4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Holky, my vůbec neplánovaly, kdybych nad tím moc přemýšlela, tak ji asi nemáme ještě teď ;-) ale prcek změní od základů život a je to hezký, je to fakt dar x-) někdy dokonce pěknej ,,dáreček " když celou noc nespí :-D :-D
Odpovědět
purblanca: jj :-) no co uz...ted uz s tim nic nenadelame... :-) ;-) a.n.e.t.t: kdyz mi bylo 24, tak jsem nad svatbou ani nad mimi vubed nepremyslela... :-) Dokonce jsem v tom veku mela nazor, ze svatba je na nic a takovy dalsi podobny hlouposti... :-. no tak ted uz jsem z toho vyrostla.. :-D a strasne si ted vsechno uzivam... ;-) protoze vim, ze je to s tim pravym... x-) teda snad joooo!!!! :-D
Odpovědět
Lenni, než se zadařila jaksi náhodou naše malá (ehm děkuji panu doktorovi, který mé drahé polovičce řekl, že po prodělaných přiušnicích by bylo dítě leda tak zázrak :-p :-N ) tak jsem byla doslova alergická na řvoucí děti v MHD a tak podobně. Jenomže když je to Tvoje tak to prostě člověk bere jinak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lenni ono je to totiž i o tom partnerovi. Já mám přítele osm let, teď v těch 24 letech :-N , on pracuje, já pracuju, začli jsme spolu bydlet, takže žádný překážky. Kdybych nikoho neměla, nebo jen krátce, tak nad tím asi taky nepřemýšlím. Ale mimino to jo, já miminka zbožňuju, ségra má dvě děti, teď už šest a dva roky, takže jsem si mazlení užila dosyta :-D . A svatbu jsem chtěla vždycky, ta pro mě byla vždy důležitá :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Jani a já se tě chystala nenápadně zeptat, jestli je malá plánovaná :-D .
Odpovědět
Nene nebyla, já bych asi do teď pořád si říkala...až budeme mít větší byt (bydleli jsme v garsonce)...až víc procestujem...až budeme mít lepší práci...to jsem prostě já :-) a tahle nádherná čára přes rozpočet mi vše rozhodila a já jsem za to vděčná x-) třeba to pak takhle dopadne i s druhým :-D tak kafe dopito, dort uvařenej, večer vás dočtu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám mateřské pudy už od osmnácti, ale až ted mám přítele, o kterým si myslím, spíš vím, že bude skvělej táta............tak snad se nám zadaří......trošku se nervičky přenesly na svatbu, takže na mimčo nemyslím a to je prý nejlepší lék......odprostit se od toho............. Jinak mě je 27 a přijdu si stará, když vidím ve městě ty mladice a diskotéky a ták,..............tak si najednou přijdu jak do starýho sběru :-) :-D :-D :-D K tomu to zanícený rameno,............no...........vykopávka. :-D :-D :-D Ne, žertuji, sme mladý holky............ a budem krásné nevěsty........ :-D
Odpovědět
jooo, presne taak budeme krasne nevesty... ;-) a.n.e.t.t: urcite mas pravdu, ze je to prave o tom partnerovi, prave proto si to tak uzivam, protoze mi prijde, ze taky bude vybornej tata a to je pro me strasne dulezity... ;-) janula2008: vsak co, nahodou mi to prijde fajn! ...nekdy je lepsi, kdyz to tehotenstvi prijde tak trochu necekane, najednou se vsechno zvladne... ;-) oleek: drzim moooc pesticky!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že bysme do toho holky nešly, kdyby jsme si to o manžílcích nemyslely, ne ? :-D Vždyť každá máme toho nejbáječnějšího muže na světě (s pár mouchama) :-p
Odpovědět
:-D :-D :-D s par mouchama.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D To ani není moucha, jen mušička malinkatá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no aby jsme je nepřechválily :-N by si na to mohli zvyknout, chlapci :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo to když mě ten můj naštve, tak se vždycky podívám k nebi a říkám - bože cos mi to seslal :-D , to si v tu chvíli myslím, že má rovnou masařky :-D , ale oba se tomu smějeme :-D , jinak samozřejmě mám také nejbáječnějšího chlapa x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t: :-D :-D :-D krásně napsáno, asi to začnu používat taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já se tu dneska drbu pořád s jedním zákazníkem, resp. zákaznicí... kontroluju platby a ona neustále platí pozdě ! 8-( Nejhorší na tom jsou ty její výmluvy !!! ]-( Jednou byla v nemocnici, podruhé byla v zahraničí, potřetí jí nedošla faktura, po čtvrté to poslala na špatné číslo účtu ... atd. kráááva :-| prostě to dělá všechno schválně, aby si prodloužila splatnost ! Chjooo... prej fakturu, kterou jsme jí posílali cca. 2.6. dostala až dnes a zdá se jí netaktní požadovat po ní splatnost 25.6. (splatnost faktur je 14 dní od vystavení). Ta mě prostě dokáže vytočit ! ]-( No, nic, to sem nepatří, jen jsem si potřebovala postěžovat :-( Potřebuju dovolenou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ale klidně si postěžuj ;-) . Teda toto máte zákazníky ]-( . Já dnes taky nevím, kde mi hlava stojí, furt něco řeším. Máme nového klienta, takže dvě hodiny papírování, pak další hodina kolem. Pak milion telefonátu (zrovna když odjel vedoucí), další klient ve čtvrtek, úplně narychlo, pak individuály a mě už bolí opravdu hlava. Z toho je tu klid, ani živáčka nepotkám a z toho se nezastavím |-| .
Odpovědět
Anett a co děláš, jestli to není tajné? ;-) holky, tady člověk nemůže dát moc fotek rodiny, tak jestli nás budete chtít zkouknout víc, tak dávám odkaz z modryho koníka, myslím jsou to partnerské stránky, protože ta grafika je tu podobná :-) já opravdu začla ve všem odzadu, nejdřív koník a až teď beremko :-D http://www.modrykonik.cz/fotoblog/jan...
Odpovědět
to jsou temata...:-D ja jsme nejmladsi a uz i s planovanym deckem, tuz se jdu asi zakopat...:-D me vzdycky bavi lidi, co resi prachy a dite a pak az se jim narodi, tak teprve zjisti, co vsechno se musi resit a ty prachy se odsouvajim kamsi hooodne daleko..:-D to pak decko, co nespi a jen rve te nenecha na finance ani pomyslet..:-D nastesti mam male torpedo, co je klidas...tak sedim na bankovkach a pocitam..:-D neneee:-D a mam objednanou kytku:-N jde to pomalu, ale jiste:-D pocitam, ze na prelomu listopadu/prosince budu mit konecne vsechno:-D
Odpovědět
a abyste to nepochopily blbe, nesmeju se vam, ale lidem, co resili prachy a ted se ptaji, co s detma delat, aby uz nervaly:))))))
Odpovědět
Em: tak já pro změnu řešila první rok věčně řvoucí dítě a i finance :-D :-D tak já zkoušela teď jak malá usla pár variant dekorací stolů a zjistila jsem, že to bude dřina něco nějak sladit se svým estetickým cítěním necítěním :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani není to tajné co dělám, jsem sociální pracovnice :-) v Domě na půli cesty. Jinak fotky josu moc hezký, holčička je jak sluníčko x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
janula: tééda, Simonka je moc hezká holčička, závidím ti ji :-) (v dobrém slova smyslu) :-D Jináč to holky máme za 2 měsíce a 11 dní x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky mám dotaz. Kopíruju ho z jiného tématu, kam jsem ho položila, ale i za vaše rady budu vděčná: "Ahoj holky, jak to vlastně je.... když přijde kapela, tak jako první písničku zahrají první novomanželský tanec ? A to znamená, že jim (novomanželům) nemá nikdo lézt "do zelí" ?? Taneček s rodiči a ostatními bude po tomhle prvonomonaželském tanci ? Naši jsou ze staré školy, takže si asi pomýšlí na dechovku, což u nás ale nepřipadá v úvahu. Ženich by mi asi zdrhl On dechovku totiž nesnáší a jediné co "umí" tančit je ploužák čili šlapání zelí takže ho do nějaké dechovky nemůžu nutit... Poraďte prosím... "
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky, teda nejen já mám asi do rána v práci blázinec, co? Janula: Malá Simča je kouzelná a jak krásně namalovala prvně tatínka - to jsem se opravdu od srdce zasmála. jste krásná rodinka - fakt vám to sluší. Už si představuji sebe a mlaďase, jak budeme jezdit na výlety a procházky ve třech ;-) Purblanca: Noooooo, tak to těch výmluv ohledně splatností faktur bych Ti mohla přihodit moji šéfku, ta je na to mistr...........věčně neplatí včas a já jen žehlím a žehlím a připomínám a připomínám a je to prd platné 8-( Ale nedej bože, aby někdo včas nezaplatil nám, to je oheň na střeše. Prostě schizošéfka :-D Anet: Bože můj, cos mi to seslal - díky za tip - budu to praktikovat :-D :-D My si jen navzájem položíme otázku: "Jsi normální"? A odpověď zní "Ne nejsem, když žiju s Tebou" a taky se tomu společně zasmějeme :-D Jinak jsme včera byla u kadeřnice prvně, domnluvit detajly, účes, atd,..........a zkopuška proběhne o týden dříve 28.8.2010 - protože se mi bude ženit můj tatínek a já mu půjdu za svědka, takže spláchnu dvě mouchy jednou ranou - vyzkouším svůj účes a pak budu mít vizáááž na jeho svatbu :-D :-D Jinak ať vám to jde dnes všechno od ruky nevěsty!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak je to opravdu tak, první tanec patří jen novomanželům a u druhého se většinou tvoří takové to kolo a mění se střídavě partneři u obou, ale záleží jak si to domluvíte. A můžou Vám určitě zahrát takové ty starší profláknuté hity pomalejšího tempa takové ploužáky, takže si myslím, že by to šlo zvládnout. Můj milý taky není moc odvařený z tančení i když mu to jde v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanca: Tohle jsem taky řešili, jak to bude z prvním tancem. No a my máme vybranou písničku, kterou budeme pouštět z CD - a bude jen naše, že si na ní zatančíme my dva a potom, až skončí, tak začně hrát kapela a to už bude tanec s rodičema,..............a to už mi je vcelku jedno, co se bude hrát.........ale co jsem byla na svatbách, tak docela frčel Got a Bílá - Co sudičky přály nám, .......atd. První tanec by měl být jen váš a nikdo by neměl tancovat, pak až by třeba svědek nebo pomocná ruka měla vyzvat tatínky a maminky, aby si zatančili s vámi a postupně se prostřídat,................. Můj mlaďas netancuje vůbec. Takže jako bude umění ho dokopat k tomu prvnímu tanci, ......kamarádky říkali, že "musíme" mít valčík nebo tak něco. Ale to je přeci jen naše věc, zda si to odskáčeme, odploužíme nebo tam zatancujeme kankán ne? je to náš tanec a záleží přeci jen na nás................ a když si necháte zahrát krásnou psíničku, u které budete ploužit a zamilovaně se na sebe dívat-tak to v tu chvíli bude nejkrásnější tanec pro všechny a nebudou snad vyčítat, že čekaly mistrovské předtančení, ne? :-D
Odpovědět
Jani, Simca je uzasna!!! ...ma nadherny modry ociska... ;-) :-) purblanca: no nevim uplne presne, ale myslim, ze prvni pisnicka je jen pro novomanzele. Pak bych taky rekla, ze je tanecek s rodici, a pak uz se muzou pomalu pridat vsichni... :-D Ale to je jen moje domnenka, jak to ma byt podle tradic, to teda nevim... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
díííky :-) já jen že naši bez dechny ani ránu a miláček ji fakt nesnáší :-| tak nevím, jak to vyřešit. Možná ten Goťák s Bílou není špatnej nápad - už si zapisuju x-) 12.7. máme termín setkání s kapelou, tak ti snad taky něco vymyslí ;-) hlavně, aby si to pamatovali... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanca: No a když musí být dechna, tak co to pojmout tak trochu moderně a od Maxim Turbulence vyšlo "Čecho decho" - já už to pro staroušky stáhla, celkem asi 6 nebo 8 CD. ........ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
S tím novomanželským jsem zase já myslela, že tančí teda nevěsta se ženichem a ostatní kolem nich udělají kolo, tak jsme to praktikovali vždy my, když jsme někdy byli na svatbě. Další písničku už chodí na tancování ostatní pro nevěstu a ženicha. Vyloženě tance s rodiči jsem snad ani nezažila. Ale jak už jsem psala, my žádný zvyky nedodržujeme, jen ty co jsem tenkrát vypsala, takže ani toto. A blbý je to, když je to teda ten první tanec a oni se zvednou jiní a začnou si spolu tancovat, to už jsem taky zažila, to je trapný :-p , že nenechají ani prostor novomanželům. A k dechovce, tak tu my zase můžeme x-) , já teda víc polku ;-) než valčík. A je to samozřejmě tím, že jsme několik let chodili v kroji :-) na hodech a myslím si, že umíme docela pěkně tancovat :-N . A stejně tak chodíme na plesy. Já zase třeba nemám rády ty tance jako rumba, čača samba nebo co, ani ty názvy neznám, u toho akorát všichni po všech šlapou :-N .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?