4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Je to právě něco mezi latinskými rytmy, tancem a aerobicem, líbí se mi, že je to fuška, po 5minutách z nás lije a po hodině jsme jak po sprše :-D najdu nějaký odkaz ;-)
Odpovědět
Je to něco takového, ale ta naše je teda větší dračice a dává nám zabrat víc :-p http://www.youtube.com/watch?v=UZyiT6...
Odpovědět
ženská nám tam tvrdí, že se u toho spálí až 1000kcal.a taky že se u toho hodně tvaruje postava, moc jsem tomu nevěřila, ale za poslední týden už mi 2 lidé nezávisle na sobě řekli, že se jim zdám nějaká štíhlejší tak třeba na tom něco i bude :-p :-p
Odpovědět
Jani: taak to je drsny....tak to bych asi nezvladla... :-) zda se mi to desne rychly... :-D holky a kolik vam vlastne je? Zdate se mi vsechny strasne mladinky... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to bych nezvládla :-o
Odpovědět
Lenni, bude mi letos 27 ;-)
Odpovědět
není to těžké holky! já jsem opravdu dřevo, nechodím do posilovny, míčové hry naprosto nemožná, chodí tam i padesátnice a jde o to si to hlavně pořádně užít, je tam atmosféra jak na kubánské party :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanca: Mám kamaráda v tiskárně, tak jich necháme natisknout každému nebo alespoň do páru - aby si je třeba mohli vzít domů na pamatáku nebo v klidu dočíst ;-) Jojo, nervičky, přesně tak..........no, my sme svatbu letos totiž neplánovali (sic jsem byla požádána o ruku už před rokem a půl............ čekali sme miminko a já nechtěla být těhotná nevěsta, tak sme to nechali prostě na "jindy" třeba za 2-3 roky.........jenže sme o něj přišli a mladý mě chtěl rozptýlit, tak říkal, zda si dáme tu svatbu letos..... :-D :-D :-D Takže to ted pěkně honíme.........ale snad už se to všechno uklidnilo a ty nejdůležitější věci máme. Jo, ta pozvánka na gril - babi, děda.....ti nám to například neschválili, přijde jim to "sprosté" ale co - je to pro mladé a ty to pochopí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
oleek: posílám, ale po částech. Naráz by to bylo moc velký ;-) Jasně, stará generace to nechápe :-| S tím jsem se taky setkala 8-( Ale tohle prostě pobaví, člověk se u takové pozvánky zasměje - "a vo to přece de, ne" ! :-D
Odpovědět
Okek:pozvánka super :-D s tím miminkem je mi to líto :-(
Odpovědět
já jsem se taky jako těhotná vdávat nechtěla, první rok po porodu na to nebyly ani myšlenky a teď už je snad ta správná doba a všichni si to užijem :-N hezký zbytek dne, jdeme bábovkovat a průlezkovat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
oleek: s miminkama je to "špatný" :-( mám kamarádku, která o miminko taky přišla a přirozenou cestou mít nemůže, je to smutné... tak ráda bych jí pomohla, ale nevím jak ;-(
Odpovědět
Článek se načítá
Jani: ....jeee, tak to jsem si myslela :-) bude Ti 27!?! ...nakonec tady budu nejstarsi... :-) Pristi rok mi budu uz 30... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vy jste toho nakecaly, konečně se tu něco děje a kecá se o všem a ne jen pořád o svatbě, popravdě už toho mám někdy taky plný zuby :-N . Třeba dneska jsem prohledávala bižu a už mě z toho bolí hlava 8-( . Jak jste se bavily o miminkách, tak už se na prcka taky moc těším a myslím si teda že mimino má určitě větší náklady, ale zase nemyslím si, že by můj muž musel pak být od rána do noci v práci (doufám :-D ), člověk se musí uskromnit, jakože já vím, že u nás by to určitě šlo :-x . A k té zumbě, taky nad tím pořád uvažuju. Chodí tam moje sestra, sestřenka a spousta další, dělá se to i u nás a ta samá ženská jako v Židlochovicích. Jenže já jsem právě hrozný dřevo a mám spíš z toho pocit, že se budu stydět, že na mě bude někdo koukat, no trapas :-p , ale prý je to fakt makačka a tvaruje se ta postava a to bych teda fest ocenila 8-) (kdo ne, že). Jinak už nevím, o čem jste kecaly :-D . Jo ještě Lenni, mě je 24, a nějak mladinká, no nevím... spíš tak akorát :-D . A ty se tak pěkně ptáš, ale sama nenapíšeš, no tak kolik ;-) je tobě?
Odpovědět
Taky toho kolem sebe moc slyším :-( o to víc si člověk uvědomí - i když mě někdy Simča neskutečně zlobí, je to malá nervačka - jaké má člověk štěstí, že ji má |-| a teď už opravdu jdu :-D páá
Odpovědět
Profilova fotka
tady se probírá věk ??? :-o Patřím taky do starýho železa, v říjnu mi bude 29 :-N
Odpovědět
Ani, no můj skoro manža dělá nábytek u soukromníka,takže love žádná sláva, tak proto ty fušky po víkendech víš |-| chce začít dělat sám na sebe, ale čekáme až bude aspoň jeden plat, ten můj, jistej. No já jsem hrozně ukecaná, omlouvám se :-N
Odpovědět
Profilova fotka
moje kamarádka je porodní asistentka, takže přispěju do tématu věk a děti: nejlépe je na tom (fyzicky) žena v 21 letech, v 25 letech je na tom nejlépe fyzicky i psychicky :-D No a po pětadvacítce to s námi jde holky z kopce :-| A pokud nemáte dítě do 30 tak to nejspíš nebude "nic moc" :-o četla jsem článek, že ženě do 30-ti let věku odejdou z těla ty nejkvalitnější vajíčka a pak už zbývají ty méně kvalitní. Tak se děvčata nad tím zamyslete = milujte se a množte se x-)
Odpovědět
purblanca: tyy jo, no tak to jsme stejny rocnik, akorat ja jsem uz v breznu... ;-) no pripadam si tady jak vykopavka... :-D a.n.e.t.t : to je krasnej vek 24... :-) jsi mladinka... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janula2008: ty seš pořád tu ? :-D Člověk se nemůže odtrhnout, že ??? :-p to znám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, a.n.e.t.t: má věk akorát ;-) Co ?
Odpovědět
Profilova fotka
Člověk než napíše svůj elaborát, tak je tu toho další kupa i Lenni už napsla kolik jí je :-D , no byla jsi rychlejší. Oleek s tím mimčem mě to taky moc mrzí :-( . Holky teď jsem se dívala buď to byla včera ve Víkendu nebo už předevčírem ve Střepinách o tom náhlém umrtí kojenců, no hrůza ;-( . Jani to je fakt, že řemeslníci mají asi nic moc platy :-( , to josu pak mopravdu na úkor času ty peníze. Pokud přítel vydrží tam kde je, tak to u nás bude ok, má hezký peníze, na to, že tam dělá jen necelý dva roky. Ale je fakt, že když mají hodně práce, tak jezdí domů taky kolem sedmé večer a někdy ani to ne, dělá do noci a pak už domů a ani nejede :-( .
Odpovědět
purblanca: ...je milujte se a mnozte se, to je dobryyy!!! :-D hm, s tim vekem to je pravda, ale na druhou stranu si zase rikam, ze spousta holek maji deti fakt az ve vyssim veku!!! ;-) jee, se tesim... x-)
Odpovědět
Pur:jj jsem ještě jsem dcerku zaukolovala, ať mi upeče ve své kuchyňce dort tak peče :-D no já byla těhu ve 23 a všude kolem sebe jsem slyšela jaká budu mladá maminka :-N ale tenkrát mi to přišlo tak něják akorát :-p je pravda, že když občas čtu od svých spolužáků, kde všude jezdí po světě, po jakých stážích atd.tak mi to sem tam příjde líto, ale pak se podívám na malou a neměnila bych ani za zlaté prase :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lennika: jj, taky se mi tahle fráze líbí ;-) No jo, jsme to prošvihly, tak mezi ty s vyšším věkem budeme taky patřit :-N
Odpovědět
Pokud bych chtěla druhé tak až kolem 34-35 let :-p ale nehojí se mi jizva po císaři, tak to asi stejně nepůjde |-|
Odpovědět
Myslím, že ideální věk neexistuje, někdo si víc dítě užije než dvacítka klidně v pětatřiceti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
óóó správný věk, mladinká, děkuji za komplimenty :-D . je fakt že jsem vždycky toužila po svatbě, okukovala svatební šaty..., po mimču, navštěvovala mimi diskuze, ale teď, když ten čas nastal jsem si najednou začala připadat jaksi mladá, jako, ne že bych si neužila, ale spíš, že jsem nějak rychle zestárla a ani si toho nevšimla a on už je tu čas na svatbu a děti :-N . Ale miminko máme teda v plánu až za rok, jakože začít na něm pracovat, tak se mi případně narodí stejně až v 26. Takže to už taky nebude ten správnej věk :-D 8-) .
Odpovědět
Profilova fotka
mám stejnej pocit jako anett, jako kdyby mi ten život od osmnácti proběhl mezi prsty :-o tak mi nepřijde, že bych měla být maminka...nějak si sedím na vedení :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jako já měla jednu dobu, tak dva roky zpátky, hroznou touhu po mimču, ale myslím, že kdyby to tenkrát přišlo, tak mě to položí :-N . I teď, kdyby to přišlo neplánovaně, tak bych to prvně obrečela a pak se samozřejmě radovala. Ale já si musím prostě všechno naplánovat i to mimino, prostě za rok a basta :-D .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?