Menu Forum

4. 9. 2010

22. únor 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
oleek
Registrovala se 18. května 2010 na beremese.cz. Přidala 110 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 4. září 2010
    Region Jičín
fotoportrét
fotoportrét
oleek
Registrovala se 18. května 2010 na beremese.cz. Přidala 110 příspěvků a 1 album.
    Region Jičín
 Lennika: No toto, to si s firmou pěkně jezdíte emoticon Cože vlastně děláš???

My nejezdíme okolo. My jezdíme z Jičína přes Liberec.

Tak ve čvrtek jo? Hm, tak to holky nevím nevím, musím čerpat stále inspiraci a mrkat do plánovače - ono se nám to nějak blíží a dost rychle emoticon emoticon emoticon emoticon

Purblanca: Tak za kolik to máme nevěstinko??? Dneska nebylo hlášení emoticon
24. čer 2010 v 11:10  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
Registrovala se 12. září 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 335 příspěvků a 2 alba. Má 14 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
Registrovala se 12. září 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 335 příspěvků a 2 alba. Má 14 přátel. Region Brno.
 Ahoj holky emoticon
Já písničky k obřadu neřeším. Bude nám totiž zpívat moje budoucí švagrová, tudíž sestra ženicha emoticon , má vystudovanou konzervatoř, obor zpěv a na svatbách zpívá, takže si nechá záležet emoticon .
A někdo jste psali, že budete tančit na vaši píseň, jé vy máte svoji písničku, to my ne emoticon , ale bylo by to fajn.
Pak se někdo ptal na hodinu obřadu, my to máme v 11 hod., já chtěla taky 12 hod., ale přítel ne, že už budou mít všichni hlad i my, než to skončí, tak že dřív emoticon .
Holky který jedete na ty dovči či služebky, tak si to užijte, má být opravdu hezky, tak vám to vyjde emoticon . To já naopak budu sama doma, můj drahý mě na víkend opouští emoticon .
A konečně máme toho fotografa emoticon , včera jsme s ním měli schůzku a je to v pohodě mladej borec, moc sympatickej a příjemnej a fotky má pěkný, no těším se. Ještě mi pošle účet, my mu zaplatíme zálohu a tím to bude už úplně napevno emoticon . Ale dalo to práce.
24. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
 Oleek mě můj metr v albíčku ukazuje, že budeme svoji za 2 měsíce a 11 dní, ale mám pocit, že Purblance to ukazuje jinak emoticon emoticon .
24. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
Registrovala se 4. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 972 příspěvků a 6 alb. Má 65 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
Registrovala se 4. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 972 příspěvků a 6 alb. Má 65 přátel. Region Brno.
 emoticon ... tak to napravuju: holkýýýýý máme to za rovný 2 měsíce a 10 dní... emoticon

Ono to záleží, kdy si ten "metr" nastavíš emoticon teď tam mám taky 2 měsíce a 11 dní, ale to jen proto, že jsem si ho nastavovala odpoledne, takže tak v 15:00 tam už bude 2 měsíce a 10 dní emoticon emoticon to jsou ty vychytávky emoticon
24. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
 a.n.e.t.t: chápeš ?
24. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennika
Registrovala se 17. května 2010 na beremese.cz. Přidala 240 příspěvků a 3 alba.
  • Svatba byla 11. září 2010
fotoportrét
fotoportrét
lennika
 a.n.e.t.t: jj, ja psala, ze mame svoji pisnicku...byli jsme spolu v zacatcich na nejakem vikendu a tak jsme zjistili, ze se nam jedna strasne libi, mame ji oba dva dokonce i v mobilu, aby kdyz jsme zrovna kazdy sam, jsme si ji mohl pustit, kdyz je nam smutno... emoticon
my jeste fotografa nemame!!! emoticon prosim, prosim...zkus mi hodit do IP na neho kontakt, zkusim jestli nema 11.9. nahodou jeste volno...kdyz ho chvalis... emoticon emoticon tedam, jestli Ti to nebude vadit.. emoticon

oleek: jj, ja se s firmou najezdim, delam obch.zastupce v oblasti sportu emoticon, ale tentokrat nejedu s milackem, protoze ma sluzbu tento vikend a nesmi odjet, aby byl kdykoli k dispozici. Vzala jsem si na pomoc moji pubertalni mladsi sestru... emoticon Tak ze budu mit, Anet, taky vikend bez meho draheho... emoticon ...aspon jsme dve..
24. čer 2010 ve 13:03  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
 lennika: můžu ti dát kontakt na jednoho fotografa. Fotil svatbu mé kamarádce a je to kamarád od mé kamarádky emoticon My je mít teda nebudeme, máme známýho od přítele emoticon Ale kdybysme neměli toho známýho, uričtě šáhnu po tomhle.
Podívej se na vévévé tečka viktorio tečka net emoticon
Má tam i fotky, takže můžeš posoudit.
24. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennika
fotoportrét
fotoportrét
lennika
 purblanca: jeee, dekuju mooc!!! A myslis, ze mu muzu teda zkusit zavolat? Na tech strankach jsem nejaky tel.cislo nasla... emoticon A nebude to nejakej moc velkej profesional?!..jakoze drahej? ...koukam, ze foti i nejake sportovni akce atd...
24. čer 2010 ve 14:16  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
 purblanca: aha emoticon , tak to je vtipný, je fakt, že nevím, kdy jsem si ten metřík nastavila emoticon .
Lennika: s tím fotografem, pošlu ti do IP jeho www stránky a na nich on má i kontakt, jen teda na e-mail a icq, ale mě už dal i tel., jenže nerada bych to číslo rozdávala, když ho sám neuvádí na těch svých stránkách, je možný, že ho dá prostě až těm, s kým se domluví. Jak už jsme psala je to mlaďas, na pohodu, je z Brna a za cestu si účtuje až pokud člověk bydlí 40 km od Brna, což je moc hezký. Má na těch stránkách nejen fotky emoticon , ale i ceník, ale my se s ním domluvili stejně úplně jinak, chceme fotit asi 4 hodiny - obřad, po obřadu skupinky, oběd a aranžované foto - bude nás to stát 4300 Kč. V té ceně je u něj teda pouze CD (tuším 3x), takže nedělá fotky, ty dělá za příplatek, stanovuje to podle velikosti fotky, kvality atd., takže cenu za jedno papírové foto nevím, ale nám šlo o CD, fotky si můžeme nechat vyvolat sami a udělat si album můžeme taky sami. Akorát říkal, že fotí tak dva víkendy v měsíci, takže nevím, jestli zrovna toho 11. by fotil, když bude fotit týden předtím nás, ale to je na domluvě. Tak to je tak vše emoticon .
24. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
 Lenni to vždy záleží, co vše chcete fotit, podle toho většinou stanoví cenu, někdo to stanovuje i podle hodin focení a taky je rozdíl, jestli ve výsledku dostaneš třeba jen 50 fotek nebo 200 fotek. Jak ti posílala purblanca ty www, tak tam jsou taky ceny, narazila jsem na ně emoticon .
24. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
fotoportrét
fotoportrét
purblanca
44
 lennika: jéé tak to nevím... ale za zkoušku nic nedáš, kdyžtak řekni, že se musíš domluvit s přítelem emoticon
24. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennika
fotoportrét
fotoportrét
lennika
 a.n.e.t.t: ...no jasny, to po Tobe ani nemuzu chtit, aby si mi davala primo jeho tel., samozrejme ze dekuji za odkaz na web.stranky...zkusim mu napisat... emoticon emoticon ...dekuji, dekuji... emoticon

Hani, Tobe taky moc dekuji, vyzkousim ho!!! emoticon

holky jste zlaty!!!
24. čer 2010 ve 14:41  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hejro
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků a 2 alba. Region Ostrava.
    V Ostravě, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
hejro
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků a 2 alba. Region Ostrava.
 holky , taky máte pocit, že čím více se blíží den D, tak nic nestíháte? emoticon začínám mít strach, abych vše stihla zařídit tak, jak si to představuji emoticon
24. čer 2010 v 15:53  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
 herjo, věříš, že ani ne emoticon . my zařizujeme tak nějak průběžně, hned od začátku a jako důležitý věci už mi chybí jen kytka ( tomu i myrty, mašle na auta), šperky, přítelovi boty a košile. Jinak to jsou věci na dořešení - jako zavolat na místo focení (říkali, že stačí 14 dní před svatbou), dořešit jídlo na svatbu, jak oběd, tak jídlo poté na oslavě. A pak už jen domluva se sestrou kdy mě zkusí nějak namalovat, a na to je čas dost a jedná známá česání, kdyby vypadla, tak to zmákne taky ségra emoticon . Takže si myslím, že by to mělo být v klidu. Ale určitě jde taky o to, že to bude malá svatba emoticon, takže toho zas až tak neřešíme .
24. čer 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oleek
    Region Jičín
fotoportrét
fotoportrét
oleek
    Region Jičín
 Holky, dnes sem neměla vůbec čas psát a zítra to bude asi stejné, tak Vám popřeji nevěsty krásný víkend a purblance prima minidovču a hezké počasí.

Po víkendu naviděnou a budu se těšit...

Hejro: nestíhačka? No spíš nervičky....... emoticon
24. čer 2010 v 16:20  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
korcula (35 r.)
Registrovala se 3. března 2006 na beremese.cz. Přidala 156 příspěvků a 2 alba. Má 37 přátel. Poděbrady, Region Nymburk.
    Na Křivoklátě, Region Rakovník
fotoportrét
fotoportrét
korcula (35 r.)
Registrovala se 3. března 2006 na beremese.cz. Přidala 156 příspěvků a 2 alba. Má 37 přátel. Poděbrady, Region Nymburk.
 Ahojky,můžu s epřidat?
také plánujeme svatbu na 4.9....emoticon na Křivoklátě,je tu někdo kdobude mít svatbu také tam? emoticon

mě už pomlau začínají nervíky,mám pocit,že tonějak nemůže všechnoklapnout
25. čer 2010 v 08:26  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
fotoportrét
fotoportrét
a.n.e.t.t
2
 Ahoj korculo emoticon .
Holky klídek, vždyť na svatbu se má člověk těšit a ne se nervovat, já jsem náhodou opravdu celkem ok, jako až bude spren a my nebudeme mít všechno dořešený, tak se asi budu nervovat, ale teď jsem zatím ještě v pohodě. A moc se těším. Vypadá to dokonce jsem jsem se konečně rozhodla i pro bižu emoticon , po dohodě s přítelem. A kytka už je taky vybraná, jen jestli my ji udělají emoticon . Příští týden asi zajedeme do toho zahr. centra, jak jsme se o něm bavily s Jaňulou. Jako občas nějakej pocit stresu taky mám, ale spíš radost, vždycky když něco dalšího zařídíme, tak jsem potom úplně nadšená emoticon .
Holky ale mám na vás dotaz, týkající se kytky emoticon . Jakou budete mít kytičku? Já jsem třeba uvažovala i nad převislou, ale přijde mi, že se k mýmu typu šatů nehodí. Tak bude kulatá, ale nechci moc malou emoticon . Ale taky ne aby byla úplně obrovská emoticon . Můžete mi prosím napsat jaký máte průměr kytky? Jestli 15 cm nebo 25 cm apod. Jestli to některé teda víte emoticon . Děkuji emoticon .
25. čer 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
korcula (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
korcula (35 r.)
 anet:a v pujčovnějsi nezkoušela jakou kytí... mě pujčili umělou kulatou a převislou a jasně jsem viděla,že je lepší převisláemoticon

jinak co se týká nervíku....nooo...jak kdy,chvílema v poho a pak mám stresíky,máme 2 malý dítka,takže toho času a možnosízařozovat moc není...
emoticon
25. čer 2010 v 09:01  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janula2008
1
Registrovala se 30. března 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 251 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
janula2008
1
Registrovala se 30. března 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 251 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
 Dobré ráno holky! Já byla včera celý den v Brně a nebyla u počítače, tak jsem Vás aspoň poctivě dočetla emoticon Anet, nad tou kytkou taky pořád přemýšlím, včera jsem zkoušela šaty s botami, poradit se s kytkou jsem nějak zapomněla. Jestli budete holky tak hodné a kouknete do albíčka na ty poslední fotky, co myslíte, hodila by se ke mě víc převislá nebo kulatá? Jsem teda dost vysoká a svatba bude do fialkova tak něco v tom stylu. Mám tu v merku několik hezkých kytek na fotkách, ale pořád nevím emoticon Jinak tě zdravím Korculo, taky jsem se přidala nedávno za holkama emoticon dívala jsem se, že nás má hodně obřad až odpo, my teda 12.30 emoticon
25. čer 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janula2008
1
fotoportrét
fotoportrét
janula2008
1
 S dvěma prckama, to budete mít veselou svatbu emoticon emoticon já teda i s tím jedním mám nervíky jak to zvládnem a jestli nechytne u obřadu nějaký hysterická záchvat atd emoticon
25. čer 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
korcula (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
korcula (35 r.)
 Janulo: my až v 13hodemoticon

jak máš starý dítko?
25. čer 2010 v 09:52  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janula2008
1
fotoportrét
fotoportrét
janula2008
1
 Bude mít 2, 5 roku emoticon Simonku emoticon o pár stránek dřív jsem dávala odkaz na rodinné fotky, tak jestli chceš, můžeš zkouknout jakou mám uličnici emoticon
25. čer 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
korcula (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
korcula (35 r.)
 takže období vzdoru? ráda juknu pošli mi pls odkaz do ip,at nemusím tak hledat...díky...emoticon

my máme ted 18měs klučíka a 5 měs holčičkuemoticon
25. čer 2010 v 10:01  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janula2008
1
fotoportrét
fotoportrét
janula2008
1
 Kor: my máme období vzdoru snad od narození emoticon emoticon je to s ní fakt občas síla,jako malá pořád jen bulela, od roku nespí ani jednou denně, v 5 vstává a do osmi večer je nabitá energii, v noci kolikrát i 3x vstávat...kolegyně z práce mi říkala, že jsem z ní uplně uhoněná a kila po porodu šly dolů úplně samo emoticon ale aspoň víme, že ji máme no emoticon hrozně to utíká, za chvíli zas do práce...ale tady jsme na beremku že emoticon emoticon holky, poraďte mi s tou kytkou prosím prosím emoticon emoticon
25. čer 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janula2008
1
fotoportrét
fotoportrét
janula2008
1
 A jinak teda musím říct, že mám úžasnýho chlapa, nejlepšího tátu na světě emoticon takže moc mi s malou pomáhá, tak na ni naštěstí nejsem sama, dojde z práce vezme si ji ven hrát atd. Zrovna dneska se jedu večer odreagovat za segrou, půjdem s holkama někam posedět, je to milionovy chlap a proto si ho beru že emoticon
25. čer 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
korcula (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
korcula (35 r.)
 Janul:krásný šatky....emoticon myslím,žekytíb k tomu mohla jít převislá,ale nemoc dlouhá...ty šatytammají trochu to řaseníjakomoje,a ktěmvypadá líp převislá.... jinak dortík mášvybranejtaky hodně podobnejemoticon jen miv nějaký broskvový barvěemoticon a s kytí a ne s motýlkama...
25. čer 2010 v 10:14  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karolinkak
Registrovala se 25. února 2010 na beremese.cz. Přidala 76 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
karolinkak
 Ahoj holky, teda tady to jelo tento týden a máme tu i nové nevěsty emoticon
Janula: myslím že by sis v klídku mohla dovolit převislou, zvlášť jestli jsi vysoká. Kytku taky zrovna řeším, a dost se v tom ztrácím, váhám a nevím no emoticon
25. čer 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janula2008
1
fotoportrét
fotoportrét
janula2008
1
 Děkuji holky, no já jak ponesu zálohu na kytku a nějaké fotky, tak vezmu i šatů a poradím se teda ještě znovu i s nima emoticon taky myslím, že by k té mé výšce šla i převislá, asi budu s malým kulatým bobečkem vypadat se 185cm na botách divně emoticon
25. čer 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karolinkak
fotoportrét
fotoportrét
karolinkak
 jo přesně, já taky budu brát fotku šatů, aby mi poradili. Já to spíš vidím na menší a kulatou
25. čer 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wolgemuth
Registrovala se 28. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků a 2 alba.
fotoportrét
fotoportrét
wolgemuth
Registrovala se 28. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků a 2 alba.
 Ahojky. S kytkou by vám měla poradit floristka i se složením. Obecně platí: ne zrovna vyzáblá postava - určitě převislá(ne kulatá), malá postava - úzká dlouhá, normální postava jakákoliv(i kulatá), vysoká postava - kulatá, útlá postava - spíš kulatá. Je to jen, co jsem pochytila od floristky, která dělala kytičku kamarádce. Ale neručím za to.
A my máme obřad v 16.00 emoticon (pozděj už to nešlo emoticon )
25. čer 2010 v 15:25  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš