela jakou kytí... mě pujčili umělou kulatou a převislou a jasně jsem viděla,že je lepší převislá:-) jinak co se týká nervíku....nooo...jak kdy,chvílema v poho a pak mám stresíky,máme 2 malý dítka,takže toho času a možnosízařozovat moc není... :-N
Odpovědět
Dobré ráno holky! Já byla včera celý den v Brně a nebyla u počítače, tak jsem Vás aspoň poctivě dočetla :-) Anet, nad tou kytkou taky pořád přemýšlím, včera jsem zkoušela šaty s botami, poradit se s kytkou jsem nějak zapomněla. Jestli budete holky tak hodné a kouknete do albíčka na ty poslední fotky, co myslíte, hodila by se ke mě víc převislá nebo kulatá? Jsem teda dost vysoká a svatba bude do fialkova tak něco v tom stylu. Mám tu v merku několik hezkých kytek na fotkách, ale pořád nevím ;-( Jinak tě zdravím Korculo, taky jsem se přidala nedávno za holkama ;-) dívala jsem se, že nás má hodně obřad až odpo, my teda 12.30 :-)
Odpovědět
S dvěma prckama, to budete mít veselou svatbu :-) :-) já teda i s tím jedním mám nervíky jak to zvládnem a jestli nechytne u obřadu nějaký hysterická záchvat atd :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Janulo: my až v 13hod:-) jak máš starý dítko?
Odpovědět
Bude mít 2, 5 roku ;-) Simonku ;-) o pár stránek dřív jsem dávala odkaz na rodinné fotky, tak jestli chceš, můžeš zkouknout jakou mám uličnici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takže období vzdoru? ráda juknu pošli mi pls odkaz do ip,at nemusím tak hledat...díky...:-) my máme ted 18měs klučíka a 5 měs holčičku:-)
Odpovědět
Kor: my máme období vzdoru snad od narození :-D :-D je to s ní fakt občas síla,jako malá pořád jen bulela, od roku nespí ani jednou denně, v 5 vstává a do osmi večer je nabitá energii, v noci kolikrát i 3x vstávat...kolegyně z práce mi říkala, že jsem z ní uplně uhoněná a kila po porodu šly dolů úplně samo :-D ale aspoň víme, že ji máme no :-N hrozně to utíká, za chvíli zas do práce...ale tady jsme na beremku že :-p :-D holky, poraďte mi s tou kytkou prosím prosím :-p :-p
Odpovědět
A jinak teda musím říct, že mám úžasnýho chlapa, nejlepšího tátu na světě x-) takže moc mi s malou pomáhá, tak na ni naštěstí nejsem sama, dojde z práce vezme si ji ven hrát atd. Zrovna dneska se jedu večer odreagovat za segrou, půjdem s holkama někam posedět, je to milionovy chlap a proto si ho beru že :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Janul:krásný šatky....:-) myslím,žekytíb k tomu mohla jít převislá,ale nemoc dlouhá...ty šatytammají trochu to řaseníjakomoje,a ktěmvypadá líp převislá.... jinak dortík mášvybranejtaky hodně podobnej:-) jen miv nějaký broskvový barvě:-) a s kytí a ne s motýlkama...
Odpovědět
Ahoj holky, teda tady to jelo tento týden a máme tu i nové nevěsty :-) Janula: myslím že by sis v klídku mohla dovolit převislou, zvlášť jestli jsi vysoká. Kytku taky zrovna řeším, a dost se v tom ztrácím, váhám a nevím no :-D
Odpovědět
Děkuji holky, no já jak ponesu zálohu na kytku a nějaké fotky, tak vezmu i šatů a poradím se teda ještě znovu i s nima :-) taky myslím, že by k té mé výšce šla i převislá, asi budu s malým kulatým bobečkem vypadat se 185cm na botách divně :-D
Odpovědět
jo přesně, já taky budu brát fotku šatů, aby mi poradili. Já to spíš vidím na menší a kulatou
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. S kytkou by vám měla poradit floristka i se složením. Obecně platí: ne zrovna vyzáblá postava - určitě převislá(ne kulatá), malá postava - úzká dlouhá, normální postava jakákoliv(i kulatá), vysoká postava - kulatá, útlá postava - spíš kulatá. Je to jen, co jsem pochytila od floristky, která dělala kytičku kamarádce. Ale neručím za to. A my máme obřad v 16.00 8-) (pozděj už to nešlo ;-) )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?